Jump to content

Rudy vs. Cromwell B ?

• Please log in to reply
48 replies to this topic

Mikhail800 #21 Posted 04 December 2015 - 01:35 PM

Lieutenant

• Player
  • 39042 battles
  • 1,993
  • [ANV-V] ANV-V

View PostDjango_Unchained, on 03 December 2015 - 07:29 PM, said:

Účtenka
Datum: 03/12/2015 20:03:36
Vozidla přidána: T-34-85 Rudy
Rekruti: Serzhant Kos (Velitel, T-34-85 Rudy, 100%), Mladshiy Serzhant Jeleń (Střelec, T-34-85 Rudy, 100%), Mladshiy Serzhant Saakaszwili (Řidič, T-34-85 Rudy, 100%), Yefreytor Czereśniak (Nabíječ, T-34-85 Rudy, 100%)
Stání přidána: 1

:D:D:D, dilemma vyriesena... :)

Zatial z 5 hier - 5x win... :) spokojny som, je to obratne, nieco aj odrazi, delo celkom fajn...uvidime neskor...;)

Prajem veľa zábavy! Nemať Cromwella B, tak Rudyho 100percentne kúpim :)

Django_Unchained #22 Posted 04 December 2015 - 01:59 PM

Sergeant

• Player
  • 12352 battles
  • 213
  • [SVINE] SVINE
Vdaka, a este o Bromwellovi porozmyslam ked bude v nejakom "dostupnom" balicku.. ;)

socanek #23 Posted 04 December 2015 - 02:06 PM

Major General

• Player
  • 28889 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostDjango_Unchained, on 03 December 2015 - 07:29 PM, said:

Účtenka
Datum: 03/12/2015 20:03:36
Vozidla přidána: T-34-85 Rudy
Rekruti: Serzhant Kos (Velitel, T-34-85 Rudy, 100%), Mladshiy Serzhant Jeleń (Střelec, T-34-85 Rudy, 100%), Mladshiy Serzhant Saakaszwili (Řidič, T-34-85 Rudy, 100%), Yefreytor Czereśniak (Nabíječ, T-34-85 Rudy, 100%)
Stání přidána: 1

:D:D:D, dilemma vyriesena... :)

Zatial z 5 hier - 5x win... :) spokojny som, je to obratne, nieco aj odrazi, delo celkom fajn...uvidime neskor...;)

Haf Haf Haf :D

Django_Unchained #24 Posted 04 December 2015 - 03:06 PM

Sergeant

• Player
  • 12352 battles
  • 213
  • [SVINE] SVINE

View Postsocanek, on 04 December 2015 - 02:06 PM, said:

Haf Haf Haf :D

stekat mi este nesteka, lebo mam 6. zmysel len na 60% :D ale v garazi mi havka riadne... :D:D

Najlvin #25 Posted 04 December 2015 - 05:08 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18603 battles
  • 1,130
  • [T54CS] T54CS

View PostDjango_Unchained, on 04 December 2015 - 03:06 PM, said:

stekat mi este nesteka, lebo mam 6. zmysel len na 60% :D ale v garazi mi havka riadne... :D:D

Štěkat ti nebude ani při funkčním šestém smyslu, pokud nepoužíváš XVM. Za to štěkání totiž může právě tento mód :-)

Django_Unchained #26 Posted 07 December 2015 - 08:51 AM

Sergeant

• Player
  • 12352 battles
  • 213
  • [SVINE] SVINE

View PostNajlvin, on 04 December 2015 - 05:08 PM, said:

Štěkat ti nebude ani při funkčním šestém smyslu, pokud nepoužíváš XVM. Za to štěkání totiž může právě tento mód :-)

Pouzivam mod od Quickybabyho... a jemu to tam stekalo vo videu, tak predpokladam, ze aj mne bude... ;)

socanek #27 Posted 07 December 2015 - 08:52 AM

Major General

• Player
  • 28889 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostNajlvin, on 04 December 2015 - 04:08 PM, said:

Jenze mam pocit, ze to bylo odstraneno... musim vyzkouset.....

F0tr #28 Posted 02 March 2016 - 01:19 PM

Private

• Player
  • 58391 battles
  • 46
  • [PRAHA] PRAHA

View Postsocanek, on 03 December 2015 - 10:20 AM, said:

Rudy je slusny, prumerna pohyblivost, ale slusny kanonek a navic ma psa.

