Jump to content

Unsportlike conduct za nic ?

• This topic is locked This topic is locked
126 replies to this topic

SteelTheNoob #81 Posted 20 March 2017 - 01:39 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 16714 battles
  • 1,258
  • [IMPR0] IMPR0

View PostKwiliniosz, on 20 March 2017 - 11:19 AM, said:

Z kim Wy rozmawiacie. Koleś trzęsie dupą, że lada moment znerfią mu OP czołgusia, to idzie w zaparte. Nikt mu nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne.

SirBushman jest chyba jedynym posiadaczem defendera, który przyznaje, że czołg jest przegięty. Reszta ma klapki na oczach.

Kwiliniosz, jo cie prosza ...

Każda z ostatnio wprowadzonych premek 8T znacznie odstaje od drzewkowych odpowiedników. KAŻDA. Począwszy od amerykańskiego Patriota, poprzez francę Liberte na zdradzieckim Obj252U kończąc. I wiesz co, mnie się to nawet podoba. Nie bardzo potrafiłem sobie poukładać filozofii, że to co kupione za realną kasę ma być gorsze od tego, co można wygrindować za darmo. No nie potrafiłem. 

Ponadto o jakim nerfie chcecie mówić ? Czołgu, na który ktoś wydał $ ? Trochę to mało prawdopodobne. Musiałaby iść albo rekompensata w goldzie albo zwrot kasy. Tak jak kiedyś było z SP, po jego "normalizacji". Normalizacji, która spowodowała to, że po jakimś czasie czołg należało zbufować ;)

Dlaczego ? Bo ludzie nauczyli się z nim walczyć i czołg zrobił się po prostu słaby - nie miał żadnego znaczącego atutu.

Dla mnie obecnie ani T26E5 Patriot ani AMX Liberte nie jest jakoś specjalnie wymagającym przeciwnikiem. To samo będzie z Defenderem. Ludzie go 'ograją' i nauczą się niszczyć. Skończy się płacz.

Tyle.

oldpryk #82 Posted 20 March 2017 - 01:41 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 26332 battles
  • 1,485
  • [_NES_] _NES_
Jak widzę jakie emocje wywołuje ten czołg to aż sobie dzisiaj nim pogram.

Kwiliniosz #83 Posted 20 March 2017 - 02:33 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 19488 battles
  • 3,483

View PostSteel_Raven, on 20 March 2017 - 01:39 PM, said:

Każda z ostatnio wprowadzonych premek 8T znacznie odstaje od drzewkowych odpowiedników. KAŻDA. Począwszy od amerykańskiego Patriota, poprzez francę Liberte na zdradzieckim Obj252U kończąc. I wiesz co, mnie się to nawet podoba. Nie bardzo potrafiłem sobie poukładać filozofii, że to co kupione za realną kasę ma być gorsze od tego, co można wygrindować za darmo. No nie potrafiłem.

Ponadto o jakim nerfie chcecie mówić ? Czołgu, na który ktoś wydał $ ? Trochę to mało prawdopodobne. Musiałaby iść albo rekompensata w goldzie albo zwrot kasy. Tak jak kiedyś było z SP, po jego "normalizacji". Normalizacji, która spowodowała to, że po jakimś czasie czołg należało zbufować ;)

Dlaczego ? Bo ludzie nauczyli się z nim walczyć i czołg zrobił się po prostu słaby - nie miał żadnego znaczącego atutu.

Dla mnie obecnie ani T26E5 Patriot ani AMX Liberte nie jest jakoś specjalnie wymagającym przeciwnikiem. To samo będzie z Defenderem. Ludzie go 'ograją' i nauczą się niszczyć. Skończy się płacz.

Tyle.

Różnica między defenderem, a patriotem i liberte polega na tym, że te dla medów VI i VII tieru po objechaniu nie stanowią problemu. Defendera BEZ GOLDA w bok przebiją może raz na dwa strzały. Trochę słabo jak na "zasadzkę" i wypełnianie w bitwie swojej roli. Nikt słabszym czołgom nie każe walczyć z cyka blyat od frontu, ale niech mają chociaż jakieś szanse. Nikt nie pojedzie patriotem, czy liberte yolo przez środek malinówki, a w defenderze byle ameba narobi problemów. Zresztą porównaj sobie cycki na wieżach superpersa i liberte z jednej strony, a defendera z drugiej. Przecież to jest aż niedorzeczne.

oldpryk, on 20 March 2017 - 01:41 PM, said:

Jak widzę jakie emocje wywołuje ten czołg to aż sobie dzisiaj nim pogram.          

Życzę Ci, żebyś dobił do tych 45% WR.

Edited by Kwiliniosz, 20 March 2017 - 02:35 PM.

oldpryk #84 Posted 20 March 2017 - 02:43 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 26332 battles
  • 1,485
  • [_NES_] _NES_

View PostKwiliniosz, on 20 March 2017 - 02:33 PM, said:

Życzę Ci, żebyś dobił do tych 45% WR.

oh zapomniałem że mam do czynienia z typem człowieka który brandzluje się statystykami.

przecież jest tak op że wystarczy nim jechać i robi 2000-4000 dmg, nie powinno być problemu.
na wszelki wypadek będę strzelał tylko goldowymi pociskami może nawet 50% będzie?
dzięki za życzenia i kończę dyskusję.

Edited by oldpryk, 20 March 2017 - 02:44 PM.

SteelTheNoob #85 Posted 20 March 2017 - 02:44 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 16714 battles
  • 1,258
  • [IMPR0] IMPR0

View PostKwiliniosz, on 20 March 2017 - 01:33 PM, said:

. Defendera BEZ GOLDA w bok przebiją może raz na dwa strzały. Trochę słabo jak na "zasadzkę" i wypełnianie w bitwie swojej roli. 

Ojojoj, chcesz to wyjedziemy na treningówkę i obstawiam, że większość Twoich T6 przebije Defendera na standardowej amunicji ( przy założeniu, że mają najlepsze działo dla danego czołgu założone ) 

Falathi #86 Posted 20 March 2017 - 02:47 PM

Lieutenant General

• WG Staff
  • 13660 battles
  • 7,845
  • [WG] WG

View PostKwiliniosz, on 20 March 2017 - 02:33 PM, said:

Różnica między defenderem, a patriotem i liberte polega na tym, że te dla medów VI i VII tieru po objechaniu nie stanowią problemu. Defendera BEZ GOLDA w bok przebiją może raz na dwa strzały. Trochę słabo jak na "zasadzkę" i wypełnianie w bitwie swojej roli. Nikt słabszym czołgom nie każe walczyć z cyka blyat od frontu, ale niech mają chociaż jakieś szanse. Nikt nie pojedzie patriotem, czy liberte yolo przez środek malinówki, a w defenderze byle ameba narobi problemów. Zresztą porównaj sobie cycki na wieżach superpersa i liberte z jednej strony, a defendera z drugiej. Przecież to jest aż niedorzeczne.

Rozumiem Twoje zastrzeżenia, ale jeśli chcesz, możemy zrobić treningówkę i przekonasz się, czy Defender jest taki niezniszczalny od boku. 

Piszę serio - chętnie pomogę poznać nie tylko mocne, ale i słabsze strony tego czołgu. 

oldpryk #87 Posted 20 March 2017 - 02:49 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 26332 battles
  • 1,485
  • [_NES_] _NES_

View PostFalathi, on 20 March 2017 - 02:47 PM, said:

Rozumiem Twoje zastrzeżenia, ale jeśli chcesz, możemy zrobić treningówkę i przekonasz się, czy Defender jest taki niezniszczalny od boku. 

Piszę serio - chętnie pomogę poznać nie tylko mocne, ale i słabsze strony tego czołgu. 

ludzie zapominają że HT posiadają pancerz, to w sumie problem wynikający z przegiętych medów, które spokojnie tłuką od frontu HT X tieru :) i teraz jak się pojawia coś co wymaga myślenia/objechania to jest płacz że op.

Kwiliniosz #88 Posted 20 March 2017 - 02:54 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 19488 battles
  • 3,483

View PostSteel_Raven, on 20 March 2017 - 02:44 PM, said:

Ojojoj, chcesz to wyjedziemy na treningówkę i obstawiam, że większość Twoich T6 przebije Defendera na standardowej amunicji ( przy założeniu, że mają najlepsze działo dla danego czołgu założone )

Powiedzcie mi proszę ile razy w trakcie bitwy wrogie czołgi ustawiają się do Was bokiem IDEALNIE pod kątem 90º? Z mojego doświadczenia wynika, że raczej nie za często, a korygowanie własnej pozycji często grozi zebraniem oklepu od innego przeciwnika.

Na treningówkę z Falathim i Steel_Ravenem bardzo chętnie się wybiorę. Tylko nie wiem, czy nie będziecie się nudzić, gdy ja będę się bawił "jeżdżąc i szczelając" :P.

MacusFlash #89 Posted 20 March 2017 - 02:56 PM

Major General

• Player
  • 37177 battles
  • 5,929

View Postklosiu_1, on 20 March 2017 - 12:31 PM, said:

Aż mi się przypominają ci mistrzowie sprzed paru lat którzy udowadniali, że KV-1S nie jest wcale op. W końcu dawało się go przebijać, a pomidor nie robił nic na nim. A że był mobilny jak med, miał całkiem dobry pancerz jak na szóstkę,  tiery do 6 przebijał strzelając w obrys, a większość niższych tierów miał na strzał to było bez znaczenia, OP nie był. 

W odniesieniu do tego taki Defender jest jeszcze bardziej op, bo niższe tiery nie mają szans go przebić, o ile grający nim gra średnio dobrze. Ba, widziałem wiele razy zwykłe boty po 3-4k oceny osobistej, które kończyły bitwę z 2-4k dmg i paroma tysiącami odbitego, po prostu jadąc jak debile na pałę i szczelając. Defender nie jest łatwy do przebicia dla dobrego gracza, a dobrych graczy jest 10% na serwerze. Słabi gracze do 8 tieru jedyne co mogą zrobić spotykając ogarniętego defendera, to uciekać. I działo które czasem strzeli kalafiora nie ma żadnego znaczenia, pancerz pozwala na bezstresową poprawkę.

Stary Sport miał jedną cechę, która pozwalała mu w pełni korzystać ze swoich zalet - 8 stopni depresji działa. Obecne KW-85 nie umywa się do niego z tego właśnie powodu.

MeinHerzBrennt #90 Posted 20 March 2017 - 03:07 PM

Captain

• Player
  • 27006 battles
  • 2,274
  • [S1GMA] S1GMA

View PostSteel_Raven, on 20 March 2017 - 01:39 PM, said:

Tyle.

Type 59 znerfili tak, że w porównaniu do oryginału jest niegrywalny i ani go nie zbuffowali, ani nikt rekompensaty nie dostał. Ale to przecież było po myśli randomowych prostaków, którym ze zazdrości tak żal dupę ściskał, że mogli nią węgiel na diamenty przerabiać. Teraz, gdy dobrali się do Defenderów/Libertów/Skorpionów/Patriotów to wszystko jest cacy bo skoro ONI mają te czołgi, to IM nie wolno ich znerfić. INNYM było wolno bo mieli czołg, którego cham nie zdążył kupić więc cham wylazł na forum/youtube/facebooka i tak długo jojczał i wywijał sztachetą, aż w końcu dostał to co chciał. Defender to ABSTRAKCJA, podobnie pozostałe trzy nowe czołgi ,,premium+" (bo to nie są zwykłe czołgi premium).

Nie obraź się Falathi, ale jeżeli chcesz udowadniać, że stojąc w bezruchu bokiem i będąc ostrzeliwanym pod kątem prostym przez nieruchomy pojazd który ma czas, aby wycelować coś DA się przebić - to równie dobrze możesz iść udowadniać, że Panzer 38(t) jest godnym przeciwnikiem dla T-54, bo od tyłu na APCRach może go przebić.

robezur6 #91 Posted 20 March 2017 - 03:42 PM

Lieutenant General

• Player
  • 42137 battles
  • 6,265
@oldpryk
Nie odniesiesz się do tego co napisałem i nadal będziesz manipulował i zaprzeczał statystykom?

eXterm #92 Posted 20 March 2017 - 03:50 PM

Lieutenant

• Player
  • 22630 battles
  • 1,582
  • [SAMI] SAMI

View Posttdki1990, on 20 March 2017 - 02:34 PM, said:

w sumie to zastanawia mnie tylko dlaczego temat założony w styczniu dotyczący blokady konta na dwa dni czy coś takiego przerodził się w kolejny płacz temat nad defenderem :hiding:

Nie wiem czy zauważyłeś ale ostatnimi czasy nieważne o czym jest temat to często kończy się na kłótni w jednej z następujących kwestii:

• Patriot OP (*)
  • Liberte OP (*)
  • Skorpion OP (*)
  • Object 252U / Defender OP
  • Niskie statystyki jednego z udzielających się w wątku
  • Wpływ graczy czerwonych / fioletowych na bitwę
  • Kłótnia zwolenników i przeciwników artylerii

(*) - już rzadziej, bo ludzie już wiedzą jak walczyć z tymi maszynami

Taka mała obserwacja :P

kamilkrajnik13 #93 Posted 20 March 2017 - 03:55 PM

Captain

• Player
  • 21721 battles
  • 2,165

View PosteXterm, on 20 March 2017 - 03:50 PM, said:

Nie wiem czy zauważyłeś ale ostatnimi czasy nieważne o czym jest temat to często kończy się na kłótni w jednej z następujących kwestii:

• Patriot OP (*)
  • Liberte OP (*)
  • Skorpion OP (*)

zapomniałeś o kłótni na temat P2W, gold pestek i pospolite obrzucanie wszystkich innym łajnem.

Czyli fenomeny tego forum i innych również.

eXterm #94 Posted 20 March 2017 - 03:58 PM

Lieutenant

• Player
  • 22630 battles
  • 1,582
  • [SAMI] SAMI

@up no tak, to też prawda :P Obrzucający zawsze znajdują powody, a najczęściej wygląda to mniej więcej tak:

-Masz słabe staty, weź się poducz i nie odzywaj najlepiej

-A ty masz dobre bo zrobione na op maszynach i pewnie non stop z golda strzelasz, idź się pobrandzluj nad swoimi cyferkami

Żeby nie wyjść na hipokrytę napiszę, że również zdarzyło mi się wypomnieć komuś staty ale robię to tylko wtedy kiedy ktoś obwinia wszystkich dookoła tylko nie siebie :P

SteelTheNoob #95 Posted 20 March 2017 - 03:59 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 16714 battles
  • 1,258
  • [IMPR0] IMPR0

View PostKwiliniosz, on 20 March 2017 - 01:54 PM, said:

Powiedzcie mi proszę ile razy w trakcie bitwy wrogie czołgi ustawiają się do Was bokiem IDEALNIE pod kątem 90º? Z mojego doświadczenia wynika, że raczej nie za często, a korygowanie własnej pozycji często grozi zebraniem oklepu od innego przeciwnika.

Na treningówkę z Falathim i Steel_Ravenem bardzo chętnie się wybiorę. Tylko nie wiem, czy nie będziecie się nudzić, gdy ja będę się bawił "jeżdżąc i szczelając" :P.

Powiem Tobie tak : ostatnio to mnie T37 łoił od boku a nie byłem do niego ustawiony pod kątem 90o ;) I zanim udało mi się ustawić tak, aby odbił, to mi wsadził jeszcze dwie pestki. Cromka też pestkę mi włożyła nie raz. Mało tego. Dla innej Cromki byłem free fragiem - objechał mnie jak chciał :D Bo na otwartym ja mu wpakowałem jedną pestkę a ten mnie spompował z 1/2hp do zera. Jeżdżąc wokół mnie. Ale gość ogarniał, ze znanego klanu pochodził ;)

View PostMeinHerzBrennt, on 20 March 2017 - 02:07 PM, said:

Type 59 znerfili tak, że w porównaniu do oryginału jest niegrywalny i ani go nie zbuffowali, ani nikt rekompensaty nie dostał. Ale to przecież było po myśli randomowych prostaków, którym ze zazdrości tak żal dupę ściskał, że mogli nią węgiel na diamenty przerabiać. 

I jak MHB - zrobić powtórkę z historii ? Teraz też jest płacz ;) 

Milczeniem pominąłeś jeden fakt - w czasach swojej świetności T59 NIE MIAŁ godnego siebie przeciwnika - a tego o Defenderze powiedzieć się nie da. Gdy królował T59 nie było złotych pestek, które teraz stanowią 90% amunicji jakie ktoś we mnie ładuje, kiedy gram Defenderem, albo były dostępne wyłącznie za golda. Także nie porównuj proszę tych dwóch czołgów, bo ich historie są skrajnie różne ;) 

Edited by Steel_Raven, 20 March 2017 - 04:04 PM.

tdki1990 #96 Posted 20 March 2017 - 04:05 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 4542 battles
  • 393

View PosteXterm, on 20 March 2017 - 03:50 PM, said:

• Patriot OP (*)
  • Liberte OP (*)
  • Skorpion OP (*)

​bardziej niepokojące jest to że te dywagację nie pochodzą od kogoś takiego jak ja tylko od graczy uważających się za co najmniej doskonałych

Edited by tdki1990, 20 March 2017 - 04:05 PM.

klosiu_1 #97 Posted 20 March 2017 - 04:31 PM

Colonel

• Player
  • 43297 battles
  • 3,682
  • [SQDAX] SQDAX

View PostSteel_Raven, on 20 March 2017 - 03:59 PM, said:

Powiem Tobie tak : ostatnio to mnie T37 łoił od boku a nie byłem do niego ustawiony pod kątem 90o ;) I zanim udało mi się ustawić tak, aby odbił, to mi wsadził jeszcze dwie pestki. Cromka też pestkę mi włożyła nie raz. Mało tego. Dla innej Cromki byłem free fragiem - objechał mnie jak chciał :D Bo na otwartym ja mu wpakowałem jedną pestkę a ten mnie spompował z 1/2hp do zera. Jeżdżąc wokół mnie. Ale gość ogarniał, ze znanego klanu pochodził ;)

