Jump to content

Proc byt v klanu ?

• Please log in to reply
68 replies to this topic

JustGoldNoob #21 Posted 03 December 2015 - 03:09 PM

Warrant Officer

• Player
  • 26474 battles
  • 513

View PostF0tr, on 03 December 2015 - 01:49 PM, said:

Nesouhlasim. Winrate rozhodne klan, ale WN8 pouze ceta - viz tez prispevek hrace Uanubis nahore, a k tomu neni klan potreba. Duvody jsem se pokusil sepsat v puvodnim prispevku.

Ach jáj ty berieš všetko akosi inak samozrejme som myslel to,že ak hráš v čate ja som v žiadnom klane nebol ešte kým mám tento účet ja ale vidím na iných hráčoch,že pokiaľ v klane sú hlavne tom lepšom nemajú také trápne staty ako ja hlavne čo sa týka winrate 52% je oproti wn8 málo sám si to priznám ale na klan sa necítim a keď som hľadal.Ja som napísal základné dôvody ale áno dá sa to rozpísať na stranu :) Goldy,možnosť priučiť sa od lepších hráčov,skúsenosti na velenie ak je hráč dychtivý aj po tejto sfére,zlepšenie výsledkov veľké zárobky hlavne VI šarvátky to sú najrýchlejšie peniaze čo môžeš zarobiť...A pod samozrejme ale nie je klan ako klan poznám veľa hráčov sú sú aj v lepších klanoch majú unicum staty alebo great a kašlú sa na zlato aj na zlepšovanie výsledkov a dokonca aj čatu jazdia málokedy...Pre každého je to iný dôvod ale 80% hráčov ide do klanu pre zlepšenie hernej úrovne a statov a aby sa niečomu priučili.

Následne ešte doplním,že pokiaľ hrávaš čaty a nechceš zlato tak ti je na druhej strane zbytočné vstupovať do klanu mal by si sa skôr spýtať samého seba načo chceš ísť do klanu alebo kvôli čomu toto vyššie ti zlepší aj hra v čatách alebo môžeš byť v SH čkach ako "hosť" aj keď v klane nie si no ale to už je zasa o inom.

Edited by MrCogu, 03 December 2015 - 03:12 PM.

F0tr #22 Posted 03 December 2015 - 03:10 PM

Private

• Player
  • 58403 battles
  • 46
  • [PRAHA] PRAHA

View Postglobal_asa_wenca, on 03 December 2015 - 02:54 PM, said:

Jen tak naokraj, uvědomuješ si, že ten lepší hráč se kterým chceš hrát četu nesmí být stejnej jako ty, tj. nesmí ohrnovat nos nad statisticky horšíma, aby mu nedejbože nekleslo WNko? ;)

To je spravna poznamka. Ja ale tady neresim, zda pujdu ci nepujdu hrat se statisticky horsim hracem. Ja rikam, ze nevidim duvod, proc byt v klanu a rad bych, aby mne nekdo presvedcil o opaku.

JustGoldNoob #23 Posted 03 December 2015 - 03:15 PM

Warrant Officer

• Player
  • 26474 battles
  • 513

View PostF0tr, on 03 December 2015 - 03:10 PM, said:

To je spravna poznamka. Ja ale tady neresim, zda pujdu ci nepujdu hrat se statisticky horsim hracem. Ja rikam, ze nevidim duvod, proc byt v klanu a rad bych, aby mne nekdo presvedcil o opaku.

Ja nechápem jedno prečo chceš byť presvedčený o opaku ? Bol si v 17 tich klanoch máš 51k + bitiek a mal by si mať skúsenosti alebo pre a proti či klan áno alebo nie....Proste ako to pozerám niekde si bol mesiac niekde jeden deň v BIa ani dokonca jeden celý deň tak ja neviem ako alebo čo napísať alebo čo chceš čítať aby si mal miesto v 18 tom klane...

panzermlok #24 Posted 03 December 2015 - 03:15 PM

Sergeant

• Player
  • 32995 battles
  • 273
  • [_AF_] _AF_

View PostF0tr, on 03 December 2015 - 02:10 PM, said:

Podle toho, cos tady doposud napsal vůbec nemá smysl Tě o tom přesvědčovat. Připadáš mi jako velmi výrazný individualista a pak pro Tebe klan asi opravdu nemá smysl

socanek #25 Posted 03 December 2015 - 03:16 PM

Major General

• Player
  • 29997 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostF0tr, on 03 December 2015 - 02:10 PM, said:

Jeden z moznych duvodu je krasny nazev klanu a krasne klanove logo. Plusem je samozrejme i atmosfera uvnitr klanu, ambice klanu a velmi prisne nastavena pravidla, na jejichz dodrzovani je razne dohlizeno. Dalsi vyhodou pak muzou byt pravidelne poradana skoleni pro slabsi i silnejsi hrace.