Ten pes je ale prave spatny, jelikoz 1) expis o jednoho v posadce mene a tez 2) mas mene skilu k pouziti v aktualnim boji. Oproti T-34-85 jasna nevyhoda.

Schmudla #29 Posted 02 March 2016 - 01:25 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 39338 battles
  • 1,276
  • [BIA] BIA

View PostF0tr, on 02 March 2016 - 02:19 PM, said:

Ten pes je ale prave spatny, jelikoz 1) expis o jednoho v posadce mene a tez 2) mas mene skilu k pouziti v aktualnim boji. Oproti T-34-85 jasna nevyhoda.

normálně uvažující člověk si do rudyho dá posádku z t62/140/430 která, světe div se, perfektně odpovídá

radista by tam byl navíc a jenom by brzdil expení zvolené posádky

a dohled - jediný (!) skill u radisty který je k něčemu máš mít na velitelovi u RUS medek snad povinně ne ?

edit : respektive posádku z rudyho dá do výše jmenovaných medek abych nebly popotahován za slovíčka, 0-tý skill je luxus který není radno zahazovat

Edited by Schmudla, 02 March 2016 - 01:28 PM.

SWAT0013 #30 Posted 02 March 2016 - 01:28 PM

Colonel

• Player
  • 29490 battles
  • 3,677
  • [ANV-V] ANV-V

View PostF0tr, on 02 March 2016 - 01:19 PM, said:

Právě naopak - 4 členové jsou lepší, protože to odpovídá ruským MT od T7 výše (akorát se myslím mění radista, všichni ho mají na nabíječi, jenom T10 ruská MT myslím na velitelovi - což naprosto odpovídá Rudymu).

Ad méně skillů - radista má stejně jeden jediný užitečný skill. Tak ho holt nepoužiješ úplně hned, ale stejně ho potom použiješ na velitele :)

Edited by SWAT0013, 02 March 2016 - 01:31 PM.

F0tr #31 Posted 02 March 2016 - 01:29 PM

Private

• Player
  • 58391 battles
  • 46
  • [PRAHA] PRAHA

View PostNajlvin, on 03 December 2015 - 11:58 AM, said:

... Rudy má lepší dělo než klasická T-34-85 ze stromu, protože má rychlejší doměřování. Jinak je ve všem stejný, ale má výhody prémiového tanku, což je prostě super. Nemluvě o tom, že díky pátemu členovi, psu Šarikovi, má posádka jen čtyři lidské členy a tudíž se na něm dají školit čtyřčlené posádky pro vyšší tiery. Myslím, že Rudy tě nezklame, já s ním mám výborné výsledky. Viz moje videa, pokud bys chtěl vidět, jak se s ním hraje, co dokáže nastřílet a kolik toho vydělat:

Najlvine, koukal jsem na tve staty a zajimalo by mne, zda mas vysvetleni proc mas s Rudym o tolik lepsi WN8 nez s T-34-85, kdyz rikas, ze ty tanky jsou temer stejne ? Dokazu si predstavit, ze's napriklad s T-34-85 hral bez vyskolene posadky a/nebo bez upne vybavy, nebo ze ted hrajes v cete atd. Co si o tom myslis ty ?

Jinak uz jsem psal jinde, ze je lepsi expit vice clenu v posadce, nez mene a ze ten vojak navic prinese i skily navic.

View PostSchmudla, on 02 March 2016 - 01:25 PM, said:

normálně uvažující člověk si do rudyho dá posádku z t62/140/430 která, světe div se, perfektně odpovídá

radista by tam byl navíc a jenom by brzdil expení zvolené posádky

a dohled - jediný (!) skill u radisty který je k něčemu máš mít na velitelovi u RUS medek snad povinně ne ?

edit : respektive posádku z rudyho dá do výše jmenovaných medek abych nebly popotahován za slovíčka, 0-tý skill je luxus který není radno zahazovat

WoTWiki:
Crew ExperienceEdit

Each crew member receives experience equal to the experience the vehicle earned in a battle, possibly modified by experience bonuses and penalties.