Milczeniem pominąłeś jeden fakt - w czasach swojej świetności T59 NIE MIAŁ godnego siebie przeciwnika - a tego o Defenderze powiedzieć się nie da. Gdy królował T59 nie było złotych pestek, które teraz stanowią 90% amunicji jakie ktoś we mnie ładuje, kiedy gram Defenderem, albo były dostępne wyłącznie za golda. Także nie porównuj proszę tych dwóch czołgów, bo ich historie są skrajnie różne ;) 

Ale jak to nie miał? Był nieprzebijalny tylko na górnej przedniej płycie i na wieży. W dolną płytę raz weszło, raz nie.  Z boków  każdy mógł go pompować jak chciał. Czyli dokładnie jak Defender, z tym że Defendera nie można komfortowo pompować z boku, bo ma tam znacznie mocniejszy pancerz.. I to nawet biorąc pod uwagę że teraz wszędzie gold lata.

Block Quote

​bardziej niepokojące jest to że te dywagację nie pochodzą od kogoś takiego jak ja tylko od graczy uważających się za co najmniej doskonałych

Dla ciebie to bez różnicy, bo ty masz problem z przebiciem wszystkiego, więc wszystko ci jedno, czy naprzeciw ciebie jest Defender, czy np IS-2.

Edited by klosiu_1, 20 March 2017 - 04:33 PM.

tdki1990 #98 Posted 20 March 2017 - 04:48 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 4542 battles
  • 393

View Postklosiu_1, on 20 March 2017 - 04:31 PM, said:

Ale jak to nie miał? Był nieprzebijalny tylko na górnej przedniej płycie i na wieży. W dolną płytę raz weszło, raz nie.  Z boków  każdy mógł go pompować jak chciał. Czyli dokładnie jak Defender, z tym że Defendera nie można komfortowo pompować z boku, bo ma tam znacznie mocniejszy pancerz.. I to nawet biorąc pod uwagę że teraz wszędzie gold lata.

Dla ciebie to bez różnicy, bo ty masz problem z przebiciem wszystkiego, więc wszystko ci jedno, czy naprzeciw ciebie jest Defender, czy np IS-2.

​różnica między nami polega na tym że ty masz o to ból w dolnej części kręgosłupa

a ja mam wywalone graty na to

Kwiliniosz #99 Posted 20 March 2017 - 05:35 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 19488 battles
  • 3,483

Nie wiem, czy grasz na modach i widziałeś z czego strzelali, ale założę się, że bez golda nawet by do Ciebie nie podjechali.

View Posttdki1990, on 20 March 2017 - 04:48 PM, said:

​różnica między nami polega na tym że ty masz o to ból w dolnej części kręgosłupa

a ja mam wywalone graty na to

To po co się udzielasz?

MeinHerzBrennt #100 Posted 20 March 2017 - 05:54 PM

Captain

• Player
  • 27006 battles
  • 2,274
  • [S1GMA] S1GMA

Jesteś słabo - przeciętnym graczem (to nie jest przytyk, to fakt) to i nic dziwnego. Jeżeli Cromwell Cię regularnie przebijał to pluł z APCRów a Ty musiałeś mu w tym pomóc, czyli wyjechać gdzieś na otwarte pole bez wsparcia. Nie ma się czym chwalić.

Nie wypowiadaj się o rzeczach, których na oczy nie widziałeś. Typa 59 spokojnie niszczyły HT tieru niżej i równotierowe medy, problem miały tylko medy tieru niżej. Całe jego OP polegało na ILOŚCI tych czołgów na randomie, pojedynczy Type nie wybijał się nad tłum. Defender jest czołgiem, który stwarza problemy IX i X tierom kiedy schowa dolną płytę, dodatkowo jest na tyle mobilny, że nadąży za natarciem i ma taką alfę, że bez wstydu może iść na wymianę ciosów z większością IX i X tierów. W jednym masz rację - Type 59 nawet za czasów świetności nie umywałby się do Defendera teraz, pomimo tych wszystkich zmian, które w grze zaszły. Z resztą, podyskutuj ze statystykami:

http://www.vbaddict....t_ratio&server= Win Ratio

http://www.vbaddict....e_dealt&server= DMG

I warto zauważyć, że próbki bitew NIE SĄ małe, więc ten argument z góry odpada.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users