Jump to content

Jak wałek wałkiem wałka pogania, czyli wszystko o WOT

• This topic is locked This topic is locked
26 replies to this topic

RS_77_TD #1 Posted 17 January 2016 - 01:21 AM

Private

• Player
  • 30 battles
  • 8

Jeśli wydaje ci się ze celowałeś w czołg a pocisk poleciał wysoko nad,  to prawda wydawało ci się

jeśli wydawało ci się ze strzelając w tył pojazdu masz murowane uszkodzenia a nie zrobiłeś nic, to prawda wydawało ci się

jeśli wydawało ci się ze mając pełne skupienie celownika zyskasz na celności, to prawda wydawało ci się

jeśli wydawało ci się ze powinieneś zdjąć 120hp przy jednym trafieniu a zdejmujesz 50 przy podwójnej penie -wydawało ci się

jeśli wydawało ci się ze nikt cie nie może zobaczyć i wyspotowac bo masz wszystko czego trzeba żeby zrobić to wcześniej-wydawało ci się

JEŚLI WYDAJE CI SIĘ ZE KIEDYKOLWIEK UDA CI SIĘ NAUCZYĆ GRAC W WOT - MASZ RACJE , WYDAJE CI SIĘ

Jeśli myślisz ze jesteś robiony w wala, to prawda JESTEŚ ROBIONY W WALA. A DOWODY? PATRZ POWYZEJ

astrolon #2 Posted 17 January 2016 - 01:24 AM

Warrant Officer

• Player
  • 46407 battles
  • 502

View PostRS_77_TD, on 17 January 2016 - 12:21 AM, said:

A DOWODY? PATRZ POWYZEJ

Pacze i nie widzę : (

RS_77_TD #3 Posted 17 January 2016 - 01:34 AM

Private

• Player
  • 30 battles
  • 8

View Postastrolon, on 17 January 2016 - 01:24 AM, said:

Pacze i nie widzę : (

Rozmawiają dwa ślepe konie:

- Słuchaj, podobno jutro są jakieś zawody. Startujemy?

- Nie widzę przeszkód?

Method321 #4 Posted 17 January 2016 - 01:37 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 10113 battles
  • 391
  • [AZYL] AZYL
Dobrze, teraz się połóż spać, jutro się obudzisz i już cię znowu najdzie ochota na grę na swoim prawdziwym koncie :)

astrolon #5 Posted 17 January 2016 - 01:40 AM

Warrant Officer

• Player
  • 46407 battles
  • 502

View PostRS_77_TD, on 17 January 2016 - 12:34 AM, said:

Rozmawiają dwa ślepe konie:

- Słuchaj, podobno jutro są jakieś zawody. Startujemy?

- Nie widzę przeszkód?

To gdzie te dowody ?

grzadziu #6 Posted 17 January 2016 - 01:41 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 40979 battles
  • 1,157
  • [CO0L] CO0L

View PostRS_77_TD, on 17 January 2016 - 01:21 AM, said:

Jeśli wydaje ci się ze celowałeś w czołg a pocisk poleciał wysoko nad,  to prawda wydawało ci się

jeśli wydawało ci się ze strzelając w tył pojazdu masz murowane uszkodzenia a nie zrobiłeś nic, to prawda wydawało ci się

jeśli wydawało ci się ze mając pełne skupienie celownika zyskasz na celności, to prawda wydawało ci się

jeśli wydawało ci się ze powinieneś zdjąć 120hp przy jednym trafieniu a zdejmujesz 50 przy podwójnej penie -wydawało ci się

jeśli wydawało ci się ze nikt cie nie może zobaczyć i wyspotowac bo masz wszystko czego trzeba żeby zrobić to wcześniej-wydawało ci się

JEŚLI WYDAJE CI SIĘ ZE KIEDYKOLWIEK UDA CI SIĘ NAUCZYĆ GRAC W WOT - MASZ RACJE , WYDAJE CI SIĘ

Jeśli myślisz ze jesteś robiony w wala, to prawda JESTEŚ ROBIONY W WALA. A DOWODY? PATRZ POWYZEJ

Ależ pierdoły - niestety nie, nie wydawało mi się. 
Jeżeli uważasz, że na tym świecie jest coraz więcej takich przypadków umysłowego ograniczenia - nie, nie wydawało Ci się
Alt konto - nie, nie wydawało Ci się
RNG w WoT - nie, nie wydawało Ci się
Kolejny temat z tyłka? - nie, nie wydawało Ci się

