Jump to content

AKTUALIZACJA: Przyszłość map w World of Tanks

• Please log in to reply
45 replies to this topic

Badtothebone_pl #41 Posted 21 February 2016 - 08:48 PM

Private

• Player
  • 28594 battles
  • 29
Niech będą wszystkie mapy ale jeśli jakaś juz raz sie wylosowała to niech nie losuje sie ponownie. Powinna wypadać na dół kolejki a nie losuje sie co 2 bitwe

anonym_HEi71UgNIr1T #42 Posted 21 February 2016 - 09:17 PM

Warrant Officer

• Player
  • 0 battles
  • 792

Proszę o zwrot wszystkich map. Złe, dobre, wszystkie chca nazot. Wszystkim się nie dogodzi. Jedni wolą te, a inni tamte. Olać lamenty na niedobre mapy. Lepsze niedobre niż mała ilość.

Ten ich [WG] "POMYSŁ" mapowy dla nowych graczy uważam za idiotyczny.

Mam inny. Skopiować z AW bitwy z botami, jako bitwy historyczne. Odpada wtedy balans, przez który poległy wcześniejsze bitwy historyczne. Gracze mogliby poznawać mapy grając jakiś scenariusz przeciwko botom. Boty musiałyby być "inteligentniejsze". Przynajmniej takie jak w AW, albo lepsze.

Reasumując:

1. oddać wszystkie mapy

2. przywrócić bitwy historyczne jako bitwy z botami.

12312319873 #43 Posted 21 February 2016 - 11:18 PM

Captain

• Player
  • 33258 battles
  • 2,300
  • [AHAM] AHAM

View PostMrRywak, on 21 February 2016 - 08:32 PM, said:

Popieram głosy osób nawołujących do przywrócenia starych map, na części nie było mi dane zagrać innych rozgrywek niż tylko treningówki, a wydawały się ciekawe.

Jeśli twórcy mają problem z wprowadzeniem świeżych plansz do rozgrywki to najprościej wypuścić prosty program do tworzenia własnych map i punkt gdzie je wysyłać. Jedna taka akcja i wasze serwery będą pękać od ciekawych pomysłów dla LT, HT, MT i art. oraz takich bardziej zrównoważonych. Własny wkład pracy niewielki, a efekty były by na pewno ciekawe.

niestety WG nigdy nie zrobi czegoś takiego ( no chyba że zrobi ale potem nie wprowadzi ani jednego pomysłu lub te mapy "zbalansują" )

WG chce map maksymalnie wnerwiających jak największy procent graczy aby kupowali premke, golda, prem tanki ... 1. kasa 2. kasa dla mnie (ktoś z WG) 3. radość z gry graczy

View PostOMGdontShootMeNow, on 21 February 2016 - 09:17 PM, said:

Proszę o zwrot wszystkich map. Złe, dobre, wszystkie chca nazot. Wszystkim się nie dogodzi. Jedni wolą te, a inni tamte. Olać lamenty na niedobre mapy. Lepsze niedobre niż mała ilość.

Ten ich [WG] "POMYSŁ" mapowy dla nowych graczy uważam za idiotyczny.

Mam inny. Skopiować z AW bitwy z botami, jako bitwy historyczne. Odpada wtedy balans, przez który poległy wcześniejsze bitwy historyczne. Gracze mogliby poznawać mapy grając jakiś scenariusz przeciwko botom. Boty musiałyby być "inteligentniejsze". Przynajmniej takie jak w AW, albo lepsze.

Reasumując:

1. oddać wszystkie mapy

2. przywrócić bitwy historyczne jako bitwy z botami.

IQ botów nie udzierga się z niczego ;) ile to pracy pfff dodamy nowe mapy będzie OK :)

.

fajnie by było jakby wróciła np. smocza grań i inne

Edited by 12312319873, 21 February 2016 - 11:24 PM.

Vivere_Militare_Est_ #44 Posted 22 February 2016 - 02:24 PM

Private

• Player
  • 16134 battles
  • 17
Mnie wciąż ciekawi co z mapą Port.

Mroczny_Tygrys #45 Posted 22 February 2016 - 03:37 PM

Lieutenant

• Player
  • 44619 battles
  • 1,979
  • [O_P_B] O_P_B
nie wiem jak to inni wolą ale ja osobiście lubię walczyć w warunkach miejskich . Im więcej trafiam do miast tym jestem szczęśliwszy :D

anonym_oWCGvwznaiHz #46 Posted 28 February 2016 - 10:15 PM

Corporal

• Player
  • 0 battles
  • 176
A mam pytanie o Fiordy - orientuje się ktoś czy ta mapa miała zostać wywalona w ostatnim updacie? Bo czytałem gdzieś, że mają ją usunąć, a zdziwiłem się przed chwilą jak mnie na niej wylosowało.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users