Jump to content

9.15 Sürümü: Oyun Fiziği ve Ses

• Please log in to reply
54 replies to this topic

Fake_Love #21 Posted 20 April 2016 - 08:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 19784 battles
  • 695
  • [SA-AS] SA-AS
İyi bari ben gelmeye dandiklikler ortadan kalkıyor kısmen...

tankkingdom70 #22 Posted 21 April 2016 - 07:32 AM

Private

• Player
  • 37815 battles
  • 28
  • [R4D] R4D
+1

NDS #23 Posted 21 April 2016 - 08:17 AM

Major

• Player
  • 15025 battles
  • 2,587
  • [SA-AS] SA-AS
Son patchle birlikte tankın çok kolay takla atması ve evlere dokununca tankın yere yapışması yüzünden 15 oyun kaybettim. Bunun hesabını kim verecek ? WG göreve pls :sceptic:

rahmib #24 Posted 21 April 2016 - 09:40 AM

General

• Player
  • 59891 battles
  • 9,514
  • [SA-AS] SA-AS

wn8 1K aşağı olanların tüm şikayet ettikleri saçmalıklar  düzeltilmiş.[edited]

Edited by lantirn161, 21 April 2016 - 02:41 PM.
This post has been edited by a member of the Moderation Team, due to personal abuse or attacks.~lantirn161

HulkAkbar #25 Posted 21 April 2016 - 09:53 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 14143 battles
  • 319
Yeni gelen fizik motorunu savunanlar zaten bunun ileriki patchlerle geliştirileceğini bu kadar tantananın boşuna olduğunu da söylüyorlardı. Oyunu bırakanlar küfürler edenler hatta ' wg bütün oyuncularını kaybetti, yaptıkları gibi geri alacaklar bu güncellemeyi ' diyenler vardı. Asıl onlara sormak lazım.

rahmib #26 Posted 21 April 2016 - 09:59 AM

General

• Player
  • 59891 battles
  • 9,514
  • [SA-AS] SA-AS

View PostHulkAkbar, on 21 April 2016 - 08:53 AM, said:

Yeni gelen fizik motorunu savunanlar zaten bunun ileriki patchlerle geliştirileceğini bu kadar tantananın boşuna olduğunu da söylüyorlardı. Oyunu bırakanlar küfürler edenler hatta ' wg bütün oyuncularını kaybetti, yaptıkları gibi geri alacaklar bu güncellemeyi ' diyenler vardı. Asıl onlara sormak lazım.

o dediğin birkaç kişiydi.diğerleri şikayet edenleri aşağılamak için hakaretlerini sıraladıkdan sonra "vay efendim normal hayattada tank takla atıyormuş, yok efendim hiç gerçek top sesi duydunuzmuymuş" ne oldu?niye 9.14 baştan sona değiştirildi?Biliyorum tanklar zırt pırt takla atmayacak ama bunlar yine taklalara devam edecekler

Edited by rahmib, 21 April 2016 - 10:00 AM.

PaSSizCivi_ #27 Posted 21 April 2016 - 10:16 AM

Warrant Officer

• Player
  • 20367 battles
  • 902

Seslerde ki farkı bir tek ben mi anlamadım? Hepsi hemen hemen aynı ki hafif hasar sesini m41 buldog size saydırırken her seferinde duymak biraz baş ağrıtıcı olabilir. Daha ses bitmeden buldog ateş ediyor tekrar zaten. 

Ben 9.13'te ki hasar alma seslerinin hala oynanabilirlik açısından anlaşılabilirlik açısından daha iyi olduğunu düşünüyorum. Hem diyorlar oyun gerçek bir oyun değil hem de çoğu şeyi gerçekçi yapacağız diye uğraşıyorlar.

rahmib #28 Posted 21 April 2016 - 10:36 AM

General

• Player
  • 59891 battles
  • 9,514
  • [SA-AS] SA-AS

View PostDeathstation, on 21 April 2016 - 09:16 AM, said:

Seslerde ki farkı bir tek ben mi anlamadım? Hepsi hemen hemen aynı ki hafif hasar sesini m41 buldog size saydırırken her seferinde duymak biraz baş ağrıtıcı olabilir. Daha ses bitmeden buldog ateş ediyor tekrar zaten. 

