Jump to content

Do kedy toto budemem musiet znášať?

• Please log in to reply
118 replies to this topic

tomlac #41 Posted 30 January 2016 - 05:43 PM

Private

• Player
  • 21003 battles
  • 28

Co je to za magory, co se to tu děje??!!  Blokuju cestu soutěskou svou T-34-85 na  Arktidě. Najednou se přižene NÁŠ T-54 Itwt. ,práskne mě  ze zadu a jede dál! Pak stačila jedna a já šel do garáže.

Kryju palbou E-100, nikde kolem mě žádný protivník. Rána a jdu do garáže. Zásah od vlastního a z chatu jeho posměšné ,, CHACHA!,,

Vyjedu na kopec, abych měl rozhled. Ze zadu mě začne tlačit Hellcat jako svůj štít.

Toto je n za dnešek! Je tohle normální?  Když jdu do garáže vlastní vinou, nebo hold smůla, to beru. Ale jít do garáže proto, že se někdo baví postřelováním a poškozováním spoluhráčů, je k NASRÁNÍ!  :angry::facepalm:

Edited by tomlac, 30 January 2016 - 05:45 PM.

TigerKnispel #42 Posted 30 January 2016 - 06:55 PM

Lance-corporal

• Player
  • 50264 battles
  • 92
Možná, že kdyby jsi nebyl taková kempa, tak by do tebe nestříleli vlastní spoluhráči:D

tomlac #43 Posted 30 January 2016 - 10:25 PM

Private

• Player
  • 21003 battles
  • 28

Tvůj výrok nehodlám komentovat............... :sceptic:

n0cturn4l #44 Posted 31 January 2016 - 11:06 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 36292 battles
  • 1,045
Protože má pravdu.

mirabu1 #45 Posted 01 February 2016 - 10:28 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 6401 battles
  • 431

View PostCh4t_0ff, on 31 January 2016 - 11:06 AM, said:

Protože má pravdu.

A v čem, proboha? Každý kašpar si hraje na generála a ty to ještě schvaluješ? Střílelo by se v reálu také do vlastních?

Stalo se mi to také, trvání hry ani ne dvě minuty, jsem s Cheffem daleko vepředu a svítím ze křoví na dvě HT, předtím jsem nasvítil jedno které arty sejmula. Najednou přijede zezadu náš boreček s KV-1 a zezadu mě vypne. Do chatu napíše že kempím. To mám jet sám v LT proti dvěma HT nebo se hnát hlava nehlava a bez podpory dopředu?

Vždy je v dané situaci více možností jak se zachovat ale to že nějaký buran s IQ šumící trávy rozhodne, že zrovna ty se nechováš podle jeho představ ještě neznamená, že mu to dává právo tě vypnout. Nehledě na to, že onen kašpar nic nenastřílel a já byl v hodnocení bitvy lepší než on!

Pokud chce někdo posuzovat něčí výkon v bitvě tak by tak měl činit až PO bitvě na základě týmového skóre a pro jistotu ještě nakouknutím do účtu "provinilce". Je totální blbost hodnotit natož nějak trestat někoho během bitvy, ještě hůře na jejím začátku na základě subjektivních pocitů.

Edited by mirabu1, 01 February 2016 - 12:00 PM.

Terentius #46 Posted 01 February 2016 - 02:16 PM

Major

• Player
  • 13163 battles
  • 2,549
  • [UC0RN] UC0RN

Dej sem replay ať se můžeme také podívat. Já často potkávám hráče jako jsi ty a často celá situace proběhne úplně jinak než to vidíš ty. Samozřejmě tím neomlouvám pitomce co vypínají kde koho, nebo blokují a jinak otravují.

S tím hodnocením hráče je problém, že kde kdo má xvm a to pak z toho nevyjdeš nikdy dobře. já ho třeba kvůli tomu abych hráče nesoudil v bitvě předčasně dal pryč.

mirabu1 #47 Posted 01 February 2016 - 02:52 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 6401 battles
  • 431

Replay si nedělám. I kdyby ta situace proběhla jinak než popisuji (ale neproběhla), tak dotyčný nemá žádný mandát někoho trestat! Může tak maximálně poslat report. Když se rozhodnu pro nějakou taktiku,(která ovšem funguje jen pokud WG chce aby fungovala :-) ) tak je to moje taktika, jedna z XXXX možných taktik. Jednou dám 7 tanků z "kempu" kdy se půlku hry ani nepohnu z místa a jindy lítám jako blázen, střílím a jen slyším, neprošla, odražená. Pokud vidím proti sobě 2x HT, já mám LT a za zády naše 2x MT + 1x HT tak se přeci nepoženu pro smrt a nechám to na těch za mnou. Já byl na rozdíl od mnoha zde ještě na vojně a tam bych taky nešel s BVP proti dvěma T64 (nebo snad průzkumná jednotka hned také útočí?). Taktika velela úkryt nebo ústup!

