Jump to content

Proč tahle hra začíná být o ničem

prohra

• Please log in to reply
120 replies to this topic

levapking #21 Posted 28 January 2016 - 08:22 PM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

View Postbar2fly, on 28 January 2016 - 06:50 PM, said:

Já nebrečím, já se ptám. A mimo mísu jak píšeš jsou kecy o rukách hlavě, rukách na srdíčku apod. Zametat před svým prahem si nepotřebuju není důvod. Ten příklad byl spíš o tom proč je tolik her 15-0. V podstatě je jedno kolik potom uděláš dmg. S tím Emilem to byla jedna z hodně špatných her co nevíc bijou do očí, ty ostatní se umísťuji v horní polovině tabulky jak dmg tak exp a je jedno jestli jedu lehký, střední, těžký nebo stíhače. S artinama se spíš zaučuju. Je hodně smutný když jedu s lehkým Wz nebo středním pantherem mám nastříleno přes 2500dmg a v tabulce pak koukám že E100 má 1100, IS4 700, WT 1600 - upozorňuji že nekempuji. Když se to stane občas tak OK některý bitvy se nepovedou, ale když to je pak z 20 her 4 nebo 5 her. Tak mě to pak nebaví. A tohle je hra a hra je o zábavě.

Ptáš se naprosto zbytečně. Kdyby ses podíval na výsledky jiných hráčů a to hlavně na ty, kde je WR 60 a více procent, tak by ti to muselo být jasné. Samozřejmě, že pouze v tom případě, že nezastáváš konspirační teorii o protekčních účtech. Dále pak bys měl vědět, že nemálo hráčů s vysokým WR toho dosáhlo hrou v četách, popřípadě hraním pouze vybraných tanků, i když hrají pouze sólo. Což  je třeba můj případ.

bar2fly #22 Posted 28 January 2016 - 08:26 PM

Private

• Player
  • 43700 battles
  • 22
  • [BURAN] BURAN
Nemůžu souhlasit, hraju všechny tanky, proto tam kde nemám posádku se skillama je to horší, např  us artina s tou netrefím nikdy nic respektive hodně málo, pak jsou tanky který jsou samy o sobě špatný pro mě a moc s nima neumím, to ovšem nevysvětluje ty porážky s výsledkem 0-15. Jde mě o ten výsledek proč je tak špatnej přeci žádná hra není jenom o mě a znovu většinou  cca 85 procent se umisťuji v horních patrech. Až začnu hrát na statistiky vyberu si ktomu ty tanky se kterými mě to jde a na ty ostatní budu kašlat.

bar2fly #23 Posted 28 January 2016 - 08:32 PM

Private

• Player
  • 43700 battles
  • 22
  • [BURAN] BURAN
Když hraju četu tak je to super, mě porážky nevadí, mám 51,47 vítězství což je super a ikdybych měl jen 40 procent neva. Jde mě jen o výsledek 0-15 proč jeden tým je 2 třídy jinde a proč je těch her tolik. Před rokem to nebylo, to jsem si ještě kupoval premka, teď už se mě moc nechce investovat do něčeho co mě tolik nebere. A k tý četě, já nepoužívám žádný mody, ale kolega když mě hlásí jak na druhé straně jsou fialky a u nás rajčátka. To si pak výhry hodně cením. Tak si říkám proč. Jsem ve většině případů v tak hrozným týmu.

papuchalk #24 Posted 28 January 2016 - 08:50 PM

Captain

• Player
  • 23792 battles
  • 2,462

je to fakt do očí bijící, já to mám poslední týden. tolik her 2:15 zasebou. to nedává žádnou logiku. už z podstaty věci náhody to není možný prostě

takový hry jsou o ničem i když jsem na vítězné straně, protože nepřítel se vypaří tak rychle, že si an nestihnu někdy vystřelit. kam všechny ty hpčka zmizí, nechápu

Jack_Re4cher #25 Posted 28 January 2016 - 09:03 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 39135 battles
  • 374
  • [BGANG] BGANG

View Postbar2fly, on 28 January 2016 - 06:50 PM, said:

A tohle je hra a hra je o zábavě.