Ja tomu rozumim tak, ze expim o jednoho vojaka mene, nez bych mohl, kdybych nemel psa. Posadku z T62A bych tam stale mohl dat a toho vyexpeneho vojaka navic bych pouzil jinde.

Nechtel jsem rici, ze Rudy je spatny premiovy tank, prave naopak, ale ten pes mi tam tedy vadi.

Spojeno. Používej MultiQuote nebo Edit. CE 

Schmudla #32 Posted 02 March 2016 - 01:44 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 39338 battles
  • 1,276
  • [BIA] BIA

View PostF0tr, on 02 March 2016 - 02:36 PM, said:

WoTWiki:
Crew ExperienceEdit

Each crew member receives experience equal to the experience the vehicle earned in a battle, possibly modified by experience bonuses and penalties.

Ja tomu rozumim tak, ze expim o jednoho vojaka mene, nez bych mohl, kdybych nemel psa. Posadku z T62A bych tam stale mohl dat a toho vyexpeneho vojaka navic bych pouzil jinde.

Nechtel jsem rici, ze Rudy je spatny premiovy tank, prave naopak, ale ten pes mi tam tedy vadi.

jenže dost lidí má zapnutý převod expů do posádky (nepotřebují xp na převod na free) a tam je ta ztráta - u Rudyho mají 2x víc XP každou 4. bitvu, pokud by bylo 5 členů tak až každou pátou

a upřímně nevím na oc by ti byl ruský MT radista s dvaceti perkama když ho není kam pořádně dát (ano jde převést na HT, ale obvykle je radista ten nejmenší problém, dáš mu BIA, dohled, opravy a maskování a máš hotovo, všechno ostatní je naprd

navíc je tma problém s funkcí BIA/SIA kdy ti ten tradista nemusí sedět k dané posádce a zbytečně přicházíš o bonus na Rudym

jinak Berlínské tanky jsou všechny lepší než jejich normální protějšky, otázka je jenom o tom o kolik moc to je :)

SWAT0013 #33 Posted 02 March 2016 - 01:47 PM

Colonel

• Player
  • 29490 battles
  • 3,677
  • [ANV-V] ANV-V

View PostF0tr, on 02 March 2016 - 01:36 PM, said:

WoTWiki:
Crew ExperienceEdit

Já ti k tomu řeknu asi tohle - ano, kdyby Rudymu místo radisty chyběl třeba řidič, byl by to malér, protože tam by ty skilly chyběly. To, že má 4členy má ale několik výhod - 1) když si chceš vyjezdit novou posádku - při cvičení nové posádky vycvičíš 4 členy na 100% prvního skillu rychleji než 5 členů... 2) Osazenstvo odpovídá úplně přesně T10 ruským medkům 3) absenci radisty skillově víceméně nepocítíš - u radisty stejně vypadají skilly většinou BIA, opravy, camo, dohled (v různém pořadí;), ale ty první 3 skilly mají stejný efekt i když je máš komplet na 4 členech a naopak při používání posádek z vysokotierových medek bys měl problém, kdyby radistu měl, protože ty skilly radisty na velitelovi by byly nefunkční...

Edited by SWAT0013, 02 March 2016 - 01:49 PM.

F0tr #34 Posted 02 March 2016 - 01:51 PM

Private

• Player
  • 58391 battles
  • 46
  • [PRAHA] PRAHA

View PostSWAT0013, on 02 March 2016 - 01:47 PM, said:

Já ti k tomu řeknu asi tohle - ano, kdyby Rudymu místo radisty chyběl třeba řidič, byl by to malér, protože tam by ty skilly chyběly. To, že má 4členy má ale několik výhod - 1) když si chceš vyjezdit novou posádku - při cvičení nové posádky vycvičíš 4 členy na 100% prvního skillu rychleji než 5 členů... 2) Osazenstvo odpovídá úplně přesně T10 ruským medkům 3) absenci radisty skillově víceméně nepocítíš - u radisty stejně vypadají skilly většinou BIA, opravy, camo, dohled (v různém pořadí;), ale ty první 3 skilly mají stejný efekt i když je máš komplet na 4 členech a naopak při používání posádek z vysokotierových medek bys měl problém, kdyby radistu měl, protože ty skilly radisty na velitelovi by byly nefunkční...
Promin, asi jsem se nevyjadril presne. Moje interpretace toho vyjadreni na WoTWiki je, ze se vsichni clenove posadky expi stejne rychle, NEZAVISLE na tom, kolik jich je.