Ben 9.13'te ki hasar alma seslerinin hala oynanabilirlik açısından anlaşılabilirlik açısından daha iyi olduğunu düşünüyorum. Hem diyorlar oyun gerçek bir oyun değil hem de çoğu şeyi gerçekçi yapacağız diye uğraşıyorlar.

3 hasar derecesinin  başlangıcı aynı metali delme  sesi,o yüzden birbirine benziyor gibi geliyor ama hasar ağırlaştıkca ses uzuyor ve yoğunlaşıyor.eskisine nazaran çok daha iyi ama birde gerçek maçlarda bakmak lazım.dediğin gibi ard arda yediğin mermilerde anlamak zor olabilir.O yüzden başlangıç sesleride farklı olabilir, hatta olmalı

Edited by rahmib, 21 April 2016 - 10:44 AM.

renegallimard #29 Posted 21 April 2016 - 12:55 PM

Major

• Clan Diplomat
  • 59444 battles
  • 2,842
  • [KV-5] KV-5

sıkıntı olan büyük hatalarla ilgilenilmiş.. 

keşke test server sonrası biraz dinlese oyuncuları şirket.. bunlar zaten söylenmişti, inat edip oyuna getirildiler.. 

fizikle ilgili benim bir sıkıntım yoktu ama ses çok önemliydi, özellikle 2.0 ve 2.1 sistem tanıması bile önemli.. 

_Revolt #30 Posted 23 April 2016 - 12:58 AM

Private

• Player
  • 33022 battles
  • 21

View PostHulkAkbar, on 20 April 2016 - 05:32 PM, said:

XVM ne zaman kalkıyor :sceptic:

her yeni guncellemenin altina bu ve benzeri soru geliyor.. peki ama xvm neden kalksin? karsimda ki oyuncunun statlarini gormemim, kime zarari ne? ben bu xvm olayi yuzunden oyunculugunu gelistirmis bir suru kisi taniyorum. sende taniyorsun. hatta belki de biri de sensin.. 

bu biraz ogretmen maaslari niye yuksek, bizde calisiyoruz dusuk aliyoruz gibi bir tartisma gibi. kimsenin aklina birlikte standarti yukseltmek gelmiyor. eger standarti yuksek degilse, herkesi kendi seviyesine dusurmeye calisiyor.

xvm neden kalksin ki? bunun icin bu oyunu oynayan bir suru kisi var. hangi oyuncu mor gozuktugunu gordugunde kendi ile gurur duymuyordur? kim basarisinin gizlenmesini ister ki? gizlenecekse eger, kimse bilmeyecekse? o basari niye varki? iyi oyunculari ovmesini bilin. iyi atislara aim aimbot diye aglamak yerine tebrik edin. dun bir oyunda ismi lazim degil bir türk arkadasimiz almis bc ile gecmis e5 in onune. adam deli gibi yedi bunu. ters donmus birde dusun zeka o seviye. cikti basladi e5 e aimbot demeye. yani insan bazen cileden cikiyor.

kim ne derse desin. xvm sayesinde oyun baslar baslamaz karsi cap e mal gibi basan oyuncular bitti. xvm bu oyunun kalitesini attiriyor. ve daha da onemlisi benim icin. yanimda ki adamlarin kalitesini bilip oyun icinde ona gore oynuyorum.

bir cok oyun zaten kendi standart olarak oyun icinde oyuncunun derecelerini verirken. wot ta bunun olmamasi bile tuhaf. ki bence alinan hasar verilen hasar orani oyunda gozuktugunde, oyun kendi istatistik sistemini, oyuncularn derecelerini oyuna yansittiginda, degisik nisangah seceneklerini oyuna soktugunda. kimsenin ne xvm ye ne de mod a ihtiyaci kalacak.

bence xvm kalksin diyenlerin tek derdi cekememezlik.  dun oyuna girerken karsima 3lü plat geldi, taf klaninda mor mor. insan gurur duyuyor. gurur duyun. kalkmasin xvm. kalkmasin ki standart yukselsin.

