Jump to content

Speciál: Den Svatého Patrika

• Please log in to reply
152 replies to this topic

TarandosMegas #41 Posted 17 March 2016 - 12:44 PM

Corporal

• Player
  • 15660 battles
  • 164

... odkaz v článku na balíček nefunguje...

ale jo, zas nekamenujme za všechno, je třeba být přihlášený na herní účet, což tam píšou.

pavel_13 #42 Posted 17 March 2016 - 12:50 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 52618 battles
  • 416

View Postkarosatori, on 17 March 2016 - 11:11 AM, said:

V článku jsem nenašel, k čemu ten čtyřlístek je...

K hov...

Judva #43 Posted 17 March 2016 - 12:58 PM

Lance-corporal

• Player
  • 37012 battles
  • 51
  • [G0G0] G0G0

Tak se v práci většinou honím jak ***** vedoucí pracovník je totální šašek a stejně jako každý druhý toho máme dost. Ale ejhle ona taky existuje práce ne to je silné slovo zaměstnání kam si patrně dojdu na 9:00 v klídku posnídám poklábosím s kolegy a pak se mrknu co je nového na internetu.

A zřejmě po dvou hodinách v práci hodím do google translátoru nějaký článek,který mě ani nota bene nezajímá anžto nejsem štonc to po překladu zkontrolovat.

A jde se na oběd po obědě zase pokecáme s kolegou a vyřídíme si tedy nějaký pracovní povinnosti. Nikam se nemusím honit,protože mě nikdo nekontroluje a lidí je málo tak mě stejně nevyhodí...

JJ WG EU to je holt ráj na zemi   

GreenKlid #44 Posted 17 March 2016 - 01:11 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 38977 battles
  • 452
  • [KAACR] KAACR

View PostChorche_22, on 17 March 2016 - 10:54 AM, said:

Mohu využít boost expů pr posádky spolu s osobní rezervou pro posádky ? Budou se bonusy v tomto případě sčítat ?

ne, ten 3x boost se týká jen základních zkusenosti např. získáš v bitvě 800 ZK, dostaneš tedy navíc + 2x800 (to je ten trojnásobek v porovnání s bitvou bez násobku) + 400 (50% osobní rezerva) = 2800 celkem za aktivovanou 50% zálohu a 3x za první bitvu

takhle se to počítá pro klasické zkušenosti, předpokládám že ty posádkové jsou počítané stejně

Edited by GreenKlid, 17 March 2016 - 01:12 PM.

DilophCZ #45 Posted 17 March 2016 - 01:16 PM

Sergeant

• Player
  • 17409 battles
  • 214
  • [TA_CZ] TA_CZ

View Postmarvays, on 17 March 2016 - 11:18 AM, said:

stojí ten KR za to? Potřebuju něco na vydělávání, protože nepremiové lightka mi nevydělávají :(

Pokud nejedeš vyloženě US a Pershingy tak jestli můžu doporučit tak sáhni za stejné prachy ve stejné akci po Mutzovi. Co se týče palby, tak DMG, čas nabíjení, odchylka velmi podobné, ale v čem vítězí Mutz je penetrace (prostě větší šance na průstřel a DMG = prachy). Nezanedbatelná je u Mutze i velmi dobrá průchodnost terénem (sice se oproti KR pomaleji rozjíždí, ale pak Mutz fiští a žádný kopec ho nezastaví). Pancíř má na věži Mutz lepší, na spodku slabší (oproti KR víc schovávat spodek), dokonce se mi podařilo odrazit i pecku z E100 (dobrý infarkt, když jsem ho objevil kempovat v boční uličce v Himmelu), všeobecně a pocitově věž odráží docela dobře a dělo s depresí 10st (stejné;) a elevací 25 (lepší;) je dobře jedovaté (pozor jen na to, že Mutz má u deprese vzhledem k podvozku dva mrtvější úhly). Další výhoda tenhle tank prostě nehoří od motoru z 300 bitev co na něm na ofiku mám jsem zahořel snad jen jednou. :) Pocitově je Mutz obratnější a pro mě asi i zábavnější (KR jsem hrál na testu, na ofiku jsem ho nekoupil). Zamrzí, že jsou oba dost často posílány i do X tier bitev, kde musí hrát oba opatrněji a kde může pro KR být penetrace trochu koule u nohy..    

pavel_13 #46 Posted 17 March 2016 - 01:31 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 52618 battles
  • 416

View PostIdahou, on 17 March 2016 - 11:33 AM, said:

