Jump to content

Proc byt v klanu ?

• Please log in to reply
68 replies to this topic

Pjetkovic #41 Posted 03 December 2015 - 05:12 PM

Captain

• Clan Commander
  • 25003 battles
  • 2,474
  • [MACHR] MACHR
Já myslim, že i těžkej individualista si může najít klan. Já se za jednoho považuju a přitom klan dokonce komanduju. I když ho teda komanduju stylem, že můžu hrdě prohlásit, že už jsme línější než Prasata. Výhoda je v tom, že když má člověk záblesk touhy po socializaci, tak je vždycky kam hrábnout. A taky je s klukama prdel.

Edited by Pjetkovic, 03 December 2015 - 05:13 PM.

iTrolling #42 Posted 03 December 2015 - 06:17 PM

Captain

• Clan Commander
  • 6823 battles
  • 2,038
  • [0WNED] 0WNED

View Postglobal_asa_wenca, on 03 December 2015 - 02:54 PM, said:

Jen tak naokraj, uvědomuješ si, že ten lepší hráč se kterým chceš hrát četu nesmí být stejnej jako ty, tj. nesmí ohrnovat nos nad statisticky horšíma, aby mu nedejbože nekleslo WNko? ;)

a to ja si s horsimi hraci zahraju rad a staty mi kvuli tomu jdou nahoru.... daji se na ne lip aplikovat vselijake yolo napady a vubec, nekladou odpor jako nekdo, kdo se snazi premyslet vlastni hlavou. idealni spolucetnik je poslusne rajcatko, ktery vsak dokaze vystrelit a prikryt v moment, kdy jsem na reloadu :medal:

View Postsocanek, on 03 December 2015 - 03:16 PM, said:

Jeden z moznych duvodu je krasny nazev klanu a krasne klanove logo. 

ano, tohle je vlastne jeden z duvodu, proc jsem 0WNED zakladal :) 

View Postsocanek, on 03 December 2015 - 03:53 PM, said:

I ten nas klan je pomerne zabavny, TS je neco jako drbarna, prakticky to nahrazuje socialni site.

a opet souhlasim, pro mne je to moznost pokecat si cesky/slovensky a mit spoustu srandy.... ano, i s prasatky a svinatky. 

lukasarcher #43 Posted 03 December 2015 - 06:18 PM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848

View PostF0tr, on 03 December 2015 - 02:24 PM, said:

Diky. Luky, za komentar. Jsem presvedcen, ze toho musis mit hodne na praci a vazim si toho, ze jsi mi odpovedel.

Nicmene nemohu s tebou souhlasit. Rikas, ze vyhod je v klanu plno a zminujes kredity a expy pro posadku. Pokud vsak budu mit dobrou cetu, toto nepotrebuji, jelikoz budu stale vyhravat, tj. 50% expu a kreditu za hru vice a hafo nastrileno. Mise na goldy v klanu daji 20-50 gold/mesic, a i kdyby to bylo i 10x tolik, je to nevyznamne, pokud bychom to treba porovnali s uctem za mesicni premiovy ucet, ci preskilovani posadky.

Jinak staty resim, jelikoz vy to mate jako jedine kriterium pro prijeti. Do te doby jsem to neresil, nez jsem se od vas dozvedel, jak prijimate lidi. Ja vzdy myslel, ze WR je to hlavni, ale po informaci, kterou jsem prvne dostal od vaseho naborare, jsem o tom premyslel a byt WN8 je nefair (jak tvrdi autor WN8, a tez viz moje diskuse s vasim naborarem kdesi na vasem webu), stale je to dobre hodnoceni a proto to zde resim. Jine ceske klany to maji stejne, ale to ty nejsipse vis...

JInak ja kredity ani goldy nepotrebuji a X-kovych tanku mam, ze nevim, co s nimi. Mozna, ze jsem to mel uvest ve svem pocatecnim prispevku, jelikoz by to asi ovlivnilo mnpoho diskutujicich. Omlouvam se.

