Jump to content

Klanové války: Druhá sezóna

• Please log in to reply
44 replies to this topic

Community #1 Posted 06 January 2016 - 03:21 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 29,339
Brzy bude zahájena druhá sezóna na mapě světa! Jste připraveni odstartovat rok pořádnou akcí?

Celý text novinky

Supreme__xD #2 Posted 06 January 2016 - 03:33 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 47075 battles
  • 321
Až tam budu zarobky ako v minulej minikampani tak si tie užasne emblemy a camo nechajte ....Podla mna nikto tu minikampan nechce.Tu je moja odpoved na tu vašu poriadnu akciu.

Edited by codeG14, 06 January 2016 - 03:35 PM.

Copo6 #3 Posted 06 January 2016 - 05:22 PM

Sergeant

• Player
  • 20593 battles
  • 274
  • [-BUNS] -BUNS
Možno som to len zle prečítal, ale nevidel som tam nič ohľadom toho, kto dostane maskovanie.

JaroslavIV #4 Posted 06 January 2016 - 07:04 PM

Warrant Officer

• Player
  • 35493 battles
  • 729
  • [ELLIE] ELLIE

View PostCopo6, on 06 January 2016 - 04:22 PM, said:

Možno som to len zle prečítal, ale nevidel som tam nič ohľadom toho, kto dostane maskovanie.

Keď si rozklikneš odmeny, tak je to dole v tých tabulkách. Dostanú ho iba tí čo budú hrať desiatky a budú v top 10% klanov.

Edited by JaroslavIV, 06 January 2016 - 07:05 PM.

Copo6 #5 Posted 06 January 2016 - 07:53 PM

Sergeant

• Player
  • 20593 battles
  • 274
  • [-BUNS] -BUNS

View PostJaroslavIV, on 06 January 2016 - 06:04 PM, said:

Keď si rozklikneš odmeny, tak je to dole v tých tabulkách. Dostanú ho iba tí čo budú hrať desiatky a budú v top 10% klanov.

Už som si to všimol, totiž ja som nepozeral na X tier, nakoľko ho nebudeme hrať.

lukasarcher #6 Posted 06 January 2016 - 08:05 PM

Major

• Player
  • 35577 battles
  • 2,848
Kamo i podobný emblém mám. Nic jiného nemáte? :teethhappy:

Idahou #7 Posted 06 January 2016 - 08:16 PM

General

• Veteran
  • 36608 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
Tééééda! Takovou kreativní explozi v podobě toho úplně samého emblému z minulé kampaně nezažil ani časopis květy když přecházel na barevný tisk...

cNNk #8 Posted 06 January 2016 - 09:27 PM

Lieutenant General

• Veteran
  • 27492 battles
  • 7,514
  • [9-TDE] 9-TDE
No uvidime jak to bude goldem na mape, ale jinak to vidim s CW blede. Protoze cas a usili se ani trosku nerovna zisku.

DDDave #9 Posted 06 January 2016 - 11:17 PM

Warrant Officer

• Clan Commander
  • 19592 battles
  • 739
  • [BIA] BIA

Za všech 500 hráčů =BiA=Steel panthers vám říkám že tohle je vážně trapné a pokud je vaším cílem úplně zabít CW mapu jdete po správné cestě :(:(

SG_semda #10 Posted 06 January 2016 - 11:23 PM

General

• Player
  • 38836 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
RIP CW...

LudekScudla #11 Posted 06 January 2016 - 11:32 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23195 battles
  • 51
Nic proti, ale staré CW byli mnohem lepší(100 hráčů = 100 čipů na CW). Za mě jsou teď CW mrtvé. :facepalm:

Guardians_Of_Asgaard #12 Posted 07 January 2016 - 08:28 AM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 33686 battles
  • 682

Zkusím méně ostrý náhled. Dlouhodobě se tu kritizovala CW, že jsou o ničem, bezcílné sezení na místě s minimem zásadních bitev. I já byl mezi těmi kritiky. WG si vyzkoušelo jednu kampaň, pak malou kampaň a zjistili, že tudy vede cesta. Jali se tedy kompletně předělat mapu s tím, že do budoucna nebude existovat období, kdy tzv. o nic nejde. Tedy zásadní momenty mají být kampaně o speciální tank vyplněné sezónami tak, aby se tyto výplně velmi podobali původní mapě, ovšem s nějakým soutěživým prvkem, kdy sice odměna je o ničem, ale pořád se dá bojovat o jakési umístění.

