Jump to content

Šťastný Valentank víkend!

• Please log in to reply
67 replies to this topic

EZI3 #61 Posted 15 February 2016 - 01:30 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16493 battles
  • 658
  • [WK_] WK_

View PostProwl3r, on 14 February 2016 - 12:59 PM, said:

Přesně,lepší než 1 den PÚ. Pro nás co jsme u hry jen pár hodin a dní v týdnu jsou osobní zálohy naprosto ideální.

Naprosto souhlasím. Jen je škoda, že v prodeji nejsou osobní zálohy na zvýšení příjmu kreditů - ty bych využíval hodně často...

Edited by EZI3, 15 February 2016 - 01:31 PM.

Articek #62 Posted 15 February 2016 - 03:24 PM

Sergeant

• Player
  • 8174 battles
  • 239

Ahoj,

pokud přemýšlíte nad koupí nějakého z těchto tanků, tak za sebe mohu velmi důrazně doporučit Valentina II. Prostě přestaňte přemýšlet a kupte si ho! 

Opravdu mohu říct, že Valentine II je nejlepší IV tank, co jsem hrál (a to mám T28E-F30 a Luchse)

Největší výhoda: omezený matchmaking na IV tier

Výhody:

- MM viz. výše

- výborný pancíř (chladnokrevný skoro každou bitvu), právě díky tomuto pancíři se hrají dobré bitvy, stalo se mi, že jsem obdržel 36 zásahu a prošlo jich pouze 9

- dobrá rychlost střelby

Největší nevýhoda: extrémně malý počet munice

Nevýhody:

- velmi malý počet munice (viz. výše) - zkušený hráč za lehce nadprůměrnou bitvu vystřílí min. 2/3 munice, mně se dokonce stalo, že mi na konci bitvy zbylo z 61 kusů munice už jen 4 kusy, což v té chvíli znamenalo jistou prohru, jelikož jsem zůstal sám

- špatná penetrace - nutnost loadovat goldy - a to až do té míry, že tam vozím půl na půl AP a APCR

- nic moc rychlost - na rovince se nedostanete přes 30km

Poznámka:

Pravý problém nastává pokud potkáte: 

- Valentina II proti sobě (jednou jsem takhle stál naproti jinému Valentinovi II a i s goldama jsme se proráželi tak každou 10. ranou)

- Matildu - Matilda je největší protivník tohoto tanku a mohu vás ubezpečit, že zepředu ji neprobijete ani s goldy -> nutnost objíždět ze strany, nejlépe však ze zadu

- Hetzera - to je prostě na tomhle tieru zabiják a vyjímkou není ani Valentine

Replay: V jedné bitvě:                                                                                   http://wotreplays.co...e/2484082#stats

- 1841 dmg

- Hrdina

- Válečník

- Velká ráže

- Obránce

- Spojenec

- Chladnokrevný

Edited by Articek, 15 February 2016 - 03:34 PM.

Mikhail800 #63 Posted 16 February 2016 - 06:57 AM

Lieutenant

• Player
  • 39168 battles
  • 1,996
  • [ANV-V] ANV-V

View Postunhappy360, on 12 February 2016 - 01:10 PM, said:

Kayi4ek:

Ja tú otázku vylepším. Ak mi tajný valentínko pošle balíček s Matildou BP a tú už mám v garáži, ale darček si vyzdvihnem až dajme tomu o týždeň (kedy už nebude Matilda v akcii) dostanem fulll gold? (1750g)?

View PostMikhail800, on 12 February 2016 - 02:49 PM, said:

Karol. Odpovieš pls na túto otázku?

Karol, vďaka za Tvoju ochotu neodpovedať na túto otázku a ozrejmiť nám to, že ste systém zmenili a už daný spôsob ako prísť lacnejšie ku goldom nefunguje. Hlavne, že vypisuješ inteligentné príspevky ku hocijakým zbytočnostiam....

WG už vďaka tomuto Tvojmu prístupu odomňa nedostane ani jedno euro. Dúfam, že si túto reakciu zaradíš do svojho feedbacku...

Kayi4ek #64 Posted 16 February 2016 - 11:50 AM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostMikhail800, on 16 February 2016 - 06:57 AM, said:

Karol, vďaka za Tvoju ochotu neodpovedať na túto otázku a ozrejmiť nám to, že ste systém zmenili a už daný spôsob ako prísť lacnejšie ku goldom nefunguje. Hlavne, že vypisuješ inteligentné príspevky ku hocijakým zbytočnostiam....

WG už vďaka tomuto Tvojmu prístupu odomňa nedostane ani jedno euro. Dúfam, že si túto reakciu zaradíš do svojho feedbacku...

Vážně se omlouvám, nevšiml jsem si otázky. Jsem poslední dobou nějáký nezodpovědný a této otázky jsem si měl všimnout. Samozřejmě bych měl radit hráčům v tom, jak přijít ke goldům chybou systému. Bohužel už to tak nefunguje, přesně jak jsi napsal.

