Jump to content

Ban bez podania przyczyny

Ban bez dowodów

• Please log in to reply
205 replies to this topic

_Patrol #101 Posted 23 March 2016 - 11:47 PM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 39067 battles
  • 31,379
  • [_COM] _COM

View PostDeepackTheProphecy, on 23 March 2016 - 11:26 PM, said:

Te same czasy logowania na forum :)

jest to tak śmieszne że postanowiłem odpisać bo śmiech to zdrowie :)

daj screen o której godzinie się zalogowałem i wylogowałem z forum

bo od dawien dawna mam to zablokowane w profilu

edit

a ponieważ wiem iż screena nie dasz i sądzę po Twoim wpisie że też uwielbiasz się śmiać dodam Ciebie do listy ignorowanych abyś z uśmiechem na ustach poszedł spać :)

Edited by _Patrol, 23 March 2016 - 11:50 PM.

DeepackTheProphecy #102 Posted 23 March 2016 - 11:51 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 39907 battles
  • 3,222
Słowo ,,pobytu,, będzie lepiej smakowało? :)

Revanche25 #103 Posted 24 March 2016 - 12:49 AM

Brigadier

• Clan Diplomat
  • 37584 battles
  • 4,450
  • [FNPRO] FNPRO

View PostHEGMAN, on 23 March 2016 - 06:29 PM, said:

Tak się zapędziliście żeby upupić ASLAINA że zaczynacie sami siebie trollować ;)

Poza tym jak widzę co wypisujecie, jak potraficie przyswoić czytane treści,regulaminy, jak je interpretujecie , to zaczynam rozumieć dlaczego jako naród się tak kłócimy i nie potrafimy dogadać.

Niektórzy nie potrafią/nie chcą ,zrozumieć prostych rzeczy, treści i praw ,a drudzy się frustrują że ci pierwsi nie akceptują tego że kartka jest biała mimo tego że ktoś napisał na niej czerwonym atramentem.

Z założenia jeden temat powstał,żeby wyplenić cheaty, w drugim ktoś prosi o uzasadnienie i wskazanie przyczyn bana...tu się zaczął cyrk.

W pierwszym temacie ,sami znawcy prawa i regulaminów pouczają co jest ( w ich obiektywnej opinii) dozwolone ,a co nie ,osądzają ,wydają wyrok i przypinają łatkę...

W drugim temacie ci sami znawcy dyskutują co może firma a czego nie może użytkownik...więc zaprawdę powiadam wam ,że co ja mogę zrobić a gdzie mi może wskoczyć firma ,

to ja doskonale wiem i dlatego pusty śmiech mnie ogarnia na tą pisaninę...

Jeden ciągle bez ładu i składu oraz wiedzy , będzie pisał : NIE MOŻESZ! A drugi udowadniał i argumentował że jednak MOŻE...na przegranej pozycji jest ten drugi ,bo choć przedstawia argumenty i

tłumaczy (  i racja jest tak naprawdę po jego stronie) to ten pierwszy będzie dla zasady i z głupoty ,choć czasem nie ma pojęcia o czym ten drugi pisze,odpowiadał ciągle: NIE MOŻESZ ...bez tłumaczenia i argumentów...LOL

inteligencja na poziomie programatora w pralce ...nie ma co dalej się kopać z koniem, mądremu wystarczy a głupi i tak nie zrozumie.

To teraz może trzeba zająć się twoją paczuszką?

View PostHEGMAN, on 17 November 2013 - 05:12 PM, said:

View PostDjVirusPL, on 17 November 2013 - 04:56 PM, said:

SafeShot ( pozwala w określonych warunkach oddać strzał i pozostać niewykrytym)
Mozesz cos wiecej napisac o tym modzie?  Paczka zawiera instalator by wybrac tylko ten mod?  Jesli nie to napisz prosze jskie pliki odpowiadaja za ten jeden mod.

Błędnie przetłumaczyłem znaczenie , prawidłowo powinno być:
Mod zabezpiecza strzelającego w momencie przejeżdżania sojuszniczego pojazdu przed naszym celownikiem i nie pozwala 
przez 2 sekundy oddać strzału.Chodzi o sytuację w której celujemy do wrogiego pojazdu a przy nim kręcą się sojusznicze pojazdy :)
SafeShot
Co do modu ukrywającego strzał to jest to mod o nazwie SilentShot , ale jest to typowy Hack ,więc nie dodaję go do paczki :)
Przepraszam za wprowadzenie w błąd ale tłumaczyłem sobie opisy modów i po prostu zamieniłem je miejscami.

Dodać nie dodałeś ale pewnie z niego długo korzystałeś co? A co mamy dalej a paczka pod 0.8.10