Septem7 #31 Posted 23 April 2016 - 11:52 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 30466 battles
  • 1,239

View Post_Revolt, on 23 April 2016 - 12:58 AM, said:

her yeni guncellemenin altina bu ve benzeri soru geliyor.. peki ama xvm neden kalksin? karsimda ki oyuncunun statlarini gormemim, kime zarari ne? ben bu xvm olayi yuzunden oyunculugunu gelistirmis bir suru kisi taniyorum. sende taniyorsun. hatta belki de biri de sensin.. 

bu biraz ogretmen maaslari niye yuksek, bizde calisiyoruz dusuk aliyoruz gibi bir tartisma gibi. kimsenin aklina birlikte standarti yukseltmek gelmiyor. eger standarti yuksek degilse, herkesi kendi seviyesine dusurmeye calisiyor.

xvm neden kalksin ki? bunun icin bu oyunu oynayan bir suru kisi var. hangi oyuncu mor gozuktugunu gordugunde kendi ile gurur duymuyordur? kim basarisinin gizlenmesini ister ki? gizlenecekse eger, kimse bilmeyecekse? o basari niye varki? iyi oyunculari ovmesini bilin. iyi atislara aim aimbot diye aglamak yerine tebrik edin. dun bir oyunda ismi lazim degil bir türk arkadasimiz almis bc ile gecmis e5 in onune. adam deli gibi yedi bunu. ters donmus birde dusun zeka o seviye. cikti basladi e5 e aimbot demeye. yani insan bazen cileden cikiyor.

kim ne derse desin. xvm sayesinde oyun baslar baslamaz karsi cap e mal gibi basan oyuncular bitti. xvm bu oyunun kalitesini attiriyor. ve daha da onemlisi benim icin. yanimda ki adamlarin kalitesini bilip oyun icinde ona gore oynuyorum.

bir cok oyun zaten kendi standart olarak oyun icinde oyuncunun derecelerini verirken. wot ta bunun olmamasi bile tuhaf. ki bence alinan hasar verilen hasar orani oyunda gozuktugunde, oyun kendi istatistik sistemini, oyuncularn derecelerini oyuna yansittiginda, degisik nisangah seceneklerini oyuna soktugunda. kimsenin ne xvm ye ne de mod a ihtiyaci kalacak.

bence xvm kalksin diyenlerin tek derdi cekememezlik.  dun oyuna girerken karsima 3lü plat geldi, taf klaninda mor mor. insan gurur duyuyor. gurur duyun. kalkmasin xvm. kalkmasin ki standart yukselsin.

bunun cekememizlikle alakasi yok. xvm avantaj sagliyor ayrica xvm focus denilen bisey var. rahatsiz olunan noktalar bunlar. diger taraftan oyunici xvm kalksin diyenler arasinda 5-6K Recent ile oynayan adamlar var yani senin burada xvmi savunman bisey ifade etmiyor. ayrica demissin xvme bakip ona göre daha iyi oyun oynuyorum. peki ozaman nasil oluyor da xvm kullanmadan WR %65-%70 5-6K Recent olan oyuncular oyunu senden daha iyi okuyor ve oynuyor hemde 9.5 Tier ortalama ile. sen 3lü plat ile WR yapmaya calisirken bu adamlar Twitchte hava atarak Solo %65-%70 WR oynayabiliyor. xvm yok hile yok hackmod yok.

