Jump to content

Hledám aktivní klan

klan aktivita

• Please log in to reply
2 replies to this topic

stetkasek #1 Posted 27 December 2015 - 11:30 PM

Corporal

• Player
  • 33019 battles
  • 162
  • [ATHOS] ATHOS

- Jmenuji se Jiří, 25 let.

- Herní nick: stetkasek,

- aktivní hráč, hraji skoro každý den (až na vyjímky).

- WN8: 1050+, recent: 1400+ /30dní. statistika: http://wot-life.com/eu/player/stetkasek-514380816/

- Jeden z adminů na "World of Tanks CZ/SK KOMUNITA" https://www.facebook.com/groups/169216739884152/

- Excel Editor, ukázka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YmTstBDu4-s4rCrA7hJVCr5r71KsE4k5e-njyJ90MgI/edit?usp=sharing

Zatím jsem v klanu, kde je volnost vůči všemu a ne moc zkušení hráči a já uvažuji o přestupu do klanu s lepšími hráči pro mě. Chci se něco nového naučit a to v dosavadním klanu moc nelze.

Od klanu očekávám/hledám aktivitu pravidelně s nějakou klan akcí!

Týmovka není pro klan důležitá!

Hraji často turnaje (ESL, Grunex, Topgaming, WGL,...), Stronghold, CW, Hodnocený tým

Nabízím vhodné stroje do klanu:
6.tier: T37, Cromwell B, Rudy, KV-85, M44, Dicker Max,

7.tier: M41 Bulldog, Comet

8.tier: IS-3, AMX 50 100, RHM, T-54 ltwt., Pershing,

9.tier: Centurion mk. 7/1,

10.tier: IS-7, T110E5, Centurion AX,

Mé Působení napříč klany:

Jeden rok jsem působil v klanu KOTCZ, kde jsem se stal i výkonným důstojníkem. Jednou jsem klan opustil a vrátil se v domění že budou změny a bude to nějak fungovat. Po menších rozepřít a neschopnosti se sehrát a aktivitě, jsem klan opustil. Mezitím, když jsem prvně KOTCZ opustil, jsem byl v klanu PRECL, kde byla totální volnost a vydržel jsem tam cca 1 měsíc. Po druhém odchodu z KOTCZ, jsem s dalšími aktivními hráči našli klan P__P. Zde jsem se stal výkonným důstojníkem a klan byl zpočátku aktivní, ale vedení se ukázalo bohužel arogantní a vůlgární. Po 2 měsících jsem odešel. Zkusil jsem i štěstí v klanu TGM (hodnost: rekrut). Po 1 měsíci jsem odešel, protože jsem se nemohl začlenit do klanu. Hráči spolu již byli zvyklý hrát a když se hrála klan akce, neměl jsem šanci se k nim připojit. Hrát čety mohu i bez klanu. Nyní jsem v klanu SPTCZ, kde působím něco přes měsíc jako výkonný důstojník, z důvodu známých tváří z minulých časů. Ovšem tento klan je pouze pro zábavu a nikoho do ničeho v jisté míře nenutí hrát. Pro mě je to stahování mých kvalit a aktivity v niveč.

Edited by stetkasek, 28 December 2015 - 03:46 AM.

Maxmen21 #2 Posted 29 December 2015 - 07:57 AM

Private

• Player
  • 17167 battles
  • 11

Ahoj, dle tvého popisu bychom ti mohli jako Divize klanů GAME nabídnout GAM3_ nebo G4M3_ . Druhý zmíněný je v podstatě čerstvě založená divize, která hledá nové aktivní hráče. Tvrdě pracují na zvyšování budov v opevnění, což je ideální, jelikož se díky tomu můžeš rychleji poznat s aktivním jádrem klanu a stát se jedním z nich. Máme topici na foru a i v dnešní době FB stránky, které už jsou samozřejmost. Nejlepší varianta ale je přijít na naše TS, kde si tě všimnou náboráři z našich divizí a rovnou se s tebou domluví a vysvětlí podmínky náboru a pravidel klanu a společného TS. Přeji ti, aby se tvé hledání vydařilo a našel sis klan dle svých představ.

S pozdravem Maxmen21 (G4ME_)

dugy #3 Posted 29 December 2015 - 08:56 AM

Sergeant

• Clan Diplomat
  • 39218 battles
  • 269

Po prečitaní tvojho názvu a príspevku by som ti ponúkol náš klan .. poviem ti ale pár faktov o nás

http://en.wot-life.com/eu/clan/mist/

Number of members: 68

WN8  1253   
Ø WinRate 51,09% 51,09%

-Sme mladý klan (na scéne cca 1 rok) 

-Máme aktívne jadro 

-Je nás len 65 ale vďaka tomuto počtu sa stíhame venovať každému

-So začlenením problém mať nebudeš ak budeš chcieť hrať tak s tebou každý rád zahrá a ja osobne sa radšej vymením   s niekým novým v odrade aby si zahral a začlenil sa .. veď veliteľov máme dosť (ak sa nemýlim tak 5 + kto chce a má    chuť veliť tak velí;)

-ESL (začiatok 2016)

-Grunex (začiatok 2016)
-Odrady (aktivne každý deň niekedy viac  niekedy menej ale stale sa niečo pojazdí;)
-Teamovky (ako trening na grunex občas)

-hodnotené teamy(občas ale od 2016 aktivnejsie)

-CW v oboch kampaniach top 40cz/sk klanov 

-CW mapa po rozprazení mapy nastupujeme na 8t a 10t

neviem čo viac ... ak by si chcel a mal zaujem o bližšie info rád poskytnem .. stačí ak ma kontaktuješ (PM, Ingame, sem .. )

Edited by dugy, 29 December 2015 - 08:58 AM.

Also tagged with klan, aktivita

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users