Vysoké WN 8 není jediná podmínka pro přijetí. Další výhoda proč být v klanu jsou tanky za kampaně, M60, VK 72, Obj.907, T23E3, a ted nové americké T10 medko. Zkusil bych to obrátit. Jaké jsou výhody nebýt v klanu?

iTrolling #44 Posted 03 December 2015 - 06:28 PM

Captain

• Clan Commander
  • 6823 battles
  • 2,038
  • [0WNED] 0WNED
hned muzu udat prvni - furt te nekdo otravuje s pozvankama :)

F0tr #45 Posted 03 December 2015 - 06:50 PM

Private

• Player
  • 58403 battles
  • 46
  • [PRAHA] PRAHA

View Postlukasarcher, on 03 December 2015 - 06:18 PM, said:

Vysoké WN 8 není jediná podmínka pro přijetí. Další výhoda proč být v klanu jsou tanky za kampaně, M60, VK 72, Obj.907, T23E3, a ted nové americké T10 medko. Zkusil bych to obrátit. Jaké jsou výhody nebýt v klanu?

View PostiTrolling, on 03 December 2015 - 06:28 PM, said:

hned muzu udat prvni - furt te nekdo otravuje s pozvankama :)

Chtel jsem to ukoncit, ale tohle je dobry napad, tak jeste odpovim na tvuj prispevek, Luky: 1) iTrolling uz to napsal = trvaly spam pozvanek. K tomu patri i trvaly spam na klanovem chatu. Ono to vypada nevinne, kdyz to takhle piseme, ale je treba vedet, ze ti pri prichodu do garaze na obrazovce stale neco blika, vetsinou totalni kravina, coz ctes, jelikoz nevis, zda se nejedna o neco duleziteho. Toto nehrozi, pokud v klanu nejsi. 2) vynucene normy chovani - Napriklad po mne opakovane vynucovali se ucastnit CWcek, i kdyz nas bylo 8, trvalou pritomnost na klanovem TS, byt se tam aktualne nic nedelo, nadsenou ucast v Opevneni za jakychkoliv podminek (napr prisel kamos po mesici, ale i kdyz jsi ted byl 5x za sebou, jsi v klanu, tak nastup.) atd., nekde chteli prisahat vernost klanu! - obecne jsi nucen delat to, co nechces. 3) V par klanech bylo chovani clenu pro mne neprijatelne (rasisticke poznamky, oplzle vtipy) a asi by toho bylo vic

iTrolling #46 Posted 03 December 2015 - 07:06 PM

Captain

• Clan Commander
  • 6823 battles
  • 2,038
  • [0WNED] 0WNED

ne - mam na mysli otravovani pozvankama do klanu. ne do SH/platoonu/...; od toho jsme vzdycky pouzivali spise teamspeak. 

samozrejme, pokud vstoupis do klanu, kde po tobe chteji prisahat vernost nebo nejake takove nesmysly... asi to nebyl uplne krok spravnym smerem. nebo jsi proste nenasel klan spravny.

lukasarcher #47 Posted 03 December 2015 - 07:18 PM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848

View PostF0tr, on 03 December 2015 - 05:50 PM, said:

Chtel jsem to ukoncit, ale tohle je dobry napad, tak jeste odpovim na tvuj prispevek, Luky: 1) iTrolling uz to napsal = trvaly spam pozvanek. K tomu patri i trvaly spam na klanovem chatu. Ono to vypada nevinne, kdyz to takhle piseme, ale je treba vedet, ze ti pri prichodu do garaze na obrazovce stale neco blika, vetsinou totalni kravina, coz ctes, jelikoz nevis, zda se nejedna o neco duleziteho. Toto nehrozi, pokud v klanu nejsi. 2) vynucene normy chovani - Napriklad po mne opakovane vynucovali se ucastnit CWcek, i kdyz nas bylo 8, trvalou pritomnost na klanovem TS, byt se tam aktualne nic nedelo, nadsenou ucast v Opevneni za jakychkoliv podminek (napr prisel kamos po mesici, ale i kdyz jsi ted byl 5x za sebou, jsi v klanu, tak nastup.) atd., nekde chteli prisahat vernost klanu! - obecne jsi nucen delat to, co nechces. 3) V par klanech bylo chovani clenu pro mne neprijatelne (rasisticke poznamky, oplzle vtipy) a asi by toho bylo vic

Víš ono když chceš čerpat bonusy klanu, tak proto musíš i něco udělat. Jezdit CW, strongholdy, nic není zadarmo. Přísahat vernost? Něco jako S DDDavem na věčné časy a nikdy jinak? :trollface:

F0tr #48 Posted 03 December 2015 - 08:03 PM

Private

• Player
  • 58403 battles
  • 46
  • [PRAHA] PRAHA

View Postlukasarcher, on 03 December 2015 - 07:18 PM, said:

Víš ono když chceš čerpat bonusy klanu, tak proto musíš i něco udělat. Jezdit CW, strongholdy, nic není zadarmo. Přísahat vernost? Něco jako S DDDavem na věčné časy a nikdy jinak? :trollface:

Pro zamezeni misinterpretace, ja mel s DDD vzdy vyborne vztahy a velice si ho vazim!