lMRSPARKl #32 Posted 23 April 2016 - 12:49 PM

Major General

• Player
  • 43924 battles
  • 5,561
  • [M0CK] M0CK

View PostNDS, on 21 April 2016 - 07:17 AM, said:

Son patchle birlikte tankın çok kolay takla atması ve evlere dokununca tankın yere yapışması yüzünden 15 oyun kaybettim. Bunun hesabını kim verecek ? WG göreve pls :sceptic:

yan yatıran mauslar var sen gene iyisin   mausu tepeden aşağı bıraksan dik düşer adam yatırıyor tankı

rahmib #33 Posted 23 April 2016 - 01:10 PM

General

• Player
  • 59891 battles
  • 9,514
  • [SA-AS] SA-AS

View PostP1R4TE, on 23 April 2016 - 10:52 AM, said:

bunun cekememizlikle alakasi yok. xvm avantaj sagliyor ayrica xvm focus denilen bisey var. rahatsiz olunan noktalar bunlar. diger taraftan oyunici xvm kalksin diyenler arasinda 5-6K Recent ile oynayan adamlar var yani senin burada xvmi savunman bisey ifade etmiyor. ayrica demissin xvme bakip ona göre daha iyi oyun oynuyorum. peki ozaman nasil oluyor da xvm kullanmadan WR %65-%70 5-6K Recent olan oyuncular oyunu senden daha iyi okuyor ve oynuyor hemde 9.5 Tier ortalama ile. sen 3lü plat ile WR yapmaya calisirken bu adamlar Twitchte hava atarak Solo %65-%70 WR oynayabiliyor. xvm yok hile yok hackmod yok.

.

.

.

9.13 Eski fizikler, eski top sesleri (Pirate yorumu;yine çok güzel bir sürüm, eleştirilecek hiçbir yanı yok)

9.14 Yeni fizikler, Yeni top sesleri (Pirate yorumu;yine çok güzel bir sürüm,eleştirilecek hiçbir yanı yok)

9.15 Düzeltilmiş fizikler, Düzeltilmiş sesler (Pirate yorumu;yine çok güzel bir sürüm,eleştirilecek hiçbir yanı yok) 

.

.

:trollface:

Edited by rahmib, 23 April 2016 - 01:12 PM.

Epic_Turkey #34 Posted 23 April 2016 - 01:13 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 608 battles
  • 412

View Postrahmib, on 23 April 2016 - 12:10 PM, said:

.

.

.

9.13 Eski fizikler, eski top sesleri (Pirate yorumu;yine çok güzel bir sürüm, eleştirilecek hiçbir yanı yok)

9.14 Yeni fizikler, Yeni top sesleri (Pirate yorumu;yine çok güzel bir sürüm,eleştirilecek hiçbir yanı yok)

9.15 Düzeltilmiş fizikler, Düzeltilmiş sesler (Pirate yorumu;yine çok güzel bir sürüm,eleştirilecek hiçbir yanı yok) 

.

.

:trollface:

:trollface: Hocam gerçi bana görede öyle, ama o güncellemeden sonra yeni güncelleme geldiğini görünce oha lan ne kadar eksiklik varmış diyorum :trollface:

Edited by Epic_Turkey, 23 April 2016 - 01:13 PM.

Silentman07 #35 Posted 23 April 2016 - 01:20 PM

Corporal

• Player
  • 93797 battles
  • 197

View Post_Revolt, on 23 April 2016 - 12:58 AM, said:

Bence yanlış düşünüyorsun kardeşim, neden mi?