Block Quote

Lista modyfikacji:
-XVM-5.0.2-RC300 w konfiguracji OMC lub Aslain'a (Wyświetla w garażu kolorowe info statystyk pojazdów)
-XVM Clanicons Full EU Server 12-12
-Konfig Minimapy pokazujący Nazwę Gracza i Pojazdu
-MiniMapa z Okręgami zasięgu widzenia,wykrycia, ostatnią pozycję wrogiego pojazdu itp.
-Kierunek celowania wrogich maszyn (nie dozwolone na ESL!)
-QuickColorMarker (4 punkty oceny gracza według WN6, EEFI, WR GLOBAL, i WR per Vehicle)
-Usunięte Intro Gry
-Możliwość przełączania się między serwerami bez potrzeby wychodzenia z gry
-Informację o zbliżającym się wrogim pojeździe (TYP,nazwa,odległość w metrach)
-Pingi w trakcie Logowania i w garażu
-Garaż IGR wraz z dźwiękiem
-Data z dniami tygodnia po polsku oraz zegar.
-SixthSense audio by Sauron + Wermacht Icon
-Ikony czołgów by style'1
-Zmieniony Wygląd Panelu amunicji i addonów by Grandpa's
-Celownik MeltyMaps x142 oraz J1mB0 dla arty
-Statystki Celowników oparte o J1mB0's wraz z panelem artyleryjskim.Full-Shell-Travel-Time
-Kolorowe smugi pocisków (AP,HE,GOLD)
-Czerwony Celownik Serwerowy
-Gun Constraints by J1mB0 setting
-ZoomOutConfigs max 500m (no gun shake)
-ZoomInConfigs x10 (1-142) z odblokowanym trybem przejścia w tryb snajperski kółkiem myszki.
-Damage Indicator by small MeltyMaps/Deegies
-InfoPanel by Szacho
-Pasek postępu misji by Szacho
-Efektywny kalkulator pancerza by MeltyMap'sMathMod-089,03
-Info o wyspotowaniu przez wrogi pojazd I'am Spotted Announcer
-Received Damage Announcer v 1.7 by Omegaice (info o otrzymanych obrażeniach i czasie przeładowania wrogiego pojazdu)
- KKK by SZACHO lub Locastan
- Hitlog by OMC and Aslain
-DamagePanel by Zayaz v5.4
-Czat z Historią by STL1te
-3 rzędy czołgów w garażu by 4lCapwn and CS2001
-ReCo's Vertical Techtree
-FogRemover by OMC
-Tekstury by Grandpa's Content Mod v3
-HD Minimap by locastan
-Voice Addons 3min,1min, 30sek, (głosowe info odliczania do końca starcia)
-White KoreanContour WeakPoint's
-White Corps ( nie dozwolone na ESL!) 

View Postarczi1969, on 07 November 2014 - 07:21 AM, said:

Wielkie Dzięki za jak zwykle super pakę :) !!!

Wszystko śmiga super i podziwiam cię za to ,że przy tak słabym necie jaki masz tam na obczyźnie :( zrobiłeś coś tak superowego :)

Pewnie wydałeś kupę szmalu na kafejkę internetową :)

Mam tylko jak zwykle małą prośbę  (TO BARDZO DLA MNIE WAŻNE ) :

- jak zlikwidować te różnokolorowe strzałeczki które pokazują nam odległość do różnych pojazdów ???

- jak zlikwidować złote tanki premium w TankCarousel-wole normalne

- jak zrobić dwa rzędy tanków w TankCarousel

i z czego mogę zrezygnować w tej paczce żeby podnieść fps ponieważ na moim lapku mam ich raptem 17-19,

Może coś na to poradzisz przy odrobinie czasu bardzo Cię o to proszę'

Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam 

młodszy szeregowy arczi :)

View Postini1, on 28 April 2015 - 10:20 AM, said:

cześć

czy w paczce dla nowej łatki możesz WYŁĄCZYĆ moduł "Syberia" czy jakoś tak ?

chodzi mi o ten mod co usuwa krzaki w trybie snajperskim i zwykłym, o ile w zwykłym jest on wyłączony, to w trybie snajperskim jest on włączony, więc przy każdej bitwie musiałem wchodzić w tryb snajperski i naciskać q, co było czasami mylące, bo jak zapomniałem wyłączyć, to się okazywało że "duchy" do mnie strzelały :{

czasami on się przydaje, ale wolałbym sam decydować kiedy go uruchomić, a kiedy nie, niż że był był domyślnie włączony :{

a tak ogólnie paczka super, mam nadzieje że pod dzisiejszego pacza też szybko wyjdzie, z góry dziękuję :}

To cie kolega sprzedał z Tundrą.

View PostHEGMAN, on 01 May 2015 - 01:47 AM, said:

View PostMike_Mati, on 30 April 2015 - 07:53 PM, said:

czy mi się wydaję czy jakiś mod automatycznie naprawia zerwaną gąskę....

jak to wyłączyć ????

Po ścieżce:C:\Games\World_of_Tanks\res_mods\0.9.7\scripts- usunąć plik o nazwie: .DS_Store

Po ścieżce:C:\Games\World_of_Tanks\res_mods\0.9.7\scripts\client- usunąć plik o nazwie: .DS_Store

Po ścieżce:C:\Games\World_of_Tanks\res_mods\0.9.7\scripts\client\mods- usunąć plik o nazwie: .DS_Store,plik o nazwie: module_auto_repair.pyc oraz folder o nazwie: xmls

Po usunięciu powyższych plików i folderu ,wrócicie do "ręcznego" naprawiania modułów i leczenia załogi ;)

Skrypt na automatyczną naprawę gąsek oj nieładnie.

View PostHEGMAN, on 16 May 2015 - 01:44 PM, said:

***********************************************************************************************************************

PROSTA PACZKA

POBIERZ TUTAJ--->>>HEGPACK2<<<---POBIERZ TUTAJ

(100MB)

-celownik J1m80

-XVM by OMC (aktualny)

-DMG Panel by Zayaz

-HitMarker

-OTM Reload

-Pmod (konfig by MEDDIO/HEGMAN)

-Info o perkach załogi w bitwie (BackSpace)

-MultiHitlog

-Czarny Garaż (Minimal)

-autogaszenie+tundra

-autoprzełączanie misji

-battleasistant+autoaim

-6'th sense żarówka+sauron

-ClanMod

-3 rzędy karuzela czołgów wraz z info o bitwach,WN8,dmg itp.

