Jump to content

Problém s aktualizáciou

Problém

• Please log in to reply
2 replies to this topic

pihik #1 Posted 02 March 2016 - 09:43 AM

Private

• Player
  • 11726 battles
  • 2
Prosím pomôžte mi hrám wot už asi dva roky ale toto sa mi ešte nestalo zapnem hru normálne nevyhadzuje mi žiadnu aktualizáciu dám štart zatiaľ všetko v pohode ale tam kde sa už mám prihlasovať a dávať heslo aby ma to pustilo k tankom tak zrazu mi napíše že musím aktualizovať klienta pritom keď spustím wot launcher tak mi nevyhodí žiadnu aktualizáciu a ukáže mi že môžem rovno hrať .. nechápem či mám preinštalovať celé wot čo sa mi nechce alebo to ide nejak inak vyriešiť bol by som rád .. a s hrou som nič nerobil ani žiadne mody som vtedy do nej nedával ani nič proste som to včera ráno zapol a hneď toto

JesterCZ #2 Posted 02 March 2016 - 04:14 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 65420 battles
  • 1,499
  • [_AF_] _AF_

Založit stejné vlákno půl hodiny po sobě ti v tom, aby ti někdo pomohl nepomůže. Jenom to udělá zbytečně bordel. To jen aby jsi věděl pro příště, když jsi na fóru nováček.

Když se na tebe podívám, tak máš poslední bitvu dnes po druhé hodině, takže už jsi to rozjel a nebo jsi se připojil třeba od kamaráda a na tvém PC to stále nejde?

jopaman77 #3 Posted 18 September 2017 - 06:21 PM

Private

• Player
  • 23355 battles
  • 1

nazdar. mam problem pri prihlaseni do WOT. chce po mne aby som obnovil ucet alebo to urobil neskor. no v oboch pripadoch ma vyhodi von a nic sa nedeje. pritom hram to uz niekolko rokov a nikdy som nic podobne nemal. co teraz? poradte

vdaka

Also tagged with Problém

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users