Jump to content

Přebíjení tanku nad věží

• Please log in to reply
95 replies to this topic

Schmudla #21 Posted 20 January 2016 - 02:32 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 40845 battles
  • 1,412
  • [BIA] BIA

View PostHomer_J_S_, on 20 January 2016 - 02:57 PM, said:

Keď sa niekto aktívne snaží nebyť rajčinou, mal by si ten reload jednotlivých tankov preštudovať a nie inštalovať cheaty. Rád poskytnem rady a odkazy na stránky.

ale no tak ...

kolik je ve hře tanků, 400 ? 500 ? tuhle to bylo někde napsané

pokud je někdo nováček tak se poměrně rychle do kontaktu s t7-8 strojema tj. cca 300-400 tanků

to se jako vážně má o každém učit jak dlouho přebíjí ? když se musí naučit spoustu jiných důležitějších věcí (třeba kam, jak a čím střílet)

takkhle se to (možná;) časem naučí taky, otázka je jeslit by tne odpočet měl tikat a nebo být jako fixní číslo (co píše CNNK) asi by to bylo víc "fér"

jinak nevím jak ty ale já to hraju už docela dlouho a jediné co vím že tenhle tank nabíjí normálně (cca 8s - 90mm), dlouho (12s+ - 120mm) krátce (cca 5s 75mm) a kuarychle (autoladery) a pak jsou ještě artyny a 150mm děla, obojí 20s+ a bohatě mi to stačí

u tanků kam jsou dát děla různých tříd jsme v pytli ap oznám to většinou qaž když z někoho vyletí číslo dmg

no a s touhle hračkou to máš jak na stříbrném podnose se zlatou lžičkou a nemusels to 4 roky zjišťovat

pro mě za mě ať to má

ten realod je orientační, nezahrnuje bia, rammer, větráky, mrtvého nabíječ nic, u zásobníků to navíc po každém vystřelu ukazuje přebití celého zásobníku (myslím že je mod který i počítá náboje ale ten už sjme dlouho neviděl), jediné co, že odpadá další věc kterou musí sledovat (kdy kdo vystřelil), ano je to výhoda, asi není fér, ale zrovna u začátečníka to není žádný gamebreaker ... (jo to takovej ten chytrej aimbot to je jiná káva :)

Gabriel_i5_Back #22 Posted 20 January 2016 - 02:42 PM

Major General

• Player
  • 46025 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View PostSchmudla, on 20 January 2016 - 02:32 PM, said:

ale no tak ...

kolik je ve hře tanků, 400 ? 500 ? tuhle to bylo někde napsané

pokud je někdo nováček tak se poměrně rychle do kontaktu s t7-8 strojema tj. cca 300-400 tanků

to se jako vážně má o každém učit jak dlouho přebíjí ? když se musí naučit spoustu jiných důležitějších věcí (třeba kam, jak a čím střílet)

takkhle se to (možná;) časem naučí taky, otázka je jeslit by tne odpočet měl tikat a nebo být jako fixní číslo (co píše CNNK) asi by to bylo víc "fér"

jinak nevím jak ty ale já to hraju už docela dlouho a jediné co vím že tenhle tank nabíjí normálně (cca 8s - 90mm), dlouho (12s+ - 120mm) krátce (cca 5s 75mm) a kuarychle (autoladery) a pak jsou ještě artyny a 150mm děla, obojí 20s+ a bohatě mi to stačí

u tanků kam jsou dát děla různých tříd jsme v pytli ap oznám to většinou qaž když z někoho vyletí číslo dmg

no a s touhle hračkou to máš jak na stříbrném podnose se zlatou lžičkou a nemusels to 4 roky zjišťovat

pro mě za mě ať to má

ten realod je orientační, nezahrnuje bia, rammer, větráky, mrtvého nabíječ nic, u zásobníků to navíc po každém vystřelu ukazuje přebití celého zásobníku (myslím že je mod který i počítá náboje ale ten už sjme dlouho neviděl), jediné co, že odpadá další věc kterou musí sledovat (kdy kdo vystřelil), ano je to výhoda, asi není fér, ale zrovna u začátečníka to není žádný gamebreaker ... (jo to takovej ten chytrej aimbot to je jiná káva :)

Ale no ták. Koľko je v hre diel. A koľko tankov má tie delá v tieroch ktoré hrávaš? To vážne hodláš takto zavádzať po 35K hrách. Nehovoriac o tom že je presný reload nie je potrebný. Stačí vedieť či stihnem dve kým prebije.

