Jump to content

Absolutně nezáživné vyrovnání týmů

• Please log in to reply
199 replies to this topic

Taquila_ #21 Posted 21 February 2016 - 12:54 PM

Lance-corporal

• Player
  • 34416 battles
  • 84
Pánové, zkuste prosím zapomenout že jsem do tohoto tématu přispěl. Chtěl jsem jen říct že když se sejde parta blbečků v týmu, ovlivní to hru více než jakékoliv MM a RNG. Zdá se ale že vzhledem k tomu že u WG vám neberou telefon když si tam chcete stěžovat, tak jste se pustili do mne který je dostupnější.Tak pardon.

Kowanda #22 Posted 21 February 2016 - 02:04 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 7740 battles
  • 335

Ono stačí když si jeden tým hodí kostkou takové bonusy, že prostřelí vše i s kulometem a druhý tým neprostřelí nic (RNG). To jsou pak ty bitvy 0:15 během 2 minut. Tohle kdyby se zrušilo, tak by to bylo mnohem lepší a i začátečníci proti pokročilým by měli šanci. Jsou hry kdy se trefím i  s ELCčkem z otočky. Jindy zaměřím a buď to letí mimo nebo s pene 170 neprostřelím ani papírák do boku. To kazí hru nejvíc... prostě už od startu není šance něco udělat natož vyhrát.

Občas (málokdy) je to vyrovnané a prostřelí se to co se má a hra trvá dýl. Dokonce se mi povedla i jedna bitva s výhrou ve 14:44...tedy 16s do konce limitu :D Ale to je bohužel jen vyjímka. Dřív takových her bylo mnohem víc (někdy před verzí 9.0). Tyhle rychlovky do 3 minut mě nebaví a je jedno jestli jsem v týmu co prohraje nebo vyhraje.

nwmjmeno #23 Posted 21 February 2016 - 03:18 PM

Private

• Player
  • 22803 battles
  • 24
  • [HUGO] HUGO
Jako ale je pravda že někdy hra vykazuje nesmysly proti svým pravidlům.Např když bylo FV215b 183 ještě hratelné tak se mi docela často stávalo že jsem s APčkem které má penetraci 310 dingnul light tanky které si o 100% pancíří mohli leda tak zdát.A pravidlo 3x většího klibru na pancíř=100% penetrace se jaksi nějak vytratila.Něco takového jsem kdysi viděl na WOT.CZ a Storm nebo někdo nevim kdo odpověděl že by to bylo moc náročný na výpočet serveru.Za to bych někomu kroutil krkem když si pravidla hry sami proti sobě protiřečí.

cebro6 #24 Posted 21 February 2016 - 03:22 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23224 battles
  • 55
  • [N-CZ] N-CZ

View PostTaquila_, on 21 February 2016 - 11:54 AM, said:

Pánové, zkuste prosím zapomenout že jsem do tohoto tématu přispěl. Chtěl jsem jen říct že když se sejde parta blbečků v týmu, ovlivní to hru více než jakékoliv MM a RNG. Zdá se ale že vzhledem k tomu že u WG vám neberou telefon když si tam chcete stěžovat, tak jste se pustili do mne který je dostupnější.Tak pardon.

Tohle je diskuze. Vložil jsi sem nějaký názor a ten je schvalován a/nebo oponován. Ty máš ostatní názory zvážit a smysluplnou oponenturu vyvracet nebo dát oponentům za pravdu a svůj původní názor částečně nebo zcela upravit /pokud k nesouhlasným názorům dojde/ . Místo obhajování svého názoru se stáhneš do defenzivy, utíkáš pryč a třeba by jsi svůj názor mohl obhájit nebo naopak uznat omyl. Pokud naznáš, že jsi se zmýlil, uznat omyl není žádná věda, chyby děláme všichni do jednoho bez rozdílu. Zkus se nad tím zamyslet.

