Jump to content

Speciál: Den Svatého Patrika

• Please log in to reply
152 replies to this topic

CrackonoshDesu #141 Posted 20 March 2016 - 04:18 PM

Warrant Officer

• Player
  • 4951 battles
  • 636
  • [CCSTP] CCSTP

View PostPjotrCheGuevara, on 20 March 2016 - 03:28 PM, said:

Já mám takovou obecnou konspirační teorii, kterou asi nikdo nedokáže dokázat a ani vyvrátit. Napadlo vás někdy, že WG sám od sebe tu hru může záměrně botovat? Jak si můžeme být všichni jistí, že sám WG do hry nezakomponoval boty, čili že zde nejsou pouze hráči a hráči, za které hraje bot, ale i  WG boti , víme skutečně, že hrajeme pouze proti hráčům či hráčským botům? Není ta hra botována i samotným WG(záměrně)? Sám nevím, ale vůbec by mě to nepřekvapilo.....

To už udělali s letadlama, ale to nijak neskrejvali. Ale pozor! Možná Tanky chcípaj stejně jako letadla ale WG to nechce přiznat a dělá to samý co s letadlama, ale jelikož to je ta hra co nastartovala tenhle fenomén tak to skrejvá a namlouvá sobě i nám, že je všechno v pohodě.

Safraporte.

Idahou #142 Posted 20 March 2016 - 07:50 PM

General

• Veteran
  • 36612 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

View PostPjotrCheGuevara, on 20 March 2016 - 02:28 PM, said:

Já mám takovou obecnou konspirační teorii, kterou asi nikdo nedokáže dokázat a ani vyvrátit. Napadlo vás někdy, že WG sám od sebe tu hru může záměrně botovat? Jak si můžeme být všichni jistí, že sám WG do hry nezakomponoval boty, čili že zde nejsou pouze hráči a hráči, za které hraje bot, ale i  WG boti , víme skutečně, že hrajeme pouze proti hráčům či hráčským botům? Není ta hra botována i samotným WG(záměrně)? Sám nevím, ale vůbec by mě to nepřekvapilo.....

Neřekl bych... Tanky jsou pořád hodně populární a stále nemají konkurenci. Pokud se nepletu, tak naopak zvyšují zisky a třeba na ruském serveru, což je hlavní výspa WoT, je i skvělý servis který přeci jen u hry udrží o něco déle.

Pokud jde o neschopnost některých lidí u hry přemýšlet, no, to je všude. Ať si zahraješ co chceš, vždycky tam bude velké procento idiotů. U těžších her a her s omezeným přístupem to bude menší, u her které se tváří jednoduše a u WoT které absolutně kašle na nějakou pomoc nováčkům a skillování, je to procento vyšší.

Osobně mám dojem, že na EU serverů ubylo hráčů dost, nad takový ten přirozený "úhyn", ale rozhodně si nemyslím, že by potřebovali doplňovat bitvy botama. Však třeba NA servery, nebo ty v koreji mají ve špičce 8x míň hráčů a to už od začátku, přesto hra běží. V betě představovalo špičku asi 10k hráčů (ale mm měl větší rozptyl ) a stále se hrálo o sto šest. Nemluvě třeba o WoWs kde je taky relativně málo hráčů. Podle mě má většina serverů ještě dost velkou rezervu (kromě asi NA ) a dorovnávat počty na nějaké reprezentační číslo nemá cenu, protože tomu stejně nikdo nevěnuje pozornost + ta míra pozornosti, času, práce by měla daleko větší efekt v jiných, normálních způsobů propagace hry

hadak66 #143 Posted 20 March 2016 - 08:13 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 32608 battles
  • 1,267

View PostCzukageck, on 19 March 2016 - 05:46 PM, said:

Proč by měl být stupidní? Dobrá akce k nijak zvláštní příležitosti. Čtyřlístek jsem dostal za chvíli, ani jsem to nemusel sledovat. Získá jej snad každý.. a jo, ty jsi artynář..:hiding:

<a href='http://s12.postimg.org/ma58pj5jh/nic.png' class='bbc_url' title='External link' rel='external'>http://s12.postimg.o...58pj5jh/nic.png</a>

Jak komu :deer: :trollface:

JesterCZ #144 Posted 20 March 2016 - 08:17 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 64221 battles
  • 1,433
  • [_AF_] _AF_

View PostPjotrCheGuevara, on 20 March 2016 - 02:28 PM, said:

Evidentně nás napadají skoro stejné věci.

Lavelin #145 Posted 21 March 2016 - 08:49 AM

Captain

• Player
  • 41300 battles
  • 2,095
  • [9-TDE] 9-TDE
Spoiler

no a možná by to šlo ještě vynásobit bonusem ze strongholdu(opevnění;).

Budova "výcvikové oddělení" přidává +50% zkušeností do posádky a budova "tankodrom" +50% expů tanku.

Polski11 #146 Posted 21 March 2016 - 01:06 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 37515 battles
  • 1,325
  • [RGT] RGT

View Postemaxcz, on 18 March 2016 - 06:27 PM, said:

Když už jsem ten čtyřlístek ,,utrpěl" tak jsem ho plácnul na tank. Jen bych pro příští update navrhl drobnou úpravu pro používání emblému.

Nešlo by udělat, aby si člověk mohl ten emblém prohlédnout na vozidle jako třeba camo? Teď si to dáte rovnou na tank a hotovo. když to náhodou chcete omrknout prvně na něčem jiném máte smůlu. Už to jinam nedáte.