View PostSchmudla, on 02 March 2016 - 01:44 PM, said:

jenže dost lidí má zapnutý převod expů do posádky (nepotřebují xp na převod na free) a tam je ta ztráta - u Rudyho mají 2x víc XP každou 4. bitvu, pokud by bylo 5 členů tak až každou pátou

a upřímně nevím na oc by ti byl ruský MT radista s dvaceti perkama když ho není kam pořádně dát (ano jde převést na HT, ale obvykle je radista ten nejmenší problém, dáš mu BIA, dohled, opravy a maskování a máš hotovo, všechno ostatní je naprd

navíc je tma problém s funkcí BIA/SIA kdy ti ten tradista nemusí sedět k dané posádce a zbytečně přicházíš o bonus na Rudym

jinak Berlínské tanky jsou všechny lepší než jejich normální protějšky, otázka je jenom o tom o kolik moc to je :)

Souhlasim s tou prvni radkou. Abych to kvantifikoval, tak rikas, ze pokud mam v posadce 4 vojaky misto peti, expim kazdeho o 5% rychleji (125%), pricemz ztracim 120% expu na chybejicim vojakovi.

K druhe radce bych chtel poznamenat, ze specializace vojaku lze menit a ja to delam, takze ten vyexpeny vojak navic se hodi.

K posledni radce - Proc si myslis, ze jsou Berlinske tanky lepsi ? Sam je nemas... Ja je mam vsechny a krome Cromwella, ktery mi nikdy nesel, mam s nimi statisticky vyrazne horsi WN8.

Spojeno. Používej MultiQuote nebo Edit. CE 

Schmudla #35 Posted 02 March 2016 - 02:17 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 39338 battles
  • 1,276
  • [BIA] BIA

View PostF0tr, on 02 March 2016 - 03:04 PM, said:

Souhlasim s tou prvni radkou. Abych to kvantifikoval, tak rikas, ze pokud mam v posadce 4 vojaky misto peti, expim kazdeho o 5% rychleji (125%), pricemz ztracim 120% expu na chybejicim vojakovi.

K druhe radce bych chtel poznamenat, ze specializace vojaku lze menit a ja to delam, takze ten vyexpeny vojak navic se hodi.

K posledni radce - Proc si myslis, ze jsou Berlinske tanky lepsi ? Sam je nemas... Ja je mam vsechny a krome Cromwella, ktery mi nikdy nesel, mam s nimi statisticky vyrazne horsi WN8.

všechny mají stejné nebo lepší staty na děle a všechny mají lepší pohyblivost - a pohyblivost je dneska základ, proto jsou podle mě lepší  (croma ma tuším o chlup horší dělo ale zato výrazně víc hp/t ...)

nemám je proto, že mám v garáži 100+ tanků včetně croma a 34-85 takře nevidím důvod platit reálné peníze za (byť lepší;) kopii toho co už mám

(jinak mám roční prémko, slušnou sumu goldů a nedávno jsme kupoval za cash t40 takže peníze nejsou až takový porblém)

wn8 má každý tank nastavenou jinak, je možné že na berlíňáky jsou jiné požadavky 

porovnej si dmg, assist, spot, kills

pokud i tam máš horší čísla tak je chyba jinde než v tanku, ty tanky JSOU objektivně lepší, přinejhorším (kdžy zavřu obě oči) jsou stejné jako normální verze

+ by si v nich měl mít lepší posádku

edit : u mě hraje roli i to že už všechny potřebné vojáky mám a nové nepotřebuju (kromě nově přidaných větví;) takže u mě je to zrychlené expení rozhodně výhodnější než další naskilovanej ležák do kasáren

Edited by Schmudla, 02 March 2016 - 02:19 PM.

SWAT0013 #36 Posted 02 March 2016 - 02:31 PM

Colonel

• Player
  • 29490 battles
  • 3,677
  • [ANV-V] ANV-V

View PostF0tr, on 02 March 2016 - 02:04 PM, said:

Ale více vojáků má smysl jen ve chvíli, kdy to odpovídá s většinou tanků. K čemu mi je, že si můžu expit radistu, když ho využívá třeba jeden dva tanky v linii? Maximálně tak na to, že pak můžu utratit 500 goldů za každého radistu a udělat z něj něco užitečného - to ale raději vyexpím celou posádku a předělám je třeba do HT za goldy ve slevě...

