Jump to content

Do kedy toto budemem musiet znášať?

• Please log in to reply
118 replies to this topic

Miri37 #81 Posted 10 February 2016 - 03:25 PM

General

• Player
  • 51540 battles
  • 8,822

View Postmirabu1, on 10 February 2016 - 10:59 AM, said:

Díky za to, že sis s tím dal takovou práci, opravdu si toho cením.

Ano, samozřejmě že jsem před linií jednotek a tak, abych měl výhled (zhruba podle obrázků), jenže jsem na pozici 10 - 15 vteřin, zezadu přijede nějaký "generál - školitel" a začne mě tlačit z pozice ven. Věděl jsem o něm, ale původně jel jinam než jsem myslel že pojede. Je tam v týmu 15 lidí, nemohu vědět co který z nich udělá, navíc většina týmu byla daleko vzadu, někteří ještě na capu. Šel vyloženě po mně a začal mně tlačit dolů ze skály. Naštěstí je Chaffee abnormálně obratný tank takže jsem se mu uhnul, on sjel ze skály a poškodil si pás. Dobře mu tak. Jenže se mu to asi nelíbilo tak do mně jednu našil. Jmenoval bych ho, ale zde to nejde.

Tady došlo možná k menšímu nedorozumění. Původní příspěvek jsem si vyložil tak, že se to vystrkávání děje často, např. 3/10 bitev a ne ojedinělá záležitost.

Pokud u hry vydržíš, tak je jen otázkou času, kdy se ti stanou mnohem vzácnější příhody. Třeba jedna moje strašně stará záležitost. Pasivně spotuji a ukazuji asi tak polovinu nepřátelského týmu. Jedna naše mrtvola se přepnula na můj tank a po chvilce začala přímo na můj nick vypisovat ať střílím. Jelikož jsem byl v dobrém rozmaru, tak jsem jeho opakovanému příkazu vyhověl. Jeden výstřel a do 5 sekund se mi tank vypařil a většina enemáků přestala být následně vidět.

Co na to ten generál netuším. Nic už nepsal a já se ho ani neobtěžoval zeptat.

kramersvk83 #82 Posted 19 February 2016 - 10:17 PM

Private

• Player
  • 25722 battles
  • 20

Mám z tejto hry strašnú radosť keď hrám Minecraft. Ale čo už keď si neviem sám pomôcť.

http://wotreplays.co..._430_version_ii

http://imgur.com/a/pFHJh

prouzak #83 Posted 20 February 2016 - 12:13 PM

Private

• Player
  • 12235 battles
  • 27
  • [-EPG-] -EPG-

View Postkramersvk83, on 16 January 2016 - 05:51 PM, said:

Zdravým páni a slečny ale táto počmaraná politika WG ma už fakt štve. Ide ohľadom pridelovania XP za bitku. Ako je možní že primitýv ktorý je v nepriateľskom tíme na poslednom mieste má viac XP ako ja na prvom mieste. Je mi u šumáka že som prehral ...

Za odpoveď vopred ďakujem s pozdravom váš verný hráč a finanční podporovateľ.

Tobe to je sumak, systemu pridelovani xp ne. Tvuj tym prohral, vitezny tym ma navic expy za vyhru. Takovy system motivuje ke snaze vyhravat jako tym.

Co ale demotivuje je fakt, ze samotny system rozdelovani tymu nezohlednuje kvality hracu.

Kowanda #84 Posted 21 February 2016 - 02:30 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 7740 battles
  • 335

View Postmirabu1, on 09 February 2016 - 01:37 PM, said:

Maskovací nátěry mám na všechny mapy, 3% jsou dobrá. K tomu stylu. Pasivní spot podle mého názoru není možný, v tu ránu je to jen o nadávkách a vystrkování z pozice. Aktivní je sebevražda zvlášť pokud od týmu nevidím žádnou podporu a vlastně ani zájem. Ostatně je tomu věnované nové téma - znechucení nad hraním LT.

View Postmirabu1, on 10 February 2016 - 11:59 AM, said:

Ano, samozřejmě že jsem před linií jednotek a tak, abych měl výhled (zhruba podle obrázků), jenže jsem na pozici 10 - 15 vteřin, zezadu přijede nějaký "generál - školitel" a začne mě tlačit z pozice ven. ... Jenže se mu to asi nelíbilo tak do mně jednu našil.

Hraj si to vše podle sebe a kašli na ty "školitele"... jsou to jen pitomci co chtějí trolit. Buď to přejdi a hraj dál nebo když tě shodí dolů, tak to objeď a shoď ho taky... ať si klidně střílí... až zmodrá a bude se ještě hýbat, tak ho rozstřílej a pokud se hýbat nebude, tak už se vybanoval a je od něj pokoj.

