Jump to content

Do kedy toto budemem musiet znášať?

• Please log in to reply
118 replies to this topic

papuchalk #21 Posted 17 January 2016 - 09:55 PM

Captain

• Player
  • 23792 battles
  • 2,462

mě to taky eště 2 roky zpátky štvalo, ale to jsem ještě nevěděl že cíl hry není tier 10. protože člověk dojde na tier 10 a...

co teď

levapking #22 Posted 17 January 2016 - 10:04 PM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

View Postpapuchalk, on 17 January 2016 - 08:55 PM, said:

mě to taky eště 2 roky zpátky štvalo, ale to jsem ještě nevěděl že cíl hry není tier 10. protože člověk dojde na tier 10 a...

co teď

:trollface:

Tuhle otázku si bohužel málokdo položí i když už má těch desítek plnou garáž. Taky je hodně hráčů ( já k nim patřil ), kteří musejí neustále expit nějaké to železo do CW, protože WG to vyčůraně doplňuje a staré tanky se pak už nehodí hrát. Kde jsou ty časy, když se na CW hrával Maus, že? :great:

VijaCZ #23 Posted 18 January 2016 - 01:03 AM

Brigadier

• Guest
  • 75906 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA
Hmmm aha chápu... takže ty si se spoterem nespotoval a hrál si ho jako velmi špatný TDčko.... a si nespokojený s výkonem svýho týmu.. ano, jasně...

levapking #24 Posted 18 January 2016 - 08:08 AM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

View PostVijaCZ, on 18 January 2016 - 12:03 AM, said:

Hmmm aha chápu... takže ty si se spoterem nespotoval a hrál si ho jako velmi špatný TDčko.... a si nespokojený s výkonem svýho týmu.. ano, jasně...

Kde jsem něco takového napsal?

VijaCZ #25 Posted 18 January 2016 - 11:11 AM

Brigadier

• Guest
  • 75906 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

View Postkramersvk83, on 16 January 2016 - 07:16 PM, said:

No naspotovať som nenaspotoval lebo nemám rád hry aby som zomrel sám opustený na poli ako sa večšinov deje keď sa snažím spotiť pre rajčata a pomaranče. Prečo sa XP nemôžu byť udeľovaná bez ohľadu na to či si prehral alebo vyhral v BP4F sa nebral ohľad na to či si prehral alebo vyhral išlo o to čo si v bitke pre team spravil koľko technikalov si poškodil/zničil a koľkých si zabil. Tu nie tu si trestaný za neschopnosť spoluhráčov a nie je to prvá bitka čo to mám takto. Veľa krát bolo aj to že som mal viac XP ako oponentov najlepší hráč aj keď som prehral potom prečo som bol dehonestovaný za moju snahu pomôcť tímu? Fakt je to demotivujúce a mám nechuť k tejto hre niekedy som bol schopný dať za deň aj 50 bitiek ale odkedy si všímam tieto sračky čo nám tu WG podsúva tak občas mám radosť že zvládnem dať 10 bitiek v rade často krát je to že dám 4 bitky z toho 4 prehra a nasleduje Alt+F4 načo hrať keď cez prehry sa vyexpenia nasledujúceho tanku nedočkám. Kašľať na taky prístup ja potrebujem aj žiť mimo PC nie len grindiť tanky cez prehry lebo 80% hráčov nemá ani šajny ako sa táto hra má hrať a prínos pre spoluhráčov = 0.

omlouvám se že sem nezdůraznil na co reaguju, samozřejmě to nebylo na Tebe, levapkingu, pardon. Ta věta patřila zakladateli tématu - viz výše

Honzales #26 Posted 20 January 2016 - 08:14 AM

Corporal

• Player
  • 17773 battles
  • 111

Za zničení nepřátelského tanku dostanou menší množství XP všichni žijící hráči, i když se na zničení nepodíleli. Vzhledem k tomu, že máte jako tým tři fragy, nediv se, že je takový rozdíl ve zkušenostech. Je totiž diametrální rozdíl mezi tím, když tanku ubereš 99%, nebo 100% hp.