EDIT To sa tu vážne dvaja BIA zastávajú inštalovania cheatov? Som v šoku na mobile nie je vidno z akého klanu si.

Edited by Homer_J_S_, 20 January 2016 - 02:46 PM.

Schmudla #23 Posted 20 January 2016 - 02:46 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 40845 battles
  • 1,412
  • [BIA] BIA

View PostHomer_J_S_, on 20 January 2016 - 03:42 PM, said:

Ale no ták. Koľko je v hre diel. A koľko tankov má tie delá v tieroch ktoré hrávaš? To vážne hodláš takto zavádzať po 35K hrách. Nehovoriac o tom že je presný reload nie je potrebný. Stačí vedieť či stihnem dve kým pebije.

vždyť píšu :

jenže ot jaký tank má jaké dělo jsem se mohl učit postupně jak je přidávali, nováček tohle musí u všechno zvládnout hned při vstupu nebo bude umírat a skilleři mu budou nadávat proč tam vyjíždí když VÍ že budou mít nejspíš přebito

(ano a na tu druhou ránu potřebuješ (aspoň rámcově) vědět jak dlouho přebíjí )

HavranRyc #24 Posted 20 January 2016 - 03:12 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22273 battles
  • 1,330

View PostHomer_J_S_, on 20 January 2016 - 02:42 PM, said:

Ale no ták. Koľko je v hre diel. A koľko tankov má tie delá v tieroch ktoré hrávaš? To vážne hodláš takto zavádzať po 35K hrách. Nehovoriac o tom že je presný reload nie je potrebný. Stačí vedieť či stihnem dve kým prebije.

EDIT To sa tu vážne dvaja BIA zastávajú inštalovania cheatov? Som v šoku na mobile nie je vidno z akého klanu si.

XVM je cheat = ano, i v BIA jsou cheateři (kde nejsou?), i já jsem tedy cheaterem.

Nechlubím se tím, nezatajuji to a jsem připraven za to nést následky.

Ale boj proti tomu není mým jobem, od toho jsou tady jiní, a to jak se k tomu staví můžeme vidět na oficiálních WOT streamerech.
Já se s tou situací pouze smířil a nějak se podle toho zachoval...
Takže ať si každý nainstaluje co chce, případné následky si ponese sám.

Edited by HavranRyc, 20 January 2016 - 03:13 PM.

PeterkoFighter #25 Posted 20 January 2016 - 03:24 PM

Lance-corporal

• Player
  • 30387 battles
  • 73

Zdravim, jak som tento topic videl, myslel som, ze sa dotyčný pýta na penetráciu panciera na strechách tankov. Což už mi je u vačšiny tankov známe ale tešil som sa, že sa snaď dozviem niečo nové. Ale nie...namiesto toho klasická debata...tak jo, po dobe si na fóre taky ulevím...

Taky ma docela šokuje, že sa nováčik obratom pýta na módy. Čo chcete po nováčkovi? V každom druhom topicu na fóre sa pretekáte vo WN8, chudák nováčik nechce byť pozadu a miesto zábavy je to honitba za statmi. Naučil by sa, stejne ako ja. Kým som nedostal od 9T WT trikrát v jednej bitke, nemohol som si zapamatať akú to vlastne má alfu až som zistil, že ma v T8 heavy vždy vypne na tri rány. A jak rýchlo to nabíja IS-3 sa dá tiež na základe herných skúseností zapamatať pomerne rýchlo. Akurát niekto chce, iný nie...

Mám dlhodobo jeden názor - módy (v akejkolvek povolenej či nepovolenej podobe) existujú, úplne každý si ich može najsť, inštalovať a používať. Kto tak nerobí, sám sebe škodí, pretože stráca výhodu oproti tým, čo módy používajú. Proti tomuto faktu nevidím argument. Že poskytujú v bitke výrazné výhody, to mi tiež nikto neodargumentuje.