:medal:

_Patrol #7 Posted 17 January 2016 - 01:42 AM

Field Marshal

• Player
  • 35509 battles
  • 22,698
  • [IMPR0] IMPR0
Ta data pozostanie nam na długo w pamięci 18.01.2016

Method321 #8 Posted 17 January 2016 - 01:47 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 10113 battles
  • 391
  • [AZYL] AZYL

View PostRS_77_TD, on 17 January 2016 - 12:44 AM, said:

wydawalo mi sie ze podpisane wyzej osobniki liza odbytnice  serbowi- NIE , NIE WYDAWALO MI SIE.

No wiesz, Typka 59 za darmo się nie da dostać więc robim co możem

grzadziu #9 Posted 17 January 2016 - 02:03 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 40979 battles
  • 1,157
  • [CO0L] CO0L

View PostRS_77_TD, on 17 January 2016 - 01:44 AM, said:

wydawalo mi sie ze podpisane wyzej osobniki liza odbytnice  serbowi- NIE , NIE WYDAWALO MI SIE.

Nie będę zniżać się do Twojego poziomu :harp:

turkina #10 Posted 17 January 2016 - 09:35 AM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 10948 battles
  • 643

Wydaje mi się iż nie masz jaj hejtując z alt konta.

Mroczny_Tygrys #11 Posted 17 January 2016 - 09:47 AM

Warrant Officer

• Player
  • 37711 battles
  • 926
  • [_F-H_] _F-H_

Jeśli wydaje ci się ze celowałeś w czołg a pocisk poleciał wysoko nad to pamiętaj że działa mają swój rozrzut

jeśli wydawało ci się ze strzelając w tył pojazdu masz murowane uszkodzenia a nie zrobiłeś nic, to widocznie zapomniałeś że tam też jest kawał blachy

jeśli wydawało ci się ze mając pełne skupienie celownika zyskasz na celności, to prawda

jeśli wydawało ci się ze powinieneś zdjąć 120hp przy jednym trafieniu a zdejmujesz 50 przy podwójnej penie to teoria zawsze fajnie wygląda na papierku

jeśli wydawało ci się ze nikt cię nie może zobaczyć i wyspotować bo masz wszystko czego trzeba żeby zrobić to wcześniej to znaczy że pewnie nie potrafisz tego wykorzystać lub nie znasz mechaniki spotowania

JEŚLI WYDAJE CI SIĘ ZE KIEDYKOLWIEK UDA CI SIĘ NAUCZYĆ GRAC W WOT - MASZ RACJE

Jeśli myślisz ze jesteś robiony w wala, to prawda JESTEŚ ROBIONY W WALA. A DOWODY? Patrz co pisze autor tematu a ponadto nie szanuje innych

Edited by Mroczny_Tygrys, 17 January 2016 - 09:48 AM.

profes79 #12 Posted 17 January 2016 - 09:55 AM

General

• Player
  • 17936 battles
  • 8,084
  • [FENOM] FENOM

View Postblue_system_2, on 17 January 2016 - 09:32 AM, said:

Ja już na pewno na te pedalskie forum nie wejdę.

Czysty zysk dla forum i jego użytkowników.

___NeVeR__GiVe_Up #13 Posted 17 January 2016 - 11:47 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 449 battles
  • 1,095
Kupie opla. Chetni pm

ARMADA_IN #14 Posted 17 January 2016 - 12:09 PM

Private

• Player
  • 13443 battles
  • 28

View Postblue_system_2, on 17 January 2016 - 09:32 AM, said:

i będziesz klakierze trzepał kapucyna wraz ze swoimi tęczowymi pupilami. Będziecie się onanizować swoimi plusikami.

Ja już na pewno na te pedalskie forum nie wejdę. Co najwyżej pogram jeszcze trochę w tą grę, do puki całkiem jej nie schrzanią.

Mamy jeszcze kanał "wg oficjalny polski...". Tam klakierstwa przeważnie nie ma, bo dostają joby od wszystkich  i uciekają w popłochu.