Bu xvm olayı oyunun en büyük dile getirilmeyen ama kanayan yaralarından biridir, XVM çıktığından beri hesap resetleme olayları başladı, aynı klanda kardeş kardeş oynayan bi sürü oyuncu arkadaş birbirine burun kıvırıp beğenmemeye başladı, aynı klanda dahi müfreze yapan adamlar bile önce selam verip merhabalaşmayı bıraktılar çaktırmadan göz ucuyla birbirlerinin statlarını keser oldular , beğenmeyince de iki maç sonra kaçan tipler doldu ortalık:trollface:, aynı apartmanda oynayan üç arkadaş/ üç komşuyuz, biz bile birimirimize takılıp durduk, abi sen noobsun ben iyiyim renkler yalan söylemez gibi falan,:trollface:oyun ahlakına aykırı, centilmenlik dışı bi uygulama bu xvm,

Bu salak oyun dışında oynadığım başka bi dünya fps oyununda maç içinde oyuncu profilinin görülmesine izin verildiğini görmedim, Oyuncunun isteği dışında oyuncu hakkında canlı bilgi paylaşamak da ne demek,? mantıklı mı bu,

WG Madem bu yanlış yola bi kere başvurmuşsun, bari işini adam gibi eksiksiz yap, en azından ''Oyun İçi Statların Maç Sırasında Görünmesi'' oyuncu tarafından engellenebilmelidir.

Bu seçenek koyulursa  hem kötü oyuncuların maç içinde iyi oyuncular tarafından yazılı/sözlü taciz edilemelerinin önüne geçilir, hem de iyi oyuncuların maç içinde, özellikle 500-600 wn 8 lik tek elini ancak kullanabilme yeteneğine sahip,asdw tuşlarının yerinden bihaber avereage 85iq lu malum sınıf kullanıcıları tarafından öncelikli hedef olma durumu sona erdirilir, iyi statslı oyuncular da daha rahat maçlar oynayabilirler.

Edit: Sadece oyuncu istatistikleri değil, Klan Tagı ve Bağlanılan Ülke gibi özelliklerde oyun içinde gizlenebilir olmalıdır, ırkçı ve dinci küfürler daha az yeriz bu şekilde.

Edited by manyakkursat, 23 April 2016 - 02:29 PM.

Septem7 #36 Posted 23 April 2016 - 01:27 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 30466 battles
  • 1,239

View Postrahmib, on 23 April 2016 - 01:10 PM, said:

eski yeni fizikler duzeltilmis sesler fark etmiyor [edited]. iste ben buna gülerim.

Edited by lantirn161, 23 April 2016 - 09:47 PM.
This post has been edited by a member of the Moderation Team, due to inappropriate language.~lantirn161

rahmib #37 Posted 23 April 2016 - 01:42 PM

General

• Player
  • 59891 battles
  • 9,514
  • [SA-AS] SA-AS

View PostP1R4TE, on 23 April 2016 - 12:27 PM, said:

eski yeni fizikler duzeltilmis sesler fark etmiyor [edited]. iste ben buna gülerim.

Dur 9.16 yorumunu tahmin edeyim:trollface:

Edited by lantirn161, 23 April 2016 - 09:47 PM.

HulkAkbar #38 Posted 23 April 2016 - 02:02 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 14143 battles
  • 319
XVM sadece statları gösteren bişey değil, extended visualization mod. Adından da anlaşılabileceği üzere bir çok özelliğe ekstra modifikasyon imkanı sunuyor ve kullanmayan oyunculara karşı avantaj elde etmek mümkün bu sayede. Şuan oyuna kattığı tek şey kaos, ırkçılık, oyuncular arası nefret, stat focus targets ve aa %20 wr veriyor bize mm ye küfür hadi bütün maç yatalım/hatta afk kalalım mantalitesindeki oyun tarzı. Bu örnekler çoğaltılabilir her maç karşılaşıyoruz zaten. Bununda kimseye yararı yok yani.

View Post_Revolt, on 23 April 2016 - 01:58 AM, said:

xvm neden kalksin ki? bunun icin bu oyunu oynayan bir suru kisi var. hangi oyuncu mor gozuktugunu gordugunde kendi ile gurur duymuyordur?

