Jump to content

Ženský člen posádky vs. zkušenost Bratři ve zbrani

• Please log in to reply
16 replies to this topic

OldShatterhandCZ #1 Posted 27 November 2015 - 09:03 PM

Private

• Player
  • 21069 battles
  • 8
  • [_CSR_] _CSR_

Dobrý den, rád bych zde upozornil na můj problém.

Za splněnou misi jsem jako dar dostal ženského člena posádky. Tuto ženu jsem naverboval jako radistku na tank. U ostatních členů posádky jsem začal zkoumat Bratry ve zbrani, u ženy jsem tuto nabídku nenašel ale už měla vyzkoumanou obdobnou zkušenost se stejným symbolem akorát s názvem Sesterstvo oceli. Předpokládal jsem tedy že se jedná o to samé akorát s mužským nebo s ženským názvem. Nyní po úplném dozkoumání na 100% jsem zjistil, že zkušenosti nejsou aktivní. 

Ten kdo použije ženského člena posádky je diskriminován, moře odehraných bitev k ničemu.Misí podle druhů tanků je 5 spousta tanků má šestičlennou posádku, tedy opět nepoužitelné protože musíte dodat jednoho muže. Nezlobte se, ale tohle přeci nemůže být dar ( tedy hlavně v případě že máte Hummla a nejvíc co se vám hodí jsou bratři ve zbrani případně možná maskování )

Řešení je podle mne snadné, buď tyto schopnosti u mužů a žen propojit, což je nejjednodušší, nebo umožnit u ženy zkoumání Bratra ve zbrani, což podle mne taky nemůže být nic složitého. 

Jediné co teď mohu, je doufat, že mi bude umožněn bezztrátový převod zkušeností na jiné.

OldShatterhandCZ

hadak66 #2 Posted 27 November 2015 - 09:52 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 34316 battles
  • 1,279
  • [_V4L_] _V4L_

View PostOldShatterhandCZ, on 27 November 2015 - 08:03 PM, said:

Za splněnou misi jsem jako dar dostal ženského člena posádky. Tuto ženu jsem naverboval jako radistku na tank. U ostatních členů posádky jsem začal zkoumat Bratry ve zbrani, u ženy jsem tuto nabídku nenašel ale už měla vyzkoumanou obdobnou zkušenost se stejným symbolem akorát s názvem Sesterstvo oceli. Předpokládal jsem tedy že se jedná o to samé akorát s mužským nebo s ženským názvem. Nyní po úplném dozkoumání na 100% jsem zjistil, že zkušenosti nejsou aktivní. 

Ten kdo použije ženského člena posádky je diskriminován, moře odehraných bitev k ničemu.Misí podle druhů tanků je 5 spousta tanků má šestičlennou posádku, tedy opět nepoužitelné protože musíte dodat jednoho muže. Nezlobte se, ale tohle přeci nemůže být dar ( tedy hlavně v případě že máte Hummla a nejvíc co se vám hodí jsou bratři ve zbrani případně možná maskování )

Řešení je podle mne snadné, buď tyto schopnosti u mužů a žen propojit, což je nejjednodušší, nebo umožnit u ženy zkoumání Bratra ve zbrani, což podle mne taky nemůže být nic složitého. 

Jediné co teď mohu, je doufat, že mi bude umožněn bezztrátový převod zkušeností na jiné.

OldShatterhandCZ

tak držím palce, ale někde se dá bohužel určitě najít, že to jsou dva různé perky. je nutné holky pripravovat na jeden tank (např. fracouzské medka nebo něměcké medka), kde je potřeba jen minimum posadky, aby Ti zase dlouho nevisely v kasarnach.... 

prostě ženy by neměly jezdit společně s muži v tancích ;-)

Edited by hadak66, 27 November 2015 - 09:54 PM.

Don_Crowello #3 Posted 27 November 2015 - 10:20 PM

Private

• Player
  • 10926 battles
  • 22
ženská ruský tank neuřídí na rajčáky je třeba síla a to samé nabíječ . Holky jsou radistky ne? No ale zase nejsou bratři ve zbrani - což je hodně blbý no.

