Jump to content

Názvy klanů

• Please log in to reply
12 replies to this topic

Jmeno1 #1 Posted 25 December 2015 - 11:40 PM

Field Marshal

• Player
  • 50820 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_

Poslední dobou se mi hodně stává, že potkávám hráče honosně nazvaných klanů jako Čeští lvi, Českoslovenští zabijáci, Čeští vlastenci, Slovenskí druhovia atd., ale přitom samotní hráči hrají jako absolutní zbabělci a nebo vůbec nehrají, nadává jim celý tým a tím hanobí naši vlaku (Českou i Slovenskou). Při těchto bitvách se doslova stydím za to, co pochází z našeho národa. Navrhuji, aby velitelé klanů byli organizovaní a hlídali si chování svých hráčů, a pokud se chování klanu neshoduje s jejich vlastním MOTEM, aby byl klan rozpuštěn. Ne každý jsme dobrý a ne všichni umíme hrát WoT, ale hlásit se k naši státnosti a přitom ji svým vlastním chováním špinit, je pro mne to nejhorší co znám.

Bohužel, poslední dobou co potkávám, tak ne siemky a další, ale Češi hrají jako největší zbabělci a skety, a ještě pod naší vlajkou. :angry:

SG_semda #2 Posted 26 December 2015 - 12:14 AM

General

• Player
  • 41151 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
Narozdíl od skillu maj velký ega, a ty jim bohužel nedovolí si přiznat, ze hrajou jako roční děcka... No ale vlastně pardon, to je pro ty kojence urážka, ti bezmozci hrajou ještě hůř než jeden mozkovej neuron... :trollface:

putos_opat_v_akci #3 Posted 26 December 2015 - 05:30 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 26926 battles
  • 1,408
  • [PRASE] PRASE
10/10 svíň nemá nič proti chovaniu klanov PRASE a SVINE. 

Karaya12 #4 Posted 26 December 2015 - 09:00 AM

Brigadier

• Player
  • 19598 battles
  • 4,193
  • [SVINE] SVINE

View PostJmeno1, on 26 December 2015 - 12:40 AM, said:

Poslední dobou se mi hodně stává, že potkávám hráče honosně nazvaných klanů jako Čeští lvi, Českoslovenští zabijáci, Čeští vlastenci, Slovenskí druhovia atd., ale přitom samotní hráči hrají jako absolutní zbabělci a nebo vůbec nehrají, nadává jim celý tým a tím hanobí naši vlaku (Českou i Slovenskou). Při těchto bitvách se doslova stydím za to, co pochází z našeho národa. Navrhuji, aby velitelé klanů byli organizovaní a hlídali si chování svých hráčů, a pokud se chování klanu neshoduje s jejich vlastním MOTEM, aby byl klan rozpuštěn. Ne každý jsme dobrý a ne všichni umíme hrát WoT, ale hlásit se k naši státnosti a přitom ji svým vlastním chováním špinit, je pro mne to nejhorší co znám.

Bohužel, poslední dobou co potkávám, tak ne siemky a další, ale Češi hrají jako největší zbabělci a skety, a ještě pod naší vlajkou. :angry:

Ale oni hrají pro zábavu a vůbec je nenapadne, že se u hry dá také přemýšlet ( že se vůbec dá přemýšlet ... ) :mellow:

ClearEvil #5 Posted 26 December 2015 - 09:51 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901
A kvůli tomu zakládáš vlákno? Velitelům pošli PM, a zajdi do zpovědnice.

iTrolling #6 Posted 26 December 2015 - 09:59 PM

Captain

• Clan Commander
  • 6758 battles
  • 2,038
  • [0WNED] 0WNED

mit vsechno ve zpovednici je na houby, je to neprehledne, clovek ani nevi, ohledne ceho se vlastne kvici. zlate casy, kdy clovek mohl mit na svuj kvikot svuj vlastni topik... a asi i zlata EN sekce, kde zpovednici nemaji a general gameplay discussion tam vypada trosku jinak. 

