Jump to content

Proc byt v klanu ?

• Please log in to reply
68 replies to this topic

F0tr #1 Posted 03 December 2015 - 12:22 AM

Private

• Player
  • 58403 battles
  • 46
  • [PRAHA] PRAHA

Ahoj! Potreboval bych poradit.

Hraci ve WoT jsou aktualne mnoha klany hodnoceni podle WN8 - viz napriklad 9TD a jine. Je to dobry parametr, ale...

1. Ze zkusenosti vim, ze abych mel za bitvu dobre WN8 hodnoceni, potrebuji nastrilet vice, nez mam HP sveho tanku, se kterym tu bitvu bojuji. Pokud jedu CW nebo Opevneni, tj. klanovou akci, je zde stejny pocet hracu na obou stranach a tudiz i priblizne stejny pocet HP na obou stranach. Pokud budeme v nasem tymu hrat kazdy stejne dobre a taktika to umozni, nastrilime kazdy prave tolik, kolik mame HP, coz znamena spatne WN8 hodnoceni. Zaver - tymove bitvy v prumeru zhorsuji hodnoceni hrace.

2. Ze zkusenosti vim, ze klany s vyjimkou par nejlepsich normalne nevydelaji tolik, aby mohl mit kazdy clen zadarmo premiovy ucet. Tj. tento motiv tez odpada.

3. Stribrnaky lze vydelat i bez Opevneni, byt tam to jde rychleji. Ovsem ztracim WN8 - viz bod 1. Tj. tento motiv tez odpada.

4. Ze zkusenosti vim, ze pokud budu novy clen v klanu, vetsinou se mnou nikdo z klanu cetu hrat nepujde a pokud ano, bude to s vysokou pravdepodobnosti pouze hrac horsi nez ja, ktery je motivovan sanci zvyseni svych statu. Ja ovsem staty ztracim hranim se slabsim hracem. Tj. tento motiv tez odpada.

PROC BYCH MEL VSTUPOVAT DO KLANU ? Jediny vyhodny mod hry je ceta se stejne dobrymi nebo lepsimi hraci.

iTrolling #2 Posted 03 December 2015 - 12:59 AM

Captain

• Clan Commander
  • 6433 battles
  • 2,038
  • [0WNED] 0WNED

1) pokud vim, tak se do WN8 pocitaji jen randomy, platoony a "stare staty" (tj. roty, CW z prvni mapy a dalsi veci, ktere existovaly pred rozdelenim statu v 9.0), cize irelevantni

2) na co premiovy ucet, mas lepsi kupovat premium ammo za goldy a mas najednou kreditu az na pudu :) 

3) SH jsou na vydelavani kreditu skutecne nejlepsi (premiove osmicky s omezenym MM tam jsou v pohode hratelne)... nemluve o tom, ze random opravdu neni dobre misto na expeni osmickovych tanku (asi - nikdo se mnou neomezene osmicky v plutonku hrat nechce kvuli +2 MM). 

4) pokud pocitas s tim, ze vlezes nekam do klanu a vsichni se po tobe budou celi zhavi koukat a zvat te do cety, ses skutecne mimo; na druhou stranu jsem se vsak v zadnem klanu nesetkal s uplnou ignoraci dotazu na cetu (pripadne si prolezu teamspeak a k nekomu se prifarim). ten, kdo cetu hleda, ji najde. kdyz ji nehledas, pozve si te maximalne tak nejake rajcatko pres herni dynamic platoons, abys mu splnil misi :)

a proc bys mel vstupovat do klanu? no treba proto, aby ses vyhnul otravnym a vlezlym snaham naboraru z low klanu, aby te natahli k sobe. jasne, muze te bavit tyhle naborare trosku potrollit dotazy na placeny zold atp. (na coz se ti obvykle dostane odpovedi, noooo, jsme zacinajici klanus, ale kdyz budes stronk a uhrajes nam vysledky, za ktery neco kapne, tak ti nejakych par susnu dame)...

coz je vlastne duvod, proc jsem vytvoril klan, ve kterem ted nejsem... pac si ve stronkholdech expim bulldoga. :) 

F0tr #3 Posted 03 December 2015 - 01:12 AM

Private

• Player
  • 58403 battles
  • 46
  • [PRAHA] PRAHA

View PostiTrolling, on 03 December 2015 - 12:59 AM, said:

1) pokud vim, tak se do WN8 pocitaji jen randomy, platoony a "stare staty" (tj. roty, CW z prvni mapy a dalsi veci, ktere existovaly pred rozdelenim statu v 9.0), cize irelevantni

2) na co premiovy ucet, mas lepsi kupovat premium ammo za goldy a mas najednou kreditu az na pudu :) 

3) SH jsou na vydelavani kreditu skutecne nejlepsi (premiove osmicky s omezenym MM tam jsou v pohode hratelne)... nemluve o tom, ze random opravdu neni dobre misto na expeni osmickovych tanku (asi - nikdo se mnou neomezene osmicky v plutonku hrat nechce kvuli +2 MM). 

4) pokud pocitas s tim, ze vlezes nekam do klanu a vsichni se po tobe budou celi zhavi koukat a zvat te do cety, ses skutecne mimo; na druhou stranu jsem se vsak v zadnem klanu nesetkal s uplnou ignoraci dotazu na cetu (pripadne si prolezu teamspeak a k nekomu se prifarim). ten, kdo cetu hleda, ji najde. kdyz ji nehledas, pozve si te maximalne tak nejake rajcatko pres herni dynamic platoons, abys mu splnil misi :)

a proc bys mel vstupovat do klanu? no treba proto, aby ses vyhnul otravnym a vlezlym snaham naboraru z low klanu, aby te natahli k sobe. jasne, muze te bavit tyhle naborare trosku potrollit dotazy na placeny zold atp. (na coz se ti obvykle dostane odpovedi, noooo, jsme zacinajici klanus, ale kdyz budes stronk a uhrajes nam vysledky, za ktery neco kapne, tak ti nejakych par susnu dame)...

coz je vlastne duvod, proc jsem vytvoril klan, ve kterem ted nejsem... pac si ve stronkholdech expim bulldoga. :) 

Diky za nazor.

Komentar k tvym komentarum:

1. Pokud se do WN8 nepocitaji klanove bitvy a Opevneni, tak stale plati , ze to tedy neni motivace pro vstup do klanu.

2. Pokud nepotrebuji premiovy ucet, o duvod mene vstupovat do klanu.

3. Neexpim, mam co potrebuji. A pokud by se mnou v teamu nekdo chtel expit tank, tak mne to nastve, jelikoz jezdi s horsim strojem, nez by mohl.

4. S takovym chovanim (cetu se mnou v novem klanu) nepocitam, takze o duvod mene pro vstup do klanu.

V podstate tvoje odpoved podporuje nazor, ze do klanu nema smysl vstupovat. Pokud jsem to tedy dobre pochopil.

Edited by F0tr, 03 December 2015 - 01:13 AM.

panzermlok #4 Posted 03 December 2015 - 07:03 AM

Sergeant

• Player
  • 32884 battles
  • 272

F0tr, nezlob se na mně, ale to, co jsi napsal je podle mně úplně pokřivenej pohled na věc. Ty se na to díváš pořád jen pohledem "vyplatí se mi to?" To je ale trochu divný.

Podle mně jsou důvody pro vstup do klanu úplně jiné. Na prvním místě je to týmová hra. Neznám lepší část hry, než CW, případně SH (teda zejména, když se daří;) a to ne proto, že bych vydělal (naopak spousta CW bitev je prodělečných, protože full gold), ale proto, že prostě kolektivní výhra je mnohem lepší, než individuální. Společně si po bitvě zařvat do mikráku, navzájem se pochválit - no není to lepší, než si potichu onanovat nad podařenou individuální výhrou na publicu??? Druhej dobrej důvod pro vstup do klanu je zlepšování se.  Samozřejmě nesmíš vstoupit do klanu, kde jseš suverénně nejlepší, ale pokud si najdeš klan, kde budeš kolem průměru, nebude problém jezdit čety s lidma, kteří jsou lepší než ty (i kdyby to nebylo hned první den). Chce to jen aktivitu a slušnost.

cNNk #5 Posted 03 December 2015 - 12:47 PM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,680
  • [9-TDR] 9-TDR
hmm proc ja jsem lezl do klanu ...jo vlastne kvuli lidem a tomu, ze si hru zahraju (aspon nekdy) a na urovni, kterou povazuji za hratelnou a zabavnou. Klany jsou o teamovem hrani ...ne o nejaky statech, kreditech, cetach.