Klan s prisahou je jiny, tez predni cesky klan. Oni vedi kdo to je a ja to tady nebudu prezentovat. Zneni jsi ovsem odhadl dobre.

Leckov #49 Posted 26 January 2016 - 03:39 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30983 battles
  • 988
  • [-R-CZ] -R-CZ

To je zajímavá diskuze. :-) Jen si myslím, že se nikdy nesejdete u stejného názoru. Někteří hráči tu hru hrají proto, aby se večer sešli s ostatními známými a kamarády z klanu, zajezdili si, zastříleli, zasmáli se a pobavili se, co se přes den stalo nového. A pak tu jsou hráči, co hrají proto, aby měli pěkné statistiky. Často se poznají podle toho, že mají málo odehraných bitev, jak neustále restartují svůj účet. A ti, co mají bitev mraky, zase nemívají skoro žádné medaile z týmových bitev, protože by jim padalo osobní ohodnocení.

Já měl několik fází. Nejdřív jsem několik tisíc bitev hrál jako naprostá lama. Pak jsem zistil, že existuje něco jako statistiky a WN8. Tam jsem si všimnul, že jsem červený a červená je nejhorší. Tak jsem se začal víc snažit. Časem jsem byl oranžový, pak žlutý. A dál s tím hýbu jen kosmeticky, protože i když zahraju několik bitev za sebou s WN8 přes tři tisíce, tak když se udělá průměr za všechny mnou odehrané bitvy, hne se to sotva o jeden bod. Ty tisíce učenlivých a zkušebních bitev jsou prostě znát. Právě proto spousta náborářů na WN8 nekouká.

Někteří zase koukají na průměrné poškození. Tuhle jsem dostal od jednoho otázku, jak je možné, že mám průměrné poškození 1042 bodů, vždyť to jsou dvě střely. Nemohl pobrat, že nejraději hraju se IV. až VI. tierem, kde je takové poškození dost dobré.

Edited by Leckov, 26 January 2016 - 03:40 PM.

Burzum71 #50 Posted 26 January 2016 - 03:57 PM

Corporal

• Player
  • 15964 battles
  • 118
  • [CORM] CORM

View Postlukasarcher, on 03 December 2015 - 05:18 PM, said:

........ Zkusil bych to obrátit. Jaké jsou výhody nebýt v klanu?

to je jednoduchý alespon pro mne  a i když jsem snaživej tak počáteční chybky ( těžce viditelné na celkovém WN a WR) nemusím nikomu zdůvodnovat .A hlavně poslouchat 15 -  .... letý proč je důležitý jezdit odřady ale účast v CW  je jenom pro vyvolený( když jde o premiáky)   to je peklo .Tohle si rád odpustím 

SC0RCH3r #51 Posted 26 January 2016 - 05:13 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36828 battles
  • 442
  • [PCSTB] PCSTB

View PostLeckov, on 26 January 2016 - 02:39 PM, said:

To je zajímavá diskuze. :-) Jen si myslím, že se nikdy nesejdete u stejného názoru. Někteří hráči tu hru hrají proto, aby se večer sešli s ostatními známými a kamarády z klanu, zajezdili si, zastříleli, zasmáli se a pobavili se, co se přes den stalo nového. A pak tu jsou hráči, co hrají proto, aby měli pěkné statistiky. Často se poznají podle toho, že mají málo odehraných bitev, jak neustále restartují svůj účet. A ti, co mají bitev mraky, zase nemívají skoro žádné medaile z týmových bitev, protože by jim padalo osobní ohodnocení.

Já měl několik fází. Nejdřív jsem několik tisíc bitev hrál jako naprostá lama. Pak jsem zistil, že existuje něco jako statistiky a WN8. Tam jsem si všimnul, že jsem červený a červená je nejhorší. Tak jsem se začal víc snažit. Časem jsem byl oranžový, pak žlutý. A dál s tím hýbu jen kosmeticky, protože i když zahraju několik bitev za sebou s WN8 přes tři tisíce, tak když se udělá průměr za všechny mnou odehrané bitvy, hne se to sotva o jeden bod. Ty tisíce učenlivých a zkušebních bitev jsou prostě znát. Právě proto spousta náborářů na WN8 nekouká.

