Jump to content

Aký premium tank 8. tier

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

Ssoap #1 Posted 23 November 2015 - 03:46 PM

Private

• Player
  • 15024 battles
  • 13
  • [-EPG-] -EPG-

Ahoj tankisti. Chcel by som vedieť ktorý je podľa vás najlepší prémiový tank ôsmej úrovne.

V garáži mám už T26E4 SuperPershing toho mám aj najdlhšie ... Nebol moc dobrý ale po buffe je jeho pancier veľmi zlepšený a dosť dingá dokonca aj IS-3ka... A teraz je to jeden z najlepších tankov 8. úrovne. Akurát ma niekedy dosť znervózňuje jeho penetrácia na APčku(170) a s goldom (258) odrazím tiež niekedy...

Ešte by som dodal že sa mi zdá pomalý(ale tých 40km/h dáva v pohode akurát sa mi tá rýchlosť zdá pomalá;) ale ten pancier to vyvažuje. Ale celkovo som celkom spokojný dingá, dmg 240 v pohode na stredný tank a nabíja mi 7.08 sec. A ako výbavu  tam mám hydraulický nabiják, vylepšený pohon dela a vertikálny stabilizátor.

Ďalší mám v garáži T34... Tento tank som si veľmi obľúbil ... Delo veľmi dobré 400 dmg, s APčkom(248 penetrácia) prestrelím hádam všetky osmičky čož je dosť dobré a s goldom (297 penetrácia) prestrelím aj E100 do vežičky pokiaľ ju nenauhluje. Samozrejme tento tank na priamy súboj moc nedingá najlepšie si nájsť nejaký malý kopček cez ktorý sa iba vykukovať alebo za nejakú prekážku(zničený tank) sa schovať a do vežičky vám hádam bude dingať každý, a ak sa budete spoza toho kopca vykukovať tak vám kopulka vidno ani nebude... Celkovo hodnotím ako veľmi dobrý tank nabíja mi 12.98 ale na 400 dmg, tiež mi príde trochu pomalý ale také ťažké tanky sú...tu mám výbavu takú istú ako na T26E4 preto že som obidva tanky kúpil cez vianoce a to vybavenie bolo v cene.

A ako posledný mám v garáži JgTig8.8 s ktorým nie som celom spokojný. Zdá sa mi dosť pomalý a to mám v garáži aj T28... Ale sa aj strašne pomaly otáča.

Dmg 240 v pohode na do že mi nabíja 5.08 sec a tá penetrácia na APčku(203) je v pohode ale gold(237) dosť často odráža... Zato pancier je v pohode hore mi často dingajú a do spodku tiež niekedy keďže tam je 250mm pancier.. Takže spokojný moc nie som a keď si vás obíde skaut a ste na volnom priestranstve tak ste v podstate mŕtvy. Vybavenie tam mám : hydraulický nabiják, ventiláciu a maskovaciu sieť...

Tak rozmýšlam nad viacerými tankami buď nad nejakým streďákom: T-34-3 ďalej rozmýšlam nad T-54 first prototypom... Ostatné streďáky sa mi nepáčia..

Kanonenjagdpanzer moc nechcem ...

A tie heavyny : 112 dobrý pancier aj dmg a penetrácia sa mi zdá malá ale na golde ujde...

IS-6 Fajný pancier s uhlovaním veľmi veľa odráža dmg a nabíja myslím rýchlejšie než 112 dobrý ale tá penetrácia na golde mi príde malá + má o 50 viac hp

No a ešte nad Löwe Delo ujde skôr na dialku prestnosť dobrá, penetrácia tiež veľmi dobrá, no a pancier : vežička často odráža čo sa nedá povedať o vaničke

Čakám na odpovede ktorý tank je podľa vás najlepší poďľa toho koľko dáte dmg... Plus by som bol rád keby ste napísali MM na každý tank ktorý som spomenul...

SG_semda #2 Posted 23 November 2015 - 03:55 PM

General

• Player
  • 38717 battles
  • 8,164
Tady o tom mas 26 stránek ;)
http://forum.worldof...0#entry11428767

M36Y #3 Posted 24 November 2015 - 08:23 AM

Private

• Player
  • 11794 battles
  • 39
Asi pred hodinou som spravil podobný príspevok :D a keď ti mám pravdu povedať mám podobné premiové tanky ako ty ale nad HT už nerozmýšľam (možno maximálne FCM) lebo sa mi zapáčil T-54 First prototype a ten asi príde do garáže. Ale neviem povedať aký je lebo ho ešte nemám ale kúpu nebudem ľutovať lebo jazdím publick, obrady a týmovky tak ten tank využijem. 

Edited by M36Y, 24 November 2015 - 08:33 AM.

ClearEvil #4 Posted 25 November 2015 - 09:11 AM

Field Marshal

• Veteran
  • 15359 battles
  • 12,883

Stačí se podívat a použít existující vlákno.

Jaký tier8 premium tank vybrat?

Lock

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users