-ILM_by_lgfrbcsgo (zmiana podświetlenia na mapach)

-Mav's fog remover

-czerwony celownik serwerowy ( bardziej czytelny i widoczny)

+kilka innych ;)

***********************************************************************************************************************

View PostHEGMAN, on 05 September 2015 - 02:28 PM, said:

Proszę:  TUNDRA

Block Quote

View PostMike_Mati, on 30 November 2015 - 02:42 PM, said:

oki dzięki, rozumiem że zj reload - zastępuje ten wczesniejszy mod OTM reload

a jeszcze pytanie o Tundre i wyłączanie drzew w trybie snajperskim mogę poprosić cię o jakiegoś linka 

z góry wielkie dzięki Heg 

View PostHEGMAN, on 30 November 2015 - 03:18 PM, said:

View PostMike_Mati, on 30 November 2015 - 06:19 PM, said:

o super działa i liczenie i tundra 

wielkie dzięki

Więc jesteś wstrętnym cheaterem i oszustem HEGMAN a zgodnie z regulaminem leci ticet do supportu na ciebie i kolegów za używanie "modów" oraz upublicznianie linków do nich.

Gdybyś zapomniał o który punkt regulaminu chodzi:

Announcement: Regulamin Forum

2.7 Łamanie prawa

Spoiler

Edited by Revanche25, 24 March 2016 - 01:08 AM.

___NeVeR__GiVe_Up #104 Posted 24 March 2016 - 01:08 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 561 battles
  • 1,095
Bardzo rozsądne czyny revange niestety nie mam już lajkow :(

HEGMAN #105 Posted 24 March 2016 - 05:04 AM

Warrant Officer

• Player
  • 75235 battles
  • 732
  • [WRED] WRED

View PostRevanche25, on 24 March 2016 - 01:07 AM, said:

Raczej martw się olinek333 swoją aktywnością w temacie paczki HEGMANa.

Ty nie pokazuj co było ale co jest...naczytałeś się pierdół o żabkach ;)

Czy ja muszę tłumaczyć jak do dziecka? Podajesz jakieś na niebiesko wykreślone mody np: smugi pocisków -oświecam cię ,że to nie tracery  arty,ale pierwowzór informacji o typie pocisku jakim trafiono.

Kierunek celowania wrogich maszyn (nie dozwolone na ESL!)- No i?

-Received Damage Announcer v 1.7 by Omegaice (info o otrzymanych obrażeniach i czasie przeładowania wrogiego pojazdu) -No i?

-White Corps ( nie dozwolone na ESL!) -No i?

- jak zlikwidować te różnokolorowe strzałeczki które pokazują nam odległość do różnych pojazdów ??? -No i?

czy w paczce dla nowej łatki możesz WYŁĄCZYĆ moduł "Syberia" czy jakoś tak ? ( czit usunięty i nie zawarty w paczce)

-OTM Reload ( czit usunięty i nie zawarty w paczce)

-Pmod (konfig by MEDDIO/HEGMAN) -Nic mi o tym nie wiadomo by Pmod był zakazany

-autogaszenie+tundra (czity,usunięte i nie zawarte w paczce)

Teraz tak po ludzku napisz, jak usłyszałeś o modach nie instalowałeś ich?

Jak dowiedziałeś się o automacie na gąski ,gaszenie,o tundrze , nie testowałeś ich? Bo jeśli nie , to skąd wiesz że to czity i są niedozwolone?

1. Zamieszczanie wątków na temat cheatów, hacków, koni trojańskich i złośliwego oprogramowania lub linków do nich. Jeśli podejrzewasz istnienie cheatów lub hacków, przekaż niezbędne informacje Supportowi. Takich podejrzeń nie należy omawiać na forum.

NIGDZIE NIE ZAMIESZCZAŁEM TAKIEGO WĄTKU ;)

2. Zamieszczanie niewydanej zawartości gry / łamanie plików z danymi, prezentowanie niewydanych elementów gry, wyposażenia lub zawartości uzyskanej przez hakowanie plików klienta, omawianie lub prezentowanie jakichkolwiek danych niedostępnych w trakcie normalnej gry.

NIGDY NIE CZYNIŁEM POWYŻSZEGO ;)

3. Nielegalne działania lub narkotyki. Zabronione są zarówno bezpośrednie jak i metaforyczne odniesienia lub linki do stron zawierających treści bądź obrazy odnoszące się do nadużywania zakazanych substancji lub do podejmowania nielegalnych czynności.

NIE DOTYCZY ;)

Jeżeli użytkownik wziął udział w wyżej wymienionych akcjach, zostanie:
• Czasowo zbanowany na forum World of Tanks.
• Otrzyma ostateczne ostrzeżenie, a każde późniejsze naruszenie może prowadzić do permanentnego zawieszenia konta użytkownika na forum.

ŻADNE Z POWYŻSZYCH NIGDY NIE DOTYCZYŁO MOJEJ OSOBY MIMO SPRAWDZANIA MOICH LOGÓW PRZEZ FIRMĘ WG I WYMIANY POGLĄDÓW,OPINII, POMYSŁÓW ZA POMOCĄ KORESPONDENCJI Z SUPPORTEM ;)
Użytkownicy powinni przestrzegać prawa podczas korzystania z forum. Zamieszczanie wiadomości oraz omawianie kwestii łamiących miejscowe bądź międzynarodowe prawo jest zabronione niezależnie od okoliczności.
Administracja zastrzega sobie prawo do usuwania, poprawy lub zmiany każdej informacji uznawanej za niewłaściwą na tym forum.

Wyraziłem swoją opinię na temat cheatów ( czitów) i nie zmieniam jej ,w pełni popieram akcję walczącą z nimi. To że czegoś próbowałem że o czymś pisałem nie oznacza że z tego korzystam i oszukuję, jeśli twierdzisz inaczej ,udowodnij to.

Twój wpis jest w tej chwili potwierdzeniem tego o czym pisałem wcześniej, czyli chęcią zrobienia miejsca w podpiętych na forum i zdyskredytowania ASLAINA wraz z odebraniem mu części graczy korzystających z jego instalatora.