Jmeno1 #4 Posted 28 November 2015 - 06:50 AM

Field Marshal

• Player
  • 50135 battles
  • 11,810
  • [_AF_] _AF_

View PostDon_Crowello, on 27 November 2015 - 10:20 PM, said:

ženská ruský tank neuřídí na rajčáky je třeba síla a to samé nabíječ . Holky jsou radistky ne? No ale zase nejsou bratři ve zbrani - což je hodně blbý no.

Prosím nemotej lidem hlavu. Jak psal hadak66 tak platí, že na tanku může být jen ženská posádka nebo mužská. Pokud se promíchají, tak perky Sesterstvo oceli a Bratři ve zbrani nefungují.

Jinak já mám svoje holky v T28 a Škoda T-40. :B

Hakanan #5 Posted 28 November 2015 - 08:26 AM

Warrant Officer

• Player
  • 51496 battles
  • 504

View PostOldShatterhandCZ, on 27 November 2015 - 08:03 PM, said:

OldShatterhandCZ

Tohle se tu fakt řešilo asi milionkrát, že nejde kombinovat BIA a sesterstvo. Poznámka o maximálním počtu misí, za které dostaneš jen 5 členů je taky mimo. Nic ti nebrání nakombinovat třeba 5 členů, které si vyjezdíš za Stuga společně s dalším členem za T28 Concept a podobně. Nejsem sice artynář, ale podle mě je blbost cpát posádku do arty. Jednak je tam většinou hodně členů posádek ( raději, než jeden tank se 6ti členy, tak bych dal osobně přednost třeba medku se 4mi členy + například francouzské lightko se 2ma členy, když už nevyjezdíš víc členů, ale to je věc názoru)  a zadruhé a to je podle mě podstatnější. Na artynách podle mě není zrovna moc užitečných skilů ( akorát tak BIA, maskování, u velitele žárovka pak už bych tam viděl maximálně něco na lepší dohled a u artyn s otočnou věží vylepšené míření ) , takže je škoda tam hodit tuhle posádku hned se dvěma skilama, se kterou jsi během pár her na třetím, když už tam není pořádně co dát. 

Edited by Hakanan, 28 November 2015 - 09:09 AM.

RagSalt #6 Posted 28 November 2015 - 09:01 AM

Captain

• Player
  • 23126 battles
  • 2,142
  • [ANV-V] ANV-V
Řešilo se to tolikrát, že jsem to dal i do návodu, stejně jako hafo dalších věcí, viz odkaz v podpisu.

OldShatterhandCZ #7 Posted 30 November 2015 - 08:37 PM

Private

• Player
  • 21069 battles
  • 8
  • [_CSR_] _CSR_
Ono nejhorší je, že málokdo bude studovat tyhle návody, každý začne hrát a problémy řešit až za pochodu. Ono by možná stačilo kdyby se obrázek pro perk sesterstvo oceli změnil na jiný a už by to nemátlo. Od podpory jsem dostal aspoň malou kompenzaci ve formě 200 zlatých, naverboval jsem chlapa a zaplatil mu tankovou akademii a už zkoumá bratry ve zbrani. Stroj mám v Elitu tak to jde docela rychle. Bylo to asi nejrozumnější řešení protože že na artinu se toho vskutku moc zkoumat nedá. Bratři ve zbrani, opravy, maskování, žárovka, max. ještě jemné míření, toť vše. U ostatních už jedu druhý perk a tohle všechno už zkoumám, jestli se někdy dostanu k třetímu můžu akorát posilovat opravy a maskování.

tatarkaz #8 Posted 09 January 2016 - 06:23 PM

Corporal

• Player
  • 44833 battles
  • 137
  • [-1TB-] -1TB-
to jako vážně nejde kombinovat BIA a SESTERSTVO ??? takže mám jako 5 posádek k ničemu?tak ten kdo tohle vymyslel bez upozornění je frajer,opravdu super práce!!!!!