9.14 den sonra WoT da değişmesini istediğiniz 3. şey adı altında yapılan ankette  görülebileceği gibi oyuncuların isteği kalkması yönünde. Herkes benzer nedenlerini sıralamış. İşin garip tarafı mor olduğu için gururlanacak oyuncular her niyeyse kalmasını daha çok istiyorlar. 

kim basarisinin gizlenmesini ister ki? gizlenecekse eger, kimse bilmeyecekse? o basari niye varki?

Herkesin bir tatmin yöntemi var hayatta anlaşılan... Başarınla ön plana çıkmak istiyorsan aslan gibi oynarsın maçını taşırsın takımını, oyun sonunda gelen tebrik mesajları ve plat davetleri yaşarsın gururunu. Listede adın mor çıkıyor diye kendinle gurur duyuyor olabilirsin ama inan o maçta bişey yapmadığın sürece diğer takım arkadaşların için bişey ifade etmiyor. Ebay hesap mı, t2lerlemi kasılmış kim ne bilsin. Potansiyel var demek sadece. Ama top 20 klanda oynuyorsundur, zaten clan tagden tanırlar seni, XVM ye de gerek yok ha, o zaman görürsün saygını. 

bu biraz ogretmen maaslari niye yuksek..

Öğretmen maaşı mı hahah :P

bence alinan hasar verilen hasar orani oyunda gozuktugunde, oyun kendi istatistik sistemini, oyuncularn derecelerini oyuna yansittiginda, degisik nisangah seceneklerini oyuna soktugunda. kimsenin ne xvm ye ne de mod a ihtiyaci kalacak.

Benim tek şikayetim XVM değil zaten, oyuna dışarıdan yapılabilen tüm modifikasyonlar. Kullanmayanın kullanan karşısında dezavantaja düştüğü sisteme isyanım. Firma kendi modlarını belirleyip oyuna eklesin, onun dışındakileri de deaktif etsin.

bence xvm kalksin diyenlerin tek derdi cekememezlik. 

_Revolt #39 Posted 23 April 2016 - 06:16 PM

Private

• Player
  • 33022 battles
  • 21

xvm ne avantaj sagliyor? bi soyleyinde bilelim? yani nedir avantaji bak sen ben yanimda ki oyuncu iyi mi kotu mu biliyorum ve ona gore hareket ediyorum. birakinda olsun. ne istiyorsunuz mesela berbat bir adam yuzunden hic hatam olmadan pat pat ölim mi?  zaten wot haric her oyun, oyun icine oyuncunun durumunu yansitiyor. xvm avantaj sagliyor evet bir cok oyuncu oyunculugunu duzelti. bunun nesi kotu? 

hangi mor oyuncularmis onlar allah askina? yok anket yapmislar yok bilmem ne. wot ta forum kullanma orani sadece yuzde 2. yani oyuncularin sadece yuzde 2 ya da 3 u foruma bakiyor. gitsin sabah aksam anket yapsin. mor oyuncular kalkmasini istiyormus. gidip bunu 3xr de desene delikanli bakalim? adamlarin yarisi hesap silmis. xvm kalksin istedikleri icin mi? sen bunu direk baba taf jckal gibi bilinen türk klanlarina sorsana mesela icerden anket al bakalim yuzde kaci istiyor? tek verebileceginiz ornek fame. ki ben eminim bir cok oyunda gordum, adamlar xvm kullanmiyor ama baska bir istatistik sistemleri var. cunku bir cok oyuncunun daha oyun baslamadan istatistiklerini biliyordu. kac kere laf soktuklarini gordum.

benim derdim xvm falan degil. ama oyuna istatistik yansicak. yansicak ki bende nasil ve kimle oynuyorum bilecem. yansicak ki. nasilsa taniyan yok, bi istatistik sistemi yok diye kimse mal mal basip ölmesin. adamlar daha macin ilk dakikasinda öluyordu yahu. takimin yarisi bazen. ki hele nasilsa tek amac tier 10 almak oldugu icin oyunu bot a baglayanlari hic soylemicem. siz zaten bunlari bilmezsiniz dimi canim.. ah yoksa bunu yapamamaniz mi sorun? dert bu mu?

