Jump to content

Panzer 58 Mutz

• Please log in to reply
64 replies to this topic

Corny__ #61 Posted 07 February 2018 - 10:26 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 6743 battles
  • 394
  • [_AF_] _AF_

Tak jsem se napálil a mutze si pořídil popsat to zatím nedokážu, nejezdí to osmičky, není to tedy osmička, respektive je to desítka s osmičkovými parametry, dělo? S žádným tankem co mám v garáži se mi nestalo, abych 2-3x po sobě dingl udese u mutze žádný problém. Radím nekupovat!, já osobně tomu dám pár bitev a jdu vyřizovat reklamačku :teethhappy: . Dělo v žádném případě nemá přesnost 0,36, wargaming jsi to upravil skrytě podle sebe, jak jinak vysvětlit bitvu/y, kde z 15  plně doměřených střel netrefíte nic? Jak hrát papírový tank, který netrefuje na 300 metrů? Nijak, prodat, reklamovat. :)

Jinak z mých dosavadních poznatku : pancíř 0(což jsem čekal), dělo nepřesné, nelze hrát jako sniper, slušné camo 

statisticky 80% x tier osmičky to nehraje, zbytek devítky(z 15 prvních bitev, 2x osmičkové bitvy). 

*už nepřemýšlím o reklamaci, reklamuju :teethhappy: stačilo mi cca 15 bitev

pro budoucí majitele:

algoritmus pro mutze :

(17 bitev)VIII,X,IX,,X,X,X,VIII,X,X,X,X,IX,X,X,X,X,X,víc jsem nezvládl

Edited by Corny__, 08 February 2018 - 12:00 AM.

AdmiralBeckettBrass #62 Posted 06 April 2018 - 06:52 AM

Sergeant

• Player
  • 34034 battles
  • 235

View PostNorintheris, on 11 February 2017 - 09:42 AM, said:

S tímhle tankem neexistuje 99% šance porážky v bitvě. Jediný rozhodující faktor jsi ty sám o sobě. Je nutné si přiznat, že hraješ celkem špatně a přestat házet vinu na ostatní. Když v něm jede dobrý hráč, pak je to 50 na 50, že se mu podaří ovlivnit bitvu natolik, že může vyhrát. Těch dalších 50% jsou pak započítané náhody a RNGesus. V tvém případě je to schopnost ovlivnit bitvu jenom z 10% a 90% letí směrem k nepříteli a RNG.

Já třeba s ním mám 56% winratio za 95 bitev, zatím jsem si neudělal mastera, ale plánuji to jakmile se vrátím k aktivnějšímu hraní.

Suma sumárum, podívej se třeba po nějakém návodu zde na foru, potřebuješ to jako sůl. Musíš se odnaučit házet vinu na ostatní, protože i ty sám máš špatné staty a odmítáš hrát s hráčema, kteří jsou na tom statově stejně jako ty.

Jinak ti nevěřím, že by neměl mistra ani na jednom tanku, minimálně by na jednom ho měl mít. Butchi sebestředný šašek není, jenom pouze informoval o tvých výkonech bez omáčky.

Jasně, tak ty jsi dobrý hráč, takže máš s tím tankem dobré statistiky. Tudíž třeba 90 procent hráčů je horších než ty a 50 procent je na tom z tvého pohledu vysloveně mizerně. Jenomže WG nechce ten tank prodávat pouze těm 10 procentům nejlepších, ale i těm ostatním. Tudíž férovější než tvoje vytahování by bylo říct, bohužel - pro špatné hráče je tenhle tank katastrofa....

mozkit #63 Posted 12 April 2018 - 08:36 AM

Corporal

• Player
  • 12031 battles
  • 149
  • [ARMOS] ARMOS
Zdravím, můžu se zeptat, jestli někdo tento tank používá, jak jste nakombinovali vybavení? Nasadil jsem vylepšeni posádky o 5%,  zrychlení nabíjení a maskovací síť. Posádku ještě neni možné skillovat. Zatím se s ním sžívám a učím (sleduju taky různý videa jak ho hrát atd.) Mě teda zatim dost baví. (cca 4 desítky bitev). Dekuji.

SWAT0013 #64 Posted 12 April 2018 - 09:06 AM

Colonel

• Player
  • 29490 battles
  • 3,680
  • [ANV-V] ANV-V

View Postmozkit, on 12 April 2018 - 09:36 AM, said:

Zdravím, můžu se zeptat, jestli někdo tento tank používá, jak jste nakombinovali vybavení? Nasadil jsem vylepšeni posádky o 5%,  zrychlení nabíjení a maskovací síť. Posádku ještě neni možné skillovat. Zatím se s ním sžívám a učím (sleduju taky různý videa jak ho hrát atd.) Mě teda zatim dost baví. (cca 4 desítky bitev). Dekuji.

Za mě klasickou trojkombinaci, která se dává skoro na všechna medka vyšších tierů - optika, nabiják, stabík.

Mike8924 #65 Posted 14 April 2018 - 08:10 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30839 battles
  • 612

MM u tohohle tanku je na přes držku. Na druhou stranu nemá žádnou větší slabinu (pancíř je sice totální papír, ale občas to něco dingne díky ostrým úhlům na věži).

Každopádně nelituji, že jsem si ho koupil. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users