Jump to content

Reakce na verzi 9.14 - Všeobecná diskuse

• This topic is locked This topic is locked
418 replies to this topic

socanek #361 Posted 13 April 2016 - 08:38 AM

Major General

• Player
  • 30144 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostKayi4ek, on 13 April 2016 - 07:36 AM, said:

Nikdy jsme netvrdili, že je hra reálná. V rámci balancu her ani nemůže být reálná. Zakázané módy jsou jen další výmluva pro hráče, kteří potřebují svalovat to, že se jim nedaří na matchmaking, "podmáznuté rng", ilumináty a podobně. Já osobně jsem více méně proti všem in-game módům, ale nikdy se mi nestalo, že byhc prohrál bitvu kvůli tomu, že by na druhé straně byl někdo, kdo očividně používá zakázané módy. A ze zkušenosti, když jsem viděl hráče zabanované za tyto módy, byli tito hráči podprůměrní až průměrní a nějáký nárůst čísel se u nich neprojevil.

Ohledně bitev 3,4,5:15. Zkoušel jsi přemýšlet, čím to může být? Na většině tvých tanků máš průměrnou dmg, která odpovídá dvěma až třem probitím nepřátelských tanků. Zkus mít ten průměr mezi 6-10 a uvidíš, že se budou hry vyvíjet jinak.

A srovnávat nás se šmejdy, kteří lákají důchodce na párek zdarma? 

Presne tak. To si dovolil moc. Zadny parek jsem od vas jeste nedostal a do duchodu mam daleko!

Kayi4ek #362 Posted 13 April 2016 - 08:58 AM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View Postsocanek, on 13 April 2016 - 08:38 AM, said:

Presne tak. To si dovolil moc. Zadny parek jsem od vas jeste nedostal a do duchodu mam daleko!

Preferuješ kuřecí nebo vepřový? Nebo snad klobásky by se ti zachtělo?

Allegon #363 Posted 13 April 2016 - 09:02 AM

Warrant Officer

• Player
  • 23113 battles
  • 781
  • [S3AL] S3AL

View PostKayi4ek, on 13 April 2016 - 08:36 AM, said:

Nikdy jsme netvrdili, že je hra reálná. V rámci balancu her ani nemůže být reálná. Zakázané módy jsou jen další výmluva pro hráče, kteří potřebují svalovat to, že se jim nedaří na matchmaking, "podmáznuté rng", ilumináty a podobně. Já osobně jsem více méně proti všem in-game módům, ale nikdy se mi nestalo, že byhc prohrál bitvu kvůli tomu, že by na druhé straně byl někdo, kdo očividně používá zakázané módy. A ze zkušenosti, když jsem viděl hráče zabanované za tyto módy, byli tito hráči podprůměrní až průměrní a nějáký nárůst čísel se u nich neprojevil.

Ohledně bitev 3,4,5:15. Zkoušel jsi přemýšlet, čím to může být? Na většině tvých tanků máš průměrnou dmg, která odpovídá dvěma až třem probitím nepřátelských tanků. Zkus mít ten průměr mezi 6-10 a uvidíš, že se budou hry vyvíjet jinak.

tak to jsi asi nehral CW, to by jsi pochopil co to je kdyz na druhe strane hraje nekdo kdo ma mod zobrazujici znicene objekty na mape ;) a ze takova vec ti v CW dokaze zamavat (nekdy) s vysledkem

ten parek veprovy prosim.. klidne si ho prevezmu na gamescomu osobne Kappa

Edited by Allegon, 13 April 2016 - 09:03 AM.

Mrzout_CZ #364 Posted 14 April 2016 - 09:09 AM

Lance-corporal

• Player
  • 39641 battles
  • 50
  • [OK1] OK1

To už je opravdu hnus, jak tato hra dopadla. Už je to takřka nehratelné, opět musím vývojářům pogratulovat. Nic jiného nemá cenu psát, jenom z toho člověku bolí konečky prstů.

dinatank #365 Posted 14 April 2016 - 01:09 PM

Private

• Player
  • 23984 battles
  • 2
Já bych se chtěl vyjádřit k velikosti speciálních emblémů k 5. výročí. Rád bych byl aby byly lépe vidět

Allegon #366 Posted 14 April 2016 - 01:11 PM

Warrant Officer

• Player
  • 23113 battles
  • 781
  • [S3AL] S3AL

View PostDemin15, on 14 April 2016 - 09:09 AM, said:

To už je opravdu hnus, jak tato hra dopadla. Už je to takřka nehratelné, opět musím vývojářům pogratulovat. Nic jiného nemá cenu psát, jenom z toho člověku bolí konečky prstů.