iTrolling #25 Posted 21 February 2016 - 06:09 PM

Captain

• Clan Commander
  • 6735 battles
  • 2,038
  • [0WNED] 0WNED

View Postnwmjmeno, on 21 February 2016 - 03:18 PM, said:

Jako ale je pravda že někdy hra vykazuje nesmysly proti svým pravidlům.Např když bylo FV215b 183 ještě hratelné tak se mi docela často stávalo že jsem s APčkem které má penetraci 310 dingnul light tanky které si o 100% pancíří mohli leda tak zdát.A pravidlo 3x většího klibru na pancíř=100% penetrace se jaksi nějak vytratila.Něco takového jsem kdysi viděl na WOT.CZ a Storm nebo někdo nevim kdo odpověděl že by to bylo moc náročný na výpočet serveru.Za to bych někomu kroutil krkem když si pravidla hry sami proti sobě protiřečí.

pletes si pojmy s prujmy

s vypinacem APckem penetrujes libovolny armor do 60mm bez ohledu na uhel

pokud nepenetrujes lighta, je to proto, ze... jeho armor proste netrefis a tudiz nemas, co bys penetroval. 

Lord_Ivory #26 Posted 21 February 2016 - 06:46 PM

Private

• Player
  • 11610 battles
  • 26
Meh, o hrach toho bylo napsano dost a nejaka vyvazenost tu neexistuje.

nighthunterrrr #27 Posted 21 February 2016 - 08:49 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 37830 battles
  • 342
  • [SC_TJ] SC_TJ

View PostTaquila_, on 21 February 2016 - 11:04 AM, said:

A naopak, kolikrát jsme vyhráli hru kde šance byla 30%. 

Kolikkrat? v 99 percetnach ked je sanca na vyhru 30 a menej, hra skonci za par minut v pomere 15:1-2

Kobla_ #28 Posted 21 February 2016 - 09:48 PM

Private

• Player
  • 27318 battles
  • 40
  • [LSNCS] LSNCS

WG chce at vyhraješ-vyhraješ

WG chce at prohraješ-prohraješ

ovlivníš asi tak 1% her

jestli si nekdo myslí,že ovlivní 50% her tak si to jen myslí

co chce WG to se stane hra začíná být nudná a výsledek je předem jasný  dokud lidi budou posilat peníze tak se to nezmění

akchurchill #29 Posted 21 February 2016 - 10:47 PM

Private

• Player
  • 29202 battles
  • 2
  • [MAX1] MAX1
Zdarec, tiež ma už po 22K bitiek prestáva baviť to rozloženie tímov, nedokážu vyvážiť ani len počty tankov čo sa týka rozdelenia td, meds, heavy a lights a nie to aby zvládali rozdliť hráčov podla wn8, hra prestáva byť pre mňa hratelná a zaujímavá... nechápem prečo neriešia takýto megaproblém

levapking #30 Posted 21 February 2016 - 10:50 PM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

View PostKobla_, on 21 February 2016 - 08:48 PM, said:

WG chce at vyhraješ-vyhraješ

WG chce at prohraješ-prohraješ

ovlivníš asi tak 1% her

jestli si nekdo myslí,že ovlivní 50% her tak si to jen myslí

co chce WG to se stane hra začíná být nudná a výsledek je předem jasný  dokud lidi budou posilat peníze tak se to nezmění

To ale nemůže být pravda protože to by pak nebylo hráčů, kteří mají 60% a víc výher.

Kobla_ #31 Posted 21 February 2016 - 11:42 PM

Private

• Player
  • 27318 battles
  • 40
  • [LSNCS] LSNCS

Jo něco jde ovlivnit,ale tak možná v tier 4 kde hrají naše děti a nováčci.

Druhá možnost ve třech se něco zahraje,ale sám jsi jen v rukou WG a jeho nesmyslného RNG a MM.

Jednou Ti to taky dojde.

cebro6 #32 Posted 21 February 2016 - 11:51 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23224 battles
  • 55
  • [N-CZ] N-CZ

View Postlevapking, on 21 February 2016 - 09:50 PM, said:

To ale nemůže být pravda protože to by pak nebylo hráčů, kteří mají 60% a víc výher.