JustGoldNoob #26 Posted 03 December 2015 - 03:17 PM

Warrant Officer

• Player
  • 26474 battles
  • 513
K tomu bez urážky ale až ma oziaba keď vidím to wn8 na artynách oproti iným strojom....

F0tr #27 Posted 03 December 2015 - 03:24 PM

Private

• Player
  • 58403 battles
  • 46
  • [PRAHA] PRAHA

View Postlukasarcher, on 03 December 2015 - 02:48 PM, said:

Jednoduché. Je rozdíl být v klanu a být v dobrém klanu. V dobrém klanu každý den puštějí mise na goldy, prem.účty, ktedity, XP a další. Pak pouštějí zvlášt +50% kreditů, XP do posádky, do tanku atd. Těch výhod je plno. A taky nevím proč řešíš staty, ty už jsou oddělené od randomu a stejně i kdyby nebyly, tak i v rotě se dá nahrát více jak 1500 WN 8.....

Diky. Luky, za komentar. Jsem presvedcen, ze toho musis mit hodne na praci a vazim si toho, ze jsi mi odpovedel.

Nicmene nemohu s tebou souhlasit. Rikas, ze vyhod je v klanu plno a zminujes kredity a expy pro posadku. Pokud vsak budu mit dobrou cetu, toto nepotrebuji, jelikoz budu stale vyhravat, tj. 50% expu a kreditu za hru vice a hafo nastrileno. Mise na goldy v klanu daji 20-50 gold/mesic, a i kdyby to bylo i 10x tolik, je to nevyznamne, pokud bychom to treba porovnali s uctem za mesicni premiovy ucet, ci preskilovani posadky.

Jinak staty resim, jelikoz vy to mate jako jedine kriterium pro prijeti. Do te doby jsem to neresil, nez jsem se od vas dozvedel, jak prijimate lidi. Ja vzdy myslel, ze WR je to hlavni, ale po informaci, kterou jsem prvne dostal od vaseho naborare, jsem o tom premyslel a byt WN8 je nefair (jak tvrdi autor WN8, a tez viz moje diskuse s vasim naborarem kdesi na vasem webu), stale je to dobre hodnoceni a proto to zde resim. Jine ceske klany to maji stejne, ale to ty nejsipse vis...

JInak ja kredity ani goldy nepotrebuji a X-kovych tanku mam, ze nevim, co s nimi. Mozna, ze jsem to mel uvest ve svem pocatecnim prispevku, jelikoz by to asi ovlivnilo mnpoho diskutujicich. Omlouvam se.

Miri37 #28 Posted 03 December 2015 - 03:25 PM

General

• Player
  • 49615 battles
  • 8,350

View PostF0tr, on 03 December 2015 - 01:03 PM, said:

Ja se v podstae zde snazim rici, ze WoT malo podporuje klany. Ja hral nejakou dobu WoW a tam bez klanu nebylo prakticky mozne se dostat na spickovou uroven. Proste to neslo ! Zde mit 10ku dokaze kazdy a nepotrebuje k tomu nic, mozna par stokorun ke konci.

Je to trochu od hlavního téma, ale já si WoT vybral mimo jiné právě proto, že solo hrající hráč nebyl nějak výrazně omezený a nucený se organizovat v (klanech, gildách, cechách), nebo jak se to v různých hrách jmenuje.

Od určité doby jsem se zařek, že již nebudu hrát hru, kde je vyžadovaná pro trochu solidnější hraní dlouhodobější organizovanost. WoW jsem nezkoušel právě proto, že je to pro skupinové hraní hráčů.       

F0tr #29 Posted 03 December 2015 - 03:29 PM

Private

• Player
  • 58403 battles
  • 46
  • [PRAHA] PRAHA

View Postpanzermlok, on 03 December 2015 - 03:15 PM, said:

Podle toho, cos tady doposud napsal vůbec nemá smysl Tě o tom přesvědčovat. Připadáš mi jako velmi výrazný individualista a pak pro Tebe klan asi opravdu nemá smysl

No, interpretuji tvuj komentar jako tvrzeni, ze klan neni pro individualisty. Jak uz jsem nekde drive zminil, ve WoW by tohle nebylo mozne. Tam individualista/neindividualista, vsichni musdeli byt v klanu, jinak nerostli.