Vím, jakou mám úlohu s LT který je vedený jako skaut a snažím se to dělat jak nejlépe to umím (i když na některých mapách je to opravdu těžké;) ale také tak, abych nešel po dvou minutách do garáže a abych si také zahrál.

Ten kdo zcela záměrně sejme někoho ze svého týmu by si už nikdy neměl zahrát! Není tam od toho, aby si vynucoval tu svou "pravdu"! Kdyby to udělal v reálném boji a odstřelil vlastní průzkumné vozidlo protože by se mu zdálo že málo zkoumá, šel by rovnou před vojenský soud a ke zdi!

Edited by mirabu1, 01 February 2016 - 02:59 PM.

Minuette #48 Posted 01 February 2016 - 06:03 PM

Warrant Officer

• Player
  • 35078 battles
  • 760
  • [FFP] FFP

Jo,kolego...jak nemáš replay tak ti nepomůže ani pánbůh,natož podpora..a ani nikomu nedokážeš svojí pravdu.

Je to fakt tak těžké zatrhnout jedno políčko v nastavení hry?

n0cturn4l #49 Posted 01 February 2016 - 06:25 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 36292 battles
  • 1,045

View Postmirabu1, on 01 February 2016 - 10:28 AM, said:

A v čem, proboha?

Zjisti si fakta dřív než začneš blábolit z hladu. Dotyčný je naprosto neužitečný a neschopný kemper, který ani na LEHKÝCH tancích nedosáhl na 1!!! slovy jeden spotnutý tank za bitvu.  Tak ať se nediví, že do něj střílí vlastní.

btw ty se taky nepředřeš se skautingem. 1,2 spot za bitvu na jediném použitelném lehkém tanku, který máš (Chaffee), je méně než dosahuji já na  středních tancích.  Pro srovnání, z tier 5 a vyšších lehkých tanků na kterých nedosahuji 2 a více spotu za bitvu, je RU251 (1,7 spotu za bitvu) a t49 (1,79 spotu za bitvu).

n0cturn4l #50 Posted 01 February 2016 - 06:30 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 36292 battles
  • 1,045

View Postmirabu1, on 01 February 2016 - 02:52 PM, said:

Kdyby to udělal v reálném boji a odstřelil vlastní průzkumné vozidlo protože by se mu zdálo že málo zkoumá, šel by rovnou před vojenský soud a ke zdi!

Kempit se scoutem v rohu rovná se zrada a ta se trestá smrtí. Takže ne trestající, ale zrádný scout zasluhuje smrt.

Edited by Ch4t_0ff, 01 February 2016 - 06:44 PM.

_Imperium #51 Posted 01 February 2016 - 06:43 PM

Major

• Player
  • 31839 battles
  • 2,681
Já byl svědkem tlačenice poloviny teamu v rohu mapy na Prochorovce, v jednom jediném čtverci, téměř padali přes okraj mapy do nicoty. I vzal jsem po několika varováních zákon do vlastních rukou..... To byl pane kvikot. Škoda, že nepřátelé přijeli ke mě dřív a já stihl jen dva kousky. :trollface:

mirabu1 #52 Posted 02 February 2016 - 08:58 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 6401 battles
  • 431

View PostCh4t_0ff, on 01 February 2016 - 06:25 PM, said:

Zjisti si fakta dřív než začneš blábolit z hladu. Dotyčný je naprosto neužitečný a neschopný kemper, který ani na LEHKÝCH tancích nedosáhl na 1!!! slovy jeden spotnutý tank za bitvu.  Tak ať se nediví, že do něj střílí vlastní.

btw ty se taky nepředřeš se skautingem. 1,2 spot za bitvu na jediném použitelném lehkém tanku, který máš (Chaffee), je méně než dosahuji já na  středních tancích.  Pro srovnání, z tier 5 a vyšších lehkých tanků na kterých nedosahuji 2 a více spotu za bitvu, je RU251 (1,7 spotu za bitvu) a t49 (1,79 spotu za bitvu).