A jestli chceš pasivně spotit, tak si najdi tank s nejlepším maskováním, dobrým dohledem a ještě použij bino. Ideál je pokud máš u velitele i žárovku. A pokud tě štvou nadávky v chatu, tak si ho v nastavení vypni.

cebro6 #85 Posted 21 February 2016 - 03:59 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23224 battles
  • 55
  • [N-CZ] N-CZ

View PostKowanda, on 21 February 2016 - 01:30 PM, said:

Hraj si to vše podle sebe a kašli na ty "školitele"... jsou to jen pitomci co chtějí trolit. Buď to přejdi a hraj dál nebo když tě shodí dolů, tak to objeď a shoď ho taky... ať si klidně střílí... až zmodrá a bude se ještě hýbat, tak ho rozstřílej a pokud se hýbat nebude, tak už se vybanoval a je od něj pokoj.

A jestli chceš pasivně spotit, tak si najdi tank s nejlepším maskováním, dobrým dohledem a ještě použij bino. Ideál je pokud máš u velitele i žárovku. A pokud tě štvou nadávky v chatu, tak si ho v nastavení vypni.

Když už někoho tady nazýváš pitomcem, mám pocit, že některé tvé rady jsou pitomé hodně.

když tě shodí dolů, tak to objeď a shoď ho taky ...  všimnul jsi si, že jezdí s lightem a pláče tu, nad zlými hevy? Ty fakt nikam neshodí a medka se mu taky shodit nepovede.

až zmodrá a bude se ještě hýbat, tak ho rozstřílej ... pokud ten co do něj bude střílet nebude mít "nastřádáno" z předešlých bitev, zmodrá nejdříve po druhé ráně a to už mu s lightem žádnou ránu  moc nevrátí, protože často light o moc víc ran nesnese. 

A jestli chceš pasivně spotit, tak si najdi tank s nejlepším maskováním, dobrým dohledem a ještě použij bino. Ideál je pokud máš u velitele i žárovku ...  víš o tom, že ten kluk začíná, tu hru /na efektivní používání lehkého tanku na spoting/ vlastně vůbec neumí a bylo mu tu mnohokrát doporučeno přestat jezdit llighty, zatím jezdit tanky střední a až se hru naučí, na lighty se vrátit? 

HavranRyc #86 Posted 22 February 2016 - 02:05 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22419 battles
  • 1,330
Tihle vystrkávači se nejlépe trolí tak, že se rožneš a stoupneš si za něj:justwait:.

Kowanda #87 Posted 22 February 2016 - 05:03 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 7740 battles
  • 335

View Postcebro6, on 21 February 2016 - 03:59 PM, said:

Když už někoho tady nazýváš pitomcem, mám pocit, že některé tvé rady jsou pitomé hodně.

když tě shodí dolů, tak to objeď a shoď ho taky ...  všimnul jsi si, že jezdí s lightem a pláče tu, nad zlými hevy? Ty fakt nikam neshodí a medka se mu taky shodit nepovede.

až zmodrá a bude se ještě hýbat, tak ho rozstřílej ... pokud ten co do něj bude střílet nebude mít "nastřádáno" z předešlých bitev, zmodrá nejdříve po druhé ráně a to už mu s lightem žádnou ránu  moc nevrátí, protože často light o moc víc ran nesnese. 

A jestli chceš pasivně spotit, tak si najdi tank s nejlepším maskováním, dobrým dohledem a ještě použij bino. Ideál je pokud máš u velitele i žárovku ...  víš o tom, že ten kluk začíná, tu hru /na efektivní používání lehkého tanku na spoting/ vlastně vůbec neumí a bylo mu tu mnohokrát doporučeno přestat jezdit llighty, zatím jezdit tanky střední a až se hru naučí, na lighty se vrátit? 

Jo možná pitomé jsou, ale jde tu o public. Někdy to nejde shodit trola... nejlepší je nechat ho být s tím, že je to prostě vůl a jet pryč. Ale většinou taková hra s podobnými kolegy jde stejně do háje, takže to je jedno. Pokud zmodrá a stihne mě zničit, tak se tím ale stejně třeba vybanuje.

A když začíná a s LT neumí, tak o to víc je musí hrát a naučit se to.  Tím že bude jezdit jiné tanky, tak se naučí hru s nima, ale ne s LT. Ale hlavně tu snad jde o zábavu ze hry,ne? Tak ať si každý hraje co chce a jak chce.

HavranRyc #88 Posted 22 February 2016 - 07:00 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22419 battles
  • 1,330

View PostKowanda, on 22 February 2016 - 05:03 PM, said:

Jo možná pitomé jsou, ale jde tu o public. Někdy to nejde shodit trola... nejlepší je nechat ho být s tím, že je to prostě vůl a jet pryč. Ale většinou taková hra s podobnými kolegy jde stejně do háje, takže to je jedno. Pokud zmodrá a stihne mě zničit, tak se tím ale stejně třeba vybanuje.