Jinymi slovy, WoT nepodporuje klany na urovni obvykle jinde.

BigSam72 #30 Posted 03 December 2015 - 03:44 PM

Warrant Officer

• Player
  • 69879 battles
  • 905
  • [9-TDL] 9-TDL

View PostF0tr, on 03 December 2015 - 02:24 PM, said:

Diky. Luky, za komentar. Jsem presvedcen, ze toho musis mit hodne na praci a vazim si toho, ze jsi mi odpovedel.

Nicmene nemohu s tebou souhlasit. Rikas, ze vyhod je v klanu plno a zminujes kredity a expy pro posadku. Pokud vsak budu mit dobrou cetu, toto nepotrebuji, jelikoz budu stale vyhravat, tj. 50% expu a kreditu za hru vice a hafo nastrileno. Mise na goldy v klanu daji 20-50 gold/mesic, a i kdyby to bylo i 10x tolik, je to nevyznamne, pokud bychom to treba porovnali s uctem za mesicni premiovy ucet, ci preskilovani posadky.

Jinak staty resim, jelikoz vy to mate jako jedine kriterium pro prijeti. Do te doby jsem to neresil, nez jsem se od vas dozvedel, jak prijimate lidi. Ja vzdy myslel, ze WR je to hlavni, ale po informaci, kterou jsem prvne dostal od vaseho naborare, jsem o tom premyslel a byt WN8 je nefair (jak tvrdi autor WN8, a tez viz moje diskuse s vasim naborarem kdesi na vasem webu), stale je to dobre hodnoceni a proto to zde resim. Jine ceske klany to maji stejne, ale to ty nejsipse vis...

JInak ja kredity ani goldy nepotrebuji a X-kovych tanku mam, ze nevim, co s nimi. Mozna, ze jsem to mel uvest ve svem pocatecnim prispevku, jelikoz by to asi ovlivnilo mnpoho diskutujicich. Omlouvam se.

Koukam ze jses trochu mimo realitu. Takze tech 50% navic je bonus k vyhre ( takze tvoje vyhra na publicu neni to same co moje vyhra na publicu se zapnutyma bojovyma platbama ). Navic se obvykle po zapnuti bojovych plateb zaklada napriklad 8mickovy odrad a neni problem za ty 2 hodky plateb odjezit a prijemne se pobavit a jeste k tomu nagrindit vice jak 1 mega kreditu ( obvykle tak kolem 1.6-2 mega ) podle toho s cim odrad jezdis. 

Pousteli jsme Ürgentni rozkazy ( 2 za sebou ) a pokazdy to hodilo 7 dni premka. Nejmene oblibenej urgentak je 15k expu do posadky ;-) bych rekl. 

Za urgentaky jsou taky goldy tusim 1000 goldu. A v lepsich klanech se taky prerozdeluje income z CWcek ( rozhodne vice nezli 20-50 goldu za mesic ) 

F0tr #31 Posted 03 December 2015 - 03:50 PM

Private

• Player
  • 58403 battles
  • 46
  • [PRAHA] PRAHA

View PostMrCogu, on 03 December 2015 - 03:15 PM, said:

Ja nechápem jedno prečo chceš byť presvedčený o opaku ? Bol si v 17 tich klanoch máš 51k + bitiek a mal by si mať skúsenosti alebo pre a proti či klan áno alebo nie....Proste ako to pozerám niekde si bol mesiac niekde jeden deň v BIa ani dokonca jeden celý deň tak ja neviem ako alebo čo napísať alebo čo chceš čítať aby si mal miesto v 18 tom klane...

Ta statistika je spatne. Byl jsem v mnohem vice klanech, nez pises a v ani jednom jsem nebyl mene nez 2 tydny. V nekterych, jako CSM, ci BiA jsem byl dokonce 2x, byl jsem v aktualne spickove TD9 i CSA. ANV mne odmitlo vzit, kdyz zjistili jaky jsem fluktuant, jelikoz se bali, co za rozvrat jim prinesu :teethhappy:

Hru hraji od bety a skutecne mam 51k her odehrato.