Ludzie narzekają na pejsbuka właśnie między innymi przez ten system, gdzie nie można dać łapki w dół. Pejsbuk dalej się z tym opiera, no bo gwiazdeczki idole lemingów nazbierały by po -1 000 000 łapek i by musiały zwijać swoje konta, by nie psuć do końca swojej reputacji. A podłe klakierstwo na forum woda cieszy michę że taki system będzie wprowadzony. Ja pierd... ludzie, co za imbecyle patrzą na plusy i minusy w przypadkowych postach? Uwagę zwracam zawsze na merytoeyczną treść i przesłanie, a plusy i minusy to dla bezmózgiej gimby!

I dla tego nie jeden "hejter" prosi was o jak najwięcej minusów. Nie dla tego że je lubi, tylko dla tego żeby przekazać że ma na to wywalone jaja! Gówno mnie obchodzi że jakieś klakiery dadzą mi 100 minusów, czy 100 plusów, ja sram na wasze plusy i minusy!!! Ja chcę by jakiś człowiek na forum napisał do mnie -"ty dox_pl fajnie napisałeś  ten komentarz, szczera prawda". To mnie podbutowuje, a nie jakieś sztuczne plusiki i minusiki!

Plusy i minusy, czyli TAK lub NIE są dobre ale w referendum, albo na wyborach na Prezydenta. Ewentualnie na jakimś forum o konkretnej tematyce, dziedzinie wiedzy itp. Gdzie plusy i minusy dostają posty o jak największej wartości naukowej. Ale nie na forum korporacji gier i hazardu WG.

Ale oczywiście jak już są, to niech będą zarówno plusy jak i minusy. Bo z takich miernych to miernych, ale jakichś tam danych można wyciągnąć jakieś minimalne wnioski. Na przykład klakier Profes79 dostaje 100 minusów. To znak dla ogółu myślących, że to wredny klakierzyna, że nikt go nie lubi. Nie zwracam nawet uwagi na to co napisał, bo pisze przeważnie klakierskie słodziki. Ale jak już dostaje dużo minusów, to wiem że ostatnio mocno robi loda WG. A teraz od 18 klakier Profes79 będzie miał same plusiki, nie wiele bo od kilku jego kompanów też klakierów. No ale już się nie dowiem tego że pół forum go nie nawidzi i nie warto go czytać.

Plusa (tudzież minusa) nie dam, bo nie mam nawyku oceniania wypowiedzi poprzez "łapki". Niemniej, to chyba najbardziej rzeczowy post na forum, na któym w niepokojącej większości króluje trolling, bezmózgowie i poziom wypowiedzi godny pożałowania. Są autorzy postów, któych czyta się z przyjemnością, są "płacz tematy", które mnie również interesują, bo ciekawią mnie opinie (rzeczowe) na odpowiedź autora. "Łapki" w moim odczuciu nic nie zmieniają. Nie są wykładnią zawartości założonego wątku lub napisanego posta. To raczej dobre dla grupy wiekowej gimbazy i wszędobylskiego fb, aby poklikać na łapki i okejki tudzież "dodupejki".

Reasumując: post, któy wyraził moje zdanie na temat "tfurczości" niektórych autorów :)

Pozdrawiam piszących logicznie i rzeczowo, a nie ograniczających się do jednego płaskiego zdania bez uzasadnienia lub kontrargumentu.

profes79 #15 Posted 17 January 2016 - 12:17 PM

General

• Player
  • 17936 battles
  • 8,084
  • [FENOM] FENOM

Muszę chyba zapożyczyć od chłopaków z Chaosu stopkę ze znaczkiem "klakier WG" :) Bo żeby klakierem okrzyknięto człowieka nie raz i nie dwa krytykującego WG w różnych kwestiach (nierzadko słowami mało parlamentarnymi) to trzeba mieć wybitną zdolność czytania bez zrozumienia :) Ale każdorazowo jak ktoś mnie nazwie klakierem to micha mi się cieszy :D

blue_system_2 #16 Posted 17 January 2016 - 12:22 PM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 32

View Postprofes79, on 17 January 2016 - 12:17 PM, said:

Muszę chyba zapożyczyć od chłopaków z Chaosu stopkę ze znaczkiem "klakier WG" :) Bo żeby klakierem okrzyknięto człowieka nie raz i nie dwa krytykującego WG w różnych kwestiach (nierzadko słowami mało parlamentarnymi) to trzeba mieć wybitną zdolność czytania bez zrozumienia :) Ale każdorazowo jak ktoś mnie nazwie klakierem to micha mi się cieszy :D

tak, a świstak siedzi i zawija w sreberka.  2720 + dostałeś od forumowiczów pokroju ProHejtera i qiury? czy od swoich słodzików?