tak to nehraj kdyz je to nehratelne pro tebe ;)

View Postdinatank, on 14 April 2016 - 01:09 PM, said:

Já bych se chtěl vyjádřit k velikosti speciálních emblémů k 5. výročí. Rád bych byl aby byly lépe vidět

nebylo to tim na jaky tank je chces dat? nektere tanky to maj blbe umistene ty prostory pro symboly / napisy

Mrzout_CZ #367 Posted 14 April 2016 - 02:15 PM

Lance-corporal

• Player
  • 39641 battles
  • 50
  • [OK1] OK1
Allegon Ne každý je vyvolený!!!

Leckov #368 Posted 14 April 2016 - 02:24 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30881 battles
  • 988
  • [-R-CZ] -R-CZ

View Postdinatank, on 14 April 2016 - 12:09 PM, said:

Já to dal na O-I a nejsou skoro vidět.

Leckov #369 Posted 14 April 2016 - 02:26 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30881 battles
  • 988
  • [-R-CZ] -R-CZ

View PostAllegon, on 13 April 2016 - 08:02 AM, said:

tak to jsi asi nehral CW, to by jsi pochopil co to je kdyz na druhe strane hraje nekdo kdo ma mod zobrazujici znicene objekty na mape ;) a ze takova vec ti v CW dokaze zamavat (nekdy) s vysledkem

....

Když začínáme hrát CWčko, tak první rozkaz velitele je nezbořit ani poštovní schránku! Jakmile někdo do něčeho drcne, do minuty jsme obklíčení a začínají jatka. Naopak když hrajeme s hráčem, který tenhle mód má, jsou síly vyrovnané.

app0teauh #370 Posted 18 April 2016 - 12:29 AM

Corporal

• Player
  • 71986 battles
  • 161

View PostKayi4ek, on 05 April 2016 - 11:50 AM, said:

Dost sa na implementaci některých módů do hry začíná tlačit, ale zrovna možnost vyjmutí celé posádky už ve hře je.

Mea culpa, já to očekával jako volbu pod PTM a on je tam na to speciální buton, který jsem přehlídl. díky

makowy9 #371 Posted 18 April 2016 - 02:08 PM

Private

• Player
  • 5149 battles
  • 3

Ahojte,

potrebujem poradiť, nemôžem sa prihlásiť do hry. Dá mi synchronizáciu garáže a spotrebných doplnkov, no následne my napíše "Byl jste odpojen od servru". Doteraz som nemal s hrou problémy, nie som technický tip, garfickú mám Nvidia GeFORCE GT 520M, Intel Core i3-2330M CPU , 4,00GB RAM

Leckov #372 Posted 18 April 2016 - 02:20 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30881 battles
  • 988
  • [-R-CZ] -R-CZ
Někdy se to stává, když jsou potíže se serverem.

makowy9 #373 Posted 18 April 2016 - 02:59 PM

Private

• Player
  • 5149 battles
  • 3

View PostLeckov, on 18 April 2016 - 01:20 PM, said:

Někdy se to stává, když jsou potíže se serverem.

už to trvá tretí týždeň

Gamano #374 Posted 19 April 2016 - 11:07 AM

Corporal

• Player
  • 12942 battles
  • 140

Už třetí den se nedá tento paskvil hrát !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1) nejde se přihlásit

2) zamrznutí mapy - hodně časté

3) bugy

Pokud to zrovna funguje, tak se nedá hrát, protože to namíchá +2.

Dělal jsem si statistiku:

100 odehraných bitev:

83 bitev +2( z toho 59 proher - z důvodů nesmyslně namíchaných tanků(0k-1k proti 17k-41k) i 0 těžkých proti až 6 těžkým)

11 bitev +-1

6 bitev -2

Kdyby místo vymýšlení různých blbostí, dali toto do pořádku !!!

Jinak tato hra jde totálně do kopru !!!

Kayi4ek #375 Posted 19 April 2016 - 11:49 AM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View Postmakowy9, on 18 April 2016 - 02:08 PM, said:

Ahojte,

potrebujem poradiť, nemôžem sa prihlásiť do hry. Dá mi synchronizáciu garáže a spotrebných doplnkov, no následne my napíše "Byl jste odpojen od servru". Doteraz som nemal s hrou problémy, nie som technický tip, garfickú mám Nvidia GeFORCE GT 520M, Intel Core i3-2330M CPU , 4,00GB RAM

Módy?

makowy9 #376 Posted 19 April 2016 - 06:43 PM

Private

• Player
  • 5149 battles
  • 3

View PostKayi4ek, on 19 April 2016 - 10:49 AM, said:

Módy?

