Jump to content

Problém s Bluetooth sluchátky při WOT - zpoždění zvuku

sluchátka zpoždění zvuk bluetooth

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Hulisman #1 Posted 24 January 2016 - 07:25 PM

Private

• Player
  • 48735 battles
  • 3

Ahojda tankisté.

Ježíšek mi pořídil nová sluchátka k PC. Jedná se o Bluetooth Philips SHB3060 a k tomu adaptér ASUS USB BT 4000. Sluchátka jsou normálně spárovaná a plně funkční při jakémkoliv provozu na PC, tedy videa, písničky atd. Pouze při hraní WOT se mi vždy po nějaké době zpozdí zvuk proti obrazu. Takže třeba zvuk zásahu slyším tak jednu až dvě vteřiny po skutečném obdržení. Musím vždy sluchátka vypnout a znovu zapnout, pak to zase nějaký čas funguje normálně. Doba provedení chyby je různá, někdy už v první bitvě někdy třeba až po páté. Zkoušel jsem najít nějaké řešení, ale už si nevím rady. Kdyby kdokoliv měl nějakou zkušenost a mohl pomoci, byl bych velice vděčný. Nyní chci ještě odzkoušet někoho s WOT v notebooku s BT, aby to šlo odzkoušet bez adaptéru, jestli budou sluchátka zlobit i tak. Když hraji WOT se starými bezdrátovými sluchátky (wireless), problém se zvukem nemám žádný. Díky za případnou pomoc nebo nápovědu. 

kwak0006 #2 Posted 04 June 2017 - 02:49 PM

Lance-corporal

• Player
  • 43573 battles
  • 67

Možný problém je rušení ostaními BT zařízeními ,myš,klávesnice atd. Pak také záleží na adaptéru ,měl by min stejnou specifikaci jako sluchátka a spíš vyšší.Další problém je  slabé PC,ono při  videu atd to ještě nemusí být znát,ale hra zatíží PC a může být být problém  právě se spožděním.Další je pokud máte wifi a nebo jich je víc,které jedou v pásmu 2.4MHz. pokud by jste eliminoval všechna tato možná omezení 100% funkčnosti,pak se teprve dá říct zdali ej problém např se sluchátky ;-)

Also tagged with sluchátka, zpoždění, zvuk, bluetooth

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users