Sorka ,ale to nie moja wina ,ze nie każdy potrafi stworzyć instalator ( przypominam że ja na samym początku również umieszczałem instalator ale później przeszedłem na paczki zip)

Należysz do grona "przyjaciół" w moim temacie, więc dlaczego jako przyjaciel nie reagowałeś wcześniej,nie zwróciłeś mi uwagi? Przecież taki jesteś praworządny i porządny ;) ( tak kpię sobie bo mogę)

Wypieram się czegoś, coś ukrywam? Zarabiam ciężki hajs na oszukiwaniu graczy? Bujam ślepych? Usuwam dowody swojej podłej działalności? NIE , więc trzy męskie genitalia w bok ode mnie :)

Myślisz ,że mnie zawstydzisz, że mnie zdemaskowałeś? Jeśli byłbym taki jak myślisz to nie zabierałbym w tym temacie głosu .Dziękuję ,dobranoc

P.S: Nie czepiłeś się mnie jako "dealera cheatów" ale jako możliwość pyskówki z Olinkiem " Raczej martw się olinek333 swoją aktywnością w temacie paczki HEGMANa." nie zmartwiły cię zawarte tam czity ale jego aktywność. Więc albo walczysz z oszustwami albo ...?

_Patrol #106 Posted 24 March 2016 - 07:36 AM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 39067 battles
  • 31,379
  • [_COM] _COM

View PostHEGMAN, on 24 March 2016 - 05:04 AM, said:

Czy ja muszę tłumaczyć jak do dziecka?

każdy każdemu coś tłumaczy czy w tym czy innym temacie, jeden tłumaczy że Aslain dodając mody z które można dostać bana powinien zostać ukarany za to że ktoś dostał bana jeżeli i tu podkreślam

miał tylko i wyłącznie paczkę modów Aslaina

i teraz uwaga bo odniosę się do bana dla faja77

zadajmy sobie pytanie czy faja77 miał tylko i wyłącznie bana za Aslaina? jak może to udowodnić?

otóż nie może ,nie ma takiej opcji bo to może udowodnić tylko i wyłącznie support gry

jest jeszcze jedna sprawa tłumaczenia faja77

jak wiemy faja77 dostał bana więc musiał bardzo szybko zareagować i opowiedzieć historię typu "dlaczego ja" ponieważ za moment gracze zadawaliby pytania "faja gdzie jesteś nie ma Cie w grze"

zaczęłyby się plotki więc faja77 wytłumaczył się jak umiał ( gimba wszystko łyknie)

więc niestety ale faja77 zrobił z siebie debila nie dlatego że sugerował bana za Aslaina a dlatego że przy okazji reklamuje paczkę od Djviruspl

inna sprawa że jakoś mnie to nie dziwi bo raz są w jednym klanie a dwa są cc ( community contributor) więc chyba proste jest że faja77 poleca paczkę od Djviruspl a nie Aslaina

przypomnę że tylko i wyłącznie support gry może udowodnić iż ktoś ma bana za mod X a nie za Y więc pierdu pierdu faja77 czy innego gracza który napisze że ma bana za paczkę modów

Aslaina,Automatyka, Djviruspl, Hegmana czy Seba86mu można o kant dupy potłuc i takie tematy są śmieszne, a odpisuję w nich ponieważ śmiech to zdrowie.

Edited by _Patrol, 24 March 2016 - 07:59 AM.

Revanche25 #107 Posted 24 March 2016 - 09:34 AM

Brigadier

• Clan Diplomat
  • 37584 battles
  • 4,450
  • [FNPRO] FNPRO

Teraz tak po ludzku napisz, jak usłyszałeś o modach nie instalowałeś ich?

Jak dowiedziałeś się o automacie na gąski ,gaszenie,o tundrze , nie testowałeś ich? Bo jeśli nie , to skąd wiesz że to czity i są niedozwolone?

A widzisz ja ich nie instalowałem, jak rejestrowałem się na stronie mojego dawnego klanu AWOLF by potwierdzić ze zapoznanie się z jego regulaminem zapoznałem się też z tym (Lista zakazanych Modyfikacji / Mody - 26.07.2014 r.) i od tamtej port śledziłem sprawę głównie opierając się na tym co się dzieje na serwerach sąsiednich oraz wypowiedziach pracowników centrali WG oraz pracowników WG Eu czego przykładem jest udzielenie się w tym temacie (Propozycja listy zakazanych modów - 02.05.2015 r.) a dokładnie mój post w tym samym czasie odświeżyłem listę na stronie AWOLF czyli post nr 2. Jak widzisz w tym poście oparłem się na konkretnych źródłach.

Kierunek celowania wrogich maszyn (nie dozwolone na ESL!)- No i?

-Received Damage Announcer v 1.7 by Omegaice (info o otrzymanych obrażeniach i czasie przeładowania wrogiego pojazdu) -No i?

-White Corps ( nie dozwolone na ESL!) -No i?

- jak zlikwidować te różnokolorowe strzałeczki które pokazują nam odległość do różnych pojazdów ??? -No i?

czy w paczce dla nowej łatki możesz WYŁĄCZYĆ moduł "Syberia" czy jakoś tak ? ( czit usunięty i nie zawarty w paczce)

-Pmod (konfig by MEDDIO/HEGMAN) -Nic mi o tym nie wiadomo by Pmod był zakazany

-autogaszenie+tundra (czity,usunięte i nie zawarte w paczce)

View PostRevanche25, on 04 May 2015 - 08:48 AM, said:

Dobra jak chcecie nie oficjalną listę modów które powinny być zakazane na serwerze EU to proszę - lista oparta o to co u sąsiadów. 