- Info zase až po začátku akce

- Chyby v oznámení (sobota 17. března a nepochybuju, že tam byli/jsou další )

- Nepochopitelně velká akce i když bonusy se hodí vždy

Vážně nechápu jednání WG EU. Jsou to flákači, nebo se vážně snaží jen jim to tak neuvěřitelně nejde? Den spisovatelů za mír - nic. Mezinárodní den žen - nic. Okupace Československa - nic. Konec zimní války - nic. Irský národní svátek oslavující příchod prvního křesťanského misionáře - akce jak je konci války. Dobře, v té mimo-irské verzi je to svátek zajímavý a určitě by z něj byla bezva víkendovka, ale proč takováhle mega akce? Nestěžuju si, bonusy jsou poskladané pěkně, trojnásobky na posádku potěší a nerozvrací hru. Emblém je taky fajn. Jen v tom nevidím logiku.

Kromě toho - prodej osobních záloh? Nestačí, že se prodávají kredity? Ještě budou takhle xp a bez dodatečných podmínek? Fakt, že prodávají zrovna když byla šance je poprvé po měsících získat zadarmo ve hře, z toho pak dělá debilitu i po obchodní stránce. O tom, že odkaz v článku na balíček nefunguje ani nemluvě.

Dobře, máme tu zkrátka akci, která je sice nelogická, ale dobrá. To je fajn, ale co zbytek práce WG EU? Novinka o akci přišla až po jejím začátku. Opět je to nacpané v univerzální šabloně, vzhledem k velikosti akce zarazí absence vlastní grafiky. Náhledy tanků jsou sice fajn, ale zasekávají celou stránku. V textech jsou chyby a bejkárny. Některé odkazy na tolik propagovaný obchod a úžasné balíčky nefungují ani hodiny po zveřejnění. To sou všechno chyby, které lze odhalit během dvou minut a ještě k tomu stačí ten článek otevřít, přečíst si ho a zkusit odkazy. Co je na tom pro pařížskou kancelář tak těžkého?  Jak jim může být tak strašně jedno, že vypustí do světa takovej nedodělanej paskvil? 

Dobrá akce ?

Proti loňsku VELKÁ SLABOTA.

_Imperium #47 Posted 17 March 2016 - 01:48 PM

Major

• Player
  • 31674 battles
  • 2,665

No, já bych nebyl tak negativní. Vždyť ta informace o dni sv. Patrika vyšla na novinkách rovnou celé 2 roky předem! :B

:trollface: OMG, je právě 13:47 a stále to tam je... :facepalm:

blivajz #48 Posted 17 March 2016 - 01:56 PM

Private

• Player
  • 26543 battles
  • 2
Může sem někdo kdo si koupil tanky s posádkou hodit info ? Zajímalo by mě jestli je to klasická posádka u které si vyberete skill a je na 100%, nebo jestli mají třeba 100% bratry jako 0tý skill a dál volíte další skill. Třeba jak to bylo u berlínského tria. dík

Surrey_CZ #49 Posted 17 March 2016 - 02:11 PM

Corporal

• Player
  • 10689 battles
  • 146
  • [_CALM] _CALM
Spíš bude jen 100% bez jakýhokoliv náběhu ZK na perk :D

brixie #50 Posted 17 March 2016 - 02:18 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 29491 battles
  • 322
  • [CSA-V] CSA-V

Ja som celkom nahnevany na ich neschopnost davat informacie dopredu. Nech si Kajicek vravi co chce, nestaci dat len "nazov misie do tyzdnoveho prehladu kalendara", lebo to nic nepovie o akcii samotnej.

Keby som bol vedel podmienky uz vcera, usetril by som cez pol miliona kreditov len na kupe osmickoveho tanku a preskoleni posadky do neho... Ja viem, odrady so zapnutymi platbami mi to vynahradia za hodinu-dve jazdenia, ale o to tu nejde.

Zamestnanci WG v Parizi proste maju nalepku lenivych neporiadnych babrakov. A pri takomto jednani sa tomu ani necudujem.

soundeluxCZ #51 Posted 17 March 2016 - 02:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20063 battles
  • 552
  • [BAGO] BAGO
Chtěl jsem se jenom pozeptat, podařilo se Vám někomu koupit v obchodě Mutze ???? Mě se to tedy nedaří s odkazem "Něco se pokazilo". Tak jenom, jestli je chyba na mém přijímači ???? :/

Leckov #52 Posted 17 March 2016 - 02:54 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30034 battles
  • 985
Je to drahý jako prase.

