Jump to content

Může mi někdo tohle vysvětlit?

• Please log in to reply
63 replies to this topic

XxFuseklexX #21 Posted 31 December 2015 - 09:31 AM

Sergeant

• Player
  • 10972 battles
  • 286
  • [FIV3] FIV3
Kluci, vy jste Ufoni - úplně z jiné vesmírné dimenze:trollface:

majky_666 #22 Posted 31 December 2015 - 09:33 AM

Warrant Officer

• Player
  • 154 battles
  • 674

View Postzpocena_fusekle, on 31 December 2015 - 09:31 AM, said:

Kluci, vy jste Ufoni - úplně z jiné vesmírné dimenze:trollface:

neruš, tady se měří e-pindíky :trollface:

Edited by majky_666, 31 December 2015 - 09:33 AM.

Miri37 #23 Posted 31 December 2015 - 10:13 AM

General

• Player
  • 50631 battles
  • 8,569

View PostLaco1993, on 31 December 2015 - 08:17 AM, said:

Keby som mal začať hrať čisto na win rate sólo tak si myslím že 65-70% nieje problém. v čete minimálne 70%. Ale to závisí aj od tieru ktorý hráš na X je to ťažšie ako na VI. 

Už jsem se dlouho nezasmál, ale tohle bylo fajn.

Není v tom nic osobního jen zkušenost z WoT. Taky jsem zažil hráče co tvrdil, že by si mohl udržet s konkrétním tankem při solo hře win min 70%. Byl lepší ve Win a dokonce  i ve WN8 proti tobě a to mu nedával přednost před výhrou jako ty. Tedy aspoň si to o sobě napsal. Věřil jsem mu a dokonce i fandil. Bohužel zůstalo jen u prohlášeni a ihned po něm s tím tankem nikdy nevyrazil do bitvy.

Laco1993 #24 Posted 31 December 2015 - 10:33 AM

Sergeant

• Player
  • 39805 battles
  • 210
  • [9-TD] 9-TD
tak nepíšem že s každým tankom :) a určite nie na X tieri. ale napríklad na cromwellovi mám za necelých 400 bitiek ( asi 10-20 hier v čete ) a mám 64% win rate, centurion 1 100 hier čisto sólo a 65% E50 1400 hier  s toho asi 200 v čete a 64% win rate atď. a to ako píšem vôbec nehrám na výhru preto to tvrdenie čo som napísal. Je to môj názor a nechcem sa nijak vyvyšovať. Len usudzujem s toho ako hrám a aké mám výsledky. Myslím si že keby som hral iba s takými tankami s ktorými mám vysoký win rate a nehral s nimi čisto na damage tak tie čísla budú ešte lepšie čož samozrejme nikdy nedokážem lebo ma to tak hrať nebaví a nemienim to praktizovať :D Samozrejme mám aj tanky s ktorými jednoducho sa ten win rate zbiera omnoho ťažšie a také čísla sú nereálne a tie by som v tom prípade nemôhol hrať. Možno sa mýlim a nedokážem to čo tvrdím ( nikdy som to neskúšal ) ale s toho ako hrám ( hlavne tier X a pohyblivé tanky a win rate mi je ukradnutý, držím sa nad 60% už cca. 10 000 bitiek ) mi to tak príde že by to mohli byť reálne čísla. Ale som rád že som ťa pobavil. Keď už tu tak blábosím tak aspoň k niečomu to je dobré :D 

levapking #25 Posted 31 December 2015 - 10:46 AM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

Ono to jde udržet WR nad 65%, ale pouze s nějakým určitým tankem. Rozhodně to nejde s několika tanky a ještě při tom něco expit. To dovedou pouze hráči fialový, a i to jen někteří. Také to nejde s některým tankem dlouhodobě, jelikož se změní mapy a nebo vlastnosti toho tanku a už je po parádě. S Cruiserem MkIII mám 63,46% a měl jsem i víc, než mi došlo, že s ním už hrát nebudu. Proč? No, protože každá třetí bitva je mapa megaultrablbá Středozem a Kampánie je zrušená !!! Na Středozemi, tam se hraje COD, jenže nejde se respawnout a tím pádem je WR docela v háji :trollface: S Hetzerem jsem měl kdysi cca 70% výher, jenže pak byl nerf té houfnice a dnes už to držím jenom na 61,94%. Podobně to bylo i s T40, kdy z těch 70% dnes zbylo "pouhých" 66,31%. Nerf TD a změny map  se na tom prostě podepsaly.

