Jump to content

Centurion Action X

• Please log in to reply
104 replies to this topic

Jmeno1 #41 Posted 23 February 2016 - 06:41 PM

General

• Player
  • 47796 battles
  • 9,770
  • [_AF_] _AF_

View PostLa_Drang_, on 23 February 2016 - 05:39 PM, said:

Na 250 metru to neumí naspotovat stojící is3. Na pohádky jsem dost starej.. vy možná v BIA na to máte nějaký módy, ale já hraji čistě

Jako sorry, ale hrát jako noob jako ty, tak držím ústa a šoupu nohama v rohu. To, že neumíš MT T-10 je nabíledni, stačí se podívat na všechny tvoje desítkové medka a ty tady budeš někoho poučovat o tancích. :facepalm:

Jinak ta munice u Centuriona je pěkná podfůrka. Dneska jsem mu dal se svým CAXem IK za 1.557. :B Jinak teď to hrají samí skilleři. Za nástřel 4.800 z první linie, kdy si sám svíttím a jen 3. třída. Už jen jeden den a FV4202 je doma.

dtham #42 Posted 23 February 2016 - 07:04 PM

Captain

• Player
  • 35618 battles
  • 2,131
  • [_200_] _200_

Já teda CAX taky zrovna nemusím, měl jsem radši staré FV, ale to, co tady čtu, je dobrý úlet...

Dohled to má super, s optikou, BiA, prostorovou představivostí a ostřížím zrakem přespotuje vše, co chce... V současné době s ním držím nějakých 2700 dmg na bitvu, což je na mé poměry více než dost. Každopádně kdyby netrpěl tolik na moduly a posádku, tak je to o něčem jinem. Tohle nepřímé balancování tanků mi úplně nevoní, no...

Thellwinux #43 Posted 23 February 2016 - 07:26 PM

Lieutenant

• Player
  • 58062 battles
  • 1,600
  • [DAG0D] DAG0D

View PostLa_Drang_, on 23 February 2016 - 05:32 PM, said:

Málo? to je sakra málo!! to je nic DMG. Je to tragický výsledek

Ale ty máš tragické výsledky se všemi tier X tanky, proč nadáváš jen na chudáka CAXe?

La_Drang_ #44 Posted 24 February 2016 - 01:43 PM

Warrant Officer

• Player
  • 64331 battles
  • 587
  • [F-PRN] F-PRN

View PostJmeno1, on 23 February 2016 - 06:41 PM, said:

Jako sorry, ale hrát jako noob jako ty, tak držím ústa a šoupu nohama v rohu. To, že neumíš MT T-10 je nabíledni, stačí se podívat na všechny tvoje desítkové medka a ty tady budeš někoho poučovat o tancích. :facepalm:

Jinak ta munice u Centuriona je pěkná podfůrka. Dneska jsem mu dal se svým CAXem IK za 1.557. :B Jinak teď to hrají samí skilleři. Za nástřel 4.800 z první linie, kdy si sám svíttím a jen 3. třída. Už jen jeden den a FV4202 je doma.

Můžu si napsat co chci a pokud mne má poučovat nkdo kdo stojí v křoví a čeká jen na to, až mu kdokoliv ve hře nasvítí tank, tak to pro mne není hráč a může mít klidně wn8 3500 a průměrný dmg na tomto tanku 5000. Taky ty hry na tom publiku podle toho vypadají LT a MT se postaví někde do rožku a čekají na to, až se jim něco nasvítí. LT nedělají spot a hrají si na svém písečku. Prosím tě hlavně mi tady nepiš o tom, kteří hráči jsou dobří a kteří jsou špatní podle nějakého wn8 anebo dmg, protože píšeš nesmysly. Jak jsem psal výše. Když se s CAX zakempím tak s ním nemám problém nastřílet okolo 3500-4500 dmg, ale pro boj zblízka to je totální [edited]a to i pro boj na střední vzdálenost. Je daleko pomalejší na pásech , než LEO 1 a nedovede tolik dingnout jako Patton. A co se týče kempu, tak se raději zakempím s Leo1, než s touto plečkou

View PostThellwinux, on 23 February 2016 - 07:26 PM, said:

Ale ty máš tragické výsledky se všemi tier X tanky, proč nadáváš jen na chudáka CAXe?

Proč na něj nadávám? protože FV 4202 bylo rozhodně lepší. Proto. Podívej se kdy jsem ty t10 hrál naposledy.

Spojeno. Zkus MultiQuote nebo Edit. CE

Edited by ClearEvil, 24 February 2016 - 04:27 PM.