Pexeso je taky hra a když jen tak bezhlavě otáčíš kartičky, tak nevyhraješ. Tady je to stejný - když tvůj tým prohraje 0:15, tak jen bezhlavě otáčel kartičky :D

Teď trošku vážněji. Chceš vysvětlit něco, co může způsobit strašně moc aspektů - žádná koncentrovaná palba, nedorážení tanků na ránu, RNG, špatné sledování minimapy většiny týmu, neaktivita na straně mapy, kde by se mělo tlačit, horší artynáři a bla bla bla..... ... zkus se podívat na replaye, nainstaluj si mód na volnou kameru do replayů a zkus si na svou otázku najít odpověď sám :)

Jinak mě už fakt nenapadá, co chceš na svůj dotaz vlastně slyšet za odpověď?! Že je to teď horší, protože sis přestal kupovat premiák?!

levapking #26 Posted 28 January 2016 - 10:17 PM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

Hele, dám ti sem sice starou tabulku, kterou už jsem na tohle fórum dával několikrát ( už nevím kam ) ale to na jejím obsahu asi nic nemění. Tam jasně vidíš, že dokud nedosáhneš určité kvality své hry, tak prostě víc výher mít nebudeš, a ani potom to nebude žádná hitparáda. A rač si povšimnouti, že ani ti nejnamakanější skilleři, kteří mají nad WN 3000, tak ten WR nad 60% jen ztěžka vytáhnou. Ta hra je totiž tak nastavená. WG dělá co může, aby skvělý hráč minimálně ovlivinil výsledek. Kdyby se hra vrátila 2 roky nazpátek, tak mám s Hellcatem a T40 asi tak 70% WR.....:B  Doplním k těm hodnotám barvičky ale to bude jen můj odhad. Samozřejmě, že jsou možné odchylky, ale v celkové statistice je odchylka nepodstaná. Taky je třeba si uvědomit, že v téhle hře se dá něco statisticky určit až po odehrání několika stovek bitev. Dělat závěry ze 100 bitev je naprosto nic nevypovídající.

- alespoň 47% výher dosáhlo 80% hráčů - červená
- alespoň 48% výher dos
áhlo 60% hráčů - červená oranžová
- alespoň 49% výher dosá
hlo 40% hráčů - oranžová
- alespoň 50% výher dos
áhlo 25% hráčů - oranžová žlutá
- alespoň 51% výher dosá
hlo 15% hráčů - žlutá
- alespoň 52% výher dos
áhlo 10% hráčů - žlutá zelená
- 53% - 55% výher dosáhlo 5% hráčů - zelená modrá
- 56% - 61% výher dosáhlo 1% hráčů - modrá
- 62% - 66% výher dosáhlo 0,1% hráčů - fialová

Edited by levapking, 28 January 2016 - 11:03 PM.

Donronin28 #27 Posted 01 February 2016 - 08:28 PM

Private

• Player
  • 13682 battles
  • 36

View PostiTrolling, on 26 January 2016 - 08:58 PM, said:

ja to vim naprosto presne - ruce olsove :)

No ty jsi taky mamlas!! Můžu potvrdit, že takový jako ty hru jenom ničí! Taky jseš jeden z těch adeptů-hecrů! Zakázaný mody atd.

Jack_Re4cher #28 Posted 01 February 2016 - 08:34 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 39135 battles
  • 374
  • [BGANG] BGANG

View PostDonronin28, on 01 February 2016 - 07:28 PM, said:

No ty jsi taky mamlas!! Můžu potvrdit, že takový jako ty hru jenom ničí! Taky jseš jeden z těch adeptů-hecrů! Zakázaný mody atd.

:D:D Kvůli takovým jako jsi ty mě neskutečně irituje, že změnili systém reputace na fóru!

