Jump to content

Rada k výběru lehkých tanků

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Sir__Lynx #1 Posted 03 April 2016 - 08:32 PM

Corporal

• Player
  • 24485 battles
  • 112

Zdravím, předem děkuji za rady a doporučení. Jezdí se mi dobře s Luchsem a přemýšlím, s čím jezdit kromě něj. Jezdim ho jako autoloadera. Varianty mi vyplynuly 2, a to SP I C nebo T71. Co více připomíná ovladatelností příp. zbraněmi Luchse? Oba tanky jsou auto-loadery, ale mají dost jiné zásobníky, SP I C mi vychází jako horší scout kvůli nižší maximálce. 

Nebo napadá někoho ještě jiný tank?

Díky za rady!

Jmeno1 #2 Posted 03 April 2016 - 08:51 PM

General

• Player
  • 47796 battles
  • 9,770
  • [_AF_] _AF_
Nejlepší je Bulldog. Konec diskuse. Howg! :B

BundaZehart #3 Posted 03 April 2016 - 09:07 PM

Warrant Officer

• Player
  • 47012 battles
  • 612
  • [DAFFY] DAFFY

Má pravdu předsedo!

Pokud bych si měl vybrat jenom jednoho skauta, byl by to Bulldog. Jinak při výběru mezi německou a americkou linií na tieru VII. bych spíše zvolil amíky a tam bych upřednostnil Bulldoga před T71.

Na druhou stranu, T71 je taky super stroj, má míň nábojů v zásobníku, zato citelně kratší reload ( někdy výhoda, někdy nevýhoda ), bohužel má o 70 HP míň, což už mě párkrát docela zamrzelo.

No a co se týká tieru VIII., tak tam je zase jednoznačně německé Ru-251, to je parádní tank, super skaut, radost s ním hrát. Oproti němu stojí T49, to je taky supr tančík, ale není to skaut, je to takový troll tank. Když se s ním hraje správně, je velmi zábavný, ale prostě styl hraní se skautění moc nepodobá. Zato dobře vypíná skauty protivníků.

SG_semda #4 Posted 03 April 2016 - 09:16 PM

General

• Player
  • 38753 battles
  • 8,164
Ale to je musí teprv trefit, což je asi ta největší potíž:trollface:

VijaCZ #5 Posted 04 April 2016 - 09:00 AM

Brigadier

• Guest
  • 70116 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Za mě top 5 mých oblíbených skautů nebo tanků které se jako skauti tváří na tierech 5 - 8, jen můj názor tak do mě nerejpejte :

5 - T54lw vs WZ132 ... nevím který z nich by příčku v top 5 získal, na číňanech mam lepší posádku ale z T54lw mám "lepší pocit", oboje je spíš na "průzkum bojem"

4 - bulldog - je až na čtvrtém místě, trochu mi vadí poměrně velká silueta a menší akcelerace ale 1500 dmg potenciál zásobníku je mazec, pokud se s tím člověk naučí trochu pracovat

3 - T37 - parádní ve všech směrech, včetně toho že se hodí do klanových šarvátek a cw, trošku víc trpí na poškození modulů

2 - tier 5 leoopard - dojel sem tu linii celou a tenhle prchající kulometík zůstal v garáži. Při pečlivém výběru cílů (rhm a podobně) parádní. Je potřeba opatrnost, většinou po první trefě do tebe jdeš do garáže a nebo k tomu nemáš daleko

1 - T71 - mrštná živá potvůrka, jednoznačně můj nejoblíbenější LT vůbec, jen škoda reworku modelu, starý model byl mnohem hezčí

odjezdil sem všechny skauty ve hře, T49 je pro mě nehratelná, nemám na to nervy, Ru mě nijak nezaujal, nezklame ale nevyniká, Francouzi fajn ale čas zaměřování je naprosto zabíjí a s 13 90 prostě neumím zahrát tak abych se bavil a byl spokojený, co mě hodně bavilo byla čínská 59-16.

Sir__Lynx #6 Posted 04 April 2016 - 10:09 AM

Corporal

• Player
  • 24485 battles
  • 112
Ok, díky všem za názory či rady :-) bulldoga jen do prvotniho vyberu nedal, protože mi přišel na testovacím serveru trochu neohrabaný. Min. když měl zásobník tedy.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users