Edit:

Hovadina, fragy se do team performace factor nepočítají... zapomenout.

Edited by Honzales, 20 January 2016 - 09:51 AM.

kurcatovium #27 Posted 20 January 2016 - 08:24 AM

Brigadier

• Player
  • 45725 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL

View PostHonzales, on 20 January 2016 - 08:14 AM, said:

Za zničení nepřátelského tanku dostanou menší množství XP všichni žijící hráči, i když se na zničení nepodíleli. Vzhledem k tomu, že máte jako tým tři fragy, nediv se, že je takový rozdíl ve zkušenostech. Je totiž diametrální rozdíl mezi tím, když tanku ubereš 99%, nebo 100% hp.

Není. XP pro tým se rozdělují podle poškození celého hp poolu nepřítele. Jestli zničíš tanku 99% nebo 100% hp je tak prakticky jedno. Naopak za kill jako takový jdou nějaké konstantní XP tomu hráči, co střílel jako poslední (klidně výžer za 1HP).

Honzales #28 Posted 20 January 2016 - 09:40 AM

Corporal

• Player
  • 17773 battles
  • 111

View Postkurcatovium, on 20 January 2016 - 08:24 AM, said:

Není. XP pro tým se rozdělují podle poškození celého hp poolu nepřítele. Jestli zničíš tanku 99% nebo 100% hp je tak prakticky jedno. Naopak za kill jako takový jdou nějaké konstantní XP tomu hráči, co střílel jako poslední (klidně výžer za 1HP).

Omluva. Na wiki skutečně mnou zmíněný příděl xp není. Otázka je, jak jsem na to vůbec přišel. Podle wiki to vypadá, že team performance factor, na který narážíš se uděluje až po bitvě, což by naznačovalo, že nezáleží, zda jsi byl naživu během udělování poškození. Buďto se změnila definice, nebo to mám z nějakých spekulací, nebo jsem si to na základě vlastních pocitů vsugeroval. Každopádně by to nebylo kuprospěchu věci, protože největší takový bonus by získali neaktivní hráči stojící na bázi.

Panzerfaust949 #29 Posted 20 January 2016 - 10:10 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 5964 battles
  • 305
Jak je to s tim bonusel za kill. Když teda enemákovi zbyde 1 hp, a já ho sestřelim, tak jsem vlatně v mínusu. Za náboj zaplatim určitě víc než dostanu za dmg.

kurcatovium #30 Posted 20 January 2016 - 10:38 AM

Brigadier

• Player
  • 45725 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL
No proděláš sice kredity, ale vyděláš XP. Nebo jsi snad nikdy neviděl ve výsledkové listině, že na XP je před tebou hráč, který má stejný tank jako ty, nastřílel sotva polovinu co ty, ale má třeba o 3 killy víc? Celý princip rozdělování XP je dost pochybný a opravdu nahrává "botům", co se jen vezou s vítězným týmem.

LEFTFLANK #31 Posted 20 January 2016 - 10:49 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 36844 battles
  • 330
Uz to bolo spomenute a tiez sa priklanam k tomu nazoru, ze ak ti to tak velmi vadi tak prestan hrat WoT! Mne tiez vadi tato ekonomika; v timovkach, SH+CW je to ok ale ekonomika randomu je jednoducho nastavena pre WG a urcite to nezmenia. But odid alebo si zaplat PU, to je reakcia ze ta to stve, nie k vymeru skusenosti v tom sa ani Serb nevyzna:trollface:

kramersvk83 #32 Posted 20 January 2016 - 10:32 PM

Private

• Player
  • 25326 battles
  • 20

Neviem kde kto tu zastáva tú ich trápnu politiku ale zase jedne z mnohích len tak pre trápnosť hej.

http://wotreplays.co...e/2424687#teams

Som rád že je odmeňovanie tak spravodlive ale v úplne inej hre a tou je AW tam na výhru a prehru pri odmeňovaní kašľu a zohľadňujú len výkon hráča zato WOT na to z vysoká kladie bobek  len tak ďalej, len tak ďalej.

Ďakujem.

