Jump to content

Centurion Action X

• Please log in to reply
106 replies to this topic

sejba #101 Posted 06 June 2017 - 09:40 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 37092 battles
  • 467
  • [CRSHG] CRSHG
Ale existuje ale píšu to tak na 15 tanku ze 60 co mám ,ale AX munice pořád, zásah kamkoli ,ale jo dá de zahrát  ale z dálky ze zálohy a osamocený type 4 si ani nekýchl bez goldú a pak čelně do vany 2 x ding T 34 plně doměřeno tak nevím čím to může bejt

KreuZich #102 Posted 10 June 2017 - 01:27 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 35335 battles
  • 305

NE, tohle opravdu není tank po mě. Tank má určitě svoje kvality, ale snažit se je plně využít, to už je jiná. Už to tu zaznělo mnohokrát, ale celá půlka tanku je pojízdný ammorack a druhá je poškozený motor. Co zásah, to prakticky pokaždé poškozený modul.:facepalm:

Fajn, tak tedy nejezdím do předu, kempím vzadu a hraji to přes věž a využívám dobrý DPM. Jenže mi vysvětlete, jak to dělo, se svýma statama, může tak nesmyslně trollit. Neskutečně krtkuje, nepřijde moc přesné, a na dálku se APCR rády odrážejí. A chudák velitel, protože do věže to prochází snadno.

Jedu dopředu, tam dostanu naložono od ruských medek, k tomu munici, po chvilce mě dodělá artyna. Držím se vzadu, trefím kulový, APCR se odrážejí od ruských medek, dostanu naložono přes věž. Nevím, mám tam 4,5 skillovou posádku s full setupem, ale dělo si stejně dělá, co chce. :sceptic:

Zkoušel jsem ho vzít teď do hodnocených bitev, ale se skóre 1:10 win ratio, jsem usoudil, že tank je tak dobrý na pár random bitev, než vás nasere množství ammoracků. ANO, jsem lama a neumím to s CAX, ale teď budu kupovat Obj. 140 a jsem zvědav, jak se bude chovat tento "nedobrý" ruský stroj, oproti této britské chloubě.:trollface:

bobitwo1 #103 Posted 19 January 2018 - 10:04 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 12767 battles
  • 1,134
Mám otázku, ako je na tomto tento tank? Má zmysel ho hrať? Či stačí len 7/1? Lebo nejak Centuriony vôbec nevidím v hre.

guthas #104 Posted 19 January 2018 - 11:01 PM

Major

• Player
  • 37854 battles
  • 2,773
  • [BIA] BIA

Za mě? Zůstaň u 7/1 a jeho HESHech. U AX není o co stát.

Jako ten tank není špatný, ale stejně jako LEO, STB a jiní snipeři s playem na dálku se moc nechytá. 

Hombre7319 #105 Posted 23 January 2018 - 02:45 PM

Lance-corporal

• Player
  • 32611 battles
  • 97
No osobne souhlasim s nazorem nade mnou. Teda beru to z pohledu prumerneho hrace. Proste mne se s Centem 7/1 proste hraje lip.
AX jsem ted znovu koupil,uz po nekolikate,ale neni to ono. Pritom playstyle by mel byt stejny jako u predesleho centaka.
Jako daji se s tim zahrat dobre hry i nastrilet,preci jen ten cas nabijeni je hodne znat,ale chce to dobrou mapu a dobrej tym.
Ja s tim hrozne trpim na to ze v tomhle tanku jak se nekde rozsvitim dostanu neskutecne narezano. Samozrejme k tomu pulka posadky chcipla a klasicky munice v haji.
A taky mi prijde ze ta vez ani nepodrzi tolik co ted u centa 7/1.
Dalsi vec co mi vadi je chovani dela. Ale v tom jsou vsechny dela L7A a jejich varianty stejny. Na papire dobry, ale bez potasnyho domereni to casto leti do haje a nebo to dingne a nebo za 0 DMG. A dat si nekoho na autoaim,vykouknout a vystrelit je tragedie vubec. To je schopny dat artinu nebo jiny papiraky za 0 i z 50 m. Ale ne ze by to netrefilo nebo dinglo. Strela evidentne vleti do tanku ale neudela to vubec nic. Jak kdyby jste ani nevystrelili. Zmizi v tanku.
A taky mi prijde ze permanentne dava poddamage a to nekdy neuveritelny. Tech ran kdybych dal nad 400 moc nepamatuju. Za to tech od 300 do 380 neustale.
No kazdopadne ted pro nej tunim v FV 4202 posadku,tak az bude mit aspon 3 perky,tak ho zase prubnu.
Tim ten tank nechci hanet. Treba hodne dobry hraci s nim dokazou slusne potahat, ale myslim ze bezny hrac s nim nejakych konzistentnich vykonu nedosahne.
A navic. Cent 7/1 se mi libi vic :)

Dracek_CZ #106 Posted 28 August 2019 - 04:24 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20817 battles
  • 898

Mě se teda hraje líp s AX  jak s 7/1. Ten mi přišel takovej nemastnej neslanej. Pohyblivost nic moc a dělo dlouho nabíjí.

AX je ve všem ohodně rychlejší a daleko více dokáže potahat hru mi příde. Ale mám na něm jen 20 bitek zatím :)

A když je něco OP armored, tak lze šáhnout pro goldy. To u centa 7/1 nešlo.

Edited by Dracek_CZ, 28 August 2019 - 04:24 PM.

SirBarder #107 Posted 30 August 2019 - 09:25 AM

Warrant Officer

• Player
  • 10725 battles
  • 615
  • [SVINE] SVINE
Pominu-li papírovou kupolku, tak mi M48 Patton vychází ve všem lepší. Proč by se tedy měl kdokoliv obtěžovat s touto linií?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users