k tematu - ja jsem za vselijake CZ/SK v nazvech klanu rad... jednak vim, ze moc damaze neuzerou a druhak vim, na jakou notu zahrat, kdyz je chci potrollit. proste rozcilovat se nad lidskou hlouposti a nabubrelosti nema smysl, lepsi je k tomu pristupovat tak, abys z toho mohl vytriskat aspon trochu srandu pro sebe a sve spoluhrace v cete

Lokoh #7 Posted 26 December 2015 - 10:03 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 16320 battles
  • 1,274
....tak jestli hrajou hlavně čsl tanky, tak ani žádný výsledky udělat nemůžou.

ClearEvil #8 Posted 26 December 2015 - 10:11 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901

View PostiTrolling, on 26 December 2015 - 10:59 PM, said:

mit vsechno ve zpovednici je na houby, je to neprehledne, clovek ani nevi, ohledne ceho se vlastne kvici. zlate casy, kdy clovek mohl mit na svuj kvikot svuj vlastni topik... a asi i zlata EN sekce, kde zpovednici nemaji a general gameplay discussion tam vypada trosku jinak. 

A co teprve taková polská, německá nebo třeba turecká sekce, kam modi dorazí 1-2x týdně pozavírat reporty.

Ale to jsme tu OT.

nighthunterrrr #9 Posted 26 December 2015 - 11:04 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 37830 battles
  • 343
  • [SC_TJ] SC_TJ

View PostClearEvil, on 26 December 2015 - 10:11 PM, said:

A co teprve taková polská, německá nebo třeba turecká sekce, kam modi dorazí 1-2x týdně pozavírat reporty.

Ale to jsme tu OT.

Vyplakavanim si nepomozes, na Vasu (modi + staff) "pracu" tu kazdy nazor ma. 

Ale to jsme tu OT.

ikamarty #10 Posted 28 December 2015 - 02:28 AM

Private

• Player
  • 26016 battles
  • 4
  • [C-LVI] C-LVI

View PostJmeno1, on 25 December 2015 - 10:40 PM, said:

a mamince už jsi to říkal?

HavranRyc #11 Posted 28 December 2015 - 09:57 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22273 battles
  • 1,330

View PostJmeno1, on 25 December 2015 - 11:40 PM, said:

Myšlenka možná hezká, ale na základě čeho je chceš trestat?

Ti lidé neporušují ani žádné zákony, ani žádná pravidla.

A moto je snad jednak nepovinné, druhak pod pojmy jako čest, morálka, pravda, hrdost a podobné věci co se tam objevují nemají žádnou jasnou definici a každý si pod tím představujeme něco jiného...
Ono je to ve finále jednoduché, jsem X-tá největší komunita, takže máme X-tý největší počet [Editováno].
Na RU servru je nejvíc [Editováno] ze státu bývalého SSSR, na US jsou to kupodivu amíci:great:.

U skillerů to funguje stejně... 

Edited by ClearEvil, 28 December 2015 - 11:57 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

iTrolling #12 Posted 28 December 2015 - 11:44 PM

Captain

• Clan Commander
  • 6758 battles
  • 2,038
  • [0WNED] 0WNED

View PostKeldy, on 28 December 2015 - 11:08 PM, said:

hráč co má i jen minimální povědomí o hře toho dokáže využít a bezpečně z dálky sázet dmg .....

todle uz tak dva roky neni pravda

View PostKeldy, on 28 December 2015 - 11:08 PM, said:

ale vzhledem k tomu že mě berou do čety kámoši s mnohem vyšším WN a nežbrblají tak jsem asi jako kanonenfutr dobrý

oh vyborne, jak to nekdy za pul roku zas zapnu, tak ti hodim pozvanku, navnadu uziju vzdycky, 

SG_semda #13 Posted 28 December 2015 - 11:55 PM

General

• Player
  • 41151 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
Já bych teda klan "bratrstvo dudlíků" bral :D:D

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users