SG_semda #45 Posted 24 February 2016 - 01:46 PM

General

• Player
  • 38753 battles
  • 8,164
FV lepší? :D FVčko centurionovi nesaha ani po paty :P

Schmudla #46 Posted 24 February 2016 - 01:58 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 39338 battles
  • 1,276
  • [BIA] BIA

View PostGodzilla1, on 23 February 2016 - 06:36 PM, said:

no prave nemam zdaleka ani dmg na druhej pruh a to je cca 2x vetsi nez tvuj takze si myslim ze tank nehraju dobre ale ty ho proste hrajes jeste hur chapes? to co schmudla psal je veskrze pravda opravdu delas neco nedobre navic dmg 1500 na hru na leoprdu 1 taky neni zazrak chapes?

ale je to víc než 1300 chápeš ? takže CAX SUXX

já už to pochopil

jenom tam nevozím to bino no .... ale člověk co po 50k bitvách naprosto nerozumí tomu jak funguje spotting (445 a 500 rofl ... proč tam kua teď přidávaj ten kroužek o poloměru 564m to nechápu co tím sledujou když se objekty vykreslujou jenom do 500m ... ) to je skoro jako to rudý siemka kilo ....

a je fajn, že sem v BIA aktuálně to vypadá že když je na nás někdo an fóru nebo ve hře hnusnej dostanem bolestný v goldech, takže jen houšť :)

TigerKnispel #47 Posted 24 February 2016 - 02:04 PM

Lance-corporal

• Player
  • 48017 battles
  • 92

View PostLa_Drang_, on 24 February 2016 - 12:43 PM, said:

Můžu si napsat co chci a pokud mne má poučovat nkdo kdo stojí v křoví a čeká jen na to, až mu kdokoliv ve hře nasvítí tank, tak to pro mne není hráč a může mít klidně wn8 3500 a průměrný dmg na tomto tanku 5000. Taky ty hry na tom publiku podle toho vypadají LT a MT se postaví někde do rožku a čekají na to, až se jim něco nasvítí. LT nedělají spot a hrají si na svém písečku. Prosím tě hlavně mi tady nepiš o tom, kteří hráči jsou dobří a kteří jsou špatní podle nějakého wn8 anebo dmg, protože píšeš nesmysly. Jak jsem psal výše. Když se s CAX zakempím tak s ním nemám problém nastřílet okolo 3500-4500 dmg, ale pro boj zblízka to je totální [edited]a to i pro boj na střední vzdálenost. Je daleko pomalejší na pásech , než LEO 1 a nedovede tolik dingnout jako Patton. A co se týče kempu, tak se raději zakempím s Leo1, než s touto plečkou

Chlape, ty nemáš právě ani ty spoty ani WN8:D Tak mi řekni čím jsi tak potřebný  pro tým? :trollface: Na tobě je zajímavý jen snad to, že máš 50k her:bush:

La_Drang_ #48 Posted 24 February 2016 - 05:18 PM

Warrant Officer

• Player
  • 64331 battles
  • 587
  • [F-PRN] F-PRN

View PostSchmudla, on 24 February 2016 - 01:58 PM, said:

ale je to víc než 1300 chápeš ? takže CAX SUXX

já už to pochopil

jenom tam nevozím to bino no .... ale člověk co po 50k bitvách naprosto nerozumí tomu jak funguje spotting (445 a 500 rofl ... proč tam kua teď přidávaj ten kroužek o poloměru 564m to nechápu co tím sledujou když se objekty vykreslujou jenom do 500m ... ) to je skoro jako to rudý siemka kilo ....

a je fajn, že sem v BIA aktuálně to vypadá že když je na nás někdo an fóru nebo ve hře hnusnej dostanem bolestný v goldech, takže jen houšť :)

Já tam taky nevozím BINO..OMG.. já píšu o něčem jiném , než ty. Ty jsi jasný důkaz toho, kdo absolvoval maximálně nějaké učiliště či jiné tomu podobné divadlo a chce být chytřejší, než někdo, kdo má minimálně maturitu. Už konečně pochop, že to co jsi napsal je blábol a o těch svých kruzích si přečti na jiných fórech. Prostě jen lžeš  a chceš využít toho, že jsi z BIA

SG_semda #49 Posted 24 February 2016 - 05:24 PM

General

• Player
  • 38753 battles
  • 8,164
Tak už si ho nevšímejte, já mám tohohle trolla už nějakou dobu v ignoru, ale ty jeho posty jsou tak směšný, že se u toho válím smíchy :D:D

sqee03 #50 Posted 24 February 2016 - 06:20 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 47426 battles
  • 1,443

Já osobně považuji AX za velmi vybalancovaný tank, s kterým se dobře hraje v prakticky jakékoliv situaci. Nemá žádné vyložené slabiny(výše zmiňované debaty ohledně špatné view range jsou pochopitelně nesmysl), kromě náchylnějšího ammo-racku.

