Jump to content

Rudy vs. Cromwell B ?

• Please log in to reply
48 replies to this topic

Django_Unchained #1 Posted 03 December 2015 - 10:08 AM

Sergeant

• Player
  • 12352 battles
  • 213
  • [SVINE] SVINE

Akurat dnes sa znovu vyskytol v premium shope Rudy a spekulujem, ci ho nekupit.

Alebo si mam radsej pockat na Cromwell B (ale ci ho vobec daju...? )

Skuste sem napisat vase dojmy, s ktorym sa vam lepsie hraje a preco.

Ja chcem hlavne nejaky dobry tank na hranie, ktory je zabavny  a nieco malo aj zaraba.. ;) zatial nemam velmi ani britske ani ruske med tanky, takze posadka mi je ukradnuta...

vdaka za pomoc :)

daliborjanda #2 Posted 03 December 2015 - 10:14 AM

Warrant Officer

• Player
  • 44095 battles
  • 761
Taky nad ním přemejšlím.  Docela by mě zajímalo jak vydělává kredity.  Jinak v garáži jsem měl cromwella i T34-85 a nechal jsem si jen 34-85  která mi příjde mnohem lepší díky chování děla.   No a vzhledem k tomu že prémiové verze jsou prakticky totožné tak bych bral raději Rudyho.

SG_semda #3 Posted 03 December 2015 - 10:15 AM

General

• Player
  • 38854 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
Rudy je dobrej, ale to i Cromwell... obecně asi bude záležet na stylu hraní, co ti víc vyhovuje, já mám Rudyho a normálního Cromwella, s oběma se mi hraje dobře, možná pokud bude v obchodě, tak bych koupil i toho berlínskýho Cromwella

Idahou #4 Posted 03 December 2015 - 10:15 AM

General

• Veteran
  • 36608 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

Nemám ani jednoho, ale - oba jsou víceméně kopíraky existujících tanků. Oba patří k těm silnější a schopnějším. Rudy bude silnější proti stejným a nižším tierům, Bromwell je spíš o rychlosti, což je trochu náročnější na hraní, ale zase má o něco větší potenciál ovlivnit bitvu, proti vyšším tierům tolik neztrácí.

V cw a šarvátkách je jasný favorit Bromwell, kromě T37 se prakticky nic jiného nejezdí. Zejména v těch šarvátkách se premiák opravdu vyplatí 

socanek #5 Posted 03 December 2015 - 10:20 AM

Major General

• Player
  • 28889 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

Rudy je slusny, prumerna pohyblivost, ale slusny kanonek a navic ma psa.

Jenze Bromwell.... to je proste motokara na pasech. Akorat ten kanon stoji za prd, za jizdy kolac az na vedlejsi mapu, po zastaveni domerujes tyden, po tydnu stejne netrefis :D

Z pohledu zabavnosti je jednoznacne lepsi Bromwell, ale s obema si jde krasne uzit.

daliborjanda #6 Posted 03 December 2015 - 10:36 AM

Warrant Officer

• Player
  • 44095 battles
  • 761

View Postsocanek, on 03 December 2015 - 11:20 AM, said:

Rudy je slusny, prumerna pohyblivost, ale slusny kanonek a navic ma psa.

Jenze Bromwell.... to je proste motokara na pasech. Akorat ten kanon stoji za prd, za jizdy kolac az na vedlejsi mapu, po zastaveni domerujes tyden, po tydnu stejne netrefis :D

Z pohledu zabavnosti je jednoznacne lepsi Bromwell, ale s obema si jde krasne uzit.

No právě. Je sice zábavnej, ale hra není jen o poskakování po mapě jak čertík na gumičce ale chce to taky tlačit útok a solidně nakládat ostatním a na to je lepší T3485.

Utred007 #7 Posted 03 December 2015 - 10:39 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 43919 battles
  • 1,286
  • [LAAX] LAAX

Oba jsou to super tanky a mé nejoblíbenější šestky, navíc jsou z Berlínského tria, kdy WG snad poprvé udělalo premiaky srovnatelné a možná i o fous lepší(to je věc názoru) než jsou normální tanky(T34-85 a Cromwell), takže s nimi jde udělat pěkné DMG= výdělky.

Po delší době hraní s nimi mi vyšlo to , že Cromwa B beru jen do šarvátek , kdy máme rychlosetupový tým spolu s dalšími Cromwy a T37, takže jako smečka vletíme na soupeře a střílíme jak o život, tam potom to horší dělo nablízko nevadí a i bez bojových plateb nejdu při vítězné bitve s prémkem pod  40 tis čistého, zadaří se i 50tis či 60tis .

Rudy je luxus random tank co se o sebe umí sám postarat  a v sekci pro Rudyho ve vozidlech uvidíš můj nedávný výdělek s prémkem cca 60 k čistého, ale to není pravidlem. Klasika ve vítězné bitve s premkem čistého u mě konkrétne je tak 30-40 tis  a hlavne když pustím nějaké goldy v osmičkách a nastřílím, tak i tak ještě dost vydělám, což se nedá říci o každém prémku.