Třeba radista u Bromwella mě vysloveně irituje - jelikož toto rozložení má akorát normální Cromwell a Comet, všichni Centurioni radistu nevyužívají. A třeba to byl víceméně jediný důvod, proč jsem se vrátil ke Cometovi, který mě sice vcelku bavil, ale jinak bych ho asi nepořídil - protože jinak bych prodělával na používání posádky buď z CAX v Bromwellovi stejně tak bych prodělal kdybych používal posádku z Bromwella v T8 nebo T9 Centurionech. A novou posádku na Britech zatím nepotřebuju, takže i školení/přeškolování radistů na jiný tank je mi k ničemu...

F0tr #37 Posted 02 March 2016 - 02:31 PM

Private

• Player
  • 58391 battles
  • 46
  • [PRAHA] PRAHA

View PostSchmudla, on 02 March 2016 - 02:17 PM, said:

všechny mají stejné nebo lepší staty na děle a všechny mají lepší pohyblivost - a pohyblivost je dneska základ, proto jsou podle mě lepší  (croma ma tuším o chlup horší dělo ale zato výrazně víc hp/t ...)

nemám je proto, že mám v garáži 100+ tanků včetně croma a 34-85 takře nevidím důvod platit reálné peníze za (byť lepší;) kopii toho co už mám

(jinak mám roční prémko, slušnou sumu goldů a nedávno jsme kupoval za cash t40 takže peníze nejsou až takový porblém)

wn8 má každý tank nastavenou jinak, je možné že na berlíňáky jsou jiné požadavky 

porovnej si dmg, assist, spot, kills

pokud i tam máš horší čísla tak je chyba jinde než v tanku, ty tanky JSOU objektivně lepší, přinejhorším (kdžy zavřu obě oči) jsou stejné jako normální verze

+ by si v nich měl mít lepší posádku

edit : u mě hraje roli i to že už všechny potřebné vojáky mám a nové nepotřebuju (kromě nově přidaných větví;) takže u mě je to zrychlené expení rozhodně výhodnější než další naskilovanej ležák do kasáren

Ja jezdim Rudyho s posadkou z T-34-85 a IS-2 s posadkou z IS. Oba tanky soubezne a uz mam na nich neco statisticky vyznamneho najeto, takze si myslim, ze mohu porovnavat.

A nejak mam pocit, ze se mne pokousis urazit. Neni treba chyba u tebe ? Nebo to neni mozne ?

Najlvin #38 Posted 02 March 2016 - 02:44 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18603 battles
  • 1,130
  • [T54CS] T54CS

View PostF0tr, on 02 March 2016 - 01:29 PM, said:

Najlvine, koukal jsem na tve staty a zajimalo by mne, zda mas vysvetleni proc mas s Rudym o tolik lepsi WN8 nez s T-34-85, kdyz rikas, ze ty tanky jsou temer stejne ? Dokazu si predstavit, ze's napriklad s T-34-85 hral bez vyskolene posadky a/nebo bez upne vybavy, nebo ze ted hrajes v cete atd. Co si o tom myslis ty ?

Jinak uz jsem psal jinde, ze je lepsi expit vice clenu v posadce, nez mene a ze ten vojak navic prinese i skily navic.

Problém u T-34-85 je v mém případě v tom, že jsem s ní odjezdil víc jak 2000 bitev a z toho většinu jako naprostá lama. Na tom tanku jsem se WoT učil. Na Rudyho jsem přešel už se značnými zkušnostmi získanými právě hraním T-34-85, navíc na tom nebylo potřeba nic expit. Čety nejezdím, jsem dá se říct výhradně solo hráč.

Ty tanky jsou prakticky skoro stejné, jediná výhoda Rudyho je o desetinu sekundy rychlejší doměřování a fakt, že je to prémiák, takže si člověk může dovolit střílet proti VIII. tieru goldy, což jsem třeba u normální T-34-85 taky nedělal. Co se týče posádky, chlapy mají pravdu - čtyři členové jsou spíše výhoda, protože všechny další střední sovětské tanky vyšších tierů mají jen čtyřčlenou posádku. Expit navíc radistu je třeba pro mě úplná zbytečnost.