Pořád mě nepřestává překvapovat, kolik naprosto jinde běžných možností  není, nefunguje, nebo pro jedno menu jdou a pro jiné podobné ne.

Co se akce týče nemám nic proti, ale ani pro. Kdyby nebyla, ani chlup na ruce mi to neohne.

...taktiez to nefunguje/nejde pri ziskanej camo z CW... mozem pouzit len jednu ale skusit ako by to vyzeralo na kazdom tanku nejde, takze treba si to poriadne premysliet ci sa to bude na dany tank hodit :hiding:

View PostAllegon, on 20 March 2016 - 11:13 AM, said:

mohl dostat serii banu na X dni... nicmene bot ktery pouziva autoaim hraje lepe nez on

btw vzdycky jsem premyslel nad tim jestli tuhle hru hraje i nekdo postizeny (neni mysleno jako urazka) at uz dusevne nebo jinak a jestli tohle nemuze byt treba ten pripad

View PostIdahou, on 20 March 2016 - 11:22 AM, said:

Tak i takový tu asi jsou, ale tohle ten případ nebude. Hádám, že všude střílí hečka, koupil si premiový tank, dokáže zapnout hru a bitvu. Tudíž má dost mentální kapacity na to aby hrál (ono to zas tak těžký není ). Tohle bude nějaký brutální zombík který nepřemýšlí nebo absolutní trotl, co se pokouší botovat či snad... vlastně mě ani nenapadá žádné logické vysvětlení, teorii, tezi cokoliv co by vrhlo trochu světla na to, jak může být tak strašně špatnej...Tohle je jako kdyby zapnul bitvu a vystřílel náboje ze spawnu ve směru k nepříteli a pak skočil ze skály/utopil se/ztratil se na louce

View PostJackFlash87, on 20 March 2016 - 03:07 PM, said:

OT: postižený to hrajou, nebo aspoň na jednoho jsem narazil, když jsem mu po bitvě psal do garáže :hiding:

jinak za mě speciál OK, vzhledem k tomu, že událost nemá nic společnýho s válkou/tankama, ty 4lístky teda mohli nechat pro každý národ, ale tak je to WG a já je chápu, kdo je chce, tak vytáhne éčka a všichni budou happy

stretol som uz aj starych hracov (cca 80rocnych dedkov, spomalene reflexy a proste hral chillovo :trollface: jeden mal aj taky nick, nieco v tom zmysle ze nobotonly80old), takze ci uz deti alebo trollovia, hraju podobne :child:

Allegon #147 Posted 21 March 2016 - 03:07 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22728 battles
  • 780
  • [S3AL] S3AL

View PostPolski11, on 21 March 2016 - 01:06 PM, said:

...taktiez to nefunguje/nejde pri ziskanej camo z CW... mozem pouzit len jednu ale skusit ako by to vyzeralo na kazdom tanku nejde, takze treba si to poriadne premysliet ci sa to bude na dany tank hodit :hiding:

stretol som uz aj starych hracov (cca 80rocnych dedkov, spomalene reflexy a proste hral chillovo :trollface: jeden mal aj taky nick, nieco v tom zmysle ze nobotonly80old), takze ci uz deti alebo trollovia, hraju podobne :child:

to me pripomelo toho dedu co streamoval (CZ) a pouzival aimbot :trollface:

Alfonz_ArrogantCrew #148 Posted 22 March 2016 - 06:58 AM

Major General

• Player
  • 43115 battles
  • 5,109
  • [GU-N] GU-N
Už je späť. WG zjavne perma bany rozdáva s nadhľadom.

Allegon #149 Posted 22 March 2016 - 09:14 AM

Warrant Officer

• Player
  • 22728 battles
  • 780
  • [S3AL] S3AL

View PostHomer_J_S_, on 22 March 2016 - 06:58 AM, said:

Už je späť. WG zjavne perma bany rozdáva s nadhľadom.

jsme trosku off-topic - je zpet dostal perma na jeho main acc myslim ze je to ok trest od doby co IP ban ani ban na MAC adresu se daji obejit asi behem (15 min)

CabalSvk #150 Posted 22 March 2016 - 01:11 PM

Corporal

• Player
  • 11194 battles
  • 183
  • [TG-SK] TG-SK
Super akcia, len sa mi nepodarilo kupit maskovacku za zlate, pokial som mal aktivny nater za strieborne. Takze cakat na dalsiu akciu. Alebo som nieco prehliadol?

Polski11 #151 Posted 22 March 2016 - 01:57 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 37515 battles
  • 1,325
  • [RGT] RGT

View PostCabalSvk, on 22 March 2016 - 01:11 PM, said:

Super akcia, len sa mi nepodarilo kupit maskovacku za zlate, pokial som mal aktivny nater za strieborne. Takze cakat na dalsiu akciu. Alebo som nieco prehliadol?

nabuduce, kup za kredity inu camo a potom zas kup za goldy tu predoslu co si mal za kredity... ak teda nejde zrusit tu za kredity inak :coin:

Edited by Polski11, 22 March 2016 - 01:57 PM.

Alfonz_ArrogantCrew #152 Posted 22 March 2016 - 02:07 PM

Major General

• Player
  • 43115 battles
  • 5,109
  • [GU-N] GU-N
Vpravo hore na obrázku cama ktoré máš aktuálne je krížik, ktorým sa dá odstrániť predčasne. Potom už len kúpiš perma.

CabalSvk #153 Posted 23 March 2016 - 12:32 PM

Corporal

• Player
  • 11194 battles
  • 183
  • [TG-SK] TG-SK
To som si nevsimol, vdaka.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users