Django_Unchained #8 Posted 03 December 2015 - 10:47 AM

Sergeant

• Player
  • 12352 battles
  • 213
  • [SVINE] SVINE

maju tieto tanky obmedzeny MM, alebo nie?

vravite ze delo u Rudyho je lepsie ako u Bromwella.. v com? ze rychlejsie zameriava? lebo Bromwell ma rovnake pene (tusim o "1" lepsie) a aj viac DMG/min...

SG_semda #9 Posted 03 December 2015 - 10:54 AM

General

• Player
  • 38854 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
Ani jeden nemá, to by byly oba tanky neskutečně OP, vždyť to má stejné děla jako standardní tanky, kdybys tuhle smečku poslal jen do MM+1, tak to budou neskutečně ownit...

socanek #10 Posted 03 December 2015 - 11:02 AM

Major General

• Player
  • 28889 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostDjango_Unchained, on 03 December 2015 - 09:47 AM, said:

maju tieto tanky obmedzeny MM, alebo nie?

vravite ze delo u Rudyho je lepsie ako u Bromwella.. v com? ze rychlejsie zameriava? lebo Bromwell ma rovnake pene (tusim o "1" lepsie) a aj viac DMG/min...

Papirove to vyzniva lip pro Bromwella, ale v realu je prijemnejsi na strelbu Rudy. Nejvetsi problem Bromwella je to roztazeni kolace pri jizde. A vzhledem k tomu, ze jsi papir, tak musis byt bud zalezly, nebo se porad hybat. Na to, abys vykoukl a vystrelil to proste neni, zatimco Rudy tohle umozni bez vetsich problemu.

Ale tohle je jen chabe vyjadreni mych pocitu, zkusim si to dnes vecer osvezit... jestli neusnu.....

Django_Unchained #11 Posted 03 December 2015 - 11:29 AM

Sergeant

• Player
  • 12352 battles
  • 213
  • [SVINE] SVINE

no neviem... strasne som na vazkach... zas vobec nie je iste ze bromwella daju a ked hej tak v jakom balicku s kolkymi zbytocnymi goldami... :(

svrbi ma prst teda riadne... :D:D

Najlvin #12 Posted 03 December 2015 - 11:58 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 18603 battles
  • 1,130
  • [T54CS] T54CS

View PostDjango_Unchained, on 03 December 2015 - 11:29 AM, said:

no neviem... strasne som na vazkach... zas vobec nie je iste ze bromwella daju a ked hej tak v jakom balicku s kolkymi zbytocnymi goldami... :(

svrbi ma prst teda riadne... :D:D

Za mě je to jednoznačně Rudy. S Cromwellem B sice nemám zkušenosti, ale s ruskými tanky se mi jezdí víc než dobře. Navíc, Rudy má lepší dělo než klasická T-34-85 ze stromu, protože má rychlejší doměřování. Jinak je ve všem stejný, ale má výhody prémiového tanku, což je prostě super. Nemluvě o tom, že díky pátemu členovi, psu Šarikovi, má posádka jen čtyři lidské členy a tudíž se na něm dají školit čtyřčlené posádky pro vyšší tiery. Myslím, že Rudy tě nezklame, já s ním mám výborné výsledky. Viz moje videa, pokud bys chtěl vidět, jak se s ním hraje, co dokáže nastřílet a kolik toho vydělat:

A neztratí se ani mezi osmičkami a navíc tam může být i užitečný ;-)

Edited by Najlvin, 03 December 2015 - 12:00 PM.

Fantucci #13 Posted 03 December 2015 - 12:31 PM

Warrant Officer

• Player
  • 28315 battles
  • 776
  • [-LCP-] -LCP-
já teď koupil Rudyho a v porovnání s Cromwellem u něj pro mě hovoří fakt, že rusáci mají víc medkových větví, takže v tanku budu expit víc posádek.

global_asa_wenca #14 Posted 03 December 2015 - 01:08 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 87005 battles
  • 3,202
  • [MACHR] MACHR

View PostDjango_Unchained, on 03 December 2015 - 10:47 AM, said:

Rudy má to dělo znatelně rovnější, Cromwell má za jízdy fakt celkem velkej koláč a doměřuje pomaleji, zase je ale mnohem pohyblivější. Na dálku ale skoro nemá smysl střílet za pohybu, naopak nablízko je Cromwellova ROF v kombinaci s pohyblivostí smrtící.

Mám oba a jsem na tom podobně jako kolega Utred007 - Cromwella tahám převážně do odřadů, a na public raději v četě. Rudyho naopak vezmu v pohodě i sólo na public. Ale u mě je to daný i tím, že můj nejoblíbenější tank je T-34-85.

Jinak jsem řešil podobný dilema když byla vojenská přehlídka, a tenkrát vyhrál o fous Rudy. Ale když jsem pak v odřadech viděl Cromwell-B, zalitoval jsem a dokoupil ho když bylo trio v nabídce podruhý. Ani jedný koupě nelituju. Asi jsem s rozhodováním moc nepomohl, což? :) Každopadně přeju ať si vybereš ke své spokojenosti.