Někteří zase koukají na průměrné poškození. Tuhle jsem dostal od jednoho otázku, jak je možné, že mám průměrné poškození 1042 bodů, vždyť to jsou dvě střely. Nemohl pobrat, že nejraději hraju se IV. až VI. tierem, kde je takové poškození dost dobré.

Well, ono to bude tím, že aby se ti to hýbalo víc než kosmeticky, musel by si hrát výrazně lépe po delší dobu. Kdyby si měl přes 3000 WN8 každý den, tak denně stoupáš víc (podle počtu denních bitek vůči počtu celkových bitek) jak o 3 WN8 body (což už se dá nazvat jako strmý postup). No problém je ale v tom, že ty 1042 bodů průměrného poškození nemáš...máš 567, recent 646. Čímž nechci nijak narážet na tvoje staty, jen upozornění...

Většina dobrých náborářů kouká na recent WN8 a na hráčovo staty na top tancích, případně i T6 a T8...

Jack_Re4cher #52 Posted 26 January 2016 - 05:35 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 39173 battles
  • 374
  • [BGANG] BGANG

Nečetl jsem to všechno, jen jsem to zběžně prolétl, ale také přihodím svůj názor do debaty.

1. Nechceš být buzerován, do ničeho tlačen apod. - najdi si nějaký for fun klan, kde se to nehrotí. U nás třeba nikdo nikoho do ničeho nenutí. SHáčka se většinou večer poskládají vždy - buď chceš jít nebo nechceš, povinnost to není. Když chybí jeden dva lidi a nikdo se k ničemu nemá, tak po tobě nikdo neřve a nepřijde ti 5 PMek ve hře, že máš jít na odřady, prostě se to rozpustí a složí se to zítra, nazdar.

2. Stěžuješ si na chování členů, které ti bylo často proti srsti. Zeptej se hned před přijetím, jestli něco takového můžeš čekat anebo si dejte odřad a ty s nimi jeď jako legionář - během hry poznáš nejlíp, jak se kdo chová, jaký mají smysl pro humor a k čemu mají sklony :)

3. Co se týká nějakého WNka a osobního hodnocení - ano, je to důležitý ukazatel. Ale stačí mít snahu se zlepšovat, nějak rozumně se projevit a WNko najednou může být až druhořadé :)

4. Díky klanu se můžeš zlepšovat - jednak můžeš poprosit někoho lepšího a zkušenějšího, jestli by ti nevěnoval nějakou chvíli a nepomohl ti (v klanu ti spíš někdo pomůže než hledat někoho globálně) a druhou věcí jsou SH - umřeš, tak se přepneš na někoho z lepších a sleduješ ho, jak se s tím tankem chová apod. (jasný, není to random, ale můžeš odkoukat věci, které by tě třeba ani samotného nenapadli).

Když se podívám na sebe, kde jsem byl před rokem a kde jsem teď, tak ze sebe mám částečnou radost (ke spokojenosti mám daleko a za nooba se považuju pořád, koneckonců taky jsem, ale vidím aspoň určitý pokrok). Na začátku loňského roku jsem se k tankům vrátil a chtěl se zlepšit (odehráno nějakých 4k bitev, WNko okolo 500) - streamy, recenze, replaye, fórum, bla, bla, bla......vytáhl jsem to někam na rozhraní oranžové a žluté a začal hledat klan s primárním cílem se dál učit a zlepšovat - hodil jsem tedy post na fórum, proč chci do klanu a co od něj očekávám. Dostal jsem nějakých 5 pozvánek, všechno vesměs klany s mým průměrem nebo o něco lepší. Ale napsal mi do garáže Idahou, že jsem ho zaujal svým postem a že jestli mám zájem, tak bych mohl k nim.......koncem května jsem byl v klanu, kde bylo plno dobrých hráčů a já byl jeden z nejhorších. Dneska jsem průměrem pořád jeden z nejhorších, ale vidím, jak se pomale posunuju nahoru. Navíc si užiju plno zábavy při SH, kdy panuje výborná atmosféra, v garáži mi trůní 907 i T23E3 a pořád se můžu učit a nepřestává mě překvapovat, co někteří z kluků dokážou uhrát a zvrátit v náš prospěch.

A že mi za to všechno blikne párkrát za večer pozvánka do odřadu (i když už v něm jsem), to mě fakt netrápí :)

KatharinaBlum #53 Posted 28 January 2016 - 12:12 AM

Sergeant

• Player
  • 44091 battles
  • 208
  • [BACIL] BACIL
Furt se honíte za nějakejma high tierama a big WN8, BZ, DR, U9, FŘ7, ŇU, XY, bzzzzzzz.... a když si jdu občas zahrát tam k vám "nahoru", vidím tam furt stejný zakemplexovaný trotly, hlavně že máte velkej tank a prd s tím umíte..