Ale že mám dobré srdce, tak tě i naučím psát slovo hacker -> nikoliv "hecrů", ale "hackerů" :)

Donronin28 #29 Posted 01 February 2016 - 08:38 PM

Private

• Player
  • 13682 battles
  • 36

View PostLooser4, on 27 January 2016 - 08:10 PM, said:

Otázka, kolik těch bitev zažije on, je mimo mísu, protože on tu nebrečí :)

Prvně si zameť před svým prahem - hraješ špatně, tak prohraješ. Sejde se vás takových v týmu víc, tak prohrajete větším rozdílem. Ano, mě takové bitvy taky štvou (ať už se jedná o porážky nebo vítězství;)), ale v případě vítězství se sám sebe ptám, co jsem měl udělat jinak, abych měl nastřílenou nějakou slušnou dmg a v případě porážky taky přemýšlím, co jsem měl udělat jinak a lépe, abych si alespoň něco nastřílel.

Takže ruku na srdíčko a přestaň se tady ohánět narážkama, co si o kom myslíš dle odpovědí na tvůj problém. Tvůj problém je v tvé hlavě ;)

Musím dát za pravdu kolegovi, hra je příšerná když neplatíš!!:-P Všichni kteří zde evokují opak, tak už hráli betu a za prachy, který sem vrazili by bylo "12" neurekom!! :-P

Terentius #30 Posted 01 February 2016 - 08:41 PM

Major

• Player
  • 13101 battles
  • 2,527
  • [UC0RN] UC0RN

View PostDonronin28, on 01 February 2016 - 08:38 PM, said:

Musím dát za pravdu kolegovi, hra je příšerná když neplatíš!!:-P Všichni kteří zde evokují opak, tak už hráli betu a za prachy, který sem vrazili by bylo "12" neurekom!! :-P

Spoiler

Donronin28 #31 Posted 01 February 2016 - 08:41 PM

Private

• Player
  • 13682 battles
  • 36

View PostLooser4, on 01 February 2016 - 07:34 PM, said:

:D:D Kvůli takovým jako jsi ty mě neskutečně irituje, že změnili systém reputace na fóru!

Ale že mám dobré srdce, tak tě i naučím psát slovo hacker -> nikoliv "hecrů", ale "hackerů" :)

Tak sorry za překlep, ale řeší se něco jiného a jak je vidět, tebe zajímá jen co tady plkat. To můžeš na feis, tam ty tvoje blbosti možná někoho budou zajímat!

Donronin28 #32 Posted 01 February 2016 - 08:46 PM

Private

• Player
  • 13682 battles
  • 36

View Postlevapking, on 28 January 2016 - 09:17 PM, said:

Hele, dám ti sem sice starou tabulku, kterou už jsem na tohle fórum dával několikrát ( už nevím kam ) ale to na jejím obsahu asi nic nemění. Tam jasně vidíš, že dokud nedosáhneš určité kvality své hry, tak prostě víc výher mít nebudeš, a ani potom to nebude žádná hitparáda. A rač si povšimnouti, že ani ti nejnamakanější skilleři, kteří mají nad WN 3000, tak ten WR nad 60% jen ztěžka vytáhnou. Ta hra je totiž tak nastavená. WG dělá co může, aby skvělý hráč minimálně ovlivinil výsledek. Kdyby se hra vrátila 2 roky nazpátek, tak mám s Hellcatem a T40 asi tak 70% WR.....:B  Doplním k těm hodnotám barvičky ale to bude jen můj odhad. Samozřejmě, že jsou možné odchylky, ale v celkové statistice je odchylka nepodstaná. Taky je třeba si uvědomit, že v téhle hře se dá něco statisticky určit až po odehrání několika stovek bitev. Dělat závěry ze 100 bitev je naprosto nic nevypovídající.

- alespoň 47% výher dosáhlo 80% hráčů - červená
- alespoň 48% výher dos
áhlo 60% hráčů - červená oranžová
- alespoň 49% výher dosá
hlo 40% hráčů - oranžová
- alespoň 50% výher dos
áhlo 25% hráčů - oranžová žlutá
- alespoň 51% výher dosá
hlo 15% hráčů - žlutá
- alespoň 52% výher dos
áhlo 10% hráčů - žlutá zelená
- 53% - 55% výher dosáhlo 5% hráčů - zelená modrá
- 56% - 61% výher dosáhlo 1% hráčů - modrá
- 62% - 66% výher dosáhlo 0,1% hráčů - fialová

Koukám super tabulkář! Všude úžasný tabulky, ale o ničem! Zaspal jsi dobu, hra už je o něčem jiném. Na to kolik hráčů nabrali, by mohly udělat další server, protože s přeplněným tokem dat se hrát nedá!