Samozrejme, že som naštvaný a nechápem ako mojej 112 penetrujú tanky kopulky za plnej jízdy 2-3 krát po sebe, može a nemusí byť náhoda, može a nemusí byť známy mód. Čo s tým urobím? Nič, zbytočne sa rozčulovať nad hrou.

Ako každý (alebo vačšina), tiež chcem vyhrávať a byť lepší a lepší. 17k bitiek používam absolutne čistého klienta bez módov a viac si vážim tých, ktorý to hrajú stejne (rešpekt ANV, pokiaľ je to pravda jak píše Houmer). Na druhej strane nevyčítam nič tým, čo si módami pomáhajú. Ja osobne radšej ostanem týmto priemerným hráčom, už aj preto, že som lenivý módy hladať, inštalovať atď. Naviac, módy by v mnohých situáaciách pomohli ale o toľko lepšieho hráča by zo mňa určite neurobili. A ten pocit, hmmm, ty máš WN8 a ja to umím slušne aj bez módov...každého samozrejme zahreje na srdci niečo iné...

Nech sa vám darí, s módmi či bez nich...

HavranRyc #26 Posted 20 January 2016 - 08:47 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22273 battles
  • 1,330

View PostKeldy, on 20 January 2016 - 04:32 PM, said:

žádný mod neobejde RNG , jasně může mít aimbot co mu najde ten weakspot na kopulce ale stejně když jede má koláč přes celý tvůj tank ( minimálně ) 

Nemusí, na kulometech je to jedno, tam to flákáš na tu 10% šanci na hit středu.

A furt je tam ten bonus rychlejšího zaměření...

PeterkoFighter #27 Posted 21 January 2016 - 11:32 AM

Lance-corporal

• Player
  • 30387 battles
  • 73

View PostKeldy, on 20 January 2016 - 03:32 PM, said:

žádný mod neobejde RNG , jasně může mít aimbot co mu najde ten weakspot na kopulce ale stejně když jede má koláč přes celý tvůj tank ( minimálně ) 

Jasne, tiež som dal s čínskym 122mm delom par zázračných shotov, napr. na Sigriede za jízdy na 150 do skauta v plnej rýchlosti na hradbách. Ale toto bolo aj na mňa hodne, nemám predstavu o mechanike módov, kam a ako presnie mieria, jedna VK A by ma však nemala takto triafať, myslím. Ale skutočne sa nehádam, mohol mať šťastie stejne ako ja u toho skauta, ten si tiež mohol myslieť, že to mám "namódované...jak som písal, ať si to má kto chce, neurobím s tým nič a nebudem sa tým zaťažovať :-)

La_Drang_ #28 Posted 22 January 2016 - 09:20 PM

Warrant Officer

• Player
  • 67687 battles
  • 587
  • [BBB2] BBB2

View PostHomer_J_S_, on 20 January 2016 - 02:42 PM, said:

Ahoj Homre. I když kluky z BIA extra moc nemusím, tak v tento moment se ho musím zastat . Proč? V tuto chvíli je ve hře okolo cca 60 kusů tier 8 a to včetně těch, které se daly vyhrát v misi. Pokud budu brát v potaz, že 20 z nich jsou prem tanky, tak ti zůstane krásně kulaté číslo 40. No, a teď mi " řekni ". Při kterém výzkumu není potřeba či není možné vyzkoumat minimálně 2 děla od každého tieru. Když to vynásobím, tak to dělá přibližně 80 kusů děl a dovolím si tvrdit i 100. pokud k tomu připočtu i jiné tiery a budu brát v potaz, že se někde stejné modifikace opakují a ve hře takových tanků ne 400, ale 300, tak mi vyjde při koeficientu 1,5 450 kusů děl ve hře. Koeficient jsem požil úmyslně, poněvadž ně vždy je zapotřebí zkoumat 2 kusy děl. Pokud by si aspoň někdo pamatoval 300-350 nabíjecích časů, tak by byl dobrý. Do toho jsem nepočítal různá vylepšení, která ten čas mohou měnit, ale to je zase na úkor jiných vymožeností. Otázka n a závěr. Jak si může nováček zapamatovat či pamatovat okolo 300-350 nabíjecích časů ?

