Jump to content

Kdybych mohl/a ve World of Tanks změnit 3 věci ...

• This topic is locked This topic is locked
118 replies to this topic

prde1966 #81 Posted 01 April 2016 - 09:40 AM

Brigadier

• Player
  • 112076 battles
  • 4,044

pozmením svoje prioritky - 

1. Artizloba - 

http://forum.worldof...lebo-bez-artyn/

2. RNG konpletne zrušiť u priebojnosti a u ostatku znížiť na 5-10% včetne presnosti strelby - ja zamierim na slabé miesto tanku a hra za mňa rozhodne že zakrtkujem - lebo môže (ako hororí marty)

3. prudko a mnohonásobne navýšiť pokutu za strieľanie do vlastných min 100 000 za strelu (ak toľko nemá buď pôjde do mínusu alebo mu automaticky v garáži čaká predaj tanku ktorým to poškodenie urobil – pri malom tiere aj hocijaký iný;). A žiadne sťahovačky pre wotko – všetko postihnutému!!! 

Ak sa strieľajú na vzájom celú pokutu rozdeliť týmu ako odškodnenie za ich blbosť a oslabenie týmu.

Pevne verím že by to okamžite vyčistilo hru od takéhoto chovania

ozaacekcz #82 Posted 01 April 2016 - 02:52 PM

Corporal

• Player
  • 56836 battles
  • 153

Az nyni jsem si vsim toho vlakna a jestli to bude mit tedy smysl a WG vyslisi hlas komunity, zacnu mozna patrit k hracum, kteri Vam opet zacnou verit, ze Vam zalezi na komunite, ne jen na bankovnim konte.

Omila se porad dokola ... 

Delit hrace dle skillu, aby mely oba tymy stejnou sanci na vyhru.

Vyresit balance stroju dle tieru, kazda druha bitva je 5xHT vs 3xHT, nepochopim, kdyz je na obou serverech cca 150000 lidi, aby tohle neslo poskladat spravne.

Artyny mi nevadi, hraji ji taky. Uz tak je problem dobre trefit. Placici hraci jsou nejvic ti fialovi, co si mysli, ze jsou nedotknutelni bozi :-) Ale 3 artyny na kazde strane je moc, omezit max na 2.

Prem. munici vratit na puvodni stav, tedy jen za goldy. Takhle jste si mozna zvysili prijmy, ale poslali jste tu hru tam, kde je .... novacci nemaji snahu se zlepsovat.

Heavynam vratit jejich vydrz a odolnost.

Premiovym tankum vratit jejich vlastnosti ... Type59 je nyni nehratelny stroj, kdyz zacinal bylo to bozi medko.

Znehodnotili jste mi neco, co jsem si koupil za realne penize.

Zruste fyziku, v tehle hre nema co delat ... pokud ne, tezky tank se nema prevratit najetim na stenu domu, ma jej rozdrit, otacenim dela se nemam zanorit do soupere nebo do budovy, otaceni se ma zaseknout.

ZRUSIT externi MODY

2-3 radkovy seznam tanku v garazi

dekuji ze do mesice to bude splneno :-)

SVKoropfer #83 Posted 01 April 2016 - 05:25 PM

Private

• Player
  • 33994 battles
  • 24
  • [SCNET] SCNET

Nechcem sa opakovať čo tu už bolo raz napísané.ARTY , MAPY ... Totiž súhlasím zo všetkým.

Ale navrhujem napr.   :

1. Niečo obkúkať u konkurencie . " totiž nemenovaná hra s tankami , využíva na získanie tankov vyššieho tieru či tankov rôzneho  typu iné metódy ,  na získanie týchto tankov ."     

•  Nedôjde tak k hrám na RANDOOMKE , keď  LIGHT TANKY  stražia CAP a  ARTY a ani TD nemôžu byť využité na 100 % . Ide o to že koľko krát nevedia ani ako a načo sa tie tanky správne využívajú .

2. Zmeniť RANDOM ako takú . Aby nehádzalo tanky o 2 až 3 TIERY vyššie .

• napr. četa 1x TIER 6  a 1x TIER  9 . Kazí to tým a hráč nič nezahrá . " česť výnimkám "

3. Nový režim hry kde bola možnosť pozmeniť RANDOM na inú HRU. !

• Do tohto randomu by mohli isť hráči po 5 tich , ktorý by tvorili 1 čatu . Dokopy 15 hráčov / 3 čaty .
  • Bolo by to len pre hráčov , ktorý sú už v klanoch . 

"Totiž muselo by sa tam doriešiť vyváženosť  ARTY a  LIGHT  TANKOV ! "  

Ak bude záujem návrh rozpíšem  v maily.

4. TRETÍ  SERVER  so sídlom v Čechach .  Ak by to pomohlo k plynulej hre a proti sekaniu  .

5.Na YOUTUBE som náhodou narazil na toto video . 

Zamedziť hru pre deťi , ktoré sa snažia len zapôsobiť . A kazia celú hru ostatným . " prečo sa vlastne zle hrá " ??

Edited by SVKoropfer, 02 April 2016 - 02:03 PM.

Pikeneer #84 Posted 02 April 2016 - 12:53 PM

Lance-corporal

• Player
  • 41346 battles
  • 63

Možná malinko off - topic:

Nemá smysl opakovat vše co napsali ostatní, tak píšu, o čem si myslím, že by bylo reálné a snad by to něco vylepšilo:

- Ve výsledkové tabulce po bitvě bych rád viděl sloupeček "tier".

- V mapách výzkumu bych rád viděl i ty tanky, které už bitvě buď a) nejsou, nebo b) není možné si je momentálně opatřit (třeba za akci).

- Možná jsem nešikovný, ale rád bych tady na fóru hledal podle svého nicku, tedy podle svých postů. Určitě by to znamenalo pomoc i pro jiné.      Pakliže jsem prostě nešikovný v hledání, prosím o re.

- Když už chce WG dělat koridory, proč třeba ne mosty s omezenou nosností - nakonec něco tu už bylo. Posílí to roli lehčích tanků (i ve vyšších tierech) a je to i blíž  realitě. Podobně i průjezdy mezi překážkami (eventuálně tunely - což není nic jiného, než hóódně široký most s příslušnou texturou, kde se dá schovat před artynou :-) ). Jo, když jsme u těch artyn a jiných velkých děl ... jak asi dopadne v reálu dvoupatrový domek po zásahu HE 100 mm granátem ?

Edited by Pikeneer, 02 April 2016 - 01:05 PM.

NepiM3 #85 Posted 02 April 2016 - 01:24 PM

Private

• Player
  • 22992 battles
  • 2
  • [MLOK] MLOK

Zdravím,

První a poslední věc: AUTOBANY

Takže půjdu k věci, proč by měl člověk dostat ban za to, že se brání před urputným trollem? To vás takhle vytlačuje rudá Su100Y (kterou řídí český "pilot") na mapě Plzeň u dveří do hangáru uprostřed mapy, nebo spíš díry ve zdi.(a to půl minuty po začátku bitvy, ne že bych nesmyslně kempil většinu bitvy zatímco můj tým pomřel) Na vaší snahu dostat se ze spod jeho vany absolutně nereaguje, a na výstřel do jeho krabicoidní kabiny reaguje také výstřelem za polovinu vašich HP (hrál jsem T34-85), v tuto chvíli neveřím tomu, že na mě nevystřelí po druhé, pustím se tedy do jeho hnacího kola s jistotou že pokud nezníčim já jeho, zníčí on mě.

Nicméně závěrem je, že jakmile stupidní Su100Y zkrouhám na 170HP, dostanu automatický ban.

Sotva si pamatuji na chvíli, kdyby z ničeho nic kdokoli začal střílet do spoluhráčů, jedině v bitvách nejnižších tierů, nevidím tedy v tomto systému žádný smysl.

Za to si pamatuji na mnoho chvil, kdy jeden člen týmu blokoval nebo vytlačoval druhého, od začátku bitvy, naprosto neústupně, pronásledováním a narážením, jediným řešením je tedy vystřelit provokatéra na měsíc, (ne, nemluvím o IS 8-Ball) protože v takové situaci není možné ani trefit nepřítele, nicméně, podporou WG pro oběti trollení je hodinový ban. 

Ani mi tolik nevadí to, že hodinu nemůžu hrát, spíš ten naprosto neférový princip, který mi už nedal se neozvat na fóru.

Zrušte to zlo proboha, je to akorát asistence pro trolly.

super1231 #86 Posted 02 April 2016 - 01:32 PM

Private

• Player
  • 35412 battles
  • 18
  • [PIVE] PIVE

1. Ahojte. Čo keby sa tak WG zamysleli nad tým ich nezmyselným dohľadom a spotingom. Idem z kože vyskočiť keď napr. na mape Pouštní řeka  vidím ako z poza duny vychádza tank dám na snipera a čakám až vyjde na dunu a ukáže vaňu aby som si mohol streliť. Ale on zhasne a začne to do mňa sypať jedna radosť a pošle ma do garáže. Ako je to možné že ani na vzdialenosť 230 m ho nevidím ale on mňa áno. Veď vypisujú že tank po výstrele stráca maskovací skill. Ale toto sa deje skoro v každej hre a na všetkých mapách. Včera som sa prestreloval s tankom na vzdialenosť 180 m a do mňa strielal  aj tank ktorý sa spotol až keď som bol vynulovaný a stál mierne v ľavo ale na polovičnej vzdialenosti teda max. 100 m ale ja som ho nevidel videl som len ten tank čo bol ďalej odo mňa. Takže želám WG ešte viac frustrovaných hráčov.

2.  prepracovať MM. Tieri  +1-1

3.  častejšie striedanie máp nie stále tú istú mapu a dokonca aj základňu.

Jardaichiczf #87 Posted 02 April 2016 - 01:36 PM

Private

• Player
  • 49199 battles
  • 1

1) Rebalanc podle xvm .Jako šance na výhru 25 % je prostě katastrofa výhra připadá v úvahu tak 1 ze 100.(to je důvod že vám to kazí hru nestačíte ani vystřelit)

2) Mody... rozhodně zakázat  třeba když 3x za sebou dostanu munici od hráče s xvm 500 taková náhoda je nereálná to je jistě aimbot  a je zvláštní, že to nikdy nejsou hráči s vysokým xvm ty mě umlátí mojí vlastní hloupostí a každej normální hráč to potvrdí. (nevadí mi mody typu zaměřovač bílé vraky atd. tak to je čistě na hráči samotném.. možná je vložit do hry)

3) Pro slabší hráče nějaké instruktáže nebo cvičné bitvy.

4) Banovat hráče s xvm 200 a 20 000 bitev to je jistě ebay účet nebo bot.Stačí kouknout na jeho vývoj rok hrál jako král a najednou mu to nejde?? Takový hráč vlastně neví co dělá neprošel vším co bylo třeba. Netuší že scout nemusí nastřílet ale nasvítit je to teamová hra. takový hráč vyrazí a do 30 sec je kaput. To i kdyby jel s mausem tak je ve hře zbytečný.

5) Arty...možná omezit jejich počet na hru myslím že, 3 je dost ne jako včera jezdit zásadně z 5ti kouskama to je hra na prd pač všichni stojí.Možná ještě dávat jednu top a 2 menší ne 3 desítky a tanky IX to taky neni nic moc.

6) Light tanky poslední dobou prostě nespotují připíše mi to odhalení ale spot dostane někdo jiný dřív jsem neměl takový problém naspotovat jako dnes.

7) Goldy myslím že nejsou třeba. medka tím jsou op a heavy zbytečné vozíte jen haldu železa která vás zpomaluje    (možná je nechat pro klanové války) nebo za dmg způsobenou goldem nižší xvm i osobní hodnocení pač s tím probije i trotl .

8) Minimapa .... neustálé klikání na minimapu je taky docela nepříjemné a hlavně to překryje půl obrazu vypínat chat nechci Tak po smrti hráče znemožnit klikání. Mít toho vola po ruce tak mu planeta nestačí.!!!!! 

Georges_CZ #88 Posted 02 April 2016 - 07:16 PM

Corporal

• Player
  • 355 battles
  • 115

Je vážně úžasné, že CZ moderátorská komunita se rozhodla dát hráčům české komunity prostor pro vyjádření, ačkoliv silně  pochybuji, že ti, co si za peníze hráčů válí koule v Karibiku, nebo kdekoliv jinde budou na naše podněty reagovat. WoT hraji 4 roky, zpočátku to byla fajn hra, než přišli na řadu statistiky, módy a podělaný módy ( každej ví o čem mluvím a kdo ne je ten, kdo to bez nich hrát neumí ).

Takže :

1. Nastavit systém hry tak, aby byl opravdu vyrovnaný MM a ne že bude hra podle toho jak v MM rozhodne WG  ..... ta spousta zábavy kdy je do 5 ti minut jednoznačně rozhodnuto mě vážně nebaví

2. zarazit používání všech módů, jenž ovlivňují a kazí hru ( když to jde v ESL a na Grunexu, které WG dotuje, proč je problém ve hře ?)

3. v neposlední řadě řešit dostupnost a rychlost serverů narozdíl od toho, než ubírat ze hry mapy a chrlit do prémiového obchodu nové a nové stroje , hlavně že vyděláme

Podnětů by byla hromada, problém je v tom, že WG se namlsalo, chce víc, ale dle mého názoru časem spláče nad výdělkem. Já osobně do hry víc jak rok nedal a za současné situace ani nedám !

Edited by Georges_CZ, 03 April 2016 - 05:58 AM.

ClearEvil #89 Posted 02 April 2016 - 07:53 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15378 battles
  • 12,901

V prvním příspěvku je napsáno, jak mají vaše návrhy vypadat.

OT odstraněno.

Vladoxxx #90 Posted 02 April 2016 - 09:43 PM

Private

• Player
  • 22487 battles
  • 1

Zdar,

1. možnost vyzkoušet si jakoukoliv mapu sám, bez druhého hráče

2. omezit arty (max. 2 ks na každé straně) - zaplatit si arty save - docela dobrý

3. čím vyšší tier, tím větší zisk (i po opravě vozidla a doplnění munice) - praxe: 10 tier - 8000 dmg - zisk mínus 8 000 !!!

uahaaa #91 Posted 03 April 2016 - 03:38 PM

Corporal

• Player
  • 41897 battles
  • 100

1) MM

když už MM vylosuje 30 tanků, mohl by je v rámci možností rozdělit rozumně, at nejsou na jedné straně top tier jen např. MT a na druhé TT nebo at není v jednom týmu 8 td v a druhým 2...třešnička na dortu, aby v bitvách tier 8+ rozdělil MM top tiery aji podle počtu bitev... nebaví mě porážky 0-5:15 a ani mě nebaví takové výhry. Když se pak podívám po bitvě, co se stalo a vidím, že moji top tier hráči mají odehranejch 2000-8000 bitev (nezkušení hráči, posádky bez perků, stock tanky) a v druhým týmu mají všechni top tier hráči nejméně 13000 bitev. Moc nadšenej nejsem.

2) Mapy

Optimálně vrátit do stavu před patchem 8.6. Od té doby, jste hodně starých map zprznili, odstranili kampánii a zavedli nesmysl MIttergard, kvůli čemuž už low tiery nehraju a všechny nové mapy nestojí za nic. Reálně, čemu bych věřil, že by se mohlo změnit a co bych velmi uvítal je rotace map. V pondělí sem měl serii bitev Ensk, Plzen ( mizerná kopie ensku), Ruinberg, Ruinberg, něco jinýho, Ruinberg , něco jinýho, Plzeň.... toto mě fakt nebaví.

3)

Možnost hrát na jiných serverech než, kde jsem si účet vytvořil. rád bych si zkusil zahrát na ruským serveru a nebo pokud se rozhodnu přesunout za oceán, tak jsem fakticky dohrál, protože znovu od nuly hrát nechci. Klidně za poplatek třeba 2500 goldů nebo 10-20 euro. to se dá přežít... Když zglobalizujete víkendové akce a speciály a ceny (kámen úrazu vím),  že budou na všech serverech stejné, moc hráčů se vám nebude přesouvat,. Jako bonus Vám bude remcalů a neztratíte pár lidí, kteří se holt přestěhují. :)

Edited by uahaaa, 03 April 2016 - 03:42 PM.

Marshal_Kikirys #92 Posted 04 April 2016 - 11:27 PM

Private

• Player
  • 18184 battles
  • 20
  • [BVP] BVP

Nejdříve se psalo, že je hra simulátor tanků- bohužel to nebyla pravda, tohle je simulátor hry s tanky ;-)

Tak trochu více než 3 body:

1)  Zrušte RNG faktor a upravte MM o jeden tier max, scout 2 tiery.

2)  Prodejte hru nějakému civilizovanému státu, protože máte příliš ruské hrdosti, která Vám nedovolí cokoliv z těchto požadavků pro komunitu udělat !!!!

3) Přestaňte dojit hráče, 1200 nebo 1300 za prémiový tank je nehoráznost, zrovnatak ceny ostatních "doplňků"

4) nevyvažujte tanky stylem KV1-s a Hellcat.Jestliže u něčeho hráč tráví spoustu hodin a investuje prostředky(prémiové tanky)- rozhodně nechce měnit vlastnosti tanku nebo dostat nějakou jinou "jemně" vybalancovanou wg srajdu.V reálu byly některé tanky také lepší a některé horší.

5)Přestaňte dělat skryté nerfy a tajné úpravy vlastností tanků

6)Zkuste nějaké penízky z vašich kyperských účtů investovat do rozvoje hry(přidání serveru např.)

7)Udělejte něco s rotací map, když hráč chytne z 10 her 4* dálnici tak to není normální.

8)přestaňte být arogantní a začněte naslouchat nebo tanky dopadnou jako ta vaše slavné letadla s botama ;-)

9)pošlete mi napomenutí do mailu za výraz srajda uvedený v bodě 4 :-p

P.S: Po dvou měsících jsem zkusil pár bitev, je to hnus velebnosti. Budu sledovat updaty a až uvedete nějakou změnu požadovanou od hráčů, tak si možná zkusím pár bitev

TimYork #93 Posted 05 April 2016 - 12:36 PM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 35974 battles
  • 317

1) Zakázat mody

2) Zakázat mody

3) Zakázat mody

:)

thacid #94 Posted 05 April 2016 - 12:46 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 28749 battles
  • 1,257

1. Mapy - nie 3-4 za deň, ale nech sa ich strieda behom jedného dňa aspoň 10-15. A nemyslím tým ruinberg v rôznych odtieňoch. Veľa výborných máp som už nevidel rok a viac.

2. Zvýšiť XP za spotting dmg od LT.

3. Artiny hrám rád, ale súhlasím s obmedzením na 1ks na hru. A DMG rovnomernejšie rozdelený, ako bolo už spomenuté, pretože jednu hru nastrielam zázračne veľa a druhú netrafím z 10 striel ani jednu na nepohyblivý cieľ na rovine.

JustGoldNoob #95 Posted 05 April 2016 - 05:38 PM

Warrant Officer

• Player
  • 26474 battles
  • 513
Vybrať len tri veci čo zmeniť v tejto hre ? No ok pokúsim sa.

1.Maximálne jedno SPG na každej strane (nebudem snílek čo by chcel ich odstrénenie to WG čko nikdy neurobí;) ale podľa mňa už by aj táto "banalita" pomohla.Pýtate sa prečo ? Vždy lepšia na mape jedna artyna ako keby boli dve...tri...
2.Pridal do hry Hit log,Damage panel a rozšíril možnosť výberu zameriavačov vrátane serverového vrátane toho zrušil všetky ostatné módy a ich používanie banoval formou perma banu (nie ich ignoroval ako to veselo robí WG čko)
3.Pridal do hry normálne nekoridorové mapy a tie čo sú rázne pozmenil po prípade balancoval či dokonca zmazal (dostanie sa na tú istú pozíciu z dvoch strán alebo výhodnejšie pozície na jednej či druhej strane a pod) 

TheRay85 #96 Posted 05 April 2016 - 11:31 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7794 battles
  • 50

Po dlhom čase som sa konečne odhodlal pozrieť na forum, pretože som zachytil že WG osvietilo a začali znovu načúvať hráčom.

(EDIT 11.4)

1. - Samozrejme by som zmenil MatchMaking.

Ale trošku na iný spôsob, kedy by MM vyberalo spoluhráčov a protivníkov podla bojových skúseností hráča(Len osobné hodnotenie, žiadne WN, ani počet bitiek), až potom podla tanku, alebo to pridať ako špeciálny typ bojov(mod), ak by hráči aj tak chceli bojovať proti silnejším alebo slabším hráčom. Tak by mohli proti sebe bojovať skúsený hráči zvlášť, a začiatočníci tiež samostatne. Alebo pridať nejakú spodnú a hornú hranicu hodnotenia na jednu bitku. Alebo započítať hodnotenia tanku v bitke(pomer zničenia, pomer prežitia), kde by sa započítavali bojové hodnotenia tankov.

2. - Kompletne prebudovať Penetrácie/Armor/DOHLAD

Staré tanky ktoré sú v hre už od začiatky nestačia novým, WG sa ich od tedy ani nedotklo, a ak tak len okrajovo. TD už nie sú vôbec nepriestrelné beštie s najhrubšími panciermi. Pri niektorých tankoch pokiaľ nestrieľate gold muníciou, neprestrelíte veľakrát ani oveľa nižší Tier. Lahké tanky niekedy aj ťažké vidia aj to čo by podla fyziky(staty) ani nemali. A na niektoré ťažké tanky ktoré by ste podla sklonu armoru nemali ani prestreliť, prestrelíte velmi jednoducho.

- Obmedziť možnosť pridať mody

Niektoré mody hráčov naozaj zvýhodňujú, a odpovedi od hráčov typu daj si aj ty, nie je odpoveď. Napríklad AIMBot, zobrazenie zničených objektov na mape, Zobrazenie označenie na mape od iného hráča.

3. - Upraviť príjem skúseností a kreditov z hry !!!

Pamätám si boje kedy sa dalo za bitvu zarobiť postačujúcich 25k, teraz človek zarobí 6-8k a môže byť rád. Neviem kedy to WG na tajnáša zmenila, ale mohla by to opraviť. Hlavne u starších tankov, a artilérií. Vela hráčov prestane hrávať tanky pretože bez premiového účtu, je získať další tank priveľmi zdĺhavé, a nie každý má peniaze na prémiové účty, a zaplatenú muníciu.

Edited by TheRay85, 11 April 2016 - 07:45 PM.

toky362 #97 Posted 06 April 2016 - 04:37 AM

Corporal

• Player
  • 56191 battles
  • 135
Ahojte.Ja si myslim ze tymto sa nic nezmeni.1-zrusit GOLDY:az potom by sme vydeli aky su skutocne hraci.2-obmedzit hru vekovo nech si to pani vo WG vyriesia ako chcu len aby nehrali deti co kazia hru.3-aby sa hra vratila tam kde patri do minulosti a nie hu modernizovat dobre ze nepridavaju dnesne moderne tanky uf to by bola smola.

gofer1 #98 Posted 06 April 2016 - 11:41 AM

Lance-corporal

• Player
  • 65254 battles
  • 83

1) Zvýhodnit ruční zaměřování před automatickým zaměřováním. Případně využívat auto zaměřování pouze při pohybu vlastního vozidla.

Velmi často dochází k situacím kdy po doměření na slabé místo dojde k odrazu, ale při automatickém míření dojde k penetraci i bez jakéhokoliv zamíření. Děje se to velmi často a u většiny vozidel. Příkladně: vyjedu z poza kopce a než zamířím(2s) dostanu 3 zásahy z 400m.

2) U všech druhů munice bych zavedl možnost nákupu za goldy. Je to sice nesmysl a nikdo by to nekupoval, ale odpadlo by věčné naříkání si na goldnooby.

3) Sjednotit účinky munice při stejné průraznosti. Příklad: těžký tank s penetrací 200-300 pancíř probije ale střední tank s penetrací 200 - 300 stejný pancíř neprobije.

Ozeron_von_Matterhorn #99 Posted 07 April 2016 - 05:04 PM

Private

• Player
  • 23514 battles
  • 29
  • [-RLD-] -RLD-

1. Všetkým hráčom (všetci podporujú hru platbami) by som umožnil mať prístup k všetkým tankom, napríklad, prečo by nemohli mať CW tanky aj iní hráči, povedzme za nejakú vyššiu sumu, pre mňa za mňa aj 100€ za kus, ale niekto je zberateľ a nemôže za to že proste začal hrať hru neskôr ako tie tanky už boli zamknuté... ako odmenu za CW by som riešil niečo iné, povedzme čo ja viem, nejaké prémiové kamufláže alebo proste niečo iné, ale každý by podľa mňa mal možnosť sa rovnako dostať k všetkému hernému obsahu, aj skrz platby...

2. všetci tu píšu o tom ako by sa mali z hry odstrániť módy a takto... ja to vidím inak.. ja by som to videl skôr tak, že hráči a tvorcovia módov sa proste už nemohli pozerať na to, že tá hra je úplne suchá a nezaujímavá... podľa mňa je úplne normálne vedieť, koľko som nastrielal damage, ako nejaký damage counter mam na mysli, ale hra samotná neičo takéto nepodporuje... v nastaveniach je na mňa strašne málo možností na výber.. 5 upravených crosshairov a to je všetko...

3.Prečo by malo byť XVM zrušené ? niekedy mám pocit že autor tohto módu má lepší prehľad o hráčoch ktorí ničia hru zámerne ako samotné WG... proste v bitke ak stretnem niekoho z ratingom pod 500 tak viem že je to buď bot.. alebo proste nieje žiaden prínos pre tú kladnú komunitu a zbytočne frustruje a znervozňuje ostatných hráčov.. a to je jedno či mám xvm alebo nie, ako môže mať niekto 40 00 bitiek a začne cúvať a cúvaním prejde celú mapu a nechá sa zničiť ?  viete ako to kazí hru ? aspoň keby sa kontrolovali reporty.. ale na skontrolovanie toho daneho hrača ich treba aspoň 500 mam pocit...

Kopuliak #100 Posted 07 April 2016 - 11:17 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 24489 battles
  • 340

1.MM - nechcem aby hrali len dobri s dobrymi a slabsi so slabsimi ale rozdelit hracov do tierov, tak ako su rozdelene tanky a vyvazit timy podla tieru hracov, ich skusenosti a vysledkov.Aby sa nestavalo pravidelne ako teraz, ze hraci jedneho timu maju spolu za sebou 10 nasobne viac bitiek a dva krat lepsi rating ako hraci na opacnej strane.Aby boli v oboch timoch ti dobri/skuseni a ti slabsi nejak priblizne rovnako zastupeni.Ak posadia do rovnakej formule 1,  Hamiltona a mna, suboj nebude vybalancovany pre rovnaku techniku ale rozdiel vo vykone bude katastrofalny.Presne tak ako su mnohe bitky vo WoT.Bohuzial ak WG tvrdi, ze bitky su vyvazene, lebo vacsina hracov ma okolo 50% WR, je to totalny nezmysel.Ten celkovy vysledok 50% je len dosledok toho, ze raz hrate proti "mizernemu" timu vy a dalsi krat naopak vy hrajete v tom nejakom "mizernom" alebo rookie time proti veteranom, takze to dava statisticky celkovo 50% ale jednotlive bitky su priserne nevyvazene.

2.prepracovat arty ak uz sa nedaju vyhodit, skratit dostrel a spravit to tak, ze po vystrele sa rozsvietia na mape na par sekund bez ohladu na to kde sa zasivaju.Nakoniec arty sa daju zamerat celkom presne aj v realnom svete.

3.prepracovat nevybalancovane tanky ako O-I urcite a mozno aj O-I Exp., celkovo nemusia byt OP lebo niekde stracaju a niekde naopak ale v specifickych mapach a aj v rukach zaciatocnika dokazu dva tieto tanky zruinovat celu bitku a zmenit ju na frasku a nikto s tym nic nespravi.

Edited by Kopuliak, 07 April 2016 - 11:25 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users