Jump to content

(ne)Načítání seznamu kontaktů

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Black_Hole1 #1 Posted 26 February 2016 - 11:28 PM

Sergeant

• Clan Commander
  • 47142 battles
  • 264
  • [B-H-L] B-H-L

Ahoj,

nesetkal se někdo s tím, že se mu ne a ne načíst seznam kontaktů:

Spoiler

Stále se tam pouze točí logo a nápis připojování. Pro všechny mé přátele se tvářím stále jako odpojený a je i velice obtížné přijmout pozvánku do čety (posílat nemohu vůbec). Musím se odhlásit a pak při přihlášení mi teprve pozvánka doputuje. Veškeré in-game chaty ( v garáži i ve hře ) normálně fungují a vidím v nich i přihlášené uživatele. Doposud jsem s tím nikdy problém neměl. Pokusně jsem i několikrát zcela odinstaloval hru, promazal registry a složku v AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldOfTanks. Nic nepomáhá. Překvapivé je, že cizí účty jedou v pohodě (pokud se prostě v tom samém klientu odhlásím od serveru a lognu na jiný účet), test server funguje také normálně, mám účet i na RU a v RU klientu je také vše v pořádku, ale u toho mého se kontakty prostě ne a ne načíst. Nepotkal jste se s tím náhodou někdo a nenašel řešení?

Na support jsem se samo již obrátil, ale doposud mi bylo pouze zděleno:

Block Quote

Prověřili jsme tento problém a bylo zjištěno, že je skutečně unikátní pouze pro Váš účet. Tato chyba byla nyní nahlášena příslušnému oddělení - jakmile obdržíme jakékoliv novější informace, neprodleně Vás budeme informovat. 

Pilgrim7 #2 Posted 13 September 2018 - 06:37 PM

Private

• Player
  • 26734 battles
  • 2
Ahoj, už dva dny mám stejný problém. Co s tím? Děkuji

Utred007 #3 Posted 13 September 2018 - 07:40 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 40803 battles
  • 1,238
  • [LAAX] LAAX

Nic. Smiř se s tím, že WG to opravit už několik let neumí, vzdali to a tým na opravy této chyby převeleli do jiného oddělení, které se jmenuje " Zkriplení stávajích map, vymýšlení dalších nehratelných map a co by ješte šlo prodávat za za real prachy, když se ta žabí trička nechytla".  :rolleyes:

Momentálně pracují na tom, že by se za prachy premiové tanky  jen pronajímaly, takže by sis musel každého půl roku za litr vždy koupit nový premiový tank , bo by ti vypršel pronájem. Výhodu by to melo takovou, že by si s parametry toho tanku mohli dělat každého půl roku co je napadne a prachy by tekly jako o život :coin:

Naštěstí je tu RNG, takže máš šanci, že ten chat občas půjde, ale to víš, je to jenom random RNG, takže ...... :D

Pilgrim7 #4 Posted 13 September 2018 - 08:12 PM

Private

• Player
  • 26734 battles
  • 2

View PostUtred007, on 13 September 2018 - 06:40 PM, said:

Nic. Smiř se s tím, že WG to opravit už několik let neumí, vzdali to a tým na opravy této chyby převeleli do jiného oddělení, které se jmenuje " Zkriplení stávajích map, vymýšlení dalších nehratelných map a co by ješte šlo prodávat za za real prachy, když se ta žabí trička nechytla".  :rolleyes:

Momentálně pracují na tom, že by se za prachy premiové tanky  jen pronajímaly, takže by sis musel každého půl roku za litr vždy koupit nový premiový tank , bo by ti vypršel pronájem. Výhodu by to melo takovou, že by si s parametry toho tanku mohli dělat každého půl roku co je napadne a prachy by tekly jako o život :coin:

Naštěstí je tu RNG, takže máš šanci, že ten chat občas půjde, ale to víš, je to jenom random RNG, takže ...... :D

Tos mě teda pobavil :) nebo spíš :( ty mapy to je fakt děs...

No uvidíme, jestli mi někdo pomůže, když jsem si po letech koupil prémiák...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users