Edited by kramersvk83, 20 January 2016 - 10:34 PM.

cNNk #33 Posted 20 January 2016 - 11:24 PM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,714
  • [9-TDR] 9-TDR

View Postkramersvk83, on 20 January 2016 - 10:32 PM, said:

Neviem kde kto tu zastáva tú ich trápnu politiku ale zase jedne z mnohích len tak pre trápnosť hej.

Som rád že je odmeňovanie tak spravodlive ale v úplne inej hre a tou je AW tam na výhru a prehru pri odmeňovaní kašľu a zohľadňujú len výkon hráča zato WOT na to z vysoká kladie bobek  len tak ďalej, len tak ďalej.

Ďakujem.

Otazkou pak, ale je jakej vliv na gameplay ma to, ze nepotrebujes vyhrat ...

levapking #34 Posted 20 January 2016 - 11:45 PM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

View PostcNNk, on 20 January 2016 - 10:24 PM, said:

Otazkou pak, ale je jakej vliv na gameplay ma to, ze nepotrebujes vyhrat ...

Někdo, kdo hraje AW nadává, že tam není motivace pro výhru, a že chytří hráči se snaží pouze nastřílet. Já si myslím, že vzhledem k tomu, že v obou hrách je zhruba 85% hráčů, kteří o hře nevědí lautr nic a hrají tzv. pro zábavu, tak je to naprosto jedno. Ale je to jen můj, ničím nepodložený názor :girl: Možná je lepší ty hráče nutit k tomu, aby nastříleli, než k výhře....kdoví? Nikdo mi totiž nenamluví, že rajčata ve WoT mají snahu vyhrát. Tedy, ony mají tu snahu, ale ta se projevuje pouze jediným....zabráním báze za jakýchkoliv podmínek.

Edited by levapking, 20 January 2016 - 11:46 PM.

Vassagos #35 Posted 21 January 2016 - 10:27 AM

Warrant Officer

• Player
  • 22444 battles
  • 514

View Postkramersvk83, on 20 January 2016 - 09:32 PM, said:

Ďakujem.

Takže máš víc XP za prohru, než většina z enemy týmu za výhru a ještě brečíš na fóru?

Edited by Vassagos, 21 January 2016 - 10:30 AM.

kramersvk83 #36 Posted 21 January 2016 - 02:16 PM

Private

• Player
  • 25326 battles
  • 20

Vassagos ty si debil (to je diagnóza nie urážka) ide o to prečo by mal mať hráč v T67 viac XP ako ja? Prácu sme spravil +/- rovnakú (on má mierne viac DMG ja zase asystencie) a má za bitku o 371XP viac.

Prečo?

Zato že môj tým neovláda hru tak ja musím byť trestaný za niečiu neschopnosť?

Je to proste svinstvo a neboj pomaly to zrejme prestanem hrať lebo privoniavam AWčku a celkom sa mi to začína páčiť.

Mechaniku munície už mierne poberám len to doladiť a bude to super. Vo WOTku sa ešte skúsim zúčastniť toho maratónu o FVčko a potom sa tu môžu aj ... veď viete čo.

Edited by kramersvk83, 21 January 2016 - 02:18 PM.