Ale to jde jen na VIP účtech. Aneb, když to neumím já, ten co to umí, toho dosahuje jen díky podvádění.

Karaya12 #33 Posted 22 February 2016 - 12:41 AM

Brigadier

• Player
  • 19577 battles
  • 4,187
  • [SVINE] SVINE
Že už někde začaly prázdniny? :child:

John_Carter_BTW #34 Posted 22 February 2016 - 03:56 AM

Private

• Player
  • 975 battles
  • 10

Ahojda, jsem ve hře NAPROSTÝ nováček, sice jsem hrál už dříve, na tehdejším účtu ale jen cca 2500 bitev,(sice jsem hrál i na androidu WoT blitz, tam tier 8, ale to se s PC verzí prostě nedá srovnávat), pak jsem kvůli nemožnosti připojení k netu přestal. Po dlouhé době jsem se ke hře vrátil a hrou se chci predevším bavit, MM je skutečně posazené nesmyslně ala zaplať a bude Ti to jedno... jen můj názor, je mi jasné že nemůžu po "pár" bitvách chtít být úspěšný s tier 5 tankem, ale třeba s Matildou na tier 4 se doopravdy bavím i ve "špatném" MM (rozuměj pro mě nevýhodném). Nicméně podle mě by hodně pomohlo, kdyby v dalším update bylo přidáno něco tutoriálů ala ten úvodní a to vůči jednotlivým tanků, tedy druhům : LT, MT, HT, TD a ARTY.. bylo by to jen pár mega navíc a asik by to pomohlo, je tu neskutečně topiců ohledně třeba LT, jelikož značná část z nich jsou scouti... Což já nedávám, to bude ještě hooodně bitev abych byl vůbec ochotný a hlavně schopný to odehrát a týmu skutečně pomoci...

MM je prostě zabiják nováčků,(na tier3 a 4 dle mě naprosto jistě, nováček si těžko bude libovat že ho to třeba s výše zmiňovanou Matildou hodilo ke KV-1, i když mě se ji povedlo dát FtoF :D, holt asi větší "paradajka" ako já :D já něměl kam couvnout, bo ty lemmings za mnou mi nenechali místo :/ ) je to jen můj názor, nic více, ale je to přeci hra  a hru hraji především pro zábavu ne ? Začátečník se o weakspotech a dalších a dalších věcech dozví až když se sebere a mrkne na fórum, kde ho ale zkušenější hráči velmi často jen "hatnou" a mají "hloupé" řeči.. v chatu přimo v bitvě se jen nadává a často jsou to právě Ti "zkušení".. bežně 20K a více bitev kdo nadává... Tudíž menší osvěta ze strany WG a to přímo ve hře a alespoň "malé sáhnutí si do svědomí" zkušených hráčů by u hry udrželo více lidí a navíc by měli snahu se něco naučit a ne se hrou "proplácet", což samozřejmě WG vyhovuje, já si kupuji PU na týden jednou za měsíc, celkem to pomůže při snaze o lepší tank :D Ale je mi jasné že brzda, linie jsem si našel, které mi vyhovují a nějaké stroje vyjezdil, (2kusy tier 5 jsou bych řekl ok za po těch 0 0 0 nic bitvách, mám navíc i AMX Elc Bis ale to jsem prodal,(takže mám nemám :D) nakonec jsem ho jezdil jako TD a situace kdy mě ostatní vytlačili nekompromisně do "uličky" před neprátelské dělo (a bylo jich hodně, hlavně na Himmellsdorfu) mě fakt naštvali, kdyby měl otočnou věž tak jdu pro něj hned z5 :D  ) Jde o to, že nováčci velmi často ztrácejí motivaci hrát dál a jedou pak s těmi zkušenými rajčátka jako já, nebo mají vše koupené a týmu nepomůžou..Protože se k tankům proplatili a nic neodehráli... Tak snad to někdo z WG skutečně čte.. Můžu stejně dát jen svůj názor, je mi 40 a nemám potřebu u slušné hry aby mi někdo nadával do idiotů, což je naprosto v každé bitvě, tedy ne přímo mě, ale těch nadávek tam lítá neskutečně, pročež jsem si chat mimo četu prostě vypnul, hádají se spolu a enemy nás v klidu kosí :/  Typicky příklad jeden za všechny : Tier 5 bitva, 2 tier4 a já total end s AMX38,Malinovka, boreček s cca 22K bitev (v bitvě T1 Heavy) mě snad 30x po sobě během pár vteřin naklikal jako nebezpečí, klikal jen na mě, ne na mě a pak na místo kde bych  třeba podle něj měl najet, já se přitom držel v druhé lajně za jednou z našich HT, po konci bitvy já byl 3tí, jak podle exp tak podle DMG, on měl nulu a death..(já přežil) takže mi pak ještě přišla po bitvě od něj  neskutečně sprostá zpráva ve smyslu že JÁ jsem "posral" celou bitvu, no... ale mi vyhráli.. O tom že specielně AMX38 nemá v takové bitvě vůbec co dělat se ani bavit nebudu ... (zase jen můj názor, protože ve svém tieru je to ranař a navdory nepříznivým vyjádřením ostatních, já mám tu kachnu rád a nechal jsem si ho jako elit na expy, když je top tak jedete a krásně to dingá :D)... Toť vše a teď mě můžete ukamenovat :D