Edited by global_asa_wenca, 03 December 2015 - 01:09 PM.

socanek #15 Posted 03 December 2015 - 01:15 PM

Major General

• Player
  • 28889 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

No jedno reseni bych mel. Proc nekoupit oba? :D

Django_Unchained #16 Posted 03 December 2015 - 02:59 PM

Sergeant

• Player
  • 12352 battles
  • 213
  • [SVINE] SVINE

tak nekupim asi oba, lebo nechcem do toho natlacit zbytocne dalsie peniaze (aj ked zatial som do toho dal "len"60"€...

preto spekulujem ze ktory by bol pre mna vhodnejsi... nehral som zatial ani jednu "beznu" verziu tychto tankov, tak je to rozhodovanie pre mna o to horsie... :D

ale kazdopadne dakujem za nazory a postrehy ;)

socanek #17 Posted 03 December 2015 - 03:19 PM

Major General

• Player
  • 28889 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostDjango_Unchained, on 03 December 2015 - 01:59 PM, said:

tak nekupim asi oba, lebo nechcem do toho natlacit zbytocne dalsie peniaze (aj ked zatial som do toho dal "len"60"€...

preto spekulujem ze ktory by bol pre mna vhodnejsi... nehral som zatial ani jednu "beznu" verziu tychto tankov, tak je to rozhodovanie pre mna o to horsie... :D

ale kazdopadne dakujem za nazory a postrehy ;)

To je naprd, pro me byl Bromwell jasna nahrada Cromwella s tim, ze ma vyhody premioveho tanku. Na Rudym jsem si puvodne chtel cvicit posadku pro ruska medka, nicmene uvizl jsem na T-34 a prave kvuli Rudymu se nikam dal netlacim, nemam proc. Ale tak do budoucna tam ta posadka a moznost je, ze. Nicmene od Rudyho jsem aspon tusil, co muzu ocekavat, navic klasicka T-34-85 je pomerne vychvalovana jako univrzalni medko.

P.S. Obrovskym zklamanim pro me treba bylo Fury, prestoze je klasicka E8 jeden z mych nejuspesnejsich tanku, staci maly zasah do charakteristik tanku a Fury uz je vyrazne horsi. Aspon v mem podani.

Edit: divam se na Tvoje medka a fakt nevim. Rudy bude podle me jednodussi na hrani, navic z britkse linie tam zatim nemas nic, zatimco u rusu jsi na tom jako ja :)

Edited by socanek, 03 December 2015 - 03:22 PM.

Mikhail800 #18 Posted 03 December 2015 - 03:30 PM

Lieutenant

• Player
  • 39042 battles
  • 1,993
  • [ANV-V] ANV-V
Rudy je jednoduchší na hranie. Odpustí sem tam nejakú chybu vďaka slušnému pancieru. S Cromwellom B zase skúsený hráč zahrá viac epických hier. Vďaka RoF a super obratnosti a rýchlosti.

goodbodyCZ #19 Posted 03 December 2015 - 07:41 PM

Sergeant

• Player
  • 49013 battles
  • 209
  • [PRATO] PRATO

Mám oba a rád si zahraju s každým z nich. Obliba a úspěšnost kupodivu kolísá, resp. se střídá - ze začátku byl Cromwell B výrazně úspěšnější a tím asi i oblíbenější, pak jsem měl poměrně dlouhé období s Rudym a teď to zase byl nějakou chvíli Cromwell B. Protože SH (o CW ani nemluvě) skoro nehraju, tak jsem s nimi v podstatě jen na publiku a uplatní se tam v pohodě oba. Výhoda u obou tanků je, že v T8 není problém nabít v případě potřeby goldy a není to takový zásah do ekonomiky, jako s jejich standardními bratříčky. Výdělky mám na obou hodně podobné - Cromwell B má průměr 12 449 čistého, Rudy 13 759.

Za mě ideálně oba, pokud se musíš rozhodnout, tak buď podle herního stylu, který ti bude víc vyhovovat a nebo podle posádek, které pro tebe bude výhodnější expit. A pokud na SH nebo CW, tak spíš ten Cromwell.

Tak dobrý výběr a Good Luck :coin:.

Django_Unchained #20 Posted 03 December 2015 - 08:29 PM

Sergeant

• Player
  • 12352 battles
  • 213
  • [SVINE] SVINE

Účtenka
Datum: 03/12/2015 20:03:36
Vozidla přidána: T-34-85 Rudy
Rekruti: Serzhant Kos (Velitel, T-34-85 Rudy, 100%), Mladshiy Serzhant Jeleń (Střelec, T-34-85 Rudy, 100%), Mladshiy Serzhant Saakaszwili (Řidič, T-34-85 Rudy, 100%), Yefreytor Czereśniak (Nabíječ, T-34-85 Rudy, 100%)
Stání přidána: 1

:D:D:D, dilemma vyriesena... :)

Zatial z 5 hier - 5x win... :) spokojny som, je to obratne, nieco aj odrazi, delo celkom fajn...uvidime neskor...;)

Edited by Django_Unchained, 03 December 2015 - 08:58 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users