Kolik jsi plánoval do hry investovat? Abych to společnosti vynahradil.

EDIT: Že ty jsi to chtěl zneužít a zjistil jsi, že to tak už nefunguje, přiznej se :P

Edited by Kayi4ek, 16 February 2016 - 11:52 AM.

unhappy360 #65 Posted 16 February 2016 - 01:11 PM

Lieutenant

• Player
  • 45735 battles
  • 1,634

View PostKayi4ek, on 16 February 2016 - 10:50 AM, said:

Vážně se omlouvám, nevšiml jsem si otázky. Jsem poslední dobou nějáký nezodpovědný a této otázky jsem si měl všimnout. Samozřejmě bych měl radit hráčům v tom, jak přijít ke goldům chybou systému. Bohužel už to tak nefunguje, přesně jak jsi napsal.

EDIT: Že ty jsi to chtěl zneužít a zjistil jsi, že to tak už nefunguje, přiznej se :P

Tak ako to teda funguje?

- ak vyhrám prémiový tank za splnenie misie, kt. už mám dostávam adekvátnu náhradu v kreditoch, t. j. ak je tank v zlave 30% a stojí 1000g, tak dostanem 700g prepočítaných na kredity (1g = 440 CRD = 308.000 CRD)?

- ak kúpim prémiový tank v balíčku, kt. už mám dostávam kompenzáciu v gold (hodnota tanku v čase nákupu)?

- ak dostanem prémiový tank, kt. mám ako darček od tajného velentínka, tak dostávam gold v hodnote tanku v čase nákupu?

(samozrejme garáž dostávam automaticky vo všetkých troch variantoch + ostatný obsah, kt. nemám)

Edited by unhappy360, 16 February 2016 - 01:13 PM.

Kayi4ek #66 Posted 16 February 2016 - 01:34 PM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View Postunhappy360, on 16 February 2016 - 01:11 PM, said:

Tak ako to teda funguje?

- ak vyhrám prémiový tank za splnenie misie, kt. už mám dostávam adekvátnu náhradu v kreditoch, t. j. ak je tank v zlave 30% a stojí 1000g, tak dostanem 700g prepočítaných na kredity (1g = 440 CRD = 308.000 CRD)?

- ak kúpim prémiový tank v balíčku, kt. už mám dostávam kompenzáciu v gold (hodnota tanku v čase nákupu)?

- ak dostanem prémiový tank, kt. mám ako darček od tajného velentínka, tak dostávam gold v hodnote tanku v čase nákupu?

(samozrejme garáž dostávam automaticky vo všetkých troch variantoch + ostatný obsah, kt. nemám)

1. Ano. *400

2. Přesně tak.

3. Přesně tak :)

:honoring:

Mikhail800 #67 Posted 16 February 2016 - 06:20 PM

Lieutenant

• Player
  • 39168 battles
  • 1,996
  • [ANV-V] ANV-V

View PostKayi4ek, on 16 February 2016 - 10:50 AM, said:

Chybou v systéme by som skôr nazval možnosť poslať pomocou jedného konta druhému niekoľko krát ten istý tank. To však neopravíte, pretože Vám to vyhovuje však? Inak tento spôsob, ako prísť ku goldom tu bol 5-6 rokov, tak si prosím Ťa odpusť tie trápne komentáre o nejakej oprave chyby.

BTW Tvoja odpoveď bola ako vždy profesionálna. Hotový etalón chovania k zákazníkovi.

Odomňa už Tvoj zamestnávateľ neuvidí ani € (ani v jednej z hier). Tebe to samozrejme môže byť jedno, ale jediné čo na Vás platí je takýto postup. Hrať budem ale prachy Vám nedám.

S pozdravom "opportunity cost" nadovšetko sa lúčim.

Edited by Mikhail800, 16 February 2016 - 06:26 PM.

Kayi4ek #68 Posted 17 February 2016 - 11:12 AM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostMikhail800, on 16 February 2016 - 06:20 PM, said:

Chybou v systéme by som skôr nazval možnosť poslať pomocou jedného konta druhému niekoľko krát ten istý tank. To však neopravíte, pretože Vám to vyhovuje však? Inak tento spôsob, ako prísť ku goldom tu bol 5-6 rokov, tak si prosím Ťa odpusť tie trápne komentáre o nejakej oprave chyby.

BTW Tvoja odpoveď bola ako vždy profesionálna. Hotový etalón chovania k zákazníkovi.

Odomňa už Tvoj zamestnávateľ neuvidí ani € (ani v jednej z hier). Tebe to samozrejme môže byť jedno, ale jediné čo na Vás platí je takýto postup. Hrať budem ale prachy Vám nedám.

S pozdravom "opportunity cost" nadovšetko sa lúčim.

Ta chyba systému byla opravena minulý rok. Nemůžu za to, žes toho chtěl opět zneužít. Kolik sis jich poslal? 5? 10?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users