žiadne mody momentálne, aj som 2x preišltalovával celú hru, kolega mal vraj podobný problém a bolo to asi kvoli grafickej, po pár nových aktualizáciach hry mu to zase išlo a ide v poho, tak čakám čím skôr 9.14.2 :) 

Tomcat_D #377 Posted 21 April 2016 - 12:59 AM

Corporal

• Player
  • 68462 battles
  • 104
  • [HALK] HALK

View PostKayi4ek, on 13 April 2016 - 07:36 AM, said:

Neda mi to a musim zareagovat na Tvuj prispevek.Ano vetsina bitev konci trapne 3,4,5:15.....to uz samo rika ,ze neco neni v poradku.Vis ,kolik bitev z 50000 musis prohrat,aby Ti pomer vyher spadl o 1 procento?To co se dalo udrzet 5let v prumeru,tak se onim odbornym zasahem do MM promenilo v peklo a nudu.Hnus Vasnosti xD.Je mi to uz sumak,jelikoz hraji radsi AW,ale nesnaz se obhajovat ten zpraseny MM.

A co se tyce smejdu a podvodniku,autor predchoziho clanku ma pravdu.Wargaming jsou podvodnici.....Premiovou arty LEFH obrali o pancir,vykonnost dela a zadna nahrada,treba ve forme mirneho zvyseni rychlosti....Do smlouvy si muzou psat co chteji,ale musi respektovat zakony dane zeme,ve ktere doslo k nakupu software....tudiz nelze zakonnym zpusobem snizovat kvalitu,ci parametry software....jak k tomu doslo ,tedy jsou to podvodnici...A je to domnivam se i na zalobu.....

Predpokladam,ze se do toho nyni vlozi dalsi podplacenci a budou zde vrhat sve protinazory,jak je zvykem,pokud se nekomu neco nelibi.

Hezky den.

Kayi4ek #378 Posted 21 April 2016 - 08:54 AM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostTomcat_D, on 21 April 2016 - 12:59 AM, said:

Neda mi to a musim zareagovat na Tvuj prispevek.Ano vetsina bitev konci trapne 3,4,5:15.....to uz samo rika ,ze neco neni v poradku.Vis ,kolik bitev z 50000 musis prohrat,aby Ti pomer vyher spadl o 1 procento?To co se dalo udrzet 5let v prumeru,tak se onim odbornym zasahem do MM promenilo v peklo a nudu.Hnus Vasnosti xD.Je mi to uz sumak,jelikoz hraji radsi AW,ale nesnaz se obhajovat ten zpraseny MM.

A co se tyce smejdu a podvodniku,autor predchoziho clanku ma pravdu.Wargaming jsou podvodnici.....Premiovou arty LEFH obrali o pancir,vykonnost dela a zadna nahrada,treba ve forme mirneho zvyseni rychlosti....Do smlouvy si muzou psat co chteji,ale musi respektovat zakony dane zeme,ve ktere doslo k nakupu software....tudiz nelze zakonnym zpusobem snizovat kvalitu,ci parametry software....jak k tomu doslo ,tedy jsou to podvodnici...A je to domnivam se i na zalobu.....

Predpokladam,ze se do toho nyni vlozi dalsi podplacenci a budou zde vrhat sve protinazory,jak je zvykem,pokud se nekomu neco nelibi.

Hezky den.

Je vidět, že jsi souhlasil s eulou, aniž bys jí přečetl. Je tam jasně napsáno, že si tanky nekupuješ, ale pronajímáš si přístup ke službě a společnost Wargaming si tam také vyhrazuje nárok kdykoliv provést úpravy herního balancu, atd. Proč by se zrovna téhle arty mělo něco přidávat? Armor je u artyn irelevantní a snížení výkonnosti děla? Potřebovala by další snížení :)

Tomcat_D #379 Posted 21 April 2016 - 12:30 PM

Corporal

• Player
  • 68462 battles
  • 104
  • [HALK] HALK

View PostKayi4ek, on 21 April 2016 - 07:54 AM, said:

Je vidět, že jsi souhlasil s eulou, aniž bys jí přečetl. Je tam jasně napsáno, že si tanky nekupuješ, ale pronajímáš si přístup ke službě a společnost Wargaming si tam také vyhrazuje nárok kdykoliv provést úpravy herního balancu, atd. Proč by se zrovna téhle arty mělo něco přidávat? Armor je u artyn irelevantní a snížení výkonnosti děla? Potřebovala by další snížení :)

Je videt,ze jsi necemu z toho co jsem psal nerozumel....EULA muze mit napsano co chce,pokud vsak nesplnuje normy zeme ve ktere doslo k obchodni transakci,,je eula neplatna v patricnych bodech,nebo i kompletne.