Když jsi mě tak prolustroval jistě si zjistil, že WoT hraji teprve měsíc a mám oproti tobě málo bitev. S Chaffee jsem se dostal na mapy které jsem do té doby neznal a tedy jsem ani nevěděl, kam mám vlastně jezdit spotovat. Nějak mi tedy vychází, že na tom nejsem jako začátečník tak špatně. :)

mirabu1 #53 Posted 02 February 2016 - 09:10 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 6401 battles
  • 431

View PostMinuette, on 01 February 2016 - 06:03 PM, said:

Jo,kolego...jak nemáš replay tak ti nepomůže ani pánbůh,natož podpora..a ani nikomu nedokážeš svojí pravdu.

Je to fakt tak těžké zatrhnout jedno políčko v nastavení hry?

Já nepotřebuji pomoc ani podporu, já jen konstatuji. Replay mi bude na co? Nebudu si na nikoho oficiálně stěžovat, je to přeci jen hra. Když mne někdo naštve, prostě to vypnu a hotovo. Když se to bude opakovat, odinstaluji a nazdar. Hra má především člověka bavit a ne deptat. To bych musel být padlý na hlavu abych si kolem toho dělal nějaké starosti nebo něco řešil. Na forum chodím jen proto, abych pro začátek nabral nějaké rady a zkušenosti. Jo, dovolil jsem si také napsat nějaký poznatek.

Gabriel_i5_Back #54 Posted 02 February 2016 - 10:12 AM

Major General

• Player
  • 46362 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View Postmirabu1, on 02 February 2016 - 09:10 AM, said:

Já nepotřebuji pomoc ani podporu, já jen konstatuji. Replay mi bude na co? Nebudu si na nikoho oficiálně stěžovat, je to přeci jen hra. Když mne někdo naštve, prostě to vypnu a hotovo. Když se to bude opakovat, odinstaluji a nazdar. Hra má především člověka bavit a ne deptat. To bych musel být padlý na hlavu abych si kolem toho dělal nějaké starosti nebo něco řešil. Na forum chodím jen proto, abych pro začátek nabral nějaké rady a zkušenosti. Jo, dovolil jsem si také napsat nějaký poznatek.

Máš zdravý prístup ku hre. :) Ešte neskazený pozorovaním statom. To je super. Druhá vec čo je super že hľadáš rady a skúsenost

Teraz sa na to pozri očami hráča HT na Prochrovke keď je jeho scout pri arty. Enemy scout ho non stop svieti. Arty si ide ukazovák zlomiť ako oduševnene kliká. On sa tomu snaží uhýnať a čaká či niečo uvidí. Mohol by to streliť. Alebo keby vedel že tam nie je 300 TD tak aj potlačiť. Ale z jeho dohľadom a camom si to nespotne. Zomrie skôr ako niečo uvidí. A scout snipí.

Keď chce niekto snipe nech hrá TD, keď chce flank nech hrá MT. Ale keď hrá niekto scouta, tak nech scoutí keď je to potrebné. Nie som debil. Viem že väčšina máp sa už spotiť nedá. Tam to ani nikto nežiada. Ale keď mám zomrieť slepý na Prochrovke, ide scout so mnou.

Edited by Homer_J_S_, 02 February 2016 - 10:14 AM.

raketak_ #55 Posted 02 February 2016 - 10:38 AM

Lance-corporal

• Player
  • 32342 battles
  • 61
  • [MLMAN] MLMAN

tomlac - napsal jsi "Blokuju cestu soutěskou svou T-34-85 na  Arktidě. Najednou se přižene NÁŠ T-54 Itwt. ,práskne mě  ze zadu a jede dál!"

T-34-85  je tier 6 medko které se dostane maximálně to T8 bitvy.

T-54 Itwt je tier 8 lehký tank který se dostává do T9+ bitev.

Jak jsi ho asi mohl potkat? Jestli si vezmeš t6 do čety s t7+ kdy s T-34-85 celkem nic neuděláš (soutěsku zablokuješ tak vrakem T-34-85 ) tak se nediv že si do tebe kolega vystřelí. Prostě mu kazíš hru - tak ti ji kazí taky. Je to proti pravidlům, ale co naděláš.

Terentius #56 Posted 02 February 2016 - 10:56 AM

Major

• Player
  • 13163 battles
  • 2,549
  • [UC0RN] UC0RN

View Postmirabu1, on 02 February 2016 - 09:10 AM, said:

A to je super. Teď ještě ty rady akceptovat a budeme všichni šťastní.