Edited by John_Carter_BTW, 22 February 2016 - 09:17 AM.

berserkerdog #35 Posted 22 February 2016 - 08:45 AM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

View PostJohn_Carter_BTW, on 22 February 2016 - 03:56 AM, said:

Toť vše a teď mě můžete ukamenovat :D

Kamenovat tě nebudu, popravdě nejsem na tvůj text schopen reagovat nijak. To co si postnul je ukázkovej slovní průjem. Půl stránky, který přečteš a na konci si vůbec nevybavíš o čem to bylo. I u příspěvků na fóru se vyplatí dbát na pravidlo formy a obsahu a ne pouze v náhodném pořadí zapisovat co se ti honí hlavou.

Edited by berserkerdog, 22 February 2016 - 08:57 AM.

John_Carter_BTW #36 Posted 22 February 2016 - 08:54 AM

Private

• Player
  • 975 battles
  • 10

Ahojda, ano je to slovní "průjem", máš pravdu, za což se rozhodně omlouvám, ale je to výsledek toho, že po odzkušování a pak jak preventivního tak průběžného čtení topiců o konkrétních tancích, které jsem buď hrál a nebo chtěl začit,  se mi to nějak nashromáždilo...  Nicméně kam jinam to napsat než právě sem ? Už podle názvu topicu že...

Mám všeobecně problém věci vyjádřit krátce, ale na druhou stranu, řekl jsem vše co jsem chtěl a pokud to někoho zajímat bude, tak mu nedá práci udržet "notu" ne ?

P.S.: pořadí nebylo náhodné, jen je to sbírka postupně odkládaných "chtění" se vyjádřit, příště už budu reagovat rychleji a kratšeji, slibuju ;-)

Edited by John_Carter_BTW, 22 February 2016 - 08:56 AM.

berserkerdog #37 Posted 22 February 2016 - 09:47 AM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

Protože mě příjemně překvapila tvoje reakce, pokusil jsem se tvým textem nějak prokousat a přeci jen zareagovat. 