Idahou #33 Posted 01 February 2016 - 08:47 PM

General

• Veteran
  • 36709 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

Kecy, jsi jen lama.

Jako opravdu se nad sebou zamyslete - Je to jen hra, nevadí, že v ní jste špatný. Máte na to právo a maximálně budete muset snést pár nadávek v bitvě. Ovšem tyhle ubohé výmluvy typu cheaty, hacky, neplatím-prohrávám... to jsou jen kecy slabochů. 

Falling_Toilet_ #34 Posted 01 February 2016 - 09:14 PM

Player

• Player
  • 23057 battles
  • 1,933
  • [PRASE] PRASE

View PostDonronin28, on 01 February 2016 - 07:28 PM, said:

Ja zase muzu potvrdit, ze takovi jako ty, hru jenom nici.

A ted babo rad!

Jack_Re4cher #35 Posted 01 February 2016 - 09:18 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 39135 battles
  • 374
  • [BGANG] BGANG

View PostTerentius, on 01 February 2016 - 07:41 PM, said:

Spoiler

:D pobavilo

View PostDonronin28, on 01 February 2016 - 07:41 PM, said:

Tak sorry za překlep, ale řeší se něco jiného a jak je vidět, tebe zajímá jen co tady plkat. To můžeš na feis, tam ty tvoje blbosti možná někoho budou zajímat!

Jojo, jak říkáš ..... ale s plkáním jsi začal ty, přečti si svůj první post ;)

View PostDonronin28, on 01 February 2016 - 07:46 PM, said:

Koukám super tabulkář! Všude úžasný tabulky, ale o ničem! Zaspal jsi dobu, hra už je o něčem jiném. Na to kolik hráčů nabrali, by mohly udělat další server, protože s přeplněným tokem dat se hrát nedá!

Pověz mi, prosím, o čem je nyní tato hra? Jsem špatný a chtěl bych se zlepšit, ale nevím na co se zaměřit?!

btw. příště zkus použít multiquote :P

Cerb4rus #36 Posted 01 February 2016 - 09:38 PM

Player

• Player
  • 48346 battles
  • 4,236

Donronin28 

driv jsme na pdobne blaboly reagoval, ted se podivam nejdriv na hodnoceni a svete div se 99% podobnych blabolu je od hracu s wn8 mensi nez 500, cim to bude ze hraci co neznaji zaklady hry jsou schopi najit forum na breceni, ale nejsou schopni najit na foru informace jak se zlepsit a k tematu ,ano hraci jako ty, jsou pricinou proc je hra takova jak je, plus honimirove co maji prumerny tank 4,5 a placaj se po rameni jak to tem novackum nadavaj :justwait:

Edited by Prazak, 01 February 2016 - 09:46 PM.

Stary_Medved #37 Posted 01 February 2016 - 10:00 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 71292 battles
  • 380

Všechny tyhle plačky by si měli nejdřív zamést před vlastním prahem a trochu se zamyslet.

je třeba v první řadě začít u sebe ...

například v tomhle videu je pár zajímavých postřehů ...

Spoiler

majky_666 #38 Posted 06 February 2016 - 02:55 PM

Warrant Officer

• Player
  • 154 battles
  • 674

View PostStary_Medved, on 01 February 2016 - 10:00 PM, said:

Všechny tyhle plačky by si měli nejdřív zamést před vlastním prahem a trochu se zamyslet.

je třeba v první řadě začít u sebe ...

například v tomhle videu je pár zajímavých postřehů ...