Słowo wstępne odnośnie modów na serwerze EU.

Na początek tylko na EU forum nie ma podanej nawet nieoficjalnej listy nielegalnych modów - na forum NA i RU (tu niestety trzeba się zarejestrować na forum RU gry by mieć do niej dostęp - szkoda widać jak firma szanuje graczy którzy chcą być fer wobec niej i innych graczy) takie są i nimi radze się sugerować (co prawda mogą one być opóźnione o jedną aktualizację ale to zawsze coś). Po drugie stanowisko WG jest takie że "dozwolone są wszelkie modyfikacje nie dające nam przewagi nad przeciwnikiem i/lub nie ingerują szerzej w skrypt gry" tak wynika to z tego posu i linka - może prowadzić to do nadużyć przez graczy zaufania innych ale nie zdziwcie się jak dostaniecie bana za właśnie jakiś przegięty syf z czeskich, rosyjskich lub anglojęzycznych stron dotyczących modów i chetów do WoTa (swoją drogą warto tam zaglądać i czytać a potem sprawdzać na YT te ich nowości by wiedzieć przed czym i jak się bronić oraz jakie dziwne sytuacje zgłaszać).

Przykłady tego co jest niedozwolone na serwerach NA i RU: 

1. Hitboxes skins (glass) tzw. Chameleon - Zastępowanie modeli pojazdów modelami kolizyjnymi\skórkami 3D z rozmieszczaniem modułów i załogi oraz przeźroczyste tekstury obiektów w grze, które są penetrowane przez uzbrojenie pojazdów np: płoty. 

Spoiler 

2. Tracer hacks/mods - Modyfikacje zmieniające w jakikolwiek sposób ślady wystrzałów dział (tzw. "tracery&quot;) np: zmianę koloru lub zatrzymanie czasu zniknięcia wystrzału przeciwnika, wskazująca miejsce strzału wystrzału nie wyświetlonego przeciwnika.

Spoiler 

3. Foliage remover\Usunięte korony drzew tzw. Tundra  - Usuwanie liści drzew lub całej roślinności, zmiana ich przejrzystości na całym ekranie gry i\lub tylko w kółku celownika. 

Spoiler 

4. Free Camera mod - Modyfikacja umożliwiająca swobodne poruszanie się kamerą po całej mapie w grze oraz widok satelitarny dla pojazdów nie będących artylerią(nie mylić z Zoomem - maksymalne oddalenie kamery). 

Spoiler 

5. Laser pointer - Modyfikacje dodające "celowniki laserowe" do luf lub kopułek pojazdów.

Spoiler 

6. Modyfikacja zaznaczająca zniszczone obiekty i\lub wykazująca ponowne ładowanie czołgów przeciwnika, czas ładowania, wskazująca kierunek działa przeciwnika np. Direction Box, OTM Reload, Destructive & Enemy Gun Direction.

Spoiler 

7. Oznaczanie obiektów, które mogą wydawać się niebezpieczne, jako bezpieczne (nie dotyczy białych tekstur zniszczonych czołgów czy Train wagon mod) - obrazek w spoilerze w poście w poście 14.

Spoiler

8. Modyfikacje automatyzujące użycie zwykłych gaśnic czy zwykłych skrzynek naprawczych. 
9. Auto shoot\Auto-aimie\Boty - Modyfikacje umożliwiające automatycznie strzelanie, śledzenie celu, czy też celowanie w weakspoty i\lub grę.

Spoiler 

9. Modyfikacje w jakikolwiek sposób zaznaczające miejsce niewykrytego, utraconego z zasięgu wzroku przeciwnika - Red Ball & Poll.

Spoiler 

Pragnę zaznaczyć że jest to nie oficjalna lista modów które powinny być zakazane na serwerze EU i niema ona zachęcać graczy do łamania postanowień regulaminu gry z którym powinni się zapoznać podczas jej uruchomienia a który zaakceptowali by dostać się do hangaru.

Ad.7 Sam zostałem niedawno przekonany że jednak powinny one być z powrotem zakazane.

1. Zamieszczanie wątków na temat cheatów, hacków, koni trojańskich i złośliwego oprogramowania lub linków do nich. Jeśli podejrzewasz istnienie cheatów lub hacków, przekaż niezbędne informacje Supportowi. Takich podejrzeń nie należy omawiać na forum.

NIGDZIE NIE ZAMIESZCZAŁEM TAKIEGO WĄTKU ;)

A to nie z twojego wątku odnośnie mod packu?

View PostHEGMAN, on 05 September 2015 - 02:28 PM, said:

Proszę:  TUNDRA

Block Quote

View PostMike_Mati, on 30 November 2015 - 02:42 PM, said:

oki dzięki, rozumiem że zj reload - zastępuje ten wczesniejszy mod OTM reload

a jeszcze pytanie o Tundre i wyłączanie drzew w trybie snajperskim mogę poprosić cię o jakiegoś linka 

z góry wielkie dzięki Heg 

View PostHEGMAN, on 30 November 2015 - 03:18 PM, said:

View PostMike_Mati, on 30 November 2015 - 06:19 PM, said:

o super działa i liczenie i tundra 

wielkie dzięki

jak to wyłączyć ????

Po ścieżce:C:\Games\World_of_Tanks\res_mods\0.9.7\scripts- usunąć plik o nazwie: .DS_Store

Po ścieżce:C:\Games\World_of_Tanks\res_mods\0.9.7\scripts\client- usunąć plik o nazwie: .DS_Store

Po ścieżce:C:\Games\World_of_Tanks\res_mods\0.9.7\scripts\client\mods- usunąć plik o nazwie: .DS_Store,plik o nazwie: module_auto_repair.pyc oraz folder o nazwie: xmls

Po usunięciu powyższych plików i folderu ,wrócicie do "ręcznego" naprawiania modułów i leczenia załogi ;)

2. Zamieszczanie niewydanej zawartości gry / łamanie plików z danymi, prezentowanie niewydanych elementów gry, wyposażenia lub zawartości uzyskanej przez hakowanie plików klienta, omawianie lub prezentowanie jakichkolwiek danych niedostępnych w trakcie normalnej gry.