Problém skautů je nutnost znát mapy, znát chování ostatních tanků, znát spoting systém etc. na hraní lt potřebuješ nejvíce zkušeností a znalostí. Proto je lepší začínat s heavinama, nebo tdčkama, pak přejít k medkám a až nakonec na ltčka až budeš mít více zkušeností co a jak s nimi.

Ostranski #57 Posted 02 February 2016 - 01:27 PM

Sergeant

• Player
  • 10717 battles
  • 249
  • [-JOK-] -JOK-

View PostKeldy, on 21 January 2016 - 09:13 AM, said:

hmm až zas prohraji díky nesmrtelné hlášce "dont cap , kill all" tak ti to připomenu .....

Přátelé, na tohle jsem se chtěl zeptat. Proč všichni tak touží po "kill all"? Nejednou jsem byl označen za "Polish moron" :D jen proto, že už se mi nechtělo nahánět enemáckou havěť na druhý straně mapy a capnul jsem to.

Armorpiercer_ #58 Posted 02 February 2016 - 01:47 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

View Postmirabu1, on 02 February 2016 - 07:58 AM, said:

Když jsi mě tak prolustroval jistě si zjistil, že WoT hraji teprve měsíc a mám oproti tobě málo bitev. S Chaffee jsem se dostal na mapy které jsem do té doby neznal a tedy jsem ani nevěděl, kam mám vlastně jezdit spotovat. Nějak mi tedy vychází, že na tom nejsem jako začátečník tak špatně. :)

tady nadavaj vsem novackum, to je tady takovy mistni kolorit (2, slovy dve vyjimky tu byly).

z toho si nic nedelej, oni jsou ty dedci s jejich fialovejma epenisama (wotlabs.net) uz docela vohrany. a myslej si ze sezrali salamounovo velky hnedy.

Edited by Armorpiercer_, 02 February 2016 - 04:19 PM.

Terentius #59 Posted 02 February 2016 - 02:14 PM

Major

• Player
  • 13163 battles
  • 2,549
  • [UC0RN] UC0RN

View PostArmorpiercer_, on 02 February 2016 - 01:47 PM, said:

tady nadavaj vsem novackum, to je tady takovy mistni kolorit (2, slovy dve vyjimky tu byly).

z toho si nic nedelej, oni jsou ty dedci s jejich fialovejma epenisama (wotlabs.net) uz docela vohrany. a myslej si ze sezrali salamounovo velky hnedy.

Ukaž mi jedinou nadávku, která tu na jeho hlavu byla snesena... Tak se zklidni. Nikdo tu nováčkům nenadává, ale jasně a na rovinu jim řekne co dělají špatně - to že se velká část urazí a začne kolem sebe kopat podobně jako ty už není naše chyba. 

Všichni jsme začínali, někteří líp, někteří hůř a někteří ještě hůř. Důležité je být otevřený radám. Ty ti nikdo nedává, aby si honil ego, ale aby se hra jako taková zlepšila, vzhledem k tomu, že stojí a padá na hráčích.

Velká část znáš dokonce začala také takto na foru, napsali jsme nějakou pitomost z neznalosti a přijali kritiku a zlepšili se. Těžko se hráč zlepší tím, že bude odmítat kritiku a hádat se, že hraje dobře/tak jak chce/pro zábavu(tohle mám nejraději :-D )...

Edited by Terentius, 02 February 2016 - 02:17 PM.

Armorpiercer_ #60 Posted 02 February 2016 - 02:20 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

View PostTerentius, on 02 February 2016 - 01:14 PM, said:

Ukaž mi jedinou nadávku, která tu na jeho hlavu byla snesena... Tak se zklidni. Nikdo tu nováčkům nenadává, ale jasně a na rovinu jim řekne co dělají špatně - to že se velká část urazí a začne kolem sebe kopat podobně jako ty už není naše chyba.

Všichni jsme začínali, někteří líp, někteří hůř a někteří ještě hůř. Důležité je být otevřený radám. Ty ti nikdo nedává, aby si honil ego, ale aby se hra jako taková zlepšila, vzhledem k tomu, že stojí a padá na hráčích.

Velká část znáš dokonce začala také takto na foru, napsali jsme nějakou pitomost z neznalosti a přijali kritiku a zlepšili se. Těžko se hráč zlepší tím, že bude odmítat kritiku a hádat se, že hraje dobře/tak jak chce/pro zábavu(tohle mám nejraději :-D )...

staci procist par vlaken. Tohle forum je absolutne nejhorsi co jsem kdy kde videl. uroven veteranu a jejich cinty versus novacci tady, jsou opravdu k placi.

Edited by Armorpiercer_, 02 February 2016 - 04:19 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users