F0tr #6 Posted 03 December 2015 - 01:12 PM

Private

• Player
  • 58403 battles
  • 46
  • [PRAHA] PRAHA

View PostcNNk, on 03 December 2015 - 12:47 PM, said:

hmm proc ja jsem lezl do klanu ...jo vlastne kvuli lidem a tomu, ze si hru zahraju (aspon nekdy) a na urovni, kterou povazuji za hratelnou a zabavnou. Klany jsou o teamovem hrani ...ne o nejaky statech, kreditech, cetach.

Rozumim tedy tomu dobre, ze povazujes WN8 jako kriterium pro vstup do vaseho klanu za nesmysl ? Podle toho, co pises, by klanu melo zalezet na tom, jak zabavny ten kandidat je, jak spolupracuje s teamem, nebo jak pred tim psal Panzermlok, jak dobre dokaze zarvat do mikraku, ci pochvalit ostatni. Goldy ci staty nehraji roli ?

F0tr #7 Posted 03 December 2015 - 01:16 PM

Private

• Player
  • 58403 battles
  • 46
  • [PRAHA] PRAHA

View Postpanzermlok, on 03 December 2015 - 07:03 AM, said:

F0tr, nezlob se na mně, ale to, co jsi napsal je podle mně úplně pokřivenej pohled na věc. Ty se na to díváš pořád jen pohledem "vyplatí se mi to?" To je ale trochu divný.

Podle mně jsou důvody pro vstup do klanu úplně jiné. Na prvním místě je to týmová hra. Neznám lepší část hry, než CW, případně SH (teda zejména, když se daří;) a to ne proto, že bych vydělal (naopak spousta CW bitev je prodělečných, protože full gold), ale proto, že prostě kolektivní výhra je mnohem lepší, než individuální. Společně si po bitvě zařvat do mikráku, navzájem se pochválit - no není to lepší, než si potichu onanovat nad podařenou individuální výhrou na publicu??? Druhej dobrej důvod pro vstup do klanu je zlepšování se.  Samozřejmě nesmíš vstoupit do klanu, kde jseš suverénně nejlepší, ale pokud si najdeš klan, kde budeš kolem průměru, nebude problém jezdit čety s lidma, kteří jsou lepší než ty (i kdyby to nebylo hned první den). Chce to jen aktivitu a slušnost.

Diky za nazor. Tvoje odpoved mi pripada ale ponekud pokrivena. Kazdy, i ty podle tohoto tveho citovaneho vyjadreni, jsi v klanu jelikoz se ti to vyplati. Jinak bys tam nebyl. Pokud pro tebe kriterium, zda se ti to vyplati, je ze tam budes mit moznost si zarvat do mikrofonu, tak stale jsi tam, protoze se ti to vyplati. A na to se ja ptam.

Rozumim tedy tomu dobre, ze povazujes WN8 jako kriterium pro vstup do vaseho klanu za nesmysl ? V kriteriich pro vstup do vaseho klanu je to aktualne prvni z podminek prijeti. Nemelo by tam byt misto toho jak ten dotycny kandidat ocednuje tymovou hru ?

Edited by F0tr, 03 December 2015 - 01:28 PM.

cNNk #8 Posted 03 December 2015 - 01:21 PM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,680
  • [9-TDR] 9-TDR

View PostF0tr, on 03 December 2015 - 01:12 PM, said:

Rozumim tedy tomu dobre, ze povazujes WN8 jako kriterium pro vstup do vaseho klanu za nesmysl ? Podle toho, co pises, by klanu melo zalezet na tom, jak zabavny ten kandidat je, jak spolupracuje s teamem, nebo jak pred tim psal Panzermlok, jak dobre dokaze zarvat do mikraku, ci pochvalit ostatni. Goldy ci staty nehraji roli ?