Apropo T-34-85 u mě za Rudym nijak zvlášť nezaostává. Bohužel po těch mnoha bitvách z minulosti se to už teď hůř zvedá, narozdíl od Rudyho, kde už jsem věděl, co a jak. Ke konci jsem se s ní ale dost zlepšil a ještě než jsem pořídil Rudyho, tak jsem na ní dal tři hvězdy na kanón, což je zatím můj největší úspěch ve WoT. Teď už ji bohužel moc nejezdím, protože jezdím víc T-54 a jiné vyšší tiery. Na šestky není moc čas...

Edited by Najlvin, 02 March 2016 - 02:59 PM.

Schmudla #39 Posted 02 March 2016 - 02:51 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 39338 battles
  • 1,276
  • [BIA] BIA

View PostF0tr, on 02 March 2016 - 03:31 PM, said:

Ja jezdim Rudyho s posadkou z T-34-85 a IS-2 s posadkou z IS. Oba tanky soubezne a uz mam na nich neco statisticky vyznamneho najeto, takze si myslim, ze mohu porovnavat.

A nejak mam pocit, ze se mne pokousis urazit. Neni treba chyba u tebe ? Nebo to neni mozne ?

to je jenom pocit, nebo náhoda nechtěného, kdybych chtěl, tka bys to poznal věř mi :)

a jak dopadlo porovnání dmg / assist ?

wn8 je při porovnání 2 různých tanků úplně k ničemu, je fajn když si dva poměřují pindí staty na stejném tanku ale jinak je naprosto nevypovídající

v čem přesně by měla být u mě chyba ?

View PostNajlvin, on 02 March 2016 - 03:44 PM, said:

Ty tanky jsou prakticky skoro stejné, jediná výhoda Rudyho je o desetinu sekundy rychlejší doměřování a fakt, že je to prémiák,

ehm ... ta až o 10% lepší akcelerace a rychlejíš točení jsou nic jo ? :)

a uveze víc nábojů

a líp hoří a má (o dost) méně hp na motoru

jinak vysvětlení mizerného wn8 (hint : pro stejné wn8 musíš zajet čísla níže, pokud zajedeš stejnou dmg máš s berlínama o dost horší wn):

WN8 expectations

Vehicle Victory % Kills per battle Spot Def Damage dealt

IS         53.75      1.02                 1.08 0.75     1076

IS-2      56.94      1.19                 1.16 0.79      1228

T-34-85 55.02     1.01                 1.44 0.93       739

Rudy    56.83       1.13                1.58 0.97        849

edit doplněn cromwell  (vlevo berlín, vpravo obyč - najendou jde tabulka vložit normálně ... ááááá;)

WN8 expectations
Victory % 54.95 56.70
Damage dealt 723 832
Kills per battle 1.05 1.22
Spot 2.02 2.26
Def 0.97 1.02

Edited by Schmudla, 02 March 2016 - 02:57 PM.

Najlvin #40 Posted 02 March 2016 - 03:10 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18603 battles
  • 1,130
  • [T54CS] T54CS

View PostSchmudla, on 02 March 2016 - 02:51 PM, said:

ehm ... ta až o 10% lepší akcelerace a rychlejíš točení jsou nic jo ? :)

a uveze víc nábojů

Ani bych neřekl, že líp akceleruje nebo se rychleji točí. Kdysi jsem to porovnával a přišlo mi to nastejno. Naopak třeba do kopce mi přijde rychlejší T-34-85. Ale je to jen můj osobní pocit, možná je to ve skutečnosti jinak. Ale jelikož jsem rozdíl nepoznal, tak to asi tak zásadní nebude.

Co se nábojů týče, v tom žádnou výhodu nevidím. Jen výjimečně se mi stalo, že by mi na T-34-85 došla munice. Člověk to stejně v 99,9% bitev nemá šanci všechno vystřílet, pokud tedy samozřejmě záměrně neplýtvá municí do zbytečných cílů.

Edited by Najlvin, 02 March 2016 - 03:15 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users