Edited by ZvlastniSkola, 28 January 2016 - 12:14 AM.

XxFuseklexX #54 Posted 28 January 2016 - 05:24 AM

Sergeant

• Player
  • 10973 battles
  • 286
  • [FIV3] FIV3

Byt v klanu to je subkultura. Chemie. Sdilíš svůj zazitek ze hry s ostatnimi stejne postizenymi. Idealne vekove si blizkymi. Tohle je jedina hra, kde poznavas lidi po hlase na Tsku. Znas jejich herni jmena, jejich civilni krestni jmena.  Uzivas si hru . Prislovi: "Ve dvou se to lepe tahne" tu plati bezezbytku. Vznikaji tu nova pratelstvi. R

To je ten duvod proc byt v klanu.

Edited by zpocena_fusekle, 28 January 2016 - 05:25 AM.

bigdragonAF #55 Posted 28 January 2016 - 06:33 AM

Colonel

• Clan Commander
  • 62006 battles
  • 3,549
  • [_AF_] _AF_
Tak my dýmkaři, protože jsme po vzoru Járy Cimrmana drobní škudlilové, jsme si založili klan proto abychom měli na tancích obrázek (ty nápisy a loga něco stojí a mít to na všech tancích jednak leze dost do peněz a kolikrát si ani nevyberete) a takhle máme naše krásné klanové logo na všech tancích skoro zadarmo. A ten zbytek už se vyvíjel tak jak to píše fusekle. Napřed skupina na FB a čety přes skype, potom vlastní forum, TSko, kostičky a občas se pokusíme i vlézt na tu globální mapu. Je to hlavně o té pohodě, špičkování, spoustě srandy a pokud k vám zabrousi nějaká fialka nebo youtuber tak i o tom zlepšování statů a zdokonalování ve hře. Takový výcuc toho proč být v klanu najdete v popisu našeho klanu. Jasně, že to platí pouze pro FF klany, být v "bojovém" klanu je asi o něčem úplně jiném. Ale o tom už musí napsat někdo jiný.

_BASStard23__ #56 Posted 28 January 2016 - 07:16 AM

Warrant Officer

• Player
  • 6621 battles
  • 704

f0tr: Proč se zrovna ty ptáš proč být v klanu? Když si prošel jich cca 20 za svou kariéru. :P

To si po 50 000 bitvách objevil forum a ted tu budeš nás "trolit" nebo jak mam chápat tenhle topic??

:facepalm:

ds4428 #57 Posted 01 December 2016 - 10:45 PM

Corporal

• Player
  • 43264 battles
  • 127
Zdravím! Může mi někdo v klidu  vysvětlit o čem jsou klany? Mám něco nahrané, spustu nabídek jsem odmítl z důvodu, že pořádně nevím o co jde? Jaké to dává výhody a nevýhody? Rád hraji kdy chci a jak chci a nemám rád omezování ohledně času kdy mám být v bitvě nebo taktiky. A co kdybych si založil klan sám a nikoho dalšího nebral, co mi to dá? A jde to? Nejsem závisle soutěživý, takže hraji v poklidu (sem tam mě štvou poláci - boti nebo idioti co střílejí velice rádi vlastní zezadu atd.), ale jinak fakt mě toho moc nevytočí.Takže mi nevadí sem-tam prohra nebo výhra nebo trefa od arty. Díky za podrobné objasnění tématu - Klan!

Thellwinux #58 Posted 02 December 2016 - 02:58 PM

Lieutenant

• Player
  • 63632 battles
  • 1,778
  • [9-TD] 9-TD

No, ono je to vždycky něco za něco. Když si založiš klan a zůstaneš tam sám, tak ti to nic nedá, protože klan jako funkční celek není definován je přítomností klantagu za jménem.

Ono už tu všechno padlo ... pokud jsi v klanu, který za něco stojí, tak máš možnost najít lidi na čety, zahrát si týmové módy (SH, CW), využívat bonusy ze SH (kredity, expy do posádky). Některé z těch věcí lze získat i bez členství v klanu, ale to členství přístup k nim velmi usnadňuje. A když chceš tyhle vyci využívat, tak to taky něco stojí - čas, který musíš klanu obvykle věnovat, omezením v bitvě, kdy se hraje na tým a ne na jednotlivce a vše se podřizuje výhře, i kdyby to znamenlo že pojedeš yolo suicidespot.