NIGDY NIE CZYNIŁEM POWYŻSZEGO ;)

Niewydajne mi się by gracz na czystym kliencie gry miał dostęp do:

ModPack v4 By HEGMAN

-Kierunek celowania wrogich maszyn (nie dozwolone na ESL!)

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/0a96e6b9898b.jpg

Opis twojego mod packa na YT nieprawdaż?

jak to wyłączyć ????

A sam jeszcze tłumaczysz jak go wyłączyć oraz:

View PostHEGMAN, on 16 May 2015 - 01:44 PM, said:

-OTM Reload

-autogaszenie+tundra

+kilka innych ;)

Należysz do grona "przyjaciół" w moim temacie, więc dlaczego jako przyjaciel nie reagowałeś wcześniej,nie zwróciłeś mi uwagi? Przecież taki jesteś praworządny i porządny ;) ( tak kpię sobie bo mogę)

Reagowałem u ciebie jak i u innych twórców paczek w tym Aslaina i o ile u Aslaina moje wpisy jakoś się zachowały tak z twojego tematu i kilku innych znikły bo były niewygodne, przypadek? Nie sądzę, jeśli nie ty to widać były osoby korzystające z twojej paczki które na wszelki wypadek postarały się o usunięcie moich informujących wpisów.

P.S: Nie czepiłeś się mnie jako "dealera cheatów" ale jako możliwość pyskówki z Olinkiem " Raczej martw się olinek333 swoją aktywnością wtemacie paczki HEGMANa." nie zmartwiły cię zawarte tam czity ale jego aktywność. Więc albo walczysz z oszustwami albo ...?

A czy czasem olinek333 nie jest jednym z najstarszych użytkowników twoich paczek "modów"? Przecież wypowiadał się w tamtym temacie, korzystał z dobrodziejstw w postaci pseudo modów:

Kierunek celowania wrogich maszyn (nie dozwolone na ESL!)-

-Received Damage Announcer v 1.7 by Omegaice (info o otrzymanych obrażeniach i czasie przeładowania wrogiego pojazdu) 

-White Corps ( nie dozwolone na ESL!) 

- jak zlikwidować te różnokolorowe strzałeczki które pokazują nam odległość do różnych pojazdów ??? 

czy w paczce dla nowej łatki możesz WYŁĄCZYĆ moduł "Syberia" czy jakoś tak ? 

-autogaszenie+tundra

a więc jest cheaterem i jako cheater (niepijący alkoholik nadal jest alkoholikem) ma prawo obawiać się o konto które użytkuje od WG.

PS. Nie martw się innymi twórcami paczek też się zajmę, wspólnie wypierzemy brudy z sekcji PL forum WoTa.

Edited by Revanche25, 24 March 2016 - 09:37 AM.

_PabIo_ #108 Posted 24 March 2016 - 10:45 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24715 battles
  • 3,356

View Postolinek333, on 24 March 2016 - 10:19 AM, said:

revenche25 (celowo z małej litery) czy ty jesteś taki gł_ _i sam z siebie czy ktoś ci za to płaci? Jedyne czego się obawiam to co za  wymyśli ten twój mały rozumek i czy do postu nie zaczniesz wklejać całych historii innych wątków.

A żeby rozwiać twoje wątpliwości powiem ci, że korzystałem z modów od Hegmana jak wiele innych osób. A od dłuższego czasu z modów od Aslaina. I co to ma do rzeczy? To, że ktoś ma coś z głową i próbuje zaszkodzić Aslainowi ma spowodować

ludzie przestaną korzystać z udostępnianych modów. Grubo się chłopcze mylisz. Jeśli się czyta co instaluje to to można korzystać ze wszystkich udostępnionych paczek i nawet tych w których są czity.  Ważne aby instalować to co można i nie jest zakazane. Po tym jak osądziłeś i skazałeś już cały drżę  i podejrzewam, że w nocy przyjdą koszmary.

To pasuje do ciebie.

https://www.youtube....?v=NHycPiY6wEM 

olinka ale hegman cie ładnie wytresował, ruszasz do boju jak pies bojowy, jak tylko trzeba pana bronić to pojawisz się ty zlizując pokornie języczkiem wszystkie złe prosty kierowane do swojego właściciela. hegman musi być dumny mając takiego sługę :)

Edited by _PabIo_, 24 March 2016 - 03:45 PM.

HEGMAN #109 Posted 24 March 2016 - 11:16 AM

Warrant Officer

• Player
  • 75235 battles
  • 732
  • [WRED] WRED

Revanche25

Odpowiem tak: Rozumiem po części Twój punkt myślenia ,ale widzisz nie siedzimy w piaskownicy mając po 5 lat i rzucając w siebie piaskiem.

Interpretacja tego co widzimy,słyszymy będzie się różnić w zależności od wieku,doświadczenia i wiedzy.

Twierdzisz że zakładałem wątek o cheatach ( tak to interpretujesz) ja twierdzę inaczej ,wątek był założony kiedy indziej i dotyczył czego innego,

a kiedyś tam przewinęły się wątpliwe modyfikacje i takie są fakty.

Nie unikam odpowiedzialności i nie wstydzę się za popełnione błędy, również chciałbym grać fair i nie uczestniczyć w tego typu przepychankach.

W kwestii list ( wszelkich ) modów,to wyobraź sobie że to nie do końca działa tak jak oczekujesz.