Dexeek #29 Posted 22 January 2016 - 10:07 PM

Lieutenant

• Player
  • 48365 battles
  • 1,992
  • [PRASE] PRASE
A jak si je může zapamatovat veterán? To je do značné míry otázka zkušenosti, který si, s odpuštěním, kdejakej noob se 400 bitvami přičaruje díky "módu"...mimochodem, nevěřím, že tohle bude kdo nepoužívat a zároveň se toho cheatu zastávat.

cNNk #30 Posted 22 January 2016 - 10:54 PM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,717
  • [9-TDR] 9-TDR

View PostLa_Drang_, on 22 January 2016 - 09:20 PM, said:

Otázka n a závěr. Jak si může nováček zapamatovat či pamatovat okolo 300-350 nabíjecích časů ?

A ty si snad myslis, ze treba ja si to pamatuju? Ze poznam vsechny dela podle vzhledu? Staci mi to znat cca orientacne .... ale tyhle rozhovory nemaji cenu, protoze u kazdeho "nefer" modu se najdou lidi co to okecaji, jak je to vlastne jen kosmeticke a jak to vlastne neni podvadeni a zvyhodnovani se ... atp. A pak hra po 4 letech vypada tak jak vypada.

SanyaJuutilainen #31 Posted 25 January 2016 - 10:37 AM

Lieutenant

• Player
  • 20876 battles
  • 1,877
  • [GUP] GUP

View PostMiri37, on 20 January 2016 - 08:45 AM, said:

Pokud se nepletu, tak v radách pro hráče a možná i pro začátečníky se instalování modů doporučuje. Nevidím absolutně žádný důvod, proč by se měl začátečník jejich instalování vyhýbat.

U ANV se hraje bez modů? Pokud ne, tak to je jasný důkaz úpadku WoT, když ani dobří hráči nedokážou hrát bez modů!

Pokud si dobře pamatuju, tak bez modů hrají ti nejlepší - protože v ESL a velkých turnajích on-site ti nikdo mody nepovolí :)

snipst6 #32 Posted 25 January 2016 - 10:53 AM

Lieutenant

• Player
  • 5438 battles
  • 1,603
  • [DF-CZ] DF-CZ

Trochu off,ale já žiju v přesvědčení,že na tanku jsou namontované kanóny a né děla.

Nebo jak to tedy je?:)

tettex #33 Posted 25 January 2016 - 11:03 AM

Warrant Officer

• Player
  • 54358 battles
  • 926

View PostSanyaJuutilainen, on 25 January 2016 - 10:37 AM, said:

Pokud si dobře pamatuju, tak bez modů hrají ti nejlepší - protože v ESL a velkých turnajích on-site ti nikdo mody nepovolí :)

Bravo. Slovo demagoga. To ovšem znamená že všichni mají zajištěny stejné podmínky. Je to nějak ošetřeno, že? Na CW,odřadech, pobliku je to jen na čestné slovo. Myslíš si , že tam mají všichni čisté klienty???

Dexeek #34 Posted 25 January 2016 - 01:17 PM

Lieutenant

• Player
  • 48365 battles
  • 1,992
  • [PRASE] PRASE

View Posttettex, on 25 January 2016 - 11:03 AM, said:

Bravo. Slovo demagoga. To ovšem znamená že všichni mají zajištěny stejné podmínky. Je to nějak ošetřeno, že? Na CW,odřadech, pobliku je to jen na čestné slovo. Myslíš si , že tam mají všichni čisté klienty???

A navíc to taky musí umět hrát a jejich skill není založený na tom, kolik toho dokážou vyštrachat z temných zákoutí ruského internetu. Úplně jiný vesmír, tomu bys nevěřil :ohmy:

tettex #35 Posted 25 January 2016 - 01:29 PM

Warrant Officer

• Player
  • 54358 battles
  • 926

View PostDexeek, on 25 January 2016 - 01:17 PM, said:

A navíc to taky musí umět hrát a jejich skill není založený na tom, kolik toho dokážou vyštrachat z temných zákoutí ruského internetu. Úplně jiný vesmír, tomu bys nevěřil :ohmy:

Máš pravdu soudruhu. Jen mi není jasné proč to všichni do doby před banánováním měli vytuněné. Přesně proto , aby bez tuningu nebyli v nevýhodě proti ostatním. Nula od nuly pojde , což na ostatních bojištích neplatí. Všichni jsme podvodníci , ale protože to nikdo nekontroluje a sami se nepřiznáme, je to OK. Já jsem pro zrušení složky res_mod.