Dam ti malicky priklad....napisi ti ucetni soft a dam ti eula,ze muze dojit k upravam.....a tak pri upgrade ti dam novou databazi,ale zaroven tu starou ponecham a jeste snizime rychlost vypoctu,jelikoz tve mysleni nestiha a zadavas priliz pomalu data xD,pri dalsim update ti odeberu sklad,jelikoz s nim dlouho nepracujes....atd...atd

Tak ,vec je jednoducha...koupil jsem pronajem software s jistymi parametry a trvam na tom,aby tyto parametry byly plneny...

Mimochodem ,posledne jsi se ptal,jestli bych chtel hrat jenom betu,tak ti odpovim...ano,protoze byla rozhodne zabavnejsi,nez ten paskvil nyni.Wargaming dostal oceneni,zakladem byly udajne presne vypocty parametru dle skutecnosti v danem pomeru.Kde jsou ty vypocty dnes>? asi by to znelo sproste...v..........

A proti zmene herniho balance nic nemam,naopak by se mel upravit k lepsimu a to treba ihned.Pak nebudou tak priserne nevyrovnane teamy.A taky by se mely konecne po 5 a vice letech odstranit bugy tesne nad prekazkami  a dalsi nesvary.Pred 5 a neco lety mi z Wargamingu odepsali na dotaz, proc jen jedno jadro na plny vykon....bude se resit do pul roku.....ale ono uz je to nekolik pulroku xD Dobre ,vykopavka engine....lze tolerovat.....ale proc ,lhat a mlzit.

Promin ,ale s pristupem lidi jako ty ,si v teto kdysi zabavne hre budou hraci brzy pripadat jako mimina s kacenkou na provazku.Ostatne vsechny byvale dobre hrace jiz potkavam prave na AW.

Kayi4ek #380 Posted 21 April 2016 - 01:43 PM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostTomcat_D, on 21 April 2016 - 12:30 PM, said:

Je videt,ze jsi necemu z toho co jsem psal nerozumel....EULA muze mit napsano co chce,pokud vsak nesplnuje normy zeme ve ktere doslo k obchodni transakci,,je eula neplatna v patricnych bodech,nebo i kompletne.

Dam ti malicky priklad....napisi ti ucetni soft a dam ti eula,ze muze dojit k upravam.....a tak pri upgrade ti dam novou databazi,ale zaroven tu starou ponecham a jeste snizime rychlost vypoctu,jelikoz tve mysleni nestiha a zadavas priliz pomalu data xD,pri dalsim update ti odeberu sklad,jelikoz s nim dlouho nepracujes....atd...atd

Tak ,vec je jednoducha...koupil jsem pronajem software s jistymi parametry a trvam na tom,aby tyto parametry byly plneny...

Mimochodem ,posledne jsi se ptal,jestli bych chtel hrat jenom betu,tak ti odpovim...ano,protoze byla rozhodne zabavnejsi,nez ten paskvil nyni.Wargaming dostal oceneni,zakladem byly udajne presne vypocty parametru dle skutecnosti v danem pomeru.Kde jsou ty vypocty dnes>? asi by to znelo sproste...v..........

A proti zmene herniho balance nic nemam,naopak by se mel upravit k lepsimu a to treba ihned.Pak nebudou tak priserne nevyrovnane teamy.A taky by se mely konecne po 5 a vice letech odstranit bugy tesne nad prekazkami  a dalsi nesvary.Pred 5 a neco lety mi z Wargamingu odepsali na dotaz, proc jen jedno jadro na plny vykon....bude se resit do pul roku.....ale ono uz je to nekolik pulroku xD Dobre ,vykopavka engine....lze tolerovat.....ale proc ,lhat a mlzit.

Promin ,ale s pristupem lidi jako ty ,si v teto kdysi zabavne hre budou hraci brzy pripadat jako mimina s kacenkou na provazku.Ostatne vsechny byvale dobre hrace jiz potkavam prave na AW.

Můžeš trvat na čem chceš, ale pokud jsi souhlasil se smluvními podmínkami, kde je uvedeno to, že si vývojář softwaru vyhrazuje právo na jeho úpravy, nemůžeš nic dělat.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users