Přiznám se, že nová mapa mi úplně nesedí, zbytečně se vymýšlelo na úkor jednoduchosti a přehlednosti. Nicméně propojení s SH musím s odstupem času ocenit. Rozdělení na tři úrovně tierů mi už tak dobré nepřijde, zvláště po failu s poměrem příjmů goldů na jednotlivých oblastech, kdy před kampaní byl nejlepší způsob, jak si vydělat zlaťáky sezením na osmičkách, bez nervů, bez nějaké nutnosti větší aktivity, stačily dvě, tři území a pohoda (vezměme měřítko mírně nadprůměrného klanu). Bláhově jsme se ten zakonzervovaný stav na osmičkách rozbít, ale mimo dobrých bitev se mapa vůbec nezměnila (aspoň si nás pamatují 3XR, když už nic jiného). Teď chce WG pohnout ledy zapnutím plenění, ovšem zase se pohybujeme z extrému do extrému. Jestli se předtím vyplatilo bránit provincii, tak teď je zajímavé rabování a nájezdy po mapě. Takhle napsáno to nevypadá zle, jen chybí motivace pokusit se držet aspoň nějaká území.

CW se vyvíjí, v tomto ohledu jsem spokojený (sci to zní komicky z pohledu člena non-CW klanu, ale právě díky změnám jsme se začali zapojovat), dal bych WG dostatečný feedback (proto jsem třeba vyplnil dotazník po kampani) a věřím, že problematické části se podaří vylepšit. CW na staré mapě byly poslední dobou mrtvé, pokud se snaží být někdo až moc nostalgický. Osobně vidím velmi kontroverzně tři věci - rozdělení na tři úrovně, jiný počet hráčů na každé úrovni a nálety s dělostřelectvem, které rozflákalo skoro všechny taktiky na mapách (dvě kliknutí dokáží zničit i na první pohled dobře provedený útok).

stejny44 #13 Posted 07 January 2016 - 08:41 AM

Lance-corporal

• Clan Commander
  • 16726 battles
  • 76
Ty tresty za nenastoupení do bitev vlastně jsou jiste opatření proti tomu co tu již bylo. Jedna aliance měla pod kontrolou 80% t 8 mapy. Teď je již jen otázka zda se to vyplatí hrát, protože jak tomu bylo v poslední verzi mapy že na t10 bylo za území 120 goldu což je vtip.

cNNk #14 Posted 07 January 2016 - 09:25 AM

Lieutenant General

• Veteran
  • 27492 battles
  • 7,514
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostMeescha, on 07 January 2016 - 08:28 AM, said:

Zkusím méně ostrý náhled. Dlouhodobě se tu kritizovala CW, že jsou o ničem, bezcílné sezení na místě s minimem zásadních bitev. I já byl mezi těmi kritiky. WG si vyzkoušelo jednu kampaň, pak malou kampaň a zjistili, že tudy vede cesta. Jali se tedy kompletně předělat mapu s tím, že do budoucna nebude existovat období, kdy tzv. o nic nejde. Tedy zásadní momenty mají být kampaně o speciální tank vyplněné sezónami tak, aby se tyto výplně velmi podobali původní mapě, ovšem s nějakým soutěživým prvkem, kdy sice odměna je o ničem, ale pořád se dá bojovat o jakési umístění.

Přiznám se, že nová mapa mi úplně nesedí, zbytečně se vymýšlelo na úkor jednoduchosti a přehlednosti. Nicméně propojení s SH musím s odstupem času ocenit. Rozdělení na tři úrovně tierů mi už tak dobré nepřijde, zvláště po failu s poměrem příjmů goldů na jednotlivých oblastech, kdy před kampaní byl nejlepší způsob, jak si vydělat zlaťáky sezením na osmičkách, bez nervů, bez nějaké nutnosti větší aktivity, stačily dvě, tři území a pohoda (vezměme měřítko mírně nadprůměrného klanu). Bláhově jsme se ten zakonzervovaný stav na osmičkách rozbít, ale mimo dobrých bitev se mapa vůbec nezměnila (aspoň si nás pamatují 3XR, když už nic jiného). Teď chce WG pohnout ledy zapnutím plenění, ovšem zase se pohybujeme z extrému do extrému. Jestli se předtím vyplatilo bránit provincii, tak teď je zajímavé rabování a nájezdy po mapě. Takhle napsáno to nevypadá zle, jen chybí motivace pokusit se držet aspoň nějaká území.

CW se vyvíjí, v tomto ohledu jsem spokojený (sci to zní komicky z pohledu člena non-CW klanu, ale právě díky změnám jsme se začali zapojovat), dal bych WG dostatečný feedback (proto jsem třeba vyplnil dotazník po kampani) a věřím, že problematické části se podaří vylepšit. CW na staré mapě byly poslední dobou mrtvé, pokud se snaží být někdo až moc nostalgický. Osobně vidím velmi kontroverzně tři věci - rozdělení na tři úrovně, jiný počet hráčů na každé úrovni a nálety s dělostřelectvem, které rozflákalo skoro všechny taktiky na mapách (dvě kliknutí dokáží zničit i na první pohled dobře provedený útok).

Jenze to jeste furt hodnotis situaci pred 1. sezonou - cili pred Safari. Jenze ta sezona mel bejt test ... a test mi ukazal jedine ...distribuce goldu je spatna a T10 cast vzhledem k poctu a kvalite klanu byla mrtva ... resp. stalo te to mraky casu, investoval si do boju i nemalo kreditu a navratnost v goldech byla .. nula nula prd ... cili to rychle omrzi, kdyz si muzou zapnout T10 SH, pustit bonus a za stejnej cas si odehrat 3x tolik bitev a nemusi se resit zadna mapa, diplomacie a cekat do posledni chvilky jestli ti nahodou nekdo nenahodi utok pres aukci a ty budes muset necekane sestavovat dalsi team. Navic se v prvni sezone docela dost platilo vlivem, takze aktivni klan, byl pak dost v nevyhode v posledni kampani, protoze drahoceny vliv mohl vyuzit tam s vetsi navratnosti.

Troufnu si rict, ze vetsina aktivnich CW klanu na T10 ceka jak to bude vypadat s mapou a pak se uvidi, ale aby se  kazdej vecer mlatilo 30 hracu o 120 goldu ...to uz mi opravdu neprijde realne. Zvlast, kdyz jeste poradi v sezone je jen o to jestli budes mit v profilu nekde zasitej obrazek medaile :D Emblem za ucast dostane defakto kazdej a i tak neni o co stat a treba tehle CW kamuflazi mam ja osobne mozna jeste 20 nevyuzitych :D

Navic tam ctu - Vyplenění je povoleno  - ale to je jaky pleneni? To co se testovalo na NA serveru a pak bylo stazeno? To, ktery podporuje klany co nemaji HQ a nejsou na mape? Protoze pokud ano, tak to je jen dalsi duvod proc CW pravidelne nehrat a sem tam si proste nakliknout neco pres aukci a plenit za 3x vydelek.

Stejne tak jsem zvedav jak se predelalo zvysovani prijmu, protoze to co bylo v posledni sezone byl vylozene vtip ..kdy se platilo mraky vlivu za +70 goldu tusim :D

Guardians_Of_Asgaard #15 Posted 07 January 2016 - 09:44 AM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 33686 battles
  • 682
A teď jsi koňasi narazil na věc, která se bude ještě hodně řešit. WG chce rozdávat mnohem méně goldů. Všude. Začalo se ESL a první sezóna ukázala, že něco podobného nastane i v CW. Minikampaň a posléze velká kampaň znamenala pro nejlepší klany nula goldů, přitom dříve se rozdávaly sta tisíce (možná jednotky milionů, paměť mám hroznou). Jenže kdo se bude plácat na desítkách během sezóny, když jsou příjmy v poměru k úsilí mizivé? Takže vidím dvě možnosti, kudy povede cesta. Buď se nějakým způsobem navýší goldy na desítkové mapě, nebo ztratí jednotlivé sezóny mezi kampaněmi jakoukoliv prestiž pro dobré klany. Slabší klany se dostanou k příjmu a ti lepší si zase rozeberou osmičkovou mapu, aby nemuseli bojovat a ztrácet čas. SH jsou nyní poměrně atraktivní, takže se stanou prioritou pro stále více klanů...

Jukec_eSuba #16 Posted 07 January 2016 - 10:16 AM

Staff Sergeant

• Clan Commander
  • 24404 battles
  • 449

Můj pohled a malý shrnutí.

1. sezona - naprosto směšný množství G na X mapě

CW kampaň bez G na prvních X pozic - nulová motivace se tlačit na přední příčky, tu stejně vezme FAME  a kromě 1. pozice si nikdo nic nezapamatuje.

Pokud bude nyní sezona 2. vypadat stejně jako 1. sezona, ve které byly na X mapě naprosto směšné goldy a za přední příčky camo v hodnotě pár G a emblémy (kromě G na mapě to zatím vypadá stejně).

A nyní přidané rabování (tuším že to bude jako na NA bez HQ) - nulová motivace zůstávat na mapě.

Jediné + je nulová údržba divizí.

Za mě je tohle cesta jak pohřbít CW komunitu. 

Jediné v co doufat, že budou vyšší příjmy z provincií.

Leckov #17 Posted 07 January 2016 - 10:16 AM

Warrant Officer

• Player
  • 29734 battles
  • 969

Systém CW mi nijak nevadí, pro větší pestrost bych klidně na každou kampaň dělal jiné tiery než jen ty tři. Bylo by to zajímavější a vyplatilo by se hrát i s jinými tanky. Co mi ale vadí, je uzavírání nejrůznějších aliancí. Když slabší klan jako my obsadí území, většinou nemá šanci ho udržet do druhého dne. Když je ale v alianci, má šanci na udržení docela slušnou. Nejlepší klany pak často nejsou nejlepšími, ale mají nejschopnější diplomaty, kteří dokážou zajistit obranu území cizími klany.

Ten emblém by mohli měnit a taky ty medaile jsou si hodně podobné...

Edited by Leckov, 07 January 2016 - 10:25 AM.

Leckov #18 Posted 07 January 2016 - 10:24 AM

Warrant Officer

• Player
  • 29734 battles
  • 969
Když to tady čtu, tak mám dojem, že jedinou motivací pro hraní CWček je zisk goldů. Pro mě je hlavní motivací zahrát si proti jiným klanům. Nejsem divný?

Lavelin #19 Posted 07 January 2016 - 10:37 AM

Captain

• Player
  • 41266 battles
  • 2,095

View PostLeckov, on 07 January 2016 - 09:24 AM, said:

Když to tady čtu, tak mám dojem, že jedinou motivací pro hraní CWček je zisk goldů. Pro mě je hlavní motivací zahrát si proti jiným klanům. Nejsem divný?

Proti jiným klanům si můžeš zaválčit i v šarvátkách. Dokonce je hrají i elitní klany (Fame, Omni, CSA, 9-TD). Do hodiny zvládneš v nižších tierech i 15-20bitev v plnohodnotných céwé pouze 2.

Kayi4ek #20 Posted 07 January 2016 - 10:54 AM

WoT Community Manager

• WG Staff
  • 19412 battles
  • 3,157
Pročetl jsem si všechny vaše příspěvky a budu se snažit je co nejlépe přetlumočit výš ;)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users