Tutoriál ve hře není dokonalý, ale pro uvažujícího člověka není problém se vše podstatné dozvědět na na netu. Konkrétně zde na fóru je velmi dobrý a obsažný Ragsaltův návod v sekci Nováčci. Dále doporučuju sekci tanky, kde se dozvíš základy o jednotlivých strojích. Pokud chceš o nějakém stroji víc informací, doporučuju youtube a recenze strojů, např. od Quickybabyho(aj) nebo české - Gottwy,Akcido, Superkravaťák. Co se týče MM, být lowtier, není příjemné nikomu a pochopitelně nováčkům dvojnásob, ale i tak se dá něco zahrát. Na fóru, nejlépe v sekci Nováčci, se neboj zeptat na cokoli, pokud to bude srozumitelný dotaz(nikoli nářek) budeš příjemně překvapen, kolik lidí je tu ochotno poradit. Good luck.

EDIT: nevyplácí se střídat přiiš mnoho techniky, stačí se z každý třídy zaměřit na jeden stroj, z toho, co hraješ se doporučuju zdržet např.u T28-dobrá mobilita, dělo, ale bez pancíře, KV1- univerzální, blbuvzdorná heavy, Hetzer - jeden z OP stíhačů na svém tieru, na scouty zatim radši zapomeň

Edited by berserkerdog, 22 February 2016 - 10:18 AM.

John_Carter_BTW #38 Posted 22 February 2016 - 10:19 AM

Private

• Player
  • 975 battles
  • 10

View Postberserkerdog, on 22 February 2016 - 09:47 AM, said:

Good luck..

Díky moc za velmi příjemnou odpověď, neboj, i přes pomalé připojení jsem nějaká videjka viděl, nevím jaké jsou tu reakce na "Mighty Jinglles", ale na jeho videích jsem se naučil více než sledováním doporučených... proč ? Asik je to "máčo", ale vysvětlí a navíc se zasměješ :) Samozřejmě "pláči" že mi něco nejde se snažím vyhnout naprosto v jakémkoliv fóru o jakékoliv hře, ale vem si nováčka, který viděl natuněnou reklamu v TV, má odehraných spoustu akčních her, rpg, MMORPG a tak dále... Tomu to musí příjít jako suprovka... Já osobně jsem v inv.d.. (poslední cca 1 a 1/2 roku po autonehodě). Živil jsem se předtím  profi servisem PC a MT.. (což dělám dodnes a zbytek by byl "ten průjem" :D ) Takže (myslím že...) logicky jsem nějakou hru hrál, mě sice nestáhla reklama, ale nýbrž kamarád. Nicméně z mého pohledu, o což mi šlo v tom mém "prvním" postu, v případě WoT jde v podstatě o akční MMORPG.. Víš mě je jedno jaký tank má kde který šroubek, ale třeba kde má ten který "traktor" weakspot už mě zajímá.. Jenže já jsem já, Ty jsi Ty, Ty máš navíc i při relativně nízkém počtu bitev (určitě si hrál více, beru to co ukazuje teď na tomhle a přímo ve hře samozřejmě), neskutečně větší zkušennosti než já. Tenhle "průjem je důležitý", protože to o mém přístupu asi vypoví více než stats. Protože jestli je to tedy akční MMORPG, (podle mě ano, protože WG popírá u spousty tanků reálie a tím samým je odůvodňuje) tak mi ukaž "nadšeného" začátečníka, který půjde a hned od začátku bude něco hledat a natož číst a když se dočte tak jestli se alespoň pokusí se tím řídit :/  V tomto směru jsem asi na lepší "cestě" za "T ankováním", (oproti těm "reklamákům" protože čtu, ptám se a hledám..) Jenže kámoš, který mě v akčních hrách přinejmenším rovná, tak po stejném počtu bitev cca co mám teď já skončil, a to vydržel jen proto, že jsem mu spoustu věcí řekl já, nemusel je hledat. Hraje i moje manželka, tedy ona tak 1-2x za týden pár bitev, ale i teď tu sedí, čte se mnou fóra, čučí co píšu a čtu, mrkni na ní a na LT vz.38... Totálně mě podělala na celé čáře :DDD Chce si jít pak pro hetzera, no... to abych se jí pak bál potkat :D Jde o to, že cca 90% nováčků to prostě hledat nebude, šak si vem z jakékoliv linie tier 2 tank, Mittengard/Doly a není co říkat ne ? Hafec šílenců co hrají podle reklamy... (plus pár nadšených zkušených co to tam jdou "terrorizovat XD) (nejsem zk, ale občas si "zadarmo" koupím tank a jdu si tam taky "zajezdit", když mi to jinde nejde)