I nie ukrywajmy, wy klakierzy ogółem tych plusów macie nazbieranych od licha i ciut ciut. Plusujecie się wzajemnie przez lata, więc się nazbierało ci te 2700. Inni normalni kładą na to laskę, więc nawet nie chce się im was minusować, bo byście do -1 000 000 za pewne doszli.

Poza tym jak się banuje niesfornego delikwenta, to te minusy które wam dał znikają wraz z jego postami?

Edited by blue_system_2, 17 January 2016 - 12:31 PM.

_PabIo_ #17 Posted 17 January 2016 - 12:56 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24359 battles
  • 3,292
  • [MVPS] MVPS

View Postblue_system_2, on 17 January 2016 - 12:22 PM, said:

tak, a świstak siedzi i zawija w sreberka.  2720 + dostałeś od forumowiczów pokroju ProHejtera i qiury? czy od swoich słodzików?

I nie ukrywajmy, wy klakierzy ogółem tych plusów macie nazbieranych od licha i ciut ciut. Plusujecie się wzajemnie przez lata, więc się nazbierało ci te 2700. Inni normalni kładą na to laskę, więc nawet nie chce się im was minusować, bo byście do -1 000 000 za pewne doszli.

Poza tym jak się banuje niesfornego delikwenta, to te minusy które wam dał znikają wraz z jego postami?

Proponuje zalozyc nowe konto, bo na tym wyczuwam niedługo bana :)

Przypominam wszystkim moim fanom, że dziś jest ostatni dzień kiedy możecie dać mi minusa, więc do boju:izmena: internetowi napinacze :)

Edited by _PabIo_, 17 January 2016 - 01:01 PM.

__Anomander__ #18 Posted 17 January 2016 - 01:09 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 35452 battles
  • 1,489
  • [U_DIE] U_DIE
Nie dyskutujcie z troll kontem, proszę.

JohnRambozinho #19 Posted 17 January 2016 - 02:11 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16136 battles
  • 560
Skoro plusy i minusy nic nie znaczą dla spiskowców to po cholerę zakładacie alt konta i wlepiacie każdemu kto nie zgadza się z waszą teorią dziesiątki minusów? Jakoś tego nie rozumiem. Tak samo jak nie rozumiem po co dalej gracie w tą 'ustawkę' i piszecie na tym 'nic nie wartym forum'. Poza tym nazwanie profesa klakierem mnie rozbawiło :)

Według ciebie klakierzy są wyganiani z oficjalnego polskiego kanału w grze? Normalni gracze nie wchodzą na takie kanały. Kto w ogóle przejmuje się tym co piszą na ogólnym? To jeden wielki spam płaczków, przemieszany z masą pytań/prośb/ofert bez odpowiedzi. Jeden wielki burdel. To forum też powoli się takie staje. Gra zyskała na popularności, do gry przybyła rzesza słabych graczy, którzy wolą swoje porażki zwalać na WG, a nie na brak umiejętności. Nie oszukujmy się, większość graczy jest w bitwach statystami i darmowym dmgem dla tych lepszych - według was dla płacących, albo nie wiem, wybrańców, którym gra ustawia bitwe - sama kieruje czołg w odpowiednie miejsce na mapie, sama reaguje na to co się dzieje w bitwie, sama celuje w weakspoty, sama kątuje... Większość graczy nie patrzy na mini mape, nie potrafi przewidywać i w odpowiednim momencie zmienić pozycji. RNG i MM nie jest wszystkim co wpływa na bitwę.

Pooglądaj sobie na YT bitwy chociażby NewMultiShow, popatrz jak on gra, jak się zachowuje w bitwie. Później porównaj jego grę ze swoją. Może w końcu zauważysz gdzie leży problem.

sly1978 #20 Posted 17 January 2016 - 03:50 PM

Corporal

• Player
  • 13534 battles
  • 192
  • [-PAX-] -PAX-
Ubodłeś mnie do żywego .

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users