dastarwilla #53 Posted 17 March 2016 - 02:57 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21445 battles
  • 410

View PostsoundeluxCZ, on 17 March 2016 - 02:41 PM, said:

Chtěl jsem se jenom pozeptat, podařilo se Vám někomu koupit v obchodě Mutze ???? Mě se to tedy nedaří s odkazem "Něco se pokazilo". Tak jenom, jestli je chyba na mém přijímači ???? :/

Musíš být přihlášený jinak se ti nabídka neukáže,

Gollder_from_Mordor #54 Posted 17 March 2016 - 03:06 PM

Lance-corporal

• Player
  • 35857 battles
  • 90
  • [FAME] FAME
Akce docela slabota ale tak nebudeme si stěžovat konečně sleva na camo tak aspon nakoupím goldový camo na desítky a trojnásobek do posádky taky potěší tak snad už dodělám bia do posádky u čechů :D 

_Panther_M #55 Posted 17 March 2016 - 03:11 PM

Lance-corporal

• Player
  • 20246 battles
  • 60
EMBLEM 4 listek -  nechapem to...dam ho na tank a co to znamena tych 10 sekund?...ked ma niekto dingne, tak sa stane co?... rozumie tomu niekto ???

tomfi #56 Posted 17 March 2016 - 03:27 PM

Lieutenant

• Player
  • 33864 battles
  • 1,896
  • [TNT] TNT

View Postzpeterka, on 17 March 2016 - 09:47 AM, said:

Proc trva uverejneni akce na www strankach 3 hod 30 min od zacatku akce? Je v WG staff teamu nekdo dostatecne kompetentni, aby odpovedel? 

omyl, ten článek je z 13. 3. ... to ho jenom zveřejnili později... nejspíš proto, aby stihli než ho zveřejní odladit chybičky, jako třeba kdyby si náhodou spletli kalendář a podobně :)

Akce dobrá... sice menší než loni, ale dobrá... navíc je vidět inspirace amerikou, kde minulý rok byl emblém... sice tam byl za každou bitvu v top 10, a né za 10 bitev a jen jednou... ale to už je v podstatě detail :D (důležitý je, že jste se začali dívat kolem sebe :) )

Edited by tomfi, 17 March 2016 - 03:30 PM.

global_asa_wenca #57 Posted 17 March 2016 - 03:58 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 88412 battles
  • 3,205
  • [MACHR] MACHR

View Post_Panther_M, on 17 March 2016 - 03:11 PM, said:

EMBLEM 4 listek -  nechapem to...dam ho na tank a co to znamena tych 10 sekund?...ked ma niekto dingne, tak sa stane co?... rozumie tomu niekto ???

Když ho dáš na tank a někdo tě dingne, tak se nestane vůbec nic.

Je to proto, že WG nedávno emblémy a nápisy předělalo - aby poskytovaly boost posádce. Buď trvalej, nebo na základě určitých událostí (v tomhle případě ten ding). Jenže se to nakonec setkalo s opravdu drtivou kritikou, a WG od toho upustilo.

Protože už to měli v patchi připraveným k vydání, vypnuli to nejjednoduším možným způsobem -  že ten boost je všude nastavenej na nulu. Když si v garáži budeš upravovat vzhled tanku, tak to tam uvidíš. Jsou tam popisy co to dělá, ale hodnota je všude nula.

xsanta #58 Posted 17 March 2016 - 04:52 PM

Sergeant

• Clan Diplomat
  • 30341 battles
  • 211
  • [POHO] POHO

View Postglobal_asa_wenca, on 17 March 2016 - 03:58 PM, said:

Je to proto, že WG nedávno emblémy a nápisy předělalo - aby poskytovaly boost posádce. Buď trvalej, nebo na základě určitých událostí (v tomhle případě ten ding). Jenže se to nakonec setkalo s opravdu drtivou kritikou, a WG od toho upustilo.

Mně přijde, že už je to nefunkční venku cca 3. patch a furt nic (krom postihu snížení účinnosti pro jednotlivé typy tanků na normal camo) Smutné je, že někde feedback funguje a jinde ne-e.

Potenciál významnějších svátků nebo výročí je vyplýtván a upozaděn komerčnímu válci akcí typu Valentýn, Helloween nebo St. Patrick.

Na oznámení po začátku akce už jsme si zvykli, resp na výmluvy, že to je beztak v ingame oznámení. Škoda, že nefunguje alespoň ingame záložka připravované akce (anebo už byla odstraněna, teď už nevím, bo to nefunguje, takže to nesleduju) Byly chvilku doby, kdy se kopírovaly akce z US/Ru  serveru, takže co se bude dít věděl hráč den - dva dopředu, ale teď už je to jen k zlosti.