Zamiloval jsem už Centuriona 7/1(jelikož britská medka mi herním stylem sedí;) a AX je vlastně ten samý tank, akorát ve všech ohledech lepší. Bohužel jsem si hraním během FV speciálu pokazil průměrnou dmg, ale to snad zase doženu, až se random uklidní po skončení mise. Nicméně to rozhodně není chyba tanku, avšak moje špatné pilotování :)

socanek #51 Posted 24 February 2016 - 06:22 PM

Major General

• Player
  • 28889 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View Postsqee03, on 24 February 2016 - 05:20 PM, said:

Já osobně považuji AX za velmi vybalancovaný tank, s kterým se dobře hraje v prakticky jakékoliv situaci. Nemá žádné vyložené slabiny(výše zmiňované debaty ohledně špatné view range jsou pochopitelně nesmysl), kromě náchylnějšího ammo-racku.

Zamiloval jsem už Centuriona 7/1(jelikož britská medka mi herním stylem sedí;) a AX je vlastně ten samý tank, akorát ve všech ohledech lepší. Bohužel jsem si hraním během FV speciálu pokazil průměrnou dmg, ale to snad zase doženu, až se random uklidní po skončení mise. Nicméně to rozhodně není chyba tanku, avšak moje špatné pilotování :)

Co s tím tankem potom vlastně dělám já? :D

Jmeno1 #52 Posted 24 February 2016 - 06:39 PM

General

• Player
  • 47796 battles
  • 9,770
  • [_AF_] _AF_

View PostLa_Drang_, on 24 February 2016 - 01:43 PM, said:

Když se s CAX zakempím tak s ním nemám problém nastřílet okolo 3500-4500 dmg

No, a proč to kua neděláš? Víš jak bys potěšil spoluhráče a zvednul si statistiky na rozdíl od toho chcípnutí v první linii během 1. minuty bitvy jako to děláš teď?

La_Drang_ #53 Posted 24 February 2016 - 06:50 PM

Warrant Officer

• Player
  • 64331 battles
  • 587
  • [F-PRN] F-PRN

View Post,

Chlape, ty nemáš právě ani ty spoty ani WN8:D Tak mi řekni čím jsi tak potřebný  pro tým? :trollface: Na tobě je zajímavý jen snad to, že máš 50k her:bush:

Když se postavíš s tankem na A1, tak máš pravdu v tom, že je můj spot zcela zbytečný a detekce tanků mi je totálně k h...u. S tím naprosto souhlasím, ale na to, že hraješ jen s křovíčka, tak teda nic moc ta tvoje statistika... Jinak mi to připadá, že zde mohou psát jen vyvolení jedinci. Copak je ta hra jen pro vyvolené? Není. Nebýt hráčů jako jsem kupříkladu já, tak vy na té mapě neuděláte vůbec nic. Odehrál jsem několik stovek bitev s hráči co měli WN8 1600+ a nezřídka se stalo, že tito hráči byli v mém týmu v převaze a přesto, že jsme byli jasnými favority, tak jsme prohráli. Těch bitev bylo, jak jsem psal, několik set a ne jen pár desítek. To co někteří hráči s tímto hodnocením vytvořili ve hře je kapitola sama o sobě, tak bych všem doporučil, ať se nedívají na individuální hodnocení hráče, ale na to jak se mu daří týmově za posledních 30-60 dní při odehrání 1000-2000 her. Děkuji

La_Drang_ #54 Posted 24 February 2016 - 09:51 PM

Warrant Officer

• Player
  • 64331 battles
  • 587
  • [F-PRN] F-PRN

View PostJmeno1, on 23 February 2016 - 06:41 PM, said:

můžu tě ukluidnit  v jedné věci. i když jsem si předtím fv 4202 vyzkoumal, tak ho nyní nebudu mít. prostě trapná mise.

Terentius #55 Posted 24 February 2016 - 10:43 PM

Major

• Player
  • 12953 battles
  • 2,522
  • [UC0RN] UC0RN

A takových La_Drangů jsou plné desítky :facepalm:. Pak ta hra vypadá tak jak vypadá...

CAX je skvělý, v porovnání s FV je to báseň, hlavně díky maximálce a lepšímu vzhledu. Jen zbytečně moc trpí na moduly, ale to je tak nějak problém všech tanků poslední dobou.

La_Drang_ #56 Posted 25 February 2016 - 12:38 AM

Warrant Officer

• Player
  • 64331 battles
  • 587
  • [F-PRN] F-PRN

View PostTerentius, on 24 February 2016 - 10:43 PM, said:

A takových La_Drangů jsou plné desítky :facepalm:. Pak ta hra vypadá tak jak vypadá...

CAX je skvělý, v porovnání s FV je to báseň, hlavně díky maximálce a lepšímu vzhledu. Jen zbytečně moc trpí na moduly, ale to je tak nějak problém všech tanků poslední dobou.