Samozřejmě to neplatí 100% pro všechny klany, jsou klany, které se některým věcem nevěnují, nebo nemají chuť/schopnosti na to využívat SH a to co nabízí na max., mohou být klany, založené je nan tom, že se někteří lidi znají a chtějí spolu jen hrát čety atd.

Wisborg #59 Posted 22 December 2016 - 01:54 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 19590 battles
  • 375
  • [ANV-V] ANV-V

View Postds4428, on 01 December 2016 - 09:45 PM, said:

Zdravím! Může mi někdo v klidu  vysvětlit o čem jsou klany? Mám něco nahrané, spustu nabídek jsem odmítl z důvodu, že pořádně nevím o co jde? Jaké to dává výhody a nevýhody? Rád hraji kdy chci a jak chci a nemám rád omezování ohledně času kdy mám být v bitvě nebo taktiky. A co kdybych si založil klan sám a nikoho dalšího nebral, co mi to dá? A jde to? Nejsem závisle soutěživý, takže hraji v poklidu (sem tam mě štvou poláci - boti nebo idioti co střílejí velice rádi vlastní zezadu atd.), ale jinak fakt mě toho moc nevytočí.Takže mi nevadí sem-tam prohra nebo výhra nebo trefa od arty. Díky za podrobné objasnění tématu - Klan!

Když si najdeš dobrej konkurence schopnej klan, tak:

- rychleji expíš ( protože něco přeexpíš v SH, zbytek čety )

- jezdíš dobrý čety na téesku ( roste wr, wn, dmg, skill )

- zlepšuješ svojí hru ( něco jinýho je random a něco SH/CW )

- máš lidi, který ti pomůžou s misemi (tradičně platoon mise)
- mnohem víc vyděláváš ( protože SH a bojový +50% platby )

- získáš goldy ( když se hrajou CW, popř. jako odměnu za kostky )

- získáš vzácný tanky, camo a jiný odměny (kampaně)

- poznáš nový lidi, který tě můžou ( a nemusí ) něco naučit

- zapadneš do komunity wotkařů, což se může ( a nemusí ) vyplatit

A to je jen takhle z fleku. Jsou víc tryhard klany a míň tryhard. Záleží co ( ne ) chceš.

Edit. abych to řekl jinak. Klan je vedle PÚ druhá nejlepší investice, jak si zpříjemnit WoT.

Edited by Wisborg, 22 December 2016 - 01:59 AM.

John_Nikdo #60 Posted 22 December 2016 - 08:07 AM

Corporal

• Player
  • 32011 battles
  • 174

No být v klanu kvůli četám je asi přežitek. Na TSko mohu přijít i když nejsem v klanu.

O rychlejším expení se dá diskutovat...možná VI SH ti tam vezmou co chceš, ale na VIII už je to horší...záleží na tanku a hlavně na klanu, protože tam se berou 3x ltw,1x medko (cdc nebo FCM nebo něco podobnýho) a zbytek IS3 (IS6 nebo IS5) ani v ANV neměli rádi, když jim tam někdo tahal TVP či KV4 nebo VK (Jenom Edt umí hrát SH v Tigrovi II). Takže s tímhle opatrně, protože každej chce v SH vyhrávat a jestli se prohrává, tak buď se to rozpustí SH a nebo se to vezme klasicky, takže žádné expení není.

Lidi poznáš to je fakt, jen chvilku a to buď v SH nebo v CW, jinak stejně budeš četu (když už tam jsi) hrát cca 2-5 lidmi...protože opravdu 100 lidí ti nikdy si nepadnou do noty.

Tank z kamapaně...výsměch, protože stejně člověk jezdí co ho baví a když se koukneš na lidi co mají tanky z kampaně, kolik s těmi tanky mají najeto (možná výjimka 907) a za to, aby jsi byl měsíc nucen sedět na kompu (když zrovna nejsi třeba v klanu ANV, kde to odehrají v prstem v nose) tak to nemá cenu za tímhle jít.

Jediná výhoda opravdu v klanu je bonusy...když jsou zaplé a jezdíš SH nebo public vyděláš balík...prostě +50% je hodně znát.

ds4428 : jinak sorry, ale jestli se bavíme o klanu a klanu, který si jen nehraje na klan, tak bohužel se tam kouká na wn8 (recent)

Edited by John_Nikdo, 22 December 2016 - 08:33 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users