Btw. měl jsem za to, že znakem je zelený trojlístek - Sv. Patrik tak vysvětloval Sv. Trojici, ale asi tam dali to čtvrté WG, bo co a jak dokáže kouzlit v rámci RNG je někdy věru nadpozemské.

OK, užívejme výhod, jež nám byly naděleny a nezoufejme z úrovně randomu, který bude opět tragický. gl

certcz #59 Posted 17 March 2016 - 04:54 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 38877 battles
  • 1,031

Já chci čtyřlístek s bonusem !!!

To že vynulovali bonusy na emblémy a nápisy chápu, byl by to P2W. Ale proč neudělají akce třeba 2x za měsíc si můžeš vyjezdit nějaký symbol a ten ti pak dá pár procent bonusu. To by bylo hezké ne ? Na patrika čtyřlístek, 1. dubna třeba nějaké zvířátko, v květnu srp, kladivo a nápis "MIR" třeba :D .

Bude to tak trochu jako vylepšování postav v RPG, udrží hráče a hlavně to nebude P2W. Šanci získat symbol bude mít každý hráč.

Čtyřlístek si nalepím na T-55A, neboť jsem jej včera po půl roce trápení se s některými misemi vyjezdil :popcorn:

Edited by certcz, 17 March 2016 - 05:20 PM.

PjotrCheGuevara #60 Posted 17 March 2016 - 05:11 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 7927 battles
  • 369

View PostIdahou, on 17 March 2016 - 12:33 PM, said:

- Info zase až po začátku akce

- Chyby v oznámení (sobota 17. března a nepochybuju, že tam byli/jsou další )

- Nepochopitelně velká akce i když bonusy se hodí vždy

Vážně nechápu jednání WG EU. Jsou to flákači, nebo se vážně snaží jen jim to tak neuvěřitelně nejde? Den spisovatelů za mír - nic. Mezinárodní den žen - nic. Okupace Československa - nic. Konec zimní války - nic. Irský národní svátek oslavující příchod prvního křesťanského misionáře - akce jak je konci války. Dobře, v té mimo-irské verzi je to svátek zajímavý a určitě by z něj byla bezva víkendovka, ale proč takováhle mega akce? Nestěžuju si, bonusy jsou poskladané pěkně, trojnásobky na posádku potěší a nerozvrací hru. Emblém je taky fajn. Jen v tom nevidím logiku.

Kromě toho - prodej osobních záloh? Nestačí, že se prodávají kredity? Ještě budou takhle xp a bez dodatečných podmínek? Fakt, že prodávají zrovna když byla šance je poprvé po měsících získat zadarmo ve hře, z toho pak dělá debilitu i po obchodní stránce. O tom, že odkaz v článku na balíček nefunguje ani nemluvě.

Dobře, máme tu zkrátka akci, která je sice nelogická, ale dobrá. To je fajn, ale co zbytek práce WG EU? Novinka o akci přišla až po jejím začátku. Opět je to nacpané v univerzální šabloně, vzhledem k velikosti akce zarazí absence vlastní grafiky. Náhledy tanků jsou sice fajn, ale zasekávají celou stránku. V textech jsou chyby a bejkárny. Některé odkazy na tolik propagovaný obchod a úžasné balíčky nefungují ani hodiny po zveřejnění. To sou všechno chyby, které lze odhalit během dvou minut a ještě k tomu stačí ten článek otevřít, přečíst si ho a zkusit odkazy. Co je na tom pro pařížskou kancelář tak těžkého?  Jak jim může být tak strašně jedno, že vypustí do světa takovej nedodělanej paskvil? 

JJ ta celá stránka je zasekaná, na notasu mi to vytíží procesor skoro na 100%, myslel jsem si, že je chyba v mém notasu, ale jiné stránky jely normálně, takže opět výborná práce WG, opravdu by neškodilo, jsou k tomu nabádány i děti v ZŠ, abyste si nejdříve zkontrolovali, co do světa pošlete, klidně i 3 krát, než toto, je to opravdu lemplovina, kdo to nevidí, komu to přijde normální nebo kdo to vidět nechce či to pořád omlouvá, tak těmto lidem doporučuji sundat růžové brýle a kouknout se na svět svýma očima, kdybych byl zaměstnavatel, tak tito lidé už dávno letí, přestože vydělávám, platit je za opakovanou neschopnost se příčí mému zdravému rozumu.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users