Firma która świadczy usługi w naszym kraju, tworzy grę,buduje społeczność graczy i z większością  z nich zawiera umowy ( gracz przekazuje środki finansowe ,firma w zamian za nie udostępnia coś dla gracza)

sama nie wywiązuje się z podstawowych obowiązków ,bo jeśli mieszkam w Polsce to chciałbym otrzymywać informację w moim języku ojczystym a nie po angielsku ( nie muszę przecież znać tego języka i nim władać)

i nie muszę odwoływać się do swojego sumienia ( to jest co najmniej dziwne) by korzystać z czegoś lub nie.

Poza tym, wszędzie tam gdzie są świadczone usługi za odpłatnością , są też pewne uregulowania prawne i zobowiązania firmy. To firma przedstawiając ofertę musi przedstawić jasny i klarowny regulamin który obie strony zobowiązują się przestrzegać.To firma musi oficjalnie do każdego gracza z którym miała transakcję finansową , a więc wystąpiła więź handlowa, wysłać informację odnośnie zmian,nakazów i zakazów.Firma nie może jednostronnie bez potwierdzenia drugiej strony ,zmieniać sobie regulaminu. Firma sprzedała produkt za realne pieniądze ,gracze go nabyli ,po czym firma zmieniła parametry produktu który został już opłacony...

"Reagowałem u ciebie jak i u innych twórców paczek w tym Aslaina i o ile u Aslaina moje wpisy jakoś się zachowały tak z twojego tematu i kilku innych znikły bo były niewygodne, przypadek? Nie sądzę, jeśli nie ty to widać były osoby korzystające z twojej paczki które na wszelki wypadek postarały się o usunięcie moich informujących wpisów..."

No grubo stary bo albo ja jestem z WG i robię co chcę albo lekko mijasz się z prawdą ;)

Pozostała interpretacja według Ciebie regulaminu (zwłaszcza o hackowaniu plików i publikowaniu niewydanych) jest śmieszna i chyba nie rozumiesz tego co przeczytałeś ;)

"A widzisz ja ich nie instalowałem, jak rejestrowałem się na stronie mojego dawnego klanu AWOLF by potwierdzić ze zapoznanie się z jego regulaminem zapoznałem się też z tym (Lista zakazanych Modyfikacji / Mody - 26.07.2014 r.) i od tamtej port śledziłem sprawę głównie opierając się na tym co się dzieje na serwerach sąsiednich oraz wypowiedziach pracowników centrali WG oraz pracowników WG Eu czego przykładem jest udzielenie się w tym temacie (Propozycja listy zakazanych modów - 02.05.2015 r.) a dokładnie mój post w tym samym czasie odświeżyłem listę na stronie AWOLF czyli post nr 2. Jak widzisz w tym poście oparłem się na konkretnych źródłach."

To Ty tak twierdzisz, więc dlaczego mam wierzyć?

"A czy czasem olinek333 nie jest jednym z najstarszych użytkowników twoich paczek "modów"? Przecież wypowiadał się w tamtym temacie, korzystał z dobrodziejstw w postaci pseudo modów:"

Walczysz z Olinkiem czy z nielegalnymi modyfikacjami?

"PS. Nie martw się innymi twórcami paczek też się zajmę, wspólnie wypierzemy brudy z sekcji PL forum WoTa."

Nie wiem kto dał Ci prawo i możliwości do głoszenia takich haseł ,ale mimo wszystko życzę powodzenia ;)

Powtórzę jeszcze raz, również chętnie pozbędę się wszystkiego co psuje grę, ale nie będzie to tak ,że na złość mamie i tacie, nie założę czapki i szalika , odmrożę sobie uszy i nos...

I pamiętaj o jeszcze jednej ważnej rzeczy , nie wygrywa się wojen walcząc ze wszystkimi, nie można kogoś oskarżać nie mając dowodów. I nie jest też tak że jesteś jeden jedyny sprawiedliwy ;)

HEGMAN #110 Posted 24 March 2016 - 11:18 AM

Warrant Officer

• Player
  • 75235 battles
  • 732
  • [WRED] WRED

View Post_PabIo_, on 24 March 2016 - 09:45 AM, said:

olinka ale hegman cie ładnie wytresował, ruszasz do boju jak pies bojowy tzn suka, jak tylko trzeba pana bronić to pojawisz się ty zlizując pokornie języczkiem wszystkie złe prosty kierowane do swojego właściciela. hegman musi być dumny mając takiego sługę :)

Nie wiem jak mikry trzeba posiadać rozumek ,by rzucać takie słowa na publicznym forum..ale poznasz głupiego po słowach jego ;)

DeepackTheProphecy #111 Posted 24 March 2016 - 11:21 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 39907 battles
  • 3,222
No Pablo się tutaj tym razem nie popisał, wstyd ;]

_PabIo_ #112 Posted 24 March 2016 - 11:26 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24715 battles
  • 3,356

wstyd na całą wieś!

View PostHEGMAN, on 24 March 2016 - 11:18 AM, said:

Nie wiem jak mikry trzeba posiadać rozumek ,by rzucać takie słowa na publicznym forum..ale poznasz głupiego po słowach jego ;)

wiem, patrz na to

View Postolinek333, on 23 March 2016 - 07:43 PM, said:

Ja tu widzę trzech totalnych idiotów którzy jak pchły są wszędzie. Jeden pełza za drugim, a ten trzeci z przyzwyczajenia.

Pasuje do was jak ulał.

https://www.youtube....?v=NHycPiY6wEM 

Teraz czekam na wasze mądrości. Tylko po kolei jedna panienka za drugą. :hiding:

Ja tylko zniżyłem się do waszego poziomu, by mój przekaz był łatwiej przyswajalny

Edited by _PabIo_, 24 March 2016 - 11:28 AM.

