Jump to content

Může mi někdo tohle vysvětlit?

• Please log in to reply
63 replies to this topic

levapking #61 Posted 01 January 2016 - 11:00 PM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

View PostiTrolling, on 01 January 2016 - 07:44 PM, said:

kdyz ja nevim, ono se tady nase nazory na to, co vede a nevede ke zdimani profitu, pomerne rozchazeji. viz. tvoje "WG generuje profit bitvama na close combat, co trvaji kratce" vs moje "poradny credit sink mas prave pri strelbe na dalku". ty si stojis za svym, byt je to podle mne nesmysl; ja si stojim za svym, pac vidim, kde kreditove placu nejvice... 

Pravděpodobně pouze díky inteligenci a samozřejmě, také zájmu ses dostal mezi to 1 - 2% hráčů. Já jsem na tom podobně. Takže co kdybys začal uvažovat v rovině těch, kteří WG nejvíce sypou peníze? :B Tvůj kreditový pláč totiž WG zajímá pouze v síle toho 1%, do kterého spadáš, což znamená, že vůbec :girl:. Nebo mi chceš tvrdit, že vezmeš tank, jedeš tank, za minutu končíš tank, vezmeš jiný tank, jedeš jiný tank, za 2 minuty končíš jiný tank a bereš další tank a tak furt dokola? Takto to ale hraje minimálně 85% hráčů a to je to, co WG zajímá. Navíc, ten pořádný vývar na dálku dokáže jen někdo z těch 2%, protože zbytek hraje kontaktně HT, MT a silné LT.

Edited by levapking, 01 January 2016 - 11:02 PM.

PaulDirac #62 Posted 06 January 2016 - 11:06 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29984 battles
  • 57
  • [-TRW-] -TRW-

View Postpapuchalk, on 01 January 2016 - 07:20 PM, said:

Vlakno zacalo dotazem,proc se mu nezlepsuje wr, kdyz mu roste wn. Ze to nedava smysl. Tak jsem mu ukazal, ze jeho wn je jeste dost male na to,aby zarucilo rust wr. Ukazal jsem mu ze muze odehrat 60 bitev s wn 3500~ a stejne muze 40x prohrat  a mit wr 30% coz je hirsi nez bot. Podil nahody je obrovsky.

Mimochodem moje nejlepsi hra ve wot ever byla s t-34 tier 5.dal jsem 11 killu, a byla to prohra

Spojeno. Mimochodem, je tu Edit, zkus ho používat. CE

Jak tu správně píše levapking, protože hra obsahuje množství náhody, kterou se ovšem snaží (nějakým neznámým způsobem) vyrovnávat, tak opravdu na několika desítkách bitev se nedá nic vyvozovat. Ale ve větším měřítku winrate a další souhrná čísla odpovídají kvalitě hráče.

K Winrate, ta zavisí na jedné důležité věci, jestli určitý tank dokáže něco uhrát sám, nebo musí mít podporu. S tankem, který sám nic nezmůže, se winrate hůř zvedá nad 50%, ale stačí hrát ve správné četě a hned to může být tank, který je pro vítězství zásadní.

A proč nemá přímou souvislost WN8 a Winrate? No protože WN8 je na vítězství málo zavislé, je to něco zcela jiného. A třeba pokud skvěle hrajete skauta, nasvítíte pro likvidaci většinu tanků, tak můžete mít skvělý winrate, ale WN8 podprůměrné.

Miri37 #63 Posted 06 January 2016 - 11:55 PM

General

• Player
  • 50407 battles
  • 8,533

View PostPaulDirac, on 06 January 2016 - 10:06 PM, said:

A proč nemá přímou souvislost WN8 a Winrate? No protože WN8 je na vítězství málo zavislé, je to něco zcela jiného. A třeba pokud skvěle hrajete skauta, nasvítíte pro likvidaci většinu tanků, tak můžete mít skvělý winrate, ale WN8 podprůměrné.

Obávám se, že to není asi možné. Skvělé WR na LT bez slušnějšího WN8 dnes nejde.

Jednak vhodnost map a pak taky ne vždy musí mít nepřítel LT k ničemu, nebo mizerný tým.

Asi před rokem jsem zkoušel s LT (T5) jak nízké si můžu dovolit WN8, abych uhrál min. WR 50%. Dostat to pod hodnotu 900 bez módů nešlo.     

Edited by Miri37, 06 January 2016 - 11:55 PM.

Vassagos #64 Posted 07 January 2016 - 12:38 AM

Warrant Officer

• Player
  • 22424 battles
  • 514

Problém je, že se dá rozumně spotovat pouze na několika mapách. Takže pokud chceš mít se scoutem dobrý WR, musíš to tahat přes dmg.

View PostPaulDirac, on 06 January 2016 - 10:06 PM, said:

J A třeba pokud skvěle hrajete skauta, nasvítíte pro likvidaci většinu tanků, tak můžete mít skvělý winrate, ale WN8 podprůměrné.

Těch několik bitev ve kterých máš stěstí na mapu a díky tvému spotu zničíte nepřátele za cenu nulového dmg ti z celkového hlediska sníží wn8 minimálně.

Edited by Vassagos, 07 January 2016 - 12:39 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users