Proc to tady pisu je, ze  si myslim, ze by se tato diskuse mohla nekomu hodit, pokud se bude rozhodovat, zda a do jakeho klanu vstoupit. Hlavni duvod vsak je, ze me to nejak prestava bavit hrat. Na pocatku WoT jsem se snazil mit co nejdrive co nejvice X-kovych tanku. Uspel jsem, ale pote jsem zjistil, ze kazdy muze mit X-kove tanky, pokud hraje dostatecne dlouho. Pak jsem prisel k nazoru, ze kriterium uspechu je WR. Zvedl jsem WR na 55% a v ten moment prisla moje diskuse s naborarem TD9, kdyz zavedli jako jedine kriterium pro prijeti WN8. WR je nezajima VUBEC. Snazim se ted asi 3 mesice zvysovat WN8, ale momentalne jsem se dostal do nejake deprese a kdyz se podivam na vysledky TD9, ktere jsou v Evropskem kontextu skvele. (Gratuluji btw.!!), tak co vidim je, ze maji nejake Fame points. Hmmm.... Chci ja mit Fame points ??? Ja nechci mit Fame points, ja chci obsadit a drzet Ceskou republiku... Pamatujete na dobu, kdy CSA drzelo pul Evropy, nebo kdyz BiA valcovala ? To byly doby! A uz nebudou, ted se hraje o Fame points!!!

Takze proc vstoupit do klanu ? Co vas na tom jeste bavi ? Map uz se hraje pouze par, Locastan s tim ted prasil, jelikoz jak rika, se z WoT stava FPS a ja s nim bohuzel zacinam souhlasit.

Nicmene kdo chce hrat FPS, mel by jit jinam, nez na tanky. Jsou mnohem lepsi FPS nez tanky.

Takze proto ta diskuse. Co vas bavi na tom, ze to stale hrajete ? Klany to nebudou, podle meho, ale mozna se pletu a to tady chci vydiskutovat.

socanek #32 Posted 03 December 2015 - 03:53 PM

Major General

• Player
  • 29997 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

Co me bavi?

1) Je to urcita setrvacnost.

2) Prijdou ceske tanky, takze urcita vyzva.

3) I ten nas klan je pomerne zabavny, TS je neco jako drbarna, prakticky to nahrazuje socialni site.

F0tr #33 Posted 03 December 2015 - 03:57 PM

Private

• Player
  • 58403 battles
  • 46
  • [PRAHA] PRAHA

View PostMrCogu, on 03 December 2015 - 03:17 PM, said:

K tomu bez urážky ale až ma oziaba keď vidím to wn8 na artynách oproti iným strojom....

:)

View PostBigSam72, on 03 December 2015 - 03:44 PM, said:

Koukam ze jses trochu mimo realitu. Takze tech 50% navic je bonus k vyhre ( takze tvoje vyhra na publicu neni to same co moje vyhra na publicu se zapnutyma bojovyma platbama ). Navic se obvykle po zapnuti bojovych plateb zaklada napriklad 8mickovy odrad a neni problem za ty 2 hodky plateb odjezit a prijemne se pobavit a jeste k tomu nagrindit vice jak 1 mega kreditu ( obvykle tak kolem 1.6-2 mega ) podle toho s cim odrad jezdis. 

Pousteli jsme Ürgentni rozkazy ( 2 za sebou ) a pokazdy to hodilo 7 dni premka. Nejmene oblibenej urgentak je 15k expu do posadky ;-) bych rekl. 

Za urgentaky jsou taky goldy tusim 1000 goldu. A v lepsich klanech se taky prerozdeluje income z CWcek ( rozhodne vice nezli 20-50 goldu za mesic ) 

Diky za odpoved, Same. Nicmene, jak bylo uvedeno v nejakem jinem prispevku, jsem byl v tolika klanech a mam tolik nahrato, ze si nemyslim, ze jsem mimo realitu. Pouze jsem se nekompletne vyjadril. Trvam ale na tom, ze hranim v dobre cete spolehlive dosahnu vyrazne vice, nez je profit z techto klanovych vyhod.

Mj., vy jste aktualne asi nejlepsi cesky klan, takze muzete dat par clenum mesicne 7 dni premka. Jak bylo ale tez tady drive receno, na to si vydelam za hodinu, pokud pujdu na brigadu.