Éto vsjo... fakt sorry, jsem holt "spisovatel" XD

(ale lepším se, nad tímhle už je vidět aspoň kousek postu před :D)

P.S.: manželka je Penny321 na EU1

Edited by John_Carter_BTW, 22 February 2016 - 10:27 AM.

berserkerdog #39 Posted 22 February 2016 - 10:27 AM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

View PostJohn_Carter_BTW, on 22 February 2016 - 10:19 AM, said:

"Mighty Jinglles", 

Jingles je můj velkej oblíbenec, není zrovna skiller, ale má velký znalosti techniky(a to i reálný, ne jen virtuálních tančíků) a především je to skvělej bavič. Teď už bohužel tanky moc nehraje a přešel jako bejvalej mariňák k lodíčkám(WoWs)

John_Carter_BTW #40 Posted 22 February 2016 - 10:42 AM

Private

• Player
  • 975 battles
  • 10

View Postberserkerdog, on 22 February 2016 - 10:27 AM, said:

Jingles je můj velkej oblíbenec, není zrovna skiller, ale má velký znalosti techniky(a to i reálný, ne jen virtuálních tančíků) a především je to skvělej bavič. Teď už bohužel tanky moc nehraje a přešel jako bejvalej mariňák k lodíčkám(WoWs)

No to mi ani neříkej :DDD WoWS mám taky nainstalený, tam zatím pár kusů na tier 3, ale "s Mighty"... no ... super škola. :)

Akorát to moc nehraju, WoTko je přecijenom akční... než se ti battleship na 3tím tieru rozjede tak je to masakr, ale je to hezky udělaný a před nedávnem už udělali i full cz, opětně velmi kvalitně nadabované... a vidíš, proč tedy neudělají těch pár tutoriálů na start navíc ? ŽÁDNÝ že volitelně, ať si to každý projde a zpětně přehratelné, jako ten úvod, vždyť co je v tom úvodu ? Teď nevím, ale cca t4 nebo t5, proti Tobě totálně vypnutý bot, bo po Tobě ani jednou nevystřelí a pak jdeš hrát... šak já tenhle účet hraju cca něco kolem měsíce ? Ze startu jak si vyjezdíš těch pár dní premia, tak jsem 3dny nemohl hrát, teď jsem si koupil ten týden, (při důchodu masakr, za sms, holt si nezavolám , ale mašinky vrněj :D) , ale i z toho už skoro dva dny fuč, holt nemám důchod pro nic za nic.. prostě jak pravidlo, když si někde koupím PA/PU/HT.... tak minimálně dva dny se mi nahodí a nemůžu hrát :/ asik nějaký prokletí XD

P.S.: Ragsaltův návod je skvělej,rozhodně ho můžu jen doporučit všem nováčkům co dojdou alespoň na forum, jenže kdo si pro něj půjde ? Víš co myslím ?  Ono ukázaná platí a i když je to celkem "občas" aktualizované tak spoustu videek nejde... ale rozhodně mi pomohl ve výběru co hrát, win mám sice pod pade, ale díky jeho návodu a čtení mám alespon přesnost zásahů skoro šedesát :D Jemu klobouk dolů, ale pořád to není cesta pro arkáďáky... o to mi šlo hlavně :/ Vem si Mass Effecct 3, kdo to odehrál alespoň jednou do konce tak tier 5 má do měsíce, jako já... jenže tam je "návod" v průběhu hraní.. to by nějak šlo ne ? Třebas volitelně, že si dotáhneš videjko, nebo interaktivní tutorial...

Edited by John_Carter_BTW, 22 February 2016 - 08:05 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users