Jump to content

Prenajaté vozidla !

• Please log in to reply
2 replies to this topic

JochloSVK #1 Posted 29 December 2015 - 08:16 PM

Lance-corporal

• Player
  • 28737 battles
  • 68
  • [NSV] NSV

Už ma to nebavý a je my zle z toho ako dostávam na Prenajatá vozidla: P! To Besnenie ani nehrám a keby som aj hral tak si radšej zoberiem vlastné X kde mám vyexp posádku a doplnky : Justwait:

Je to na zamyslenie pre WG aby zmenila tuto ho....nu : P a nedávalo tanky na prenájom hráčom ktorý už vlastnia X v garáži v top stave 

Najlvin #2 Posted 29 December 2015 - 09:03 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 19323 battles
  • 1,134
  • [T54CS] T54CS

View PostJochloSVK, on 29 December 2015 - 08:16 PM, said:

Už ma to nebavý a je my zle z toho ako dostávam na Prenajatá vozidla: P! To Besnenie ani nehrám a keby som aj hral tak si radšej zoberiem vlastné X kde mám vyexp posádku a doplnky : Justwait:

Je to na zamyslenie pre WG aby zmenila tuto ho....nu : P a nedávalo tanky na prenájom hráčom ktorý už vlastnia X v garáži v top stave 

A proč ti to tak vadí? V garáži se nezobrazují, dokud se nepřepneš do módu Běsnění, tak je to snad jedno, ne? Alespoň je co plnit. Každý den je schválně prodám a hraním znovu získám i s doplněnou municí, kterou pak prodám za cca 80 000 kreditů :D Není to sice moc, ale aspoň něco málo z toho kápne :-)

JustGoldNoob #3 Posted 29 December 2015 - 09:24 PM

Warrant Officer

• Player
  • 26474 battles
  • 513

Trochu nerozumiem tomuto topicu myslíš si,že WG kvôli tomuto zakáže ten mód ? Hráva ho dosť ľudí pomerne na prekvapenie snaha o získanie toho medka je...Pre mňa je to plus aspoň všetci tí hráči neplnia public (hlavne tí slabší hráči čo nemajú ani 1000 wn8 dostanú tieru X tak a idú sa tam zabávať...K tomu ako to spomenul Najlvin dostaneš tank vybavený predáš všetky tri tak si ešte aj zarobíš...(ak to teda nejazdíš;) tanky v garáži nemáš pokiaľ nespustíš ten mód...neberú ti garážové miesta čiže ? 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users