Spoiler

Znám lepší motivační video. Najdi si na YT motivační formule poslední skaut. Dávat to sem nebudu, stejně by mi to cenzor smáznul a dostal bych  warn.

levapking #39 Posted 06 February 2016 - 04:04 PM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

View PostPrazak, on 01 February 2016 - 08:38 PM, said:

Donronin28 

driv jsme na pdobne blaboly reagoval, ted se podivam nejdriv na hodnoceni a svete div se 99% podobnych blabolu je od hracu s wn8 mensi nez 500, cim to bude ze hraci co neznaji zaklady hry jsou schopi najit forum na breceni, ale nejsou schopni najit na foru informace jak se zlepsit a k tematu ,ano hraci jako ty, jsou pricinou proc je hra takova jak je, plus honimirove co maji prumerny tank 4,5 a placaj se po rameni jak to tem novackum nadavaj :justwait:

A ještě lepší jsou namachrovaní, egoističtí a zastydlí puberťáci, kteří na každého nováčka, který se tu objeví reagují tím, že ho neskutečným způsobem začnou ponižovat, dělat si z něj srandu a nádherně mu dávají najevo, jak jim opovrhují. A jelikož trpí nějakým mindrákem, tak urážejí a ponižují i každého jiného, který je na stejné nebo lepší úrovni ale dovolil si s nimi nesouhlasit. A hlavně s nimi nechce provozovat tohle nechutné chování vůči slabším hráčům. Tyto "experty" lze poznat jednoduše. Nemají žádné argumenty a svoje oponování v diskuzi mají postavené na urážkách, ponižování a vytahování věcí, které nemají s diskuzí pražádnou souvislost a i když jsem to psal už několikrát, jak se má diskutovat, tak je to zbytečné., a vypadá to potom tak, že když někdo napíše, že je tráva červená, tak tito diskuzní "experti" na to reagují asi takto:

1. Nebudeš mi tu nic vykládat o červené trávě protože máš 5 alternativních účtů.

2. Nebudeš mi tu nic vykládat o červené trávě protože máš sice WN 2200 ale jenom na tieru 4 ( tohle tvrdí i přes to, že dotyčný měl acc s výborným průměrným damage a WN  a operují s tím, že nově příchozí to nevědí )

3. Nebudeš mi tu nic vykládat o červené trávě protože jsi prodal svůj účet a to se nedělá

4. Nebudeš mi tu nic vykládat o červené trávě protože jsi se do 13-ti let počůrával

5. Nebudeš mi tu nic vykládat o červené trávě protože jsi ve škole kradl dětem svačiny

6. Nebudeš mi tu nic vykládat o červené trávě protože všechno co napíšeš je konspirace

7. Nebudeš mi tu nic vykládat o červené trávě protože jsi v diskuzi o matematice napsal, že 2 + 2 = 5

8. atd. atd. atd.

:trollface:

V podstatě těmto "expertům" nejde o to, dopracovat se v diskuzi nějakého výsledku ale pouze o to nějakým způsobem dát najevo, že jejich oponent je trouba.

View PostDonronin28, on 01 February 2016 - 07:46 PM, said:

Ta tabulka nemá s počtem hráčů nic společného, jelikož se v ní operuje s procenty. :girl: Jestli narážíš na to, že ti hra laguje protože je ve hře moc hráčů a přetěžují server, tak to je sice možné ale zase to nemá s tou tabulkou pranic společného. Navíc já žádné problémy s lagováním nemám a zkušenost je za ta léta taková, že v 99% případů je to problém u hráče, popřípadě u jeho internetového providera.

Edited by Haatra, 06 February 2016 - 06:53 PM.
Spojeno

snukly #40 Posted 06 February 2016 - 08:29 PM

Private

• Player
  • 30778 battles
  • 3
  • [HAO69] HAO69

Mna uz vazne zacina tato hra WoT [Editováno]!!!!!!!!! Kupim si premko tank T34 . Zo zaciatku daval mince tak okolo 25 000 - 30 000 bez premka. Teraz to tak pokazili ze ledva sa dostanem na 15 000 !!!! nehoraznost ako tuto hru [Editováno]! A nepiste mi .ze som sa pohorsil v hre. Dajte mi sem radsej link kde sa mozem vyplakat . Dikes

Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Edited by ClearEvil, 10 February 2016 - 09:51 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Also tagged with prohra

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users