Jump to content

Finále 2. sezóny živě

• Please log in to reply
10 replies to this topic

Community #1 Posted 20 February 2016 - 10:16 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 25,000
Sledujte závěr této epické sezóny v živém přenosu přímo zde!

Celý text novinky

drioton #2 Posted 20 February 2016 - 05:49 PM

Sergeant

• Player
  • 23577 battles
  • 255
  • [GORG] GORG
Eu?prečo tam je samý rus a ukrajinec?Je eu vs rus alebo ziadne eu sa neprihlasili?Ci ti rusi hraji na eu serveroch?

kocour75 #3 Posted 20 February 2016 - 06:24 PM

Warrant Officer

• Player
  • 54776 battles
  • 515
  • [AV-M] AV-M
Jde o to že si v Minsku vymínili takováto pravidla pro EU server ,volný přístup pro své hráče a týmy pokud projdou přes turnaje a kvalifikace a pak už mají herní účty a mohou vydělávat reálné peníze .U nás plně profi hráče nemáme na této úrovni a vzhledem k tomu že většinu odměn zhrábnou Ukrajinci a Rusové tak si profi hráče ani v budoucnu nevychováme .O zvýšení sledovanosti asi tu až tak nejde spíš aby se postarali o své lidi .

_IceWar_ #4 Posted 20 February 2016 - 06:45 PM

Sergeant

• Player
  • 16361 battles
  • 218
  • [DVVD] DVVD
Nebudou příští sezonu už Wombats jezdit RU?

cNNk #5 Posted 20 February 2016 - 07:18 PM

Lieutenant General

• Veteran
  • 27492 battles
  • 7,339
  • [9-TDE] 9-TDE

View Post_IceWar_, on 20 February 2016 - 06:45 PM, said:

Nebudou příští sezonu už Wombats jezdit RU?

Budou - Wombats i Tornado prechazeji na RU - bude platit novy region lock.

Idahou #6 Posted 21 February 2016 - 01:08 PM

General

• Veteran
  • 35375 battles
  • 8,485
  • [IDDQD] IDDQD

Tak jsem na chvíli včera pustil druhé kolo a nějak mě to nezaujalo. 

Co se týče samotných bojů - je to hrozně zmatený. Chce to vymyslet určitá pravidla pro kameru, protože narozdíl od fotbalu či hokeje, tu není míč nebo puk kolem kterého by se vše točilo a pak se skáče po mapě, než se zorientuju, tak je po akci. Neuškodili by, kdyby měl každý hráč kamo s číslem. I když mám video v max kvalitě, tak prostě na ty jména kloudně nevidím a tudíž se ztrácím. Ty čísla by s epak mohli i zobrazovat na minimapě, hned by to bylo přehlednější a záživnější.

Taky mi docela vadil ten jeden komentátor, který měl buď přízvýk, nebo plnou hubu knedlíku. Přeci jen je to pro celé EU a tudíž jsou tam nároky na srozumitelnost trochu větší.

Mimo boj sem to sledoval jen chvíli, ale stačilo to, abych zjistil, že se o přestávkách furt strká kamera hráčům do nosu. Nevidím důvod, proč bych měl sledovat týpka jak čučí do monitoru. Něco jiného je samozřejmě když něco dělá, vzteká se, radí se s ostatníma, nebo tak.

Takže jsem to zkusil a nezaujalo mě to. 

BlueTomcat #7 Posted 21 February 2016 - 01:15 PM

Major

• Player
  • 22435 battles
  • 2,534
No ono mě spíš fascinuje že za EU region jezdí Rusáci. Jo už jdeme fandit :P

kocour75 #8 Posted 21 February 2016 - 07:29 PM

Warrant Officer

• Player
  • 54776 battles
  • 515
  • [AV-M] AV-M
Vždycky jezdili kdysi byla Kazna Ruská ,Schollbus ,NaVi atd... pokud vím tito jezdili ještě loni za Ameriku .Jak píše cNNk snad se konečně dočkám regionálního omezení vždyť jde WG o peníze tak nechápu toto demotivující chování .

_Imperium #9 Posted 22 February 2016 - 09:08 AM

Captain

• Player
  • 29947 battles
  • 2,194
Na chvíli jsem to na přijímači naladil. A zas vypnul. Nezáživné. Nuda.

Kayi4ek #10 Posted 22 February 2016 - 09:59 AM

WoT Community Manager

• WG Staff
  • 16991 battles
  • 2,232

View PostIdahou, on 21 February 2016 - 01:08 PM, said:

Tak jsem na chvíli včera pustil druhé kolo a nějak mě to nezaujalo. 

Co se týče samotných bojů - je to hrozně zmatený. Chce to vymyslet určitá pravidla pro kameru, protože narozdíl od fotbalu či hokeje, tu není míč nebo puk kolem kterého by se vše točilo a pak se skáče po mapě, než se zorientuju, tak je po akci. Neuškodili by, kdyby měl každý hráč kamo s číslem. I když mám video v max kvalitě, tak prostě na ty jména kloudně nevidím a tudíž se ztrácím. Ty čísla by s epak mohli i zobrazovat na minimapě, hned by to bylo přehlednější a záživnější.

Taky mi docela vadil ten jeden komentátor, který měl buď přízvýk, nebo plnou hubu knedlíku. Přeci jen je to pro celé EU a tudíž jsou tam nároky na srozumitelnost trochu větší.

Mimo boj sem to sledoval jen chvíli, ale stačilo to, abych zjistil, že se o přestávkách furt strká kamera hráčům do nosu. Nevidím důvod, proč bych měl sledovat týpka jak čučí do monitoru. Něco jiného je samozřejmě když něco dělá, vzteká se, radí se s ostatníma, nebo tak.

Takže jsem to zkusil a nezaujalo mě to. 

To jsi nebyl v Tychy. Moje první WG akce vůbec. 12 hodin jsi stál a koukal na samé remízy. E-sport prošel od té doby dobrým vývojem a boje jsou sice zmatené, když nevíš, co sledovat, ale jsou alespoň záživné na sledování ;)

kocour75 #11 Posted 22 February 2016 - 01:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 54776 battles
  • 515
  • [AV-M] AV-M
To máš sice pravdu ale koukat hodiny bez emocí jak se mezi sebou perou nic neříkající týmy není nic pro většinu lidí u nás .Já si kouknul na pár zápasů a pak jsem si radši šel zajezdi sám .Kdyby se změnil od základu formát ,třeba na národní týmy ,nebo ligu mistrů z regionů tak by to přivedlo ke sledování spoustu lidí .Množství příspěvků sledovanosti odpovídá .

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users