Thellwinux #34 Posted 03 December 2015 - 04:20 PM

Lieutenant

• Player
  • 62880 battles
  • 1,776
  • [9-TD] 9-TD

Myslím, že celá tahle diskuse je trochu mimo. Ty jsi napsal, že by jsi rád slyšel důvody, proč být dnes v klanu. Obecně platné důvody už tu padly asi všechny. To, že ne tebe nesedí není chyba klanů, hry ani ničeho jiného, ale jen tebe a tvých očekávání od této hry.

Přejmenuj to na "Přesvědčte mě, proč být v klanu" a bude to ok". I když teda ve hře, kde jsou statisíce hráčů je absolutně zbytečné někoho přesvědčovat k tomu, aby byl v nějakém klanu, každý je nahraditelný dalšíma stovkama lidí, takže si každý může hrát solo/teamplay dle libosti.

michalpospechcz #35 Posted 03 December 2015 - 04:26 PM

Private

• Player
  • 4139 battles
  • 13

Malej dotaz. Z jakého důvodu tu řešíte pravděpodobně Trolla s 1600 WN8 a batůžkáře, který 17x vystoupil / vstoupil do klanu.

Zbytečná ztráta času ;) 

F0tr #36 Posted 03 December 2015 - 04:29 PM

Private

• Player
  • 58403 battles
  • 46
  • [PRAHA] PRAHA

View Postmichalpospechcz, on 03 December 2015 - 04:26 PM, said:

Malej dotaz. Z jakého důvodu tu řešíte pravděpodobně Trolla s 1600 WN8 a batůžkáře, který 17x vystoupil / vstoupil do klanu.

Zbytečná ztráta času ;) 

Doted tady psali lide, jejichz nazor respektuji. Az doted...

F0tr #37 Posted 03 December 2015 - 04:31 PM

Private

• Player
  • 58403 battles
  • 46
  • [PRAHA] PRAHA

View PostThellwinux, on 03 December 2015 - 04:20 PM, said:

Myslím, že celá tahle diskuse je trochu mimo. Ty jsi napsal, že by jsi rád slyšel důvody, proč být dnes v klanu. Obecně platné důvody už tu padly asi všechny. To, že ne tebe nesedí není chyba klanů, hry ani ničeho jiného, ale jen tebe a tvých očekávání od této hry.

Přejmenuj to na "Přesvědčte mě, proč být v klanu" a bude to ok". I když teda ve hře, kde jsou statisíce hráčů je absolutně zbytečné někoho přesvědčovat k tomu, aby byl v nějakém klanu, každý je nahraditelný dalšíma stovkama lidí, takže si každý může hrát solo/teamplay dle libosti.

Souhlasim, uzavreme to. Diky vsem, kdo se zucastnili diskuse.

I_am_the_Real_Legend #38 Posted 03 December 2015 - 04:31 PM

Sergeant

• Player
  • 31863 battles
  • 242
  • [CORM] CORM
---

Edited by _Laxa_, 31 March 2016 - 04:01 PM.

Porucik_ #39 Posted 03 December 2015 - 04:34 PM

Major General

• Player
  • 45777 battles
  • 5,109
  • [FIVE] FIVE

Do ANV som sa prihlásil lebo som sa chcel naučiť niečo navyše a som tu stále pretože máme na klanovom TS kecáreň, na klanovom fóre sa hádame o všetkom, sú tu pohodoví ľudia, skilleri na čaty, sem tam klanová akcia, sem tam výlet na mapu skúsiť či sú 3XR naozaj tak hustí ( sú ), má ti kto odpovedať na otázku o WoT a odpoveď nebude roztodivná ublíženecká konšpirácia.... Dôvodov je pre mňa veľa. Ale ako ti už naozaj trefne Thellwinux  "To, že ne tebe nesedí není chyba klanů, hry ani ničeho jiného, ale jen tebe a tvých očekávání od této hry. Přejmenuj to na "Přesvědčte mě, proč být v klanu" a bude to ok".

Vstupné WN ktorým sa oháňaš znamená že môžem bez obáv pozvať do čaty kohokoľvek s nickom ANV a bude vedieť o čo ide.

EDIT LEL a kým som to napísal tak je nado mnou príspevok z 3XR. Teraz to bude vyzerať že im leziem do pr******. Už to asi neudržím v tajnosti.

Edited by Homer_J_S_, 03 December 2015 - 04:36 PM.

I_am_the_Real_Legend #40 Posted 03 December 2015 - 04:41 PM

Sergeant

• Player
  • 31863 battles
  • 242
  • [CORM] CORM
---

Edited by _Laxa_, 31 March 2016 - 04:01 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users