Falling_Toilet_ #9 Posted 09 January 2016 - 06:42 PM

Player

• Player
  • 23057 battles
  • 1,933
  • [PRASE] PRASE

View Posttatarkaz, on 09 January 2016 - 05:23 PM, said:

to jako vážně nejde kombinovat BIA a SESTERSTVO ??? takže mám jako 5 posádek k ničemu?tak ten kdo tohle vymyslel bez upozornění je frajer,opravdu super práce!!!!!

Bez upozorneni? Vazne? Tahle informace je znama od uplnyho zacatku zenskejch posadek...

Edited by scrooge, 09 January 2016 - 06:43 PM.

tatarkaz #10 Posted 09 January 2016 - 07:14 PM

Corporal

• Player
  • 44833 battles
  • 137
  • [-1TB-] -1TB-

keldy sice píšeš hezky ale prosím nekopíruj slova který nejsou z tvé hlavy! to zaprví tohle dělaj děti v 3.B!

a co se týče mixu posádek se dočtu kde oficiálně?

Falling_Toilet_ #11 Posted 09 January 2016 - 07:18 PM

Player

• Player
  • 23057 battles
  • 1,933
  • [PRASE] PRASE
http://worldoftanks....ncement/?page=1

tatarkaz #12 Posted 09 January 2016 - 07:27 PM

Corporal

• Player
  • 44833 battles
  • 137
  • [-1TB-] -1TB-

haha prazaku 8D,hele já se normálně ptám.To že tu reaguješ a vlastně uplně zbytečně sem píšeš, je hodně ujetý.od toho jsou určený jiný stránky.Pokud trpíš depresema od toho jsou doktoři....

a poděkování hráči scrooge,díky :)

Centrurion #13 Posted 11 January 2017 - 06:56 PM

Private

• Player
  • 10422 battles
  • 2

Ahoj,

měl bych dotaz. Kdy získám toho ženského nabíječe?

Díky

RagSalt #14 Posted 11 January 2017 - 07:52 PM

Captain

• Player
  • 23126 battles
  • 2,142
  • [ANV-V] ANV-V
Všechny ženské členy posádky seźeneš v misích. Je potřeba dostat se na 4. tier a aktivovat mise v garáži vlevo nahoře. Pro Švédky musíš zdobit stromek a musíš stíhat do 16. ledna.

Bery_CR #15 Posted 11 January 2017 - 07:55 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 64575 battles
  • 3,447
  • [KOBD] KOBD

View PostCentrurion, on 11 January 2017 - 06:56 PM, said:

Ahoj,

měl bych dotaz. Kdy získám toho ženského nabíječe?

Díky

Stromecek uz mas, takze az splnis misi cislo 13. ;)

VijaCZ #16 Posted 12 January 2017 - 10:50 AM

Brigadier

• Guest
  • 74854 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

View PostOldShatterhandCZ, on 30 November 2015 - 07:37 PM, said:

Ono nejhorší je, že málokdo bude studovat tyhle návody, každý začne hrát a problémy řešit až za pochodu. Ono by možná stačilo kdyby se obrázek pro perk sesterstvo oceli změnil na jiný a už by to nemátlo. Od podpory jsem dostal aspoň malou kompenzaci ve formě 200 zlatých, naverboval jsem chlapa a zaplatil mu tankovou akademii a už zkoumá bratry ve zbrani. Stroj mám v Elitu tak to jde docela rychle. Bylo to asi nejrozumnější řešení protože že na artinu se toho vskutku moc zkoumat nedá. Bratři ve zbrani, opravy, maskování, žárovka, max. ještě jemné míření, toť vše. U ostatních už jedu druhý perk a tohle všechno už zkoumám, jestli se někdy dostanu k třetímu můžu akorát posilovat opravy a maskování.

Počkat - to si jako opravdu dostal 200 goldů za to že neznáš princip skládání posádek ?

To jako vážně?

Co to je za blbinu ?

V tom případě zavalíme podporu žádostma o goldy za každou věc kterou ve hře "jakože" neznáme !

edit - Jejda, nevšiml sem si data, přijměte omluvu

Edited by VijaCZ, 16 January 2017 - 11:21 PM.

JohnyFencer #17 Posted 16 January 2017 - 01:32 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 29300 battles
  • 1,024
vijo, reaguješ na více jak rok starý příspěvek :)

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users