Kayi4ek #36 Posted 25 January 2016 - 05:16 PM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222
Jen tak mimo téma. Zrovna za tenhle mód se banuje ;)

HavranRyc #37 Posted 25 January 2016 - 05:22 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22273 battles
  • 1,330

View PostKayi4ek, on 25 January 2016 - 05:16 PM, said:

A to je ten problém.

Ví komunita o tom že se za to banuje? Kde je to uvedeno?

Na jakém základě za tento mód banujete?

Proč nebanujete za ostatní módy dle stejného pravidla?

Mi to banování přijde spíš jako taková zadní vrátka. Chceme se někoho zbavit? Má módy? Máme důvod.

Sice mají nepovolené módy i skoro všichni ostatní, ale dokud nám nevadí, necháváme je být...

PePe_BADABUM_in_FullHD #38 Posted 25 January 2016 - 05:24 PM

Warrant Officer

• Player
  • 14924 battles
  • 917
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostKayi4ek, on 25 January 2016 - 04:16 PM, said:

Takže už je někde offiko seznam zakázaných módu?

(mám Gottwyho modpack pro rejpaly)

E: Havran byl rychlejší

Edited by Atnill, 25 January 2016 - 05:25 PM.

SC0RCH3r #39 Posted 25 January 2016 - 05:45 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36828 battles
  • 442
  • [PCSTB] PCSTB

View Posttettex, on 25 January 2016 - 12:29 PM, said:

Máš pravdu soudruhu. Jen mi není jasné proč to všichni do doby před banánováním měli vytuněné. Přesně proto , aby bez tuningu nebyli v nevýhodě proti ostatním. Nula od nuly pojde , což na ostatních bojištích neplatí. Všichni jsme podvodníci , ale protože to nikdo nekontroluje a sami se nepřiznáme, je to OK. Já jsem pro zrušení složky res_mod.

Vzhledem k tomu, co podle tvého příspěvku v jiné sekci fora, má být banovatelné, myslím, že jsem rád, že o tom nerozhoduješ. Protože argument, že někdo hraje dobře jen kvůli modům je u WOT nehorázná kravina, spíš bych řekl, že hráč který se příliš spoléhá na mody bude hrát hůř.

Btw. momentálně mám hru čistou hru už přes měsíc (předtím jsem měl webium standard) a hraje se mi nejlíp za poslední rok a jediné, co mi opravdu chybí jsou vylepšené zvuky motorů/děl a třířádková garáž. A taky Mass Effect music pack, ačkoliv si to můžu pustit i tak na youtube ;)

HavranRyc #40 Posted 25 January 2016 - 05:55 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22273 battles
  • 1,330

View PostSC0RCH3r, on 25 January 2016 - 05:45 PM, said:

Vzhledem k tomu, co podle tvého příspěvku v jiné sekci fora, má být banovatelné, myslím, že jsem rád, že o tom nerozhoduješ. Protože argument, že někdo hraje dobře jen kvůli modům je u WOT nehorázná kravina, spíš bych řekl, že hráč který se příliš spoléhá na mody bude hrát hůř.

Btw. momentálně mám hru čistou hru už přes měsíc (předtím jsem měl webium standard) a hraje se mi nejlíp za poslední rok a jediné, co mi opravdu chybí jsou vylepšené zvuky motorů/děl a třířádková garáž. A taky Mass Effect music pack, ačkoliv si to můžu pustit i tak na youtube ;)

To není moc argument.

Kolo za půl mega taky z nikoho lepšího cyklistu neudělá, ale všichni profíci je používají. 

Módy z tebe lepšího hráče technicky neudělají, ale umožní ti dosáhnout lepších výsledků. 

Už jen tím, že mažou třeba nulovou situation awareness. Sice ji má člověk pořád nulovou, ale to nevadí, protože ho na to upozorňují módy. Nejsem lepší hráč, ale výsledky mám lepší.

A o to tady jde...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users