Ostatní "OP" tanky, které hraju už ty rozdíly nemají tak velké, že bych to nějak zpozoroval. BDR = 57,13%, S35 CA = 59,17%, E25 = 56,24%, atd.

Kdybych byl lepší hráč, tak by se to o pát procent mělo zvednout, ale na těch 70% určitě jen u 1 - 2 tanků a nikde jinde. A to já hraju pouze sólo. Čety by to měly ještě zvednout.

Edited by levapking, 31 December 2015 - 10:49 AM.

Laco1993 #26 Posted 31 December 2015 - 10:51 AM

Sergeant

• Player
  • 39805 battles
  • 210
  • [9-TD] 9-TD
Presne tak. ja som tým fakt nemyslel na všetkých tankoch ale niekto to zvládne s 2 tankami niekto s 5 a niekto s 20 záleží aký dobrý hráč to je ale myslím si že ak by niekto chcel čo najlepší win rate tak 65-70% sa dá sólo nahrať pokiaľ bude hrať fakt len tie vybrané tanky. ja by som to teoreticky mal zvládnuť na cca. 5-8 tankoch ktoré keby som striedal a nič iné nehral a hral čisto na win rate tak 65-70% by problém byť nemal. Ale ako píšem je to len čisto v teoretickej rovine keďže som to nikdy neskúšal :)

levapking #27 Posted 31 December 2015 - 11:19 AM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

View PostLaco1993, on 31 December 2015 - 09:51 AM, said:

Presne tak. ja som tým fakt nemyslel na všetkých tankoch ale niekto to zvládne s 2 tankami niekto s 5 a niekto s 20 záleží aký dobrý hráč to je ale myslím si že ak by niekto chcel čo najlepší win rate tak 65-70% sa dá sólo nahrať pokiaľ bude hrať fakt len tie vybrané tanky. ja by som to teoreticky mal zvládnuť na cca. 5-8 tankoch ktoré keby som striedal a nič iné nehral a hral čisto na win rate tak 65-70% by problém byť nemal. Ale ako píšem je to len čisto v teoretickej rovine keďže som to nikdy neskúšal :)

Ani to nezkoušej. Asi bys byl zklamaný a ani to nemá cenu. Máš sice na hodně tancích WR kolem 70%, ale zároveň na nich máš velmi málo bitev a jak víme, tak se statistika projeví v téhle hře až po několika stovkách bitev.

Miri37 #28 Posted 31 December 2015 - 12:13 PM

General

• Player
  • 50631 battles
  • 8,569

View PostLaco1993, on 31 December 2015 - 09:33 AM, said:

tak nepíšem že s každým tankom :) a určite nie na X tieri. ale napríklad na cromwellovi mám za necelých 400 bitiek ( asi 10-20 hier v čete ) a mám 64% win rate, centurion 1 100 hier čisto sólo a 65% E50 1400 hier  s toho asi 200 v čete a 64% win rate atď. a to ako píšem vôbec nehrám na výhru preto to tvrdenie čo som napísal. Je to môj názor a nechcem sa nijak vyvyšovať. Len usudzujem s toho ako hrám a aké mám výsledky. Myslím si že keby som hral iba s takými tankami s ktorými mám vysoký win rate a nehral s nimi čisto na damage tak tie čísla budú ešte lepšie čož samozrejme nikdy nedokážem lebo ma to tak hrať nebaví a nemienim to praktizovať :D Samozrejme mám aj tanky s ktorými jednoducho sa ten win rate zbiera omnoho ťažšie a také čísla sú nereálne a tie by som v tom prípade nemôhol hrať. Možno sa mýlim a nedokážem to čo tvrdím ( nikdy som to neskúšal ) ale s toho ako hrám ( hlavne tier X a pohyblivé tanky a win rate mi je ukradnutý, držím sa nad 60% už cca. 10 000 bitiek ) mi to tak príde že by to mohli byť reálne čísla. Ale som rád že som ťa pobavil. Keď už tu tak blábosím tak aspoň k niečomu to je dobré :D 

Tvoje reakce je skoro přesně taková jakou jsem očekával, ale doufal, že nebude. :(.