Ja ano, ale ja nejsem naborar :D A tajne doufam, ze i pro nej je nejaky WN8 spis infromacni

nwcfear #9 Posted 03 December 2015 - 01:22 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 59701 battles
  • 434
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostcNNk, on 03 December 2015 - 12:47 PM, said:

​A sakra tak som v deviatej spatne, ja som prisiel len kvoli goldom, viac goldom a najviac goldom. Goldiiiiky mojjjjeeeee

Thellwinux #10 Posted 03 December 2015 - 01:33 PM

Lieutenant

• Player
  • 62719 battles
  • 1,776
  • [9-TD] 9-TD

View PostF0tr, on 03 December 2015 - 12:22 AM, said:

Hraci ve WoT jsou aktualne mnoha klany hodnoceni podle WN8 - viz napriklad 9TD a jine. Je to dobry parametr, ale...

1. Ze zkusenosti vim, ze abych mel za bitvu dobre WN8 hodnoceni, potrebuji nastrilet vice, nez mam HP sveho tanku, se kterym tu bitvu bojuji. Pokud jedu CW nebo Opevneni, tj. klanovou akci, je zde stejny pocet hracu na obou stranach a tudiz i priblizne stejny pocet HP na obou stranach. Pokud budeme v nasem tymu hrat kazdy stejne dobre a taktika to umozni, nastrilime kazdy prave tolik, kolik mame HP, coz znamena spatne WN8 hodnoceni. Zaver - tymove bitvy v prumeru zhorsuji hodnoceni hrace.

2. Ze zkusenosti vim, ze klany s vyjimkou par nejlepsich normalne nevydelaji tolik, aby mohl mit kazdy clen zadarmo premiovy ucet. Tj. tento motiv tez odpada.

3. Stribrnaky lze vydelat i bez Opevneni, byt tam to jde rychleji. Ovsem ztracim WN8 - viz bod 1. Tj. tento motiv tez odpada.

4. Ze zkusenosti vim, ze pokud budu novy clen v klanu, vetsinou se mnou nikdo z klanu cetu hrat nepujde a pokud ano, bude to s vysokou pravdepodobnosti pouze hrac horsi nez ja, ktery je motivovan sanci zvyseni svych statu. Ja ovsem staty ztracim hranim se slabsim hracem. Tj. tento motiv tez odpada.

PROC BYCH MEL VSTUPOVAT DO KLANU ? Jediny vyhodny mod hry je ceta se stejne dobrymi nebo lepsimi hraci.

Když smažeme důvody 1+3, které se vzhledem k nepočítání SH bitek do hodnocení VN8 nepočítají (nové CW jo nebo ne?) tak nám zbydou body 2 a 4.

Bod 2 - pokud je tvým cílem opravdu primárně si vydělat na PA, který stojí cca 280 (?) měsíčně, tak to tě vyjde mnohem lépe jít na 3 hodky na brigádu, dát si v práci jeden přesčas nebo odevzdat pivní flašky (v nadsázce). Investuješ mnohem méně času a výsledek bude stejný.

Bod 4 - pokud je to normální klan, tak by neměl být problém si zahrát s kýmkoliv. Pokud s tebou někdo nechce hrát, protože jsi podle něj výrazně horší, tak se na něj vykašli.

Mě přijde, že tohle téma není založeno za účelem toho, aby jsi zjistil, proč být v klanu, ale za účelem toho, aby ti tu někdo potvrdil to o čem jsi přesvědčen a to, že být v klanu je zbytečné.

Uanubis #11 Posted 03 December 2015 - 01:34 PM

Streamer

• Player
  • 56194 battles
  • 2,092
  • [HALUS] HALUS
WN8 je poměrně velmi dobrý ukazatel toho, jak dobrý hráč jsi. Samozřejmě, že náborář, který se ti podívá na staty a zjistí, že to máš naježděný na nějakejch T3 tancích, tak to bude ignorovat a nepřijme tě. V klanovkách a odřadech se staty do WN8 nepočítají. Jinak pokud nevíš, proč jsou lidi v klanech, v zásadě to záleží na úrovni klanu. Ty nejlepší klany jsou hlavně a goldech, eSportu a stronk četách, kdy si prostě jezdíš randomky s konstantním třeba 70+% winratem. Menší klany spíš o nějakym kolektivu, zábavnejch četách na randomu a třeba i nějakym zkoušení malejch CW. 

