Jump to content

Prémiový tank VI. urovne

• Please log in to reply
5 replies to this topic

bpaprika #1 Posted 02 January 2016 - 07:20 PM

Private

• Player
  • 14114 battles
  • 1
Ahoj potřeboval bych poradit jaký je nejlepší prémiový tank VI. Tieru. Škodovka, Dicker Max a nebo SU-100Y. Který nejvíce vydělává?

ClearEvil #2 Posted 02 January 2016 - 07:26 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15362 battles
  • 12,892

Průvodce hrou -> Tanky -> Porovnání vozidel ze hry

Přesunuto

CrackonoshDesu #3 Posted 03 January 2016 - 12:02 PM

Warrant Officer

• Player
  • 4951 battles
  • 636
  • [CCSTP] CCSTP

Tak logicky, nejvíc ti bude vydělávat ten tank, jehož styl ti bude sedět nejvíc. S tankem, který nezvldáš/nechceš hrát toho moc nevyděláš ;).  Škodovka je podpůrnej tank, kterej se do 1.linie nehodí. Pancíř má na nic a je velkej jako kráva, zato má ale dobrej kanón je na svůj vzhled i rychlej. Přirovnal bych ho k T-28. SU-100Y má podle všeho dobrou penetraci, ale zase je dost vysoká a zdá se pro lidi zkušený s tímhle typem TD.  D. Max má hezký RoF, ale z pohledu běžnýho protivníka Maxe mi nepřipadá tolik dobrej. 

Abych to znova shrnul, kup si ten tank, kterej dokážeš zahrát. I mašina s nejlepšíma výdělkama ti bude k ničemu, když ji nezvládáš :)

safrlote #4 Posted 06 January 2016 - 11:30 AM

Private

• Player
  • 4793 battles
  • 8
  • [_CSF_] _CSF_

Řešil jsem tu stejnou otázku a zvítězilo SU-100Y. Na fóru v sekci sovětských TD's ho spousta lidí chválí a musim říct, že mně celkem sednul. 

Má skvělou penetraci, takže bereš za 450 zepředu i IS3. Alfa je taky obrovská na VI. tier. Fun faktor parádní, protože vypínáš tier 5 tanky na ránu.

Co se týče MM, tak jsem často top tier, ale vlastně radši hraju proti VII nebo i VIII. Když jsem top tier, tak mi vadí, že často nevyužiju do načatých tanků plnou alfu, kterej ten tank umí.

Nevýhodou je, že je to hrozná krabice a fakt pořád svítíš. Často tako kvůli nízko umístěnýmu dělu protivník střílí do vrchu krabice a já na něj nevidim. Po vychytání míst, kde se s tím dá jezdit, kde se dá dobře schovat a čadit za pětikilo do nic netušících heavy tanků, mě tenhle tank strašně chytil. Mám ho od Vánoc a zatím přes 200 bitev. První skill mam camo a žárovku, druhej jedu BiA, ať zkrátím dobu nabíjení. V tuhle chvíli jezdím s nabijákem, sítí a binama. Až bude 9.1. akce na vybavení, tak zkusim nahodit k nabijáku ještě ventilačku a stabík. Uvidím, co to s tim tankem udělá :)

Výdělky jsou slušný, za bitvu jedu 20-30k čistýho :)

Godzilla1 #5 Posted 06 January 2016 - 11:32 AM

Major

• Beta Tester
  • 48126 battles
  • 2,572
  • [WTBT] WTBT

View Postsafrlote, on 06 January 2016 - 11:30 AM, said:

Řešil jsem tu stejnou otázku a zvítězilo SU-100Y. Na fóru v sekci sovětských TD's ho spousta lidí chválí a musim říct, že mně celkem sednul. 

Má skvělou penetraci, takže bereš za 450 zepředu i IS3. Alfa je taky obrovská na VI. tier. Fun faktor parádní, protože vypínáš tier 5 tanky na ránu.

Co se týče MM, tak jsem často top tier, ale vlastně radši hraju proti VII nebo i VIII. Když jsem top tier, tak mi vadí, že často nevyužiju do načatých tanků plnou alfu, kterej ten tank umí.

Nevýhodou je, že je to hrozná krabice a fakt pořád svítíš. Často tako kvůli nízko umístěnýmu dělu protivník střílí do vrchu krabice a já na něj nevidim. Po vychytání míst, kde se s tím dá jezdit, kde se dá dobře schovat a čadit za pětikilo do nic netušících heavy tanků, mě tenhle tank strašně chytil. Mám ho od Vánoc a zatím přes 200 bitev. První skill mam camo a žárovku, druhej jedu BiA, ať zkrátím dobu nabíjení. V tuhle chvíli jezdím s nabijákem, sítí a binama. Až bude 9.1. akce na vybavení, tak zkusim nahodit k nabijáku ještě ventilačku a stabík. Uvidím, co to s tim tankem udělá :)

Výdělky jsou slušný, za bitvu jedu 20-30k čistýho :)

stabik na TD nedas, leda EGLD

safrlote #6 Posted 06 January 2016 - 04:16 PM

Private

• Player
  • 4793 battles
  • 8
  • [_CSF_] _CSF_
jojo, díky :) měl jsem na mysli vybavení pro rychlejší zaměřování a napadl mě stabík :) nemohl jsem si totiž za boha vzpomenout, jak se nadává tomu druhýmu :D

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users