Jump to content

Britské tanky:

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Lorindes #1 Posted 19 December 2015 - 09:14 AM

Corporal

• Player
  • 18555 battles
  • 122

Ahoj, 

Nedávno sme dostali nový update ktorý priniesol zasa raz kopu skvelo prepracovaných modelov do HD kvality. Avšak ako fanúšik tejto hry a veľký fanatik do Britských strojov, vám musím napísať pár vecí.

Asi začnem od začiatku, kde to všetko začalo. Videl som super reklamu o tom, kde povedali že si mám nachystať šálku a podšálku, pretože prichádzajú UK. mašiny. Zhruba po nejakom čase som sa odhodlal na kúpu PC len kvôli tejto hre. Crusader, Cromwell, Comet, Centurion I, 7/1 a mne menej známe FV4202 bola prvá línia ktorú som prešiel z veľkým nadšením. Neskôr som začal skúmať TD, HT a SPG naraz. Dnes mi do zbierky chýba už len top SPG. Čo chcem napísať je že ten pocit vo mne nevyvolala ešte žiadna hra.

Keďže som sa zlepšil v hraní asi o 90% (WN8 z 600-900 na aktuálnych 1700, pričom idem stále hore pretože priemer za deň mám okolo 2500-3300) som sa začal zaujímať trochu o "balans" tankov. To znamená že vtedy, keď prišli prvé HD modely som zistil, že sa jednotlivé modely upravujú kvôli tomu, aby boli teda vybalansované a zároveň aby mali aj svoj historický potenciál.

Tak a teraz chcem napísať priamo k veci. Conqueror po HD je absolútne LEGENDÁRNY! To musím uznať. Ďalej je tu Tortoise, Churchill, Cromwell, Covenanter... atď, u ktorých som nezaznamenal nič, sú super, moc sa mi páčia. No za účelom tejto mojej správny stojí fakt, že existujú tanky ktoré sa mi nepáčia kvôli tomu že stratili po prepracovaní svoj potenciál a osobnosť. Už len v skratkách opíšem tanky ktoré si myslím že veľa stratili.

Comet - Ako som napísal v iných fórach, veža je väčšia a tank príde ako keby bol o 15% všeobecne horší. Aby tento tak získal svojho ducha, odporúčam zvýšiť mobilitu (upravenia rezistencie voči terénu), poprípade zvýšiť všeobecnú schopnosť dela počas jazdy, alebo presnosť... Vtedy by to bolo to pravé. Comet je môj NAJ. tank - veľa bitiek kde som o 95% lepší než ostatný.

Centurion 7/1 - Nieje čo bol predtým... neviem čím to je... ale viem, pancier na veži je absolútne iný. Možno upraviť priestorový pancier o pár percent, nech sa dá použiť na "hulldown"?

Caernarvon - je tank ktorý stratil svojho ducha a historickú podstatu. Nemá originálnu vežu ako predtým čo bolo, a stále aj je pre mňa veľké sklamanie. Najlepším riešením by bolo skrátka vrátiť starú vežu, aj napriek tomu že bola o niečo horšia. Nepáči sa mi to a chcem ju mať pôvodnú. Ako som o tom už písal, zahrať sa dá aj so starou vežou v normálnom móde. Čo sa týka klanov, tam sa vyskytuje len veľmi vzácne takže si nemyslím že by len kvôli tomu mal mať inú vežu. 

Centurion? - Mám istý dôvod na obavy, je to asi "najhorší" tank svojej skupiny. Dúfam že nebude horší, no aj tak ho mám rád už len kvôli tomu akú mal históriu.

AX - to je skvost svojho stromu.

Čo sa 9.13 týka, som sklamaný pretože UK. tanky nedostali pod stromček žiadne vylepšenia. Inak si myslím že odvádzate skvelú prácu. Som naozaj rád že si môžem zahrať s mašinami ktoré asi nikdy neuvidím naživo. Rešpekt +

Ďakujem a prajem pekný deň,

SG_semda #2 Posted 19 December 2015 - 10:48 AM

General

• Player
  • 37613 battles
  • 8,163
  • [PERL] PERL
Přečetl jsem to dvakrát a stejně jsem smysl a důvod napsání tohohle elaborátu nepochopil :P:D

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users