F0tr #12 Posted 03 December 2015 - 01:34 PM

Private

• Player
  • 58403 battles
  • 46
  • [PRAHA] PRAHA

View PostcNNk, on 03 December 2015 - 01:21 PM, said:

Ja ano, ale ja nejsem naborar :D A tajne doufam, ze i pro nej je nejaky WN8 spis infromacni

Neni, ja se ptal a nejen u vas. A pokud mohu vyjadrit svuj nazor, tak s vasim naborarem souhlasim. Pokud je ve vasem klanu jeste k tomu teamova atmosfera, jak popisujes, tak mas kliku a ty staty splnujes, takze te to nemusi zajimat.

Ale stejne dekuji za nazor.

JustGoldNoob #13 Posted 03 December 2015 - 01:36 PM

Warrant Officer

• Player
  • 26474 battles
  • 513
Prečo klan ? Lebo Sólo na publicu je na prášky (no jo píše človek čo nikdy nehral čatu) ale to bude preto,že nemám kamarátov :( a nie som tímový hráč :D Každopádne ak chcete mať lepší win rate a chcete hrať na farbu rozhodne clan :D 

F0tr #14 Posted 03 December 2015 - 01:45 PM

Private

• Player
  • 58403 battles
  • 46
  • [PRAHA] PRAHA

View PostThellwinux, on 03 December 2015 - 01:33 PM, said:

Když smažeme důvody 1+3, které se vzhledem k nepočítání SH bitek do hodnocení VN8 nepočítají (nové CW jo nebo ne?) tak nám zbydou body 2 a 4.

Bod 2 - pokud je tvým cílem opravdu primárně si vydělat na PA, který stojí cca 280 (?) měsíčně, tak to tě vyjde mnohem lépe jít na 3 hodky na brigádu, dát si v práci jeden přesčas nebo odevzdat pivní flašky (v nadsázce). Investuješ mnohem méně času a výsledek bude stejný.

Bod 4 - pokud je to normální klan, tak by neměl být problém si zahrát s kýmkoliv. Pokud s tebou někdo nechce hrát, protože jsi podle něj výrazně horší, tak se na něj vykašli.

Mě přijde, že tohle téma není založeno za účelem toho, aby jsi zjistil, proč být v klanu, ale za účelem toho, aby ti tu někdo potvrdil to o čem jsi přesvědčen a to, že být v klanu je zbytečné.

Diky za komentar, opravdu si ho vazim.

Z bodu 2 tve odpovedi vyplyva, ze se domnivas, ze mam nejaky cil pro clenstvi v klanu. Je a neni to tak. Prestava mne WoT bavit a tak hledam duvody, proc pokracovat. Nejak se podilet na cinnosti skupiny lidi se stejnym cilem, by mohl mit ten duvod. Nicmene vidim prakticky pouze nevyhody a ty jsem se snazil popsat. Samozrejme uznavam, ze delat neco s kamosi, je zabava a stoji za to do toho i neco vrazit. Nicmene to plati, kdyz ty kamose uz mas a zakladas s nimi svuj klan. Pri vstupu do uplne noveho klanu tam zadni kamosi nejsou, pouze je sance ze vzniknou. Naopak jsou tam znacne naklady ve forme ztracenych goldu a statu (ze nejsou staty evidovany v nejakych serverech, ktere vy ctete, je jedna vec. Ja si je sleduji sam a tyto bitvy do nich pocitam.) a nutnost prizpusobeni se nejake kulture, ktera v tom klanu jiz existuje. Tato kultura je vynucovana na novych clenech a neni to obycejne uplne prijemna vec.

Mas uplnou pravdu s tou posledni vetou. Ale snad na tom neni nic spatneho.

F0tr #15 Posted 03 December 2015 - 01:49 PM

Private

• Player
  • 58403 battles
  • 46
  • [PRAHA] PRAHA

View PostMrCogu, on 03 December 2015 - 01:36 PM, said:

Prečo klan ? Lebo Sólo na publicu je na prášky (no jo píše človek čo nikdy nehral čatu) ale to bude preto,že nemám kamarátov :( a nie som tímový hráč :D Každopádne ak chcete mať lepší win rate a chcete hrať na farbu rozhodne clan :D 

Nesouhlasim. Winrate rozhodne klan, ale WN8 pouze ceta - viz tez prispevek hrace Uanubis nahore, a k tomu neni klan potreba. Duvody jsem se pokusil sepsat v puvodnim prispevku.

F0tr #16 Posted 03 December 2015 - 02:03 PM

Private

• Player
  • 58403 battles
  • 46
  • [PRAHA] PRAHA

View PostUanubis, on 03 December 2015 - 01:34 PM, said:

WN8 je poměrně velmi dobrý ukazatel toho, jak dobrý hráč jsi. Samozřejmě, že náborář, který se ti podívá na staty a zjistí, že to máš naježděný na nějakejch T3 tancích, tak to bude ignorovat a nepřijme tě. V klanovkách a odřadech se staty do WN8 nepočítají. Jinak pokud nevíš, proč jsou lidi v klanech, v zásadě to záleží na úrovni klanu. Ty nejlepší klany jsou hlavně a goldech, eSportu a stronk četách, kdy si prostě jezdíš randomky s konstantním třeba 70+% winratem. Menší klany spíš o nějakym kolektivu, zábavnejch četách na randomu a třeba i nějakym zkoušení malejch CW. 

Plne podepisuji vse, co pises. Pouze bych uvedl dusledek. Dusledek je, ze v malych klanech budes stale prohravat a po nejake dobe te to prestane bavit. Alespon takhle to funguje u mne. Mohu zustat, pokud tam budu mit kamose. To se ale nikdy nestalo, jelikoz mne to v takovem klanu prestalo vzdy bavit drive, nez jsem si nejake udelal a odesel jsem.

Do velkeho uspesneho klanu se nedostanes s nizkym WN8. Jinde si WN8 nezvysis na potrebnou uroven, nez v dobre cete. Vytvorit a udrzet dobrou pravidelne hrajici cetu neni jednoduche. Lide odchazeji, maji osobni zavazky atd.

Pokud dobrou cetu mas a WN8 mas na potrebne urovni pro vstup do uspesneho klanu, stale je zde ta vec, ze po vstupu tam nebudes mit zadneho kamose a vedeni se te bude snazit vecpat do existujici formy chovani v tom klanu. Oboji je znacne neprijemne. Co za tuto neprijemnost dostanes ? Vedomi, ze jsi v uspesnem klanu ? Urcite, ale je to dost ?

Ja se v podstae zde snazim rici, ze WoT malo podporuje klany. Ja hral nejakou dobu WoW a tam bez klanu nebylo prakticky mozne se dostat na spickovou uroven. Proste to neslo ! Zde mit 10ku dokaze kazdy a nepotrebuje k tomu nic, mozna par stokorun ke konci.

panzermlok #17 Posted 03 December 2015 - 02:11 PM

Sergeant

• Player
  • 32884 battles
  • 272

Koukám, že jsi ten můj výrok o zařvání do mikráku vzal až moc doslova. napíšu to teda jinak. Co je třeba pro fotbalistu lepší zážitek? Vyhrát titul s mančaftem nebo vyhrát  třeba krále střelců??? 

Pozn. nebavím se o finanční stránce, ale o emocích a zážitcích. Předpokládám totiž, že tu hru hrajeme pro zábavu a není to pro nikoho práce

lukasarcher #18 Posted 03 December 2015 - 02:48 PM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848

View PostF0tr, on 02 December 2015 - 11:22 PM, said:

Jednoduché. Je rozdíl být v klanu a být v dobrém klanu. V dobrém klanu každý den puštějí mise na goldy, prem.účty, ktedity, XP a další. Pak pouštějí zvlášt +50% kreditů, XP do posádky, do tanku atd. Těch výhod je plno. A taky nevím proč řešíš staty, ty už jsou oddělené od randomu a stejně i kdyby nebyly, tak i v rotě se dá nahrát více jak 1500 WN 8.....

lukasarcher #19 Posted 03 December 2015 - 02:51 PM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848

View Postnwcfear, on 03 December 2015 - 12:22 PM, said:

​A sakra tak som v deviatej spatne, ja som prisiel len kvoli goldom, viac goldom a najviac goldom. Goldiiiiky mojjjjeeeee

Píšu si tě :trollface:

global_asa_wenca #20 Posted 03 December 2015 - 02:54 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 90159 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

View PostF0tr, on 03 December 2015 - 12:22 AM, said:

Jen tak naokraj, uvědomuješ si, že ten lepší hráč se kterým chceš hrát četu nesmí být stejnej jako ty, tj. nesmí ohrnovat nos nad statisticky horšíma, aby mu nedejbože nekleslo WNko? ;)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users