HEGMAN #113 Posted 24 March 2016 - 11:30 AM

Warrant Officer

• Player
  • 75235 battles
  • 732
  • [WRED] WRED

Revanche25

Jeszcze jedna rzecz: nigdzie nie nagabywałem do używania mojej paczki,nie reklamuję jej w żaden sposób,nie zarabiam na niej i nie skamlę o dotację itp.

Nikt nie został siłą i przemocą do używania jej zmuszony,a każdy zawsze i wszędzie miał możliwość zanegowania jej i zaraportowania.

To że kiedyś umieściłem kilka rzeczy dyskusyjnych ,nie oznacza że sam z nich korzystam i nie oznacza też muszę wszystko i zawsze wiedzieć.

Owszem,nieznajomość prawa szkodzi i jestem gotów ponieść wszelkie konsekwencje,ale u licha mamy walczyć o to żeby gra była ok , czy między sobą?

Popełniłem błąd,ale naprawiłem go i nadal jestem za usunięciem wszystkich cheatów,ale umówmy się, nie jestem jakiś niepełno-sprytny ,by biegać nago przy -25...wszyscy zakładają kożuszki ( a przynajmniej większa część)

więc dlaczego tylko ja mam marznąć?

HEGMAN #114 Posted 24 March 2016 - 11:32 AM

Warrant Officer

• Player
  • 75235 battles
  • 732
  • [WRED] WRED

View Post_PabIo_, on 24 March 2016 - 10:26 AM, said:

wstyd na całą wieś!

wiem, patrz na to

Ja tylko zniżyłem się do waszego poziomu, by mój przekaz był łatwiej przyswajalny

Nie wiem jak w Twoich kręgach, ale w moich nazywanie kogoś panienką jest raczej szyderstwem ,za to mówienie o kimś per suka to już jest obraźliwe...

_PabIo_ #115 Posted 24 March 2016 - 11:33 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24715 battles
  • 3,356

View PostHEGMAN, on 24 March 2016 - 11:32 AM, said:

Nie wiem jak w Twoich kręgach, ale w moich nazywanie kogoś panienką jest raczej szyderstwem ,za to mówienie o kimś per suka to już jest obraźliwe...

Nazywam jedynie to co widzę po imieniu. W temacie z twoimi chatmi na forum jest tyle wazeliny że się ślizgać można jak popatrzy się na posty olinki do ciebie. Zresztą nie ma tematu na forum w którym byś czegoś nie napisał i nie pojawiła by się olinka.

Edited by _PabIo_, 24 March 2016 - 11:35 AM.

HEGMAN #116 Posted 24 March 2016 - 11:38 AM

Warrant Officer

• Player
  • 75235 battles
  • 732
  • [WRED] WRED

View Post_PabIo_, on 24 March 2016 - 10:33 AM, said:

Nazywam jedynie to co widzę po imieniu. W temacie z twoimi chatmi na forum jest tyle wazeliny że się ślizgać można jak popatrzy się na posty olinki do ciebie. Zresztą nie ma tematu na forum w którym byś czegoś nie napisał i nie pojawiła by się olinka.

Widzisz , nawet nazewnictwo ma duże znaczenie ( zwłaszcza jeśli chodzi o spory ) wskaż mi proszę i udowodnij że jakikolwiek cheat jest mój ,że jestem jego autorem (bo chyba to masz na myśli ,pisząc w ten sposób)

_PabIo_ #117 Posted 24 March 2016 - 11:40 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24715 battles
  • 3,356

View PostHEGMAN, on 24 March 2016 - 11:38 AM, said:

Widzisz , nawet nazewnictwo ma duże znaczenie ( zwłaszcza jeśli chodzi o spory ) wskaż mi proszę i udowodnij że jakikolwiek cheat jest mój ,że jestem jego autorem (bo chyba to masz na myśli ,pisząc w ten sposób)

taki przykład może być?

View PostHEGMAN, on 01 March 2016 - 04:17 PM, said:

AKTUALIZACJA ZJ OTM RELOAD

01-03-2016'

HEGMAN #118 Posted 24 March 2016 - 11:44 AM

Warrant Officer

• Player
  • 75235 battles
  • 732
  • [WRED] WRED

View Post_PabIo_, on 24 March 2016 - 10:40 AM, said:

taki przykład może być?

Niestety ,rozczaruję cię ,ale nie  ;)

_PabIo_ #119 Posted 24 March 2016 - 11:45 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24715 battles
  • 3,356

View PostHEGMAN, on 24 March 2016 - 11:44 AM, said:

Niestety ,rozczaruję cię ,ale nie  ;)

a to dziwne, bo w ankiecie która zniknęła ponad 200 osób głosowało by ten mod został zbanowany, ale oczywisie ty wiesz lepiej, w kwestii chatów akurat sie znasz w koncu sam je rozprowadzasz

HEGMAN #120 Posted 24 March 2016 - 11:49 AM

Warrant Officer

• Player
  • 75235 battles
  • 732
  • [WRED] WRED

View Post_PabIo_, on 24 March 2016 - 10:45 AM, said:

a to dziwne, bo w ankiecie która zniknęła ponad 200 osób głosowało by ten mod został zbanowany, ale oczywisie ty wiesz lepiej, w kwestii chatów akurat sie znasz w koncu sam je rozprowadzasz

Co ma wspólnego domniemanie nielegalności tego z moda z moim pytaniem odnośnie jego autora???

Zapytałem jasno:  "... wskaż mi proszę i udowodnij że jakikolwiek cheat jest mój ,że jestem jego autorem (bo chyba to masz na myśli ,pisząc w ten sposób)"

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users