Rozhodně jsem neočekával, že by jsi tak vysoký win 70% uhrál se vším, ale že se třeba hecneš a řekneš, že dáš s třeba s tím svým Cromwellem solo 150 bitev v řade a s prstem v nose na nich vystřihneš ten lehce uhratelný win 70%.

Není to přesně to samé, ale já třeba nehraju na WN8, protože mě to nebaví. Když bych napsal, že při založení nového (druhého) účtu není problém mít WN8 2,5k, což je lehce dosažitelná hranice při hraní T9-10, ale dokazovat to nebudu, protože mě to hraní na WN8 nebere.

Chápu, že tě některý herní styl nebere a hra má bavit. To, že svojí teorii nedokážeš nevadí. Takových fialek již před tebou bylo víc, tedy všechny (4), které jsem chytil za slovo při nějaké zajímavé teorii ohledně jejich schopností.

Falling_Toilet_ #29 Posted 31 December 2015 - 12:37 PM

Player

• Player
  • 23057 battles
  • 1,933
  • [PRASE] PRASE
No, treba Pz B2 je primo tovarna na WR :trollface: Jenom skoda, ze hrani s nim rychle omrzi :sceptic:

Laco1993 #30 Posted 31 December 2015 - 01:15 PM

Sergeant

• Player
  • 39805 battles
  • 210
  • [9-TD] 9-TD

View PostMiri37, on 31 December 2015 - 11:13 AM, said:

Tvoje reakce je skoro přesně taková jakou jsem očekával, ale doufal, že nebude. :(.

Rozhodně jsem neočekával, že by jsi tak vysoký win 70% uhrál se vším, ale že se třeba hecneš a řekneš, že dáš s třeba s tím svým Cromwellem solo 150 bitev v řade a s prstem v nose na nich vystřihneš ten lehce uhratelný win 70%.

Není to přesně to samé, ale já třeba nehraju na WN8, protože mě to nebaví. Když bych napsal, že při založení nového (druhého) účtu není problém mít WN8 2,5k, což je lehce dosažitelná hranice při hraní T9-10, ale dokazovat to nebudu, protože mě to hraní na WN8 nebere.

Chápu, že tě některý herní styl nebere a hra má bavit. To, že svojí teorii nedokážeš nevadí. Takových fialek již před tebou bylo víc, tedy všechny (4), které jsem chytil za slovo při nějaké zajímavé teorii ohledně jejich schopností.

Hm ja len nechápem čo riešiš :D o čo ti ide? Ja som tu od začiatku iba prezentoval svoj názor na to koľko sa asi dá uhrať pokiaľ by človek chcel. Áno príklad som uvádzal na sebe - nebudem predsa rozoberať niekoho iného. Evidentne so mnou nesúhlasíš a to je v poriadku a ja sa na teba nehnevám :) Akurát nechápem prečo chceš odomňa aby som to dokazoval? Ja som tu nenapísal že to mienim nejak dokazovať ba naopak od začiatku píšem že win rate ma netrápi a rozhodne naň nebudem hrať lebo ma to nebaví. Prečo chceš od druhého hneď nejaký dôkaz keď napíše nejaký svoj názor? Nieje to trošku odveci? :) Ja som ani nenapísal že to musí byť pravda ale som napísal že si myslím že by to tak mohlo byť a je to čiste teoretické ke´dže to nemám podložené. ďalšia vec je tá že ja píšem celý čas o 65-70% a ty si s toho vyberieš len tých 70% ( sám si nemyslím že by som 70% dal ale skôr nejakých 65-67...). Prepáč že som ťa sklamal ale naozaj ti to dokazovať nebudem mám iné zábavnejšie a užitočnejšie veci na práci :) Inak neviem čo máš proti fialkám ale sú to rovnako fajn ľudia ako aj modrý či zelený hráči či neviem aký hráči. Ja tu nikoho neodsudzujem a ani som si nepozeral tvoje štatistiky a je mi to úplne jedno aké ich máš tak prosím ťa nesnaž sa tu nijak odsudzovať alebo niečo podobné hráčov o ktorých sám nevieš ani prd ďakujem. 

papuchalk #31 Posted 31 December 2015 - 01:25 PM

Captain

• Player
  • 23792 battles
  • 2,462

win rate je naprosto náhodná veličina. já hraju furt stejně a někdy mám 30% WR za týden, jindy mám přes 70% jako teĎ o svátcích (hraju only sólo public). není v tom žádná logika. hlavně v tom nehledej žádnou souvislost se svým výkonem, protože to ti může uplně rozhodit tvoje vlastní hraní. vím co řikám sám jsem to zažil, byl jsem z nízkýho WR tak vypsyšenej že jsem se nakonec bál cokoliv ve hře udělat abych nešel do garáže. musel jsem uplně přestat hrát a učit se to znova, protože jsem si totálně zničil herní styl sólo publicu. dneska se win ratem absolutně nezabejvám a hraju pro zábavu a abych si zastřílel. jak vidíš, win rate ti to přinese, pokud Serb dá...

tady ti dávám příklady kdy jsem hrál jako bůh, a win rate byl absolutně nejhorší jaký jsem kdy ve wot zažil. zejména ten poslední screen je fakt na psychiatrii

Edited by papuchalk, 31 December 2015 - 01:46 PM.

Laco1993 #32 Posted 31 December 2015 - 01:33 PM

Sergeant

• Player
  • 39805 battles
  • 210
  • [9-TD] 9-TD

View Postpapuchalk, on 31 December 2015 - 12:25 PM, said:

win rate je naprosto náhodná veličina. já hraju furt stejně a někdy mám 30% WR za týden, jindy mám přes 70% jako teĎ o svátcích (hraju only sólo public). není v tom žádná logika. hlavně v tom nehledej žádnou souvislost se svým výkonem, protože to ti může uplně rozhodit tvoje vlastní hraní. vím co řikám sám jsem to zažil, byl jsem z nízkýho WR tak vypsyšenej že jsem se nakonec bál cokoliv ve hře udělat abych nešel do garáže. musel jsem uplně přestat hrát a učit se to znova. dneska se win ratem absolutně nezabejvám a hraju pro zábavu a abych si zastřílel. jak vidíš, win rate ti to přinese, pokud Serb dá...

to u mňa s WR nehrozí iba ak mám pod 40% to už ma sere :D ale zažil som to pri farmení WN8 keď som sa chcel dostať do TOp CZ klanov a mal som len 2000 WN8 potreboval som sa dostať na 2300 čím skôr a keď som lamil tak som bol hrozne nervózny. Ale našťastie to už je zamnou a už to tak nejak nehrotím ( pokiaľ to nieje až moc špatné ) :D Viac menej už mám takmer všetko splnené o čo som sa snažil ( ešte aspoň na jednom X medku 3 znáčky ) a hrám už viac menej len tak na pohodu a WN sa tak nejak stále drží vysoko tak som spokojný. 

papuchalk #33 Posted 31 December 2015 - 01:35 PM

Captain

• Player
  • 23792 battles
  • 2,462

a tady jiný příklad, asi 20 výher zasebou, to byl snad muj rekord přitom jsem nehrál tak skvěle

Laco1993 #34 Posted 31 December 2015 - 01:39 PM

Sergeant

• Player
  • 39805 battles
  • 210
  • [9-TD] 9-TD
tak ono to aj ja pociťujem často že keď prehrávam tak si viac nastrielam. ( asi moc kempím :D )  Ale rozhodne som spokojnejší ke´d mám 3500 WN8 a 30% win rate ako 3000WN8 a 70% win rate. ale tak ani jedna možnosť nieje tak úplne to čo chceš :D

papuchalk #35 Posted 31 December 2015 - 01:42 PM

Captain

• Player
  • 23792 battles
  • 2,462

já teda musim říct, že v prohraných bitvách si zastřílím míň. asi hraju tanky víc závislé na týmu, a když už jsem po dvou minutách proti přesile 6 vs 1, a jako low tier, tak mám problém nastřílet aspoň svoje HP. přecijen podvědomě to asi hraju fakt víc na výhru, než nastřílet, a tedy jsem na pozicích které se nedají tolik bránit o samotě. ale je fakt že v tomto jsem za poslední rok udělal asi největší pokrok. nastřílet aspoň svoje HPka ve hře která je po dvou minutách totálně prohraná.

nejvyšší WR s jedním tankem mám s T29, WR 70,4 % za 497 bitev. Pak mě to přestalo bavit hrát, a nechtěl jsem sikazit to rekordní WR, protože je uplně jasný že by to šlo časem dolu. Už jen kvuli tomu že jak to člověka nebaví, tak začne dělat blbosti. T29 jsem hrál tak dva roky zpátky, dneska heavyny nehraju, nebaví mě to. Ale 497 bitev je už solidní nálož to udržet. No hrál jsem ho i v četách, a v nich to bylo i 90% WR za večer uplně vpohodě.

Nedávno jsem si koupil PzIV s houfnicí, a tam mám WR 69,6% za 168 bitev. Ten vytáhnu tak 2x za večer jen tak pro srandu z té derpnice, a jedu ho jen sólo.

Jinak mám zkušenost že jakýkoilv tank který mám nad 60% začne postupně klesat. I když hraju pořád stejně

Edited by papuchalk, 31 December 2015 - 04:06 PM.

levapking #36 Posted 31 December 2015 - 05:23 PM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829
Kdyby byl WR náhodná veličina, tak by musel mít každý 50%....:trollface:. To je prostě matematika. Jenže Papušák kouká jen na pár bitev a tahle statistika funguje až při stovkách a tisících bitev. Když budeš házet mincí, tak čím více provedeš hodů, tím více se bude výsledek blížit 50 na 50. Jenže nahodilost ve WoT má hodnotu RNG a ta pak ještě navíc míchá s různými tanky a s nimi také s různě dobrými hráči. Tím pádem máme parádní gulášek, ze kterého jen opravdu dobrý hráč dokáže vytěžit. Čím je na bojišti větší bordel, tím lepší hráč musí být, aby výsledek ovlivnil. Že ten výsledek ovlivnit lze, to snad nemusím nijak dokazovat. Ovšem, ta míra ovlivnění je opravdu nízká, když si prohlédnete WR hráčů s WN8 2000, a třeba až 3000. V podstatě by se dalo tvrdit, že hráči od 2000 WN8 mají WR 55% a víc. Víc, jak 60% už vyžaduje hráče s WN8 nad 2500. Samozřejmě, že čety v tom pak zase dělají hokej, ale v globálu to tak nějak bude.

papuchalk #37 Posted 31 December 2015 - 10:07 PM

Captain

• Player
  • 23792 battles
  • 2,462
Last 11000 her, tedy bez noob obdobi mam wr 58 a wn2500.jo ovlivnil jsem 8 % her. 8 her ze sta !!! Spis tak 5, ty 3 bylo stesti nebo  nekdo dobry z tymu nebo nekdo z cety. Ovlivnit to jde ale min nez to vypada. Pak jsem ti dal vysledky 61 bitev se skvelym vykonem a wr 30 %. A tech screenu ti muzu nasazet vic,mam jich spoustu jen se mi to nechce davat na ftp abych dokazoval neco co potreba dokazovat neni

Edited by papuchalk, 31 December 2015 - 10:13 PM.

levapking #38 Posted 31 December 2015 - 10:24 PM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

View Postpapuchalk, on 31 December 2015 - 09:07 PM, said:

Last 11000 her, tedy bez noob obdobi mam wr 58 a wn2500.jo ovlivnil jsem 8 % her. 8 her ze sta !!! Spis tak 5, ty 3 bylo stesti nebo  nekdo dobry z tymu nebo nekdo z cety. Ovlivnit to jde ale min nez to vypada. Pak jsem ti dal vysledky 61 bitev se skvelym vykonem a wr 30 %. A tech screenu ti muzu nasazet vic,mam jich spoustu jen se mi to nechce davat na ftp abych dokazoval neco co potreba dokazovat neni

Tím chceš říct, že já měl pouze kliku? Jiné, mnohem lepší hráče raději ani nevzpomenu.

Miri37 #39 Posted 31 December 2015 - 11:06 PM

General

• Player
  • 50631 battles
  • 8,569

View PostLaco1993, on 31 December 2015 - 12:15 PM, said:

Hm ja len nechápem čo riešiš :D o čo ti ide? Ja som tu od začiatku iba prezentoval svoj názor na to koľko sa asi dá uhrať pokiaľ by človek chcel. Áno príklad som uvádzal na sebe - nebudem predsa rozoberať niekoho iného. Evidentne so mnou nesúhlasíš a to je v poriadku a ja sa na teba nehnevám :) Akurát nechápem prečo chceš odomňa aby som to dokazoval? Ja som tu nenapísal že to mienim nejak dokazovať ba naopak od začiatku píšem že win rate ma netrápi a rozhodne naň nebudem hrať lebo ma to nebaví. Prečo chceš od druhého hneď nejaký dôkaz keď napíše nejaký svoj názor? Nieje to trošku odveci? :) Ja som ani nenapísal že to musí byť pravda ale som napísal že si myslím že by to tak mohlo byť a je to čiste teoretické ke´dže to nemám podložené. ďalšia vec je tá že ja píšem celý čas o 65-70% a ty si s toho vyberieš len tých 70% ( sám si nemyslím že by som 70% dal ale skôr nejakých 65-67...). Prepáč že som ťa sklamal ale naozaj ti to dokazovať nebudem mám iné zábavnejšie a užitočnejšie veci na práci :) Inak neviem čo máš proti fialkám ale sú to rovnako fajn ľudia ako aj modrý či zelený hráči či neviem aký hráči. Ja tu nikoho neodsudzujem a ani som si nepozeral tvoje štatistiky a je mi to úplne jedno aké ich máš tak prosím ťa nesnaž sa tu nijak odsudzovať alebo niečo podobné hráčov o ktorých sám nevieš ani prd ďakujem. 

Proti fialkám nic nemám.

Chápu, že je špatně, že mě zajímalo zda někdo zvládne to co sám o sobě píše a zvlášť když bych to já nedal a on by to mohl možná dokázat.

Je to moje chyba a už to nikdy ohledně WoT neudělám!

PS: Ano o hráčích nevím ani prd. Jen to co napíší a jaké mají herní výsledky a ty nemusí být ani všechny jejich.

kocour100 #40 Posted 31 December 2015 - 11:20 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30000 battles
  • 839

View Postpapuchalk, on 31 December 2015 - 12:25 PM, said:

win rate je naprosto náhodná veličina. já hraju furt stejně a někdy mám 30% WR za týden, jindy mám přes 70% jako teĎ o svátcích (hraju only sólo public). není v tom žádná logika. hlavně v tom nehledej žádnou souvislost se svým výkonem, protože to ti může uplně rozhodit tvoje vlastní hraní. vím co řikám sám jsem to zažil, byl jsem z nízkýho WR tak vypsyšenej že jsem se nakonec bál cokoliv ve hře udělat abych nešel do garáže. musel jsem uplně přestat hrát a učit se to znova, protože jsem si totálně zničil herní styl sólo publicu. dneska se win ratem absolutně nezabejvám a hraju pro zábavu a abych si zastřílel. jak vidíš, win rate ti to přinese, pokud Serb dá...

tady ti dávám příklady kdy jsem hrál jako bůh, a win rate byl absolutně nejhorší jaký jsem kdy ve wot zažil. zejména ten poslední screen je fakt na psychiatrii

Souhlasím. Hráč by se měl více zaměřit na vlastní hraní a nesledovat tolik WR. Pocit prohry zbytečně paralyzuje a zhoršuje v konečném důsledku schopnosti hráče.

Jinak děkuji všem za poměrně konstruktivní připomínky.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users