otekine cikmis vay efendim basari ne alaka. ne demek ne alaka.? bu oyunda bir amaci var herkesin basari.. ne yani o zaman calis ama para alma. ne alaka dimi? klan kur ama amacin basari degil yani öyle mi? surekli bir bende ego yok yaw gösterisine gerek yok. bu bir ego bile degil. neymis iyi klanda olur gösterirmisim. mecburmuyum kardesim ben sizin iyi klan dediginiz klanlarda emir eri gibi takilmaya? neden oylesine bir klanda iyi bir oyuncu olarak takilmasin insanlar? ve neden bu gözukmesin? neymis her oyun aslan gibi oynicakmisim da kendimi gösterecekmisim de. niye delikanli? bunu direk gösteren sistem var iste. kimsenin, kimsenin takdirine ihtiyaci yok. aslan gibi oynayan adamin wn8 durumunun gozukmesi seni neden rahatsiz ediyor?

bu oyunda xvm olmazsa olmaz. kimse mecbur degil iyi bir klanda olup kendini göstermeye, kimsenin agiz kokusunu cekmeye. 

su forum anketi dediginiz anketi de oyun icinde sorsunlar ve hatta su soruyuda degissinler kullanmayi en sevdiginiz mod olarak. bakalim o zaman ilk siraya ne yerlesiyor.

beni olumsuz sorulu bir anketin, 3. sirada gelmis secenegi ilgilendirmiyor. milyonlarca kisi oynuyor bu oyunu. 500 kisi sil demis diye silinmez. ayni 4 5 kisi forumda dolanip duruyor. ayni kisiler ayni yorumlar. 

Edited by _Revolt, 23 April 2016 - 06:42 PM.

HulkAkbar #40 Posted 23 April 2016 - 08:48 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 14143 battles
  • 319

View PostHulkAkbar, on 23 April 2016 - 03:02 PM, said:

XVM sadece statları gösteren bişey değil, extended visualization mod.

Öncelikle birincisi bu. Hala sadece statlardan bahsediyorsun. Onun dışında kullanana, kullanmayana nazaran sağladığı faydalar var. Oyunu vanilla oynayanla modlu oynayanın ekranında data farkı var mı yok mu ? Daha ne. Bu senin işine yarar ya da tercih edip etmezsin kendi bileceğin iş. Benim kendi görüşüm tüm modların elden geçirilip WG tarafından standartalize edilmesi zaten.

İkincisi oyunda stat zaten var. Servis kaydına tıkla bak onlar hep istatistik. Onun dışında dileyen X sitesinden, çeşitli formüllere dayanan yollarla hesaplanmış puanını öğrenebiliyor zaten. Kör atın kör alıcısı olduğu içinde bir topluluğa katılacağın zaman ordaki arkadaşta senin x sitesindeki puanına ya da diğer istatistikelere bakıyor. Seni ilgilendirmeyen anketin içinde insanlar güzel güzel açıklamış neden olmasın dediklerini zaten. Bunlara karşı bir antitezin var mı ? Katılırsın katılmazsın işte o  da beni ilgilendirmiyor zaten ama hayattaki tutanacak tek dalın pixel tankların arenasındaki statlarınmış gibi bunu savunman, mantıklı çıkarımlara ve tartışmalara karşı tek duruşununda, [edited]

Ne diyeyim, tamam [edited] kardeş sen haklısın evet, gelip bi de duvar gibi yazı yazma bari başka bi katkın olmayacaksa. 

Edited by lantirn161, 24 April 2016 - 10:10 AM.
This post has been edited by a member of the Moderation Team, due to inappropriate language.~lantirