Jump to content

Tayfun Operasyonu Tartışma & Geri Bildirim Başlığı

• Please log in to reply
49 replies to this topic

suskun_1905 #41 Posted 02 June 2016 - 09:29 AM

Colonel

• Player
  • 28280 battles
  • 3,988

View PostEngT, on 02 June 2016 - 07:48 AM, said:

durum hataları görmediğinizi gösteriyor.

buraya gelip laga luga yapınca da birileri durumu yüzünüze vuruyor ve zorunuza gidiyor.

tayfun operasyonunda önemli ödül tank idi. tank için oynamıştık

bizde 75 kişi hedef belirledik. şansa 89 kişiye aldırabildik :teethhappy:

ilerdeki seferlerde de hedefe göre oynarız.

Burada laga luga yapan yok!

Lafı nerden nereye cektiniz helal olsun bu arada.

YAni su da var jckal ile cesur u nasıl bir tuttunuz anlamıyorum.Bizim klan win8 1200-1300 siz 2000-2500+ yani elbet bizden iyi olacaksiniz.

Durum ortada.

Hatamiz var yok diyen olmadı elbet.Durumu yüzüme vursun zorumuza giden de birşey yok!

Bütün TURK klanlarina başarılar.

Edited by suskun_1905, 02 June 2016 - 09:34 AM.

Ze4L1f3 #42 Posted 02 June 2016 - 09:49 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 10841 battles
  • 1,477

"Bugün size ;yarın bize."

"Bugün size;yarın size"

suskun_1905 #43 Posted 02 June 2016 - 09:55 AM

Colonel

• Player
  • 28280 battles
  • 3,988

View PostZe4L1f3, on 02 June 2016 - 08:49 AM, said:

"Bugün size ;yarın bize."

"Bugün size;yarın size"

Ya olum bi git ALLAH aşkına.

Ne yazarsan yaz umrumda değil. Şu forumda senin kadar haysiyetsiz, beyinsiz, bi insan görmedim.

Amacın ne?

2. Exces olursun diyon la adamların klanindiydin da ne halde ne durumda olduğunu biliyon.

Önyargılı bi milletiz pardon!

İşsizsin olabilir ALLAH yüzüne baksın.Ya cesur dan atilirsin ya cesuru batirirsin diye de hani sacmaliyorsun ya gel TS mize aksam misafir edelim seni sacmaliklarini klanca dinleriz.Emin ol.

Şurada bi açık bulup b+k atmaya calisiyon ve çalışanlar var.Burada ben cesur boyle cesur şöyle demiyorum.Anlatsam anlamiyon ne yapayım.Tsye gel sesini duyalim anlat derdini senin gibi reroll noobtan birşeyler kapariz .

Gel bu aksam 20:00 gibi müsait, bekleriz..

Ze4L1f3 #44 Posted 02 June 2016 - 09:57 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 10841 battles
  • 1,477

suskun yavaş yavaş seni sevmeye başlıyorum..Gerçktenten şuan iyiliğini istiyorum...

Küçük bir klanın varsa fazla konuşmayacaksın..işini sessiz yap..çok çalışın az konuşun...

Her zaman önce kendinizi eleştirin...sorunu başka yerlerde ararsanız hiç bir zaman yol katedemezsiniz...

gerçekten ama gerçekten ben yerden yere vururum öylelerini..ama başarılı olduklarında duygulanırım...

gece gündüz forumdasın zırt pırt "başarı" diliyorsun...bunu yapacağına az buçuk video izleyin taktik çalışın ahanda link köpek gibi oynuyorlar

Ze4L1f3 #45 Posted 02 June 2016 - 09:59 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 10841 battles
  • 1,477
o ts bu wn8i kaldırmaz

suskun_1905 #46 Posted 02 June 2016 - 10:03 AM

Colonel

• Player
  • 28280 battles
  • 3,988

Ya tamam bak burada forumda kimsenin kalbini kirmam,ne haddime.Ama bak burada cesur boyle şöyle demiyorum.Hata var olmaz olur mu var ve hata üstesinden gelmek için bakıyoruz.

Ama uzatmanin da anlamı yok ki.Donup dolaşıyor laf ayni yere geliyor .

Ze4L1f3 #47 Posted 02 June 2016 - 10:19 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 10841 battles
  • 1,477

jckal ile olan olayınızı çok iyi biliyorum...Hiç te masum rol oynama...neredeyse forumda biz bu adamları yeneriz diye mesajlar atıyordunuz..Gördük neyin ne oldğunu...

Seferlerde de kendinizi haddinden büyük gördüğünüz için üçün birini aldınız...şimdi kalkkıpta net kötüydü elektrikler gitti die saçma sapan cevaplar yazma...

napalım tedaşı cesura taşıyalm...bunu mu istiyosunuz....istanbula mahallenize yeni baz istasyonu mu kuralım...

İşin kolayına kaçıyorsun...Önceden de dedim şimdi de diyorum..Seferlerle yatıp kalkan klanlar alın teri ile aldı tankları...şansın ne alakası var...

böyle dersen öbür klanların zoruna gider...bu kendi klanını pireden deve yapmaya benzer...

bu kafa ile gidersen bu klan ayakta kalmaz suskun..bunu bir yere not et....

böyle tüm klanların birleştiririm osmanlıyı canlandırırım hayalleri ile olmaz...

noldu ittifaka ?buldunuz mu bir klan?neden bulamadınız?

çünkü kimse size güvenmedi..kendi hatalarını görmeyen bir klana kim güvenir...

bu da son mesajım sana.sen ağlamaya devam et görcez hep beraber o sonu...ben yapmasam bile başkası yapar...çünkü kullandığınız cümleler iğneleyici sataşmaya elverişli...

suskun_1905 #48 Posted 02 June 2016 - 10:22 AM

Colonel

• Player
  • 28280 battles
  • 3,988

View PostZe4L1f3, on 02 June 2016 - 09:19 AM, said:

jckal ile olan olayınızı çok iyi biliyorum...Hiç te masum rol oynama...neredeyse forumda biz bu adamları yeneriz diye mesajlar atıyordunuz..Gördük neyin ne oldğunu...

Seferlerde de kendinizi haddinden büyük gördüğünüz için üçün birini aldınız...şimdi kalkkıpta net kötüydü elektrikler gitti die saçma sapan cevaplar yazma...

napalım tedaşı cesura taşıyalm...bunu mu istiyosunuz....istanbula mahallenize yeni baz istasyonu mu kuralım...

İşin kolayına kaçıyorsun...Önceden de dedim şimdi de diyorum..Seferlerle yatıp kalkan klanlar alın teri ile aldı tankları...şansın ne alakası var...

böyle dersen öbür klanların zoruna gider...bu kendi klanını pireden deve yapmaya benzer...

bu kafa ile gidersen bu klan ayakta kalmaz suskun..bunu bir yere not et....

böyle tüm klanların birleştiririm osmanlıyı canlandırırım hayalleri ile olmaz...

noldu ittifaka ?buldunuz mu bir klan?neden bulamadınız?

çünkü kimse size güvenmedi..kendi hatalarını görmeyen bir klana kim güvenir...

bu da son mesajım sana.sen ağlamaya devam et görcez hep beraber o sonu...ben yapmasam bile başkası yapar...çünkü kullandığınız cümleler iğneleyici sataşmaya elverişli...

Yaw tutturmussun bi ağlama turkusu tamam

Optum 

By

Zaquem_Noxious #49 Posted 02 June 2016 - 10:32 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 44150 battles
  • 433
  • [KAZMA] KAZMA

View Postsuskun_1905, on 02 June 2016 - 08:29 AM, said:

Burada laga luga yapan yok!

Lafı nerden nereye cektiniz helal olsun bu arada.

YAni su da var jckal ile cesur u nasıl bir tuttunuz anlamıyorum.Bizim klan win8 1200-1300 siz 2000-2500+ yani elbet bizden iyi olacaksiniz.

Durum ortada.

Hatamiz var yok diyen olmadı elbet.Durumu yüzüme vursun zorumuza giden de birşey yok!

Bütün TURK klanlarina başarılar.

PSULA klanındayken 20 kişilik ekiple 18 kişiye obj907 aldırdık. Klanın ortalama wn8 i 1030 mu neydi olay wn8 falan değil.

Burada adamlar sizin gelişmeniz gerektiğini, gelişmeniz için yapmanız gerekenleri açıklamaya çalışıyor. Tamam belki çok düzgün bir dil değil ama niyetlerinin farkında olmamak için kör olmak lazım. Adam sizin kötülüğünüzü istese ne istemese ne? Çatır çatır hatalarınızı söylüyor işte adam. Uğraşsan bulamazsın hatalarını söyleyecek insanı. Gelişmek için hata lazım, hataları göre göre tecrübe edinmek lazım. Ben olsam teşekkür ederdim.

Not: Zealife ile münasebetlerimi hatırlayan varsa bilir. Takıştığımız ettiğimiz zamanlar oldu ama yiğidi öldürüp hakkını yemedik. Onun söylediklerine avukatlık yapmıyorum sadece katılıyorum.

Edited by CloudGod, 02 June 2016 - 10:35 AM.

suskun_1905 #50 Posted 02 June 2016 - 10:40 AM

Colonel

• Player
  • 28280 battles
  • 3,988

View PostCloudGod, on 02 June 2016 - 09:32 AM, said:

PSULA klanındayken 20 kişilik ekiple 18 kişiye obj907 aldırdık. Klanın ortalama wn8 i 1030 mu neydi olay wn8 falan değil.

Burada adamlar sizin gelişmeniz gerektiğini, gelişmeniz için yapmanız gerekenleri açıklamaya çalışıyor. Tamam belki çok düzgün bir dil değil ama niyetlerinin farkında olmamak için kör olmak lazım. Adam sizin kötülüğünüzü istese ne istemese ne? Çatır çatır hatalarınızı söylüyor işte adam. Uğraşsan bulamazsın hatalarını söyleyecek insanı. Gelişmek için hata lazım, hataları göre göre tecrübe edinmek lazım. Ben olsam teşekkür ederdim.

Not: Zealife ile münasebetlerimi hatırlayan varsa bilir. Takıştığımız ettiğimiz zamanlar oldu ama yiğidi öldürüp hakkını yemedik. Onun söylediklerine avukatlık yapmıyorum sadece katılıyorum.

Onceki yazılara bakarsan teşekkür ettim. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users