A když začíná a s LT neumí, tak o to víc je musí hrát a naučit se to.  Tím že bude jezdit jiné tanky, tak se naučí hru s nima, ale ne s LT. Ale hlavně tu snad jde o zábavu ze hry,ne? Tak ať si každý hraje co chce a jak chce.

Tady mu ale chybí základy hry.

Takže na MT a HT se naučí mechaniku hry, mapy, co, kdy, kde a proč atd.

Na lyžích se taky nejdřív učíš rozjet, zastavit, zatočit. Skokánky a freeridy přijdou na řadu až o dost později.

nighthunterrrr #89 Posted 22 February 2016 - 07:17 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 38576 battles
  • 354
  • [SC_TJ] SC_TJ

View Posttomlac, on 30 January 2016 - 05:43 PM, said:

Co je to za magory, co se to tu děje??!!  Blokuju cestu soutěskou svou T-34-85 na  Arktidě. Najednou se přižene NÁŠ T-54 Itwt. ,práskne mě  ze zadu a jede dál! Pak stačila jedna a já šel do garáže.

Kryju palbou E-100, nikde kolem mě žádný protivník. Rána a jdu do garáže. Zásah od vlastního a z chatu jeho posměšné ,, CHACHA!,,

Vyjedu na kopec, abych měl rozhled. Ze zadu mě začne tlačit Hellcat jako svůj štít.

Toto je n za dnešek! Je tohle normální?  Když jdu do garáže vlastní vinou, nebo hold smůla, to beru. Ale jít do garáže proto, že se někdo baví postřelováním a poškozováním spoluhráčů, je k NASRÁNÍ!  :angry::facepalm:

co robis s t34-85 v T10 bitke ?

cebro6 #90 Posted 22 February 2016 - 07:51 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23224 battles
  • 55
  • [N-CZ] N-CZ

Kowanda: omlouvám se předem, že moje reakce bude vyznívat arogantně. Omlouvám se ti, protože není můj úmysl někoho urážet, ale nejlepší by bylo, kdybys u tvé reakce skončil první holou větou a vynechal slovo možná.

View PostKowanda, on 22 February 2016 - 04:03 PM, said:

Jo možná pitomé jsou, A protože tě nechci urážet, pokračuji. ale jde tu o public.  Větou "ale jde tu o public" ospravedlňuješ svůj názor jen pře sebou samým, v diskuzi o problémech publicu to není argument. Někdy to nejde shodit trola...souhlasím nejlepší je nechat ho být s tím, že je to prostě vůl a jet pryč.souhlasím, ale třeba já na to nemám povahu a málokdy se nechci pomstít Ale většinou taková hra s podobnými kolegy jde stejně do háje, takže to je jedno.s tím se dá i souhlasit Pokud zmodrá a stihne mě zničit, tak se tím ale stejně třeba vybanuje. 

A když začíná a s LT neumí, tak o to víc je musí hrát a naučit se to. napřed se musí naučit mapy, herní mechaniku a herní taktiky Tím že bude jezdit jiné tanky, tak se naučí hru s nima, ale ne s LT. až se znalostí hry jde efektivně používat na hru nejsložitěji hratelný LTAle hlavně tu snad jde o zábavu ze hry,ne? Tak ať si každý hraje co chce a jak chce.jen do té míry, kdy tím neku ..nekazí hru ostatním hráčům nad míru únosnou

hantori #91 Posted 02 April 2016 - 05:33 PM

Private

• Player
  • 68918 battles
  • 25
  • [CSTAD] CSTAD

proc mi neuklidite garaz proc nemam kamuflaz proc vam nefunguje ten [Edited] server [edited]

Edited by cNNk, 03 April 2016 - 09:51 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ~ cNNk

La_Drang_ #92 Posted 03 April 2016 - 08:09 AM

Warrant Officer

• Player
  • 68047 battles
  • 587
  • [BBB2] BBB2

View Postpapuchalk, on 16 January 2016 - 08:51 PM, said:

tady ti dám screen, kde i za prohru a s light tankem mám víc jak 2x tolik expů co nejlepší hráč z vítězného týmu.

ten screen co jsi dal ty je opravdu vyjímka

Spoiler

Porovnáváš 2 rozdílné hry u něj to dopadlo tak, že všichni zemřeli a ve tvé hře jste přežili a soupeř udělal cap base, takže se dělilo více exp. Ukaž hru, kde vás padlo všech 15 a měl jsi fakticky 2x více , než první v ENEMY teamu a nevytvářej tady nějaké dezinformace jak je tady zvykem u noobiku jako jsi ty

La_Drang_ #93 Posted 03 April 2016 - 08:23 AM

Warrant Officer

• Player
  • 68047 battles
  • 587
  • [BBB2] BBB2

View PostHavranRyc, on 22 February 2016 - 02:05 PM, said:

Tihle vystrkávači se nejlépe trolí tak, že se rožneš a stoupneš si za něj:justwait:.

to je přesně ten důvod proč  I HATE  mam.díky z BIA.. kdyby to šlo a neměl bych za to trest, tak bych si dal každého, kterého potkám  ve svém týmu a to ihned po startu a ještě bych si u toho zatančil vítězný tanec.. I HATE BIA.....FIRST THINK, THEN SPEAK :-)))) 

Kowanda #94 Posted 03 April 2016 - 09:27 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 7740 battles
  • 335

View PostHavranRyc, on 22 February 2016 - 07:00 PM, said:

Tady mu ale chybí základy hry.

Takže na MT a HT se naučí mechaniku hry, mapy, co, kdy, kde a proč atd.

Na lyžích se taky nejdřív učíš rozjet, zastavit, zatočit. Skokánky a freeridy přijdou na řadu až o dost později.

To není moc dobré srovnání. To co píšeš je, že když se chci učit třeba na snowboardu, tak mám začít s lyžema, jelikož jsou jednoduší a líp si tak osahám jak funguje sníh, jak se jezdí z kopce a jak vypadá krajina kolem sjezdovek.

Pak ale když to zvládnu a vlezu na snowboard, tak se stejně nejspíš prvním zatočením vymelu.

Studovat mechaniku lze i jinak než jen z tanku. Chce to si trochu přečíst o tom, jak fungují LT, podívat se na mapy, kdeže jsou ty ideální spotovací místa a pak do toho skočit rovnýma nohama. Po pár bitvách na to přijde a zas tak složité to není. Pasivní spoting je o tom znát místa kam jet a pak hlavně o trpělivosti nevystřelit a vědět kdy se stáhnout (6. smysl k tomu dost pomáhá ). Aktivní spoting je hlavně o orientaci v mapě a rychlých reakcích (umět dobře řídit ve vysoké rychlosti a kličkovat). To chce prostě trénink s konkrétním vozidlem a hodně jezdit a to hra za pomalé HT nedá.

Edited by Kowanda, 03 April 2016 - 09:29 AM.

rentamus #95 Posted 03 April 2016 - 10:03 AM

Lance-corporal

• Player
  • 12937 battles
  • 91
  • [FLEGS] FLEGS
toto je snad blbej den, 5 vyroci a oni chcu po mne zas prachy v premiovem obchod, vzdyt vy mate davat nam ze tu sme uz 5 let :)

Karaya12 #96 Posted 03 April 2016 - 10:28 AM

Brigadier

• Player
  • 19934 battles
  • 4,350
  • [SVINE] SVINE

View Postrentamus, on 03 April 2016 - 11:03 AM, said:

toto je snad blbej den, 5 vyroci a oni chcu po mne zas prachy v premiovem obchod, vzdyt vy mate davat nam ze tu sme uz 5 let :)

Speciály k 5. výročí budou až za dva týdny a podle Kájova vyjádření na streamu budou bohaté :B

Jmeno1 #97 Posted 03 April 2016 - 10:32 AM

Field Marshal

• Player
  • 51606 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Aha, díky za info. Tak zatím nebudu utrácet. :great:

Karaya12 #98 Posted 03 April 2016 - 11:02 AM

Brigadier

• Player
  • 19934 battles
  • 4,350
  • [SVINE] SVINE

View PostJmeno1, on 03 April 2016 - 11:32 AM, said:

Aha, díky za info. Tak zatím nebudu utrácet. :great:

Nevím, jestli se to teda bude týkat i obchodu, ale herní speciály mají být zajímavé. Podívej se na včerejší Tonckův stream s tím aprílovým módem. Je tam s ním Kája a přes hodinu odpovídá na různé dotazy :)

kurcatovium #99 Posted 04 April 2016 - 07:56 AM

Brigadier

• Player
  • 46135 battles
  • 4,195
  • [KHIL] KHIL

View PostKaraya12, on 03 April 2016 - 10:28 AM, said:

Speciály k 5. výročí budou až za dva týdny a podle Kájova vyjádření na streamu budou bohaté :B

Stream jsem neviděl, takže jsem dost možná mimo, ale nabízí se otázka: "Bohaté pro koho?" :-D

Karaya12 #100 Posted 04 April 2016 - 06:03 PM

Brigadier

• Player
  • 19934 battles
  • 4,350
  • [SVINE] SVINE

View Postkurcatovium, on 04 April 2016 - 08:56 AM, said:

Stream jsem neviděl, takže jsem dost možná mimo, ale nabízí se otázka: "Bohaté pro koho?" :-D

Mno, už je vidět v kalendáři, že akce k pátému výročí budou trvat celý měsíc...:playing:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users