Jump to content


Kdybych mohl/a ve World of Tanks změnit 3 věci ...


 • This topic is locked This topic is locked
118 replies to this topic

Ivana_Drago #1 Posted 23 March 2016 - 08:01 PM

  Second Lieutenant

 • Veteran
 • 1205 battles
 • 1,120
 • Member since:
  08-26-2015

Tankisté,

 

někteří z vás si možná všimli, že se na anglickém fóru před nedávnem objevilo jedno zajímavé vlákno nazvané „If you could change 3 things in World of Tanks … V tomto vlákně měli hráči příležitost napsat 3 věci, které by ve WoT chtěli změnit.

 

My bychom nyní chtěli dát naší komunitě stejnou příležitost vyjádřit se, a proto se teď ptáme také vás: Které 3 věci byste ve hře změnili, pokud byste měli tu možnost?

 

Než začnete psát svou odpověď, chtěla bych vás požádat, abyste se pokusili svou odpověď zformulovat tak, aby z ní bylo možné vyvodit reálně použitelnou zpětnou vazbu. Odpověď by tedy měla pokrýt otázky Co? / Proč? / Jak?  

 

Poprosila bych vás také o to, abyste se snažili vyhnout jednoslovným odpovědím a vysvětlením typu „… protože je to na h…“ / „… protože se mi to nelíbí“ atp. Snažte se také prosím respektovat fakt, že by to měly být realistické změny (např. bavit se o změně v podobě odstranění celé třídy vozidel není realistické ).

 

Vaše odpovědi se mohou týkat jakéhokoli aspektu hry – klanové války, eSports, Matchmaking, design map, uživatelské rozhraní, chat, mechanika bitev atp. Snažte se prosím myslet na to, jak by vámi navrhovaná změna ovlivnila celkový charakter hry. Odpovědi typu „Zlevněte tanky na tieru IX.“, která vychází z toho, že jste momentálně na tieru VIII. a hodilo by se vám to, není úplně ten typ zpětné vazby, který bychom od vás chtěli získat.

 

Dobrým příkladem je naopak tento typ odpovědi:

Změna: znemožnění vytváření troll-čet

Důvod: troll-čety kazí zážitek ze hry, nic dobrého nepřinášejí a za všech okolností dostávají spojenecký tým do nevýhodné pozice; fakt, že se systém snaží troll-četu v týmu vybalancovat přidáním tieru navíc nic nemění na tom, že spojenecký tým má kvůli troll-četě od začátku prakticky o tank méně - nikdy jsem neviděl nic dobrého na tom, že si člen mého týmu s tierem X vzal do čety tier III  

 

Toto vlákno zůstane otevřené zhruba 3 týdny, během kterých sem může každý z vás napsat své „3 změny“. Po uplynutí této doby se k vláknu vrátím a z vašich příspěvků sestavím report, který bude předán našemu specialistovi a producentovi WoT.

 

Neberte prosím toto vlákno jako příslib toho, že cokoli co se zde objeví, bude okamžitě změněno. Jde v první řadě o to, abychom si udělali co nejširší obrázek o tom, jak naše jednotlivé komunity hru vnímají. Vaše zpětná vazba z tohoto vlákna se ale dostane tam, kam patří, a doufám, že do budoucna poslouží jako vodítko pro vylepšení herních zážitků našich hráčů!

Chtěla bych touto cestou také poděkovat těm z vás, kteří s námi své postřehy ohledně hry pravidelně sdílíte na fóru formou, která je konstruktivní a přínosná.  

:honoring:SG_semda #2 Posted 23 March 2016 - 08:11 PM

  General

 • Player
 • 45437 battles
 • 8,164
 • [FIVE] FIVE
 • Member since:
  01-01-2013

Dobrý nápad, takže...

1. Rebalanc artylerií - Nevyváženost hry, extrémně závislé na RNG a mapách, jednu hru nic netrefí, v další hře rozdávají šlupky za stovky HP, respektive instakilly a podobně - Snížení závislosti na RNG a rovnoměrnější rozprostření dmg do odehraných bitev

2. Férovější balancování týmů podle tierů - Jsou časté týmy, kde jeden tým má velkou převahu některých tierů nebo tříd tanků - Po složení týmu se MM podívá na tiery tanků, spočítá si kolik kterých tierů je ve kterém týmu a v případě výkyvů o více než 2 tanky prohodí tanky mezi oběma týmy tak, aby počty tierů byly vyvážené(Můj tým 5x T10, 5x T9, 5x T8, enemy tým 8x T10, 2x T9, 5x T8, tzn by se prohodil jeden nebo dva T10 tanky z enemy týmu s T9 v našem týmu, výsledek: 6x T10, 4x T9, 5x T8/7x T10, 3x T9, 5x T8)

3. Znemožnění vytváření troll čet - kazí hru všem hráčům, zbytečně se díky tomu pak teamkilluje a reportuje - Znemožnění vytvoření čety z tanků, které mají rozdílné battletiery o více než 1(výjimkou by byli scouti)Allegon #3 Posted 23 March 2016 - 09:23 PM

  Warrant Officer

 • Player
 • 23207 battles
 • 781
 • [S3AL] S3AL
 • Member since:
  06-30-2013

1. odstraneni XVM, resp. XVM pouze v garazi - dochazi ke zbytecnemu focusu na barvicky cinici hru mnohem mene zabavnou

2. delostrelectvo - je prilis zavisle na nahode, odpada zde jaksi to vetsi skill - vetsi dopad na hru

3. MM - jde o to aby pracoval trosku i s tim jaka je mapa a nedochazelo k vecem jako ze jeden tym dostane spoustu TD a druhy team spoustu medek

 Black_Hole1 #4 Posted 23 March 2016 - 10:14 PM

  Sergeant

 • Clan Commander
 • 49374 battles
 • 270
 • [B-H-L] B-H-L
 • Member since:
  06-27-2013

1) Tak když už se jich nemůžeme zbavit úplně, tak arty alespoň omezit na max 2ks pro team, tak jako to bylo tuším že v patchi 8.6 nebo 8.7 asi na 14 dní, než se to micropatchem zase pustilo do normálu. Zásadně ubrat na penetraci, aby bylo pouze výjimečné, že granát udělí plnou DMG a přidat upozornění pro tanky ( v rozsahu splasche dané arty), že tam arty právě vystřelila ( dá to hráčům alespoň pár vteřin na nějaké cuknutí s tankem a možnost vyhnout se tak přímému zásahu ) . Už jen ten koncept stroje, který může ničit/poškozovat ostatní, aniž by se účastnil přímého boje, je ve hrách tohoto typu nešťastný a vyvolává ve spoustě hráčů frustraci ( nemožnost si to s tou artou, hned po zásahu, na férovku rozdat).

Známe všichni onu situaci:

Člověk úspěšně vybojuje face to face, třeba i proti 2-3 hráčům, docela prekérní situaci a v ten okamžik je z toho potěšen, že to nějak zvládl či ustál. Jenže vzápětí bác a z nebe se snese řacha a následuje gráž, protože prostě není v lidských silách se včas dostat do "arty safe" pozice, pokud se člověk snaží o aktivní hru.       

 

2) Rozhodně se podívat na balancování strojů v MM. Není možné, aby bylo v jednom teamu třeba 6 HT a v druhém jen dva a ještě ke všemu třeba o 1-2T nižší. V ten okamžik by MM při sestavování teamů měl prostě ty HT rovnoměrně rozdělit do obou teamů. Dále třeba aktuální případ, kdy jsem opravdu ty hráče litoval (tedy až na ty arty :trollface: ):

Spoiler

Prakticky čistý T8 MM a v něm pár chudáků v T6. Na T7 MM nějak zcela zapomněl.

 

3) Super těžké HT ( tedy několik tun vážící kolos ), který se převrátí na bok jako nějaký modýlek, když se otře o stěnu baráčku, která by byla normálně rozdrcena na prach, nebo by se po ní díky váze ten tak zase sklouzl normálně na pásy. Toto je rozhodně špatně:

 

U těchto tanků by měla být asi gravitace několikanásobně zvýšena, aby se toto nestávalo.Idahou #5 Posted 23 March 2016 - 10:42 PM

  General

 • Veteran
 • 37805 battles
 • 8,916
 • [IDDQD] IDDQD
 • Member since:
  12-04-2010

1) Tutoriály a obecně přístup k nováčkům, zlepšování hráčů

Především v poslední době WG tlačí hráče k co nejrychlejšímu postupu na vyšší tiery, přitom tutoriál a základní pomůcky nováčků jsou už roky v přímo ubohém stavu. Hráč který se nenaučí základy hry se trápí, kazí hru ostatním a tím se několikanásobně zvyšuje "opotřebení" hráčů. To znamená, že dají do hry méně peněz a také méně hrají. Přitom stačí jen několik jednoduchých, levných kroků a situace se bude, když nic jiného, zhoršovat podstatně méně. Dodělat tutoriál. Přidat odkazy na manuály a návodový sekce (nejdřív je ovšem musíte vytvořit ) přímo do hry. Zobrazovat v garáži průměrný win ratio serveru (klidně i malým písmem někde v rohu ). Podporovat vznik návodů (třeba soutěžemi ). Přidat nějaké skutečně užitečné tipy na nahrávací obrázky a defaultně nastavit zobrazování ilustrací (wowp už to má dávno ). Pop up nebo zprávy v panelu battlereportů stylem "Need help? [Link na centrálu návodů či wiki]. Map monday NA serveru je taky skvělý nápad

 

2) Mód pro liché tiery a low tiery

Ve hře je kolik tanků? 400? Proč je tedy většina z nich odkázána jen a jen na random? WG tím zahazuje stovky hodin práce a zisky protože většina lichcých a low tierů jsou tu teď jen proto, aby je hráči rychle přeexpili na těch několik profláknutých strojů. Proč nejsou třeba SH bitvy pro tier 9, 7, 5? Na těhle úrovních je spousta skvělých strojů a přitom neustále protěžování šestek, osmiček a desítek je ohrané. V těhle módech a díky tomu i na randomu, se hraje a točí několik stále stejných strojů. Low tiery se teď ještě dokonce zjednodušili aby je hráči přeexpili ještě rychleji. To jsou pak jen zahozené příležitosti, zahozená práce. Však na tom ztrácí i prémiové tanky. Proč bych měl kupovat pětky nebo sedmičky, když je pak můžu vzít jen na random? 

 

3) WG EU

Místní pobočka je součástí hry a dost ji ovlivňuje. Nespolehlivá technická podpora znamená, že musím hledat pomoc jinde, trpět technickými problémy, nebo nehrát vůbec. Naschvály, faily a různé další klacky pod nohy jen otravují a znechucují hru. Příkladem budiž zavedení večerky u SH, náhle posuny obrany a nemožnost to změnit. Stejně tak odfláknutý informační servis nevzbuzuje důvěru, snižuje pohodlnost hraní a krátí WG zisky. Akce které rozvrací herní ekonomiku nebo podporují nežádoucí chování na random opět ubírají na požitku ze hry. A samozřejmě speciály a články u kterých je na první pohled patrné, že se na ně nikdo z pobočky ani nepodíval protože jsou plné chyb, nepřesností, nedomyšleností. Elnorka #6 Posted 23 March 2016 - 10:54 PM

  Lieutenant Сolonel

 • Player
 • 17261 battles
 • 3,399
 • [PRASE] PRASE
 • Member since:
  02-14-2011

Pestrejsia rotacia map - niektore  mapy mi padaju casto, ine ani raz pocas 100 bitiek

Pridavanie popularnych modov - uz par modov sa pridalo ale velmi malo a pritom je ich tolko zaujimavych a vhodnych -> viacriadkova garaz, filter, rozne zameriavace, dmg a hit log......

Arty - vsetko tu uz bolo spomenutenighthunterrrr #7 Posted 23 March 2016 - 11:06 PM

  Staff Sergeant

 • Player
 • 39809 battles
 • 368
 • [SC_TJ] SC_TJ
 • Member since:
  09-09-2012

MM - zrusit +-2 a zaviest +-1

zakazane mody - tvrdy postih, BAN

HT - vratit pancier, aby plnili rolu na ktoru su urcene

goldy - zrusit, pripadne obmedzit

KV1S  - vratit "staru" verziu /OIExp je momentalne OVELA viac OP ako bola Kv1S/

 

ostatne tu uz bolo spomenuteeste jedna vec manapadla, NASLEDNE misie. informovat v kalendari v hra o tom  CO PRIDE (napr. tyzden dopredu) aby si mohol clovek naplanovat podla toho veci

 

Spojeno. Zkus Edit. CE
 _Imperium #8 Posted 23 March 2016 - 11:59 PM

  Major

 • Player
 • 32007 battles
 • 2,710
 • Member since:
  07-19-2013
1. Jak už tu bylo zmíněno: rebalanc artyn -  velký vliv rng způsobující extrémní výkyvy výkonu ve hře.   Přehodnotit způsob poškození tanku - snížení bojové hodnoty tanku poškozením modulů, vyřazení osádky, ovšem v případě zásahu slabého pancíře střechy, probití a exploze uvnitř tanku ponechat okamžiý odchod do garáže. Omezení počtu artyn na 2, zrušit xvm

_Imperium #9 Posted 24 March 2016 - 12:19 AM

  Major

 • Player
 • 32007 battles
 • 2,710
 • Member since:
  07-19-2013
1.pokračování artin (píšu z mobilu, podařilo se odeslat, prosím spojit) zlepšení schopnosti artin bránit se na blízskou vzdálenost. Nelze zaměřit cíl pár metrů přímo před laufem, střela letí úplně jinam

2. Úpravy map - měly by připomínat reálnou krajinu, po úpravách jsou plné krtinců, které neodpovídají morfologii a motivu krajiny. (posvátná vesnice, el haluf) Často mají některé mapy velké nedostupné plochy snižující jejich využitelnost a boj se koncentruje do několika málo míst. Chybí větší počet otevřených map typu prochorovka, kde se dá uplatnit spoting a spolupráce všech typů tanků, přidat víc teréních vln neomezujících pohyb tanků

3. Vrátit jednotlivým třídám jejich prvotní účel na bojišti

VijaCZ #10 Posted 24 March 2016 - 12:23 AM

  Brigadier

 • Player
 • 80306 battles
 • 4,327
 • [HRDZA] HRDZA
 • Member since:
  09-21-2013

1 - problém - ARTYLERIE

     důvod - ztěžují, znepohodlňují a často úplně znemožňují aktivní hru, jejich princip je nefér až se mi z toho chce zvracet.

     řešení - zavést placený "no-arty" účet, stejně jako se za cca 250 Kč měsíčně kupuje premium, za dalších 250 Kč měsíčně by hráč měl zaručeno že arty nepotká. Samozřejmě by si jí do bitvy nemohl vzít ani on ani jeho spoluhráči v četě.

 

2 - problém - MODIFIKACE

     důvod - závažné porušení férovosti hry

     řešení - na části se už pracuje, nejpoužívanější nevinné mody jsou do hry přidávány. Zbytek natvrdo zakázat, automatická kontrola adresáře s hrou při spuštění a náhodně během hry tu už měla být dávno, hned po seznamu zakázaných modifikací jehož absence serveru ubližuje katastrofickým způsobem

 

3 - problém - CHYBY NA MAPÁCH

     důvod - neprůstřelný vzduch dva metry od skály nebo naopak průstřelný nebo jednostranně průstřelný kámen dost naštve

     řešení - nakopat pérdelec člověku co kontroloval shodu grafickýho a kolizního modelu map, nejkatastrofičtější je Pouštní řeka kolem toho údolí uprostřed, a donutit ho pod pohrůžkou kastrace a doživotního zákazu vodky chyby opravitcNNk #11 Posted 24 March 2016 - 12:32 AM

  Lieutenant General

 • Moderator
 • 27628 battles
 • 7,901
 • [9-TDR] 9-TDR
 • Member since:
  04-14-2011

1. Konecne zacit resit modifikace ...hra je "procheatovana" az hanba.

2. Rozdelit hrace podle hernich vykonu aspon na 2-3 skupiny

3. Pokud uz mame ve hre vicero modu, bylo by dobre je rovnomerne zohlednovat a ne, aby u 90% misi bylo napsano "pouze nahodne bitvy" - zvlast pokud lezeni na random ohrozuje zdraviVijaCZ #12 Posted 24 March 2016 - 12:39 AM

  Brigadier

 • Player
 • 80306 battles
 • 4,327
 • [HRDZA] HRDZA
 • Member since:
  09-21-2013

Proč mi kurec mizí příspěvky? Tak ještě jednou ach jo...

 

ARTYLERIE - tento brutálně nefér herní prvek absolutně znemožňuje herní zážitek aktivním hráčům

řešení - zavést placený no-arty účet, stejně jako se teď platí cca 250Kč měsíčně premium, zavedlo by se řekněme za dalších 250 Kč měsíčně no-arty, zaručeno že hráč měsíc artynu neuvidí, samozřejmě by si jí nemohl vzít ani on ani spoluhráči v četě

 

MODIFIKACE - opět nefér prvek. Proč někdo vidí padající překážky? proč někdo vidí značku kde vystřelil nespotnutý tank? to je v pořádku jako?

řešení - zavést KONEČNĚ seznam zakázaných modifikací - ne jmenovitě ale principielně, příklad - prostě nezakázat mod "frantavidipadatstromy" ale zakázat princip, zakázat jakékoliv upozornění na minimapě které by hráč s čistým klientm nedostal. Samozřejmostí by měla být automatická kontrola adresáře s hrou při spuštění a náhodně i během hry, při nalezení nedovolené modifikace blokace klienta do odstranění modu + ban

 

GRAFICKÉ CHYBY MAP - zůstat viset metr nad zemí bez možnosti odjet, neprůstřelný vzduch dva metry od skály, jednostranně nebo oboustraně průstřelné kameny a povrchy dost naštvou

řešení - nakopat pérdelec člověku co má na starosti shodu kolizního a grafickýho modelu map a pod pohrůžkou kastrace a doživotního zákazu vodky ho donutit to opravit, a hned může začít třeba Pouštní řekou, obzvlášť kolem toho údolí veprostřed je to fakt zážitek

 

 

tak a teď je tu už i ten původní příspěvek zase... prosím moderátora aby vybral jeden kteý se mu bude líbit víc a druhý smazal


Edited by VijaCZ, 24 March 2016 - 12:40 AM.


Gremlaja #13 Posted 24 March 2016 - 01:15 AM

  Warrant Officer

 • Player
 • 92784 battles
 • 839
 • Member since:
  09-24-2012

1)  režim hry Začátečník ( jednalo by se o režim kde by hráli výhradně hráči kteří neumí hrát v běžném režimu hry s ARTYNAMA a pořád si na ARTYNY stěžujou , at si klidně hrajou bez artyn ale bez započtení do cekových statistik a za polovinu kreditů )

 


 

2) režim hry  Lama ( jednalo by se o standartní hru jen na mapě vytvořit 30 rohů, bylo by to speciálně pro hráče co kempujou v rohu vzadu, každý hráč by měl svůj vlastní roh kde by mohl kempovat jak dlouho bude chtít )


 

3) režim hry Lemings ( jednalo by se o standartní hru jen na mapě vytvořit skálama 2 soutěsky aby mohli hráči jezdit jako lemings a nesrazily se )


 

ty to tři režimy by hru vyčistili a na randomu by si zbylí hráči mohli vklidu zahrát pořádně aniž by jim to kazilo 12 spoluhráčů kempujících vzadu, nebo hromada spamu nadávek na artyny, nebo spoluhráči hrající si na lemings

Moje řešení změn by zvedlo úroveň hry a zábavy každý by si našel co by mu vyhovovalo:rolleyes:XxFuseklexX #14 Posted 24 March 2016 - 05:08 AM

  Sergeant

 • Player
 • 11720 battles
 • 290
 • [RES_C] RES_C
 • Member since:
  01-11-2015

1. Zrušení možnosti vkládat mody. Proč? To je jasné - rovná hra pro všechny. Jak? Odpověď jistě WG zná.
2. Implementovat celkové pozápasové statistiky. Proč? Statistika nuda je má však přesné údaje :-)

3. Zrušit AMX 40 jako lehký tank :-)bullitson #15 Posted 24 March 2016 - 06:12 AM

  Lance-corporal

 • Player
 • 23265 battles
 • 78
 • [ANV-V] ANV-V
 • Member since:
  03-16-2011

1. Zrušení VŠECH modifikací včetně XVM. Protože stejná pravidla pro všechny.

2. Rebalanc SPG. Snížit počet na bitvu, snížit dmg apod....

3. Férovost MM. Nevadí mě, že nepřátelský tým má o 2 top tier tanky více, ale vadí mě, když má top tier 5HT  a náš tým to má složeno z MT, TD a nedej bože jedné SPG a to všechno například na Charkově. S tím úzce souvisí férovost HT každého národu (alespoň na nižších tierech). Například AMX M4 45 vs. jakýkoliv T7 HT. A když se to všechno sejde, tak jako top tier s AMX M4 45 a pár MT, popřípadě TD proti několika T29, IS (v lepším případě) a v horším případě proti četě japonských krabic je neskutečně "zábavné".hadak66 #16 Posted 24 March 2016 - 10:11 AM

  Second Lieutenant

 • Player
 • 37891 battles
 • 1,296
 • [FIVE] FIVE
 • Member since:
  07-05-2013

mně by stačily tyto maličkosti:

1) v garáži filtrovat podle tieru 

2) omezení posílání random přihlášek do klanu (proč mám denně odmítat jen já cca 10 přihlášek) PS: dnes rekord... přihlásil se hráč, co má odehranou jednu bitvu....

3) zakázat brečení o artynách 

 

předem děkuji :-)


Edited by hadak66, 24 March 2016 - 10:12 AM.


CabalSvk #17 Posted 24 March 2016 - 10:52 AM

  Corporal

 • Player
 • 11244 battles
 • 183
 • [TG-SK] TG-SK
 • Member since:
  12-30-2015
Vdaka za moznost vyjadrenia, hram to len 3 mesiace, ale par veci mi uz vadi.

1. zrusenie/omedzenie premiovej/ gold municie, znehodnocuje panciere tazkych tankov proti slabsim kanonom, od toho ten tazky tank je, aby celne zastavil slabsie tanky. Pripadne omedzit zasobu goldov v tanku na pocet 10% z celkovej kapacity municie = nutnost rozmyslat kedy ju pouzit a naucit sa prebijat oproti full gold.

2. zrusenie/omedzenie modov, pri urcitych modoch sa zvyhodnuju hraci. Prisne tresty za mody ukazujuce znicene objekty na opacnej strane mapy, autoaim na weakspoty, priesvitne tanky + mnoho dalsich.

3. Reserve

Edited by CabalSvk, 24 March 2016 - 12:29 PM.


Tschechich #18 Posted 24 March 2016 - 01:03 PM

  Private

 • Player
 • 36578 battles
 • 27
 • [9-TDR] 9-TDR
 • Member since:
  05-07-2014

1) Omezení MM +/- 1 , hra tím začne být zábavnější a hráče to začne víc bavit. Určitě každého zklame když má např. VI tier a spousta VIII tierů. Jenže kdyby byl MM +/-1 tak bych i doporučoval nerf vysokých penetrací, aby i ten pancíř měl nějakou účinnost.

2) zlepšení zoomu zaměřovače na x16, mě osobbně třeba x8 přijde málo

3) aby každý hráč viděl jestli nepřátelský tank byl nebo ještě nebyl naspotovaný, stačil by otazníček, když ještě nesvítil a když se naspotuje tak otazníček zmizí. Důvod je ten, že když třeba jedu z těžkým tankem do útoku tak mě zajímá jestli jejich TD svítily, abych s tím počítal, že tam třeba něco ještě může stát.


Edited by Tschechich, 24 March 2016 - 01:09 PM.


Gancho_Chunyomlato #19 Posted 24 March 2016 - 01:24 PM

  Warrant Officer

 • Player
 • 56011 battles
 • 848
 • [SVINE] SVINE
 • Member since:
  06-26-2014
1. Vratit vsechny odebrany mapy a zajistit rotaci map. Zadna z odebranych nebyla vylozene nehratelna, co naopak hodnotim jako velice otravny je,  byt 6x za vecer na jedny mape a je uplne bezpredmetny, ze ji dalsich 6 dnu neuvidim a v dlouhodobym meritku se to vyrovna  - at je hodne map a at poradne rotujou,
2. omezeni poctu artyn max. na 2 na bitvu a tym. Sam je nehraju, ale nejsem nelida, kdyz se nekdo klikanim realizuje, at se klidne realizuje, ale s navrzenym omezenim. Pri 3 artynach uz jsou nektery mapy nehratelny.
3. balanc techniky v MM, staci projet forum a je tu spousta screenu toho, jaky zvrhlosti v rozlozeni techniky je MM schopnej vyrobit. Naopak zcela zasadne jsem proti jakymukoli skill MM.

ProStrach #20 Posted 24 March 2016 - 01:48 PM

  Corporal

 • Player
 • 4333 battles
 • 116
 • Member since:
  05-22-2013

1. Rozdělit hráče  na randomu podle herních výkonů alespoň na 2-3 skupiny.

2. Přidat kompetence a vyžadovat odpovědnost a kvalitu od vedení EU pobočky.

3. Nepřizpůsobovat hru průměrnému a podprůměrnému hráči na úkor nadprůměrných.

 


1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users