Jediné v čem umíš jezdit jsou nejspíš tanky, tak se věnuj tankům a budeš IN. Taky netvrdím, že jsi na prd řidič a třeba patříš mezi ty, kteří když vidí zácpu, tak neví co mají dělat. To ani nemluvím o tom, že 99% řidičů nezná slovo ZIP a věřím tomu, že ty patříš mezi ně. Tak se ukájej egem jak moc dobrý nejsi na WOT a mne nechej reálné silnice. Ty zabiješ více lidí zde a já s radostí dojedu bez nehody domů. Díky.

Vrátíme se nyní k tématu a k tomu slavnému CAX. Díval jsem se jak s ním válčíš a popravdě žádná sláva. Ptáš se proč? Je to jednoduché. Ty máš 57% výher a já 47% . Ty s nim máš 249 her a já 36. Budiž. Ale máš jen o 1000 větší dmg a to při rozdílu 10% !!!!!! výher je sakra málo. Při 57% bych tam byl taky a myslím si , že kdokoliv. Takže se dej do klidu a nauč se počítat.

Edited by La_Drang_, 25 February 2016 - 12:46 AM.

iTrolling #57 Posted 25 February 2016 - 01:36 AM

Captain

• Clan Commander
  • 3900 battles
  • 2,038
  • [PRASE] PRASE

lolwut?

vis, serfi, ono nemas tak, ze pri diky vice vyhram si vice nalozis, ale naopak - vyhrajes diky tomu, ze vice nalozis...

a ano, winrate na tom mas daleko vyssi, nez jaky by sis zaslouzil, to je pravda.

Tobi_1989 #58 Posted 25 February 2016 - 07:06 AM

Corporal

• Player
  • 10601 battles
  • 138

Teda já se nestačím divit co čtu, já jsem teda nikdy na jasnovidce a psychotroniky nevěřil, ale pan La_Drang...

-Podle Schmudlova tvrzení že CAX má dohled 410m a Patton 420m poznal že v BIA mají mody co samy spotujou.

-Následně podle dalšího Schmudlova tvrzení že nevozí bino poznal že má maximálně učiliště.

-A nakonec, podle Terentiova tvrzení, že CAX je skvělý ale trpí na moduly dokázal poznat, že Terentius neumí řídit, neví co je zip a kdyby vylezl na silnici tak všichni kolem umřou.

Pánové, ten člověk je frajer, jen co je pravda...

Edited by Tobi_1989, 25 February 2016 - 07:07 AM.

Schmudla #59 Posted 25 February 2016 - 07:36 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 39338 battles
  • 1,276
  • [BIA] BIA

View PostTobi_1989, on 25 February 2016 - 08:06 AM, said:

-Podle Schmudlova tvrzení že CAX má dohled 410m a Patton 420m poznal že v BIA mají mody co samy spotujou.

-Následně podle dalšího Schmudlova tvrzení že nevozí bino poznal že má maximálně učiliště.

-A nakonec, podle Terentiova tvrzení, že CAX je skvělý ale trpí na moduly dokázal poznat, že Terentius neumí řídit, neví co je zip a kdyby vylezl na silnici tak všichni kolem umřou.

Pánové, ten člověk je frajer, jen co je pravda...

Já bych spíš řekl že je to oligofrenik ale budiž :)

zvlášť ten blábol na Terentia stojí za to :)

jinak FV v garáži takže si dám pokoj do CAXe a tanků obecně na chvilku, musím mu přiznat že pokud jsou max 2 na každé straně je to pro něj výrazně lepší a dá se s ním zahrát hodně slušná hra, dělo je po (dlouhém) doměření super přesné, mobilita na úrovni rusáků, pancíř je slabší ale chtít mobilitu, L7 a ještě pancíř to už by bylo moc :) věž na dálku docela podrží to se mu musí nechat zase

za mě slušnej stroj, TVP sice šahá max po věž ale kolem a kolem dobrý :)

k tém modulům ... včera sme dostal v TVP ammorack přilétly 2 střely cca 2s od sebe první ammo poškodila a než sem opravil (tak rychlej fakt nejsem, to víte, učňák...:) tak ta druhá ho odpálila komplet .... výživná hra tuším za 300dmg :)

Ro_Van #60 Posted 25 February 2016 - 09:08 AM

Private

• Player
  • 19845 battles
  • 29

Zdar všem, co se týče CAXe, tak se těším, až ho nebudu jezdit, mám nějak CAXe plný zuby, ammo každou bitvu, někdy uletí věžička, dělo se musí doměřit, jinak krtky vyháním z děr, ale zase na druhou stranu ten tank je opravdu vyvážený, výborná deprese, dělo po doměření přesné, věž není uplný máslo, takže co napsal Schmudla, s tím souhlasím.

Jinak pan La_Drang_ to asi vše myslí ironicky a sebekriticky, chce pobavit toto forum.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users