Drappo666 #37 Posted 21 January 2016 - 02:30 PM

Private

• Player
  • 13749 battles
  • 36
  • [R_D1] R_D1
kramersvk83... takže si to zhrnieme: Ty si kúpiš LTTB a hráš ho ako artynu, prehrávaš hry a myslíš si že ten tank je špatný a nevieš sa dočkať T-54 ltwt. Počítáš každú hviezdičku a potom zistíš, že na tvoj "skvelý" výkon dostávaš slabé odmeny. Čo napadne rozumného človeka? Začne sa zlepšovať. Čo napadne teba? Pôjdem plakať na fórum.... nezahráš v tej hre vôbec nič, nadávaš týmu do idiotov ale samozrejme ty si najlepší... Nechceš strácať čas nad WoTkom? Tak prečo ho strácaš? Nikto ťa nenúti. Myslíš že ľudia ktorí majú medaile za všetky vyskúmané vozidlá v tejto hre si tým prejsť nemuseli? Prosím ťa, predaj každý tank ktorý jazdí 35+ km/h, hraj artyny a poprípade TDčka a potom môžeš prísť na fórum a povedať, že ty tvrdo klikáš pre tým a oni nerobia nič..... Povedz mi, keď (ako sám hovoríš ) ťa tá hra tak baví, prečo pri nej čas strácať nemôžeš, ale na fóre môžeš? Aký to má význam? Čo čakáš od toho že tu prídeš a začneš hate-ovať na všetky strany Wargamingu? Fakt nechápem čo tu ešte stále robíš.... Mať tvoj názor, už dávno je tá hra odinštalovaná z môjho počítača. Ale nakoniec... v niečom je dobré že sú v hre nedostatoční ľudia ako ty, aspoň sa s tankmi, ktoré hrávate, dobre zdvíhajú štatistiky. Vy ich krásne kazíte :) Predpokládam že teraz rozvinieš debatu o úroveň vedľa a budeš tu písať veci ako: "Mami moji kamaráti zo školy majú trikrát väčšie Vé-en osem ako ja a smejú sa mi, poraď mi prosím ťa čo mám robiť." Tvojim spolužiakom odkazujem že 3x0=0 a pokiaľ som správne pochopil tak tvrdíš že už máš deti, tak by si sa na to mal začať správať :) (Nepoznám ťa, neviem ako sa správaš v reálnom živote, akú máš povahu atd., neber to úplne osobne, celé moje vyjadrenie bolo k tomuto príspevku a tvojej účasti v ňom :) )

Edited by Drappo666, 21 January 2016 - 02:33 PM.

levapking #38 Posted 21 January 2016 - 04:25 PM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

View PostKeldy, on 21 January 2016 - 09:13 AM, said:

hmm až zas prohraji díky nesmrtelné hlášce "dont cap , kill all" tak ti to připomenu .....

To mi ani nepřipomínej! :trollface: Naštěstí tyhle případy nejsou zas tak časté a většinou se to odehrává tak, že nepřítel má 3 těžké tanky a my máme 5 LTéček + 1 medko se 150HP, všechno červené jak zadek oranžutána. Hurráááá, jdeme je postřílet, máme přece přesilu :facepalm:. Já měl hlavně na mysli to, jak rajčata prostě jedou capovat bez jakékoliv šance, že to vyjde. Ba dokonce, bez šance, že tam vůbec dojedou :D.

Lumifer #39 Posted 21 January 2016 - 04:40 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38143 battles
  • 741

View Postlevapking, on 21 January 2016 - 04:25 PM, said:

To mi ani nepřipomínej! :trollface: Naštěstí tyhle případy nejsou zas tak časté a většinou se to odehrává tak, že nepřítel má 3 těžké tanky a my máme 5 LTéček + 1 medko se 150HP, všechno červené jak zadek oranžutána. Hurráááá, jdeme je postřílet, máme přece přesilu :facepalm:. Já měl hlavně na mysli to, jak rajčata prostě jedou capovat bez jakékoliv šance, že to vyjde. Ba dokonce, bez šance, že tam vůbec dojedou :D.

Mě zas fascinuje, když jantaři celou bitvu kempí na dosah vlastní báze a rozjedou se kamsi, kde nikdo není, ve chvíli kdy nás začnou kepovat. To jako kvílení vlastního capu nutí lidi útočit do míst, kde předtím projel celej lemingtrain??

HavranRyc #40 Posted 21 January 2016 - 05:00 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22273 battles
  • 1,330

View PostLumifer, on 21 January 2016 - 04:40 PM, said:

Mě zas fascinuje, když jantaři celou bitvu kempí na dosah vlastní báze a rozjedou se kamsi, kde nikdo není, ve chvíli kdy nás začnou kepovat. To jako kvílení vlastního capu nutí lidi útočit do míst, kde předtím projel celej lemingtrain??

Já bych taky radši útočil do míst, kde vím, že nepřítel není, než do míst kde netuším co mě čeká. Je to takové jistější a méně bolestivé.

A ve chvíli kdy kepují naši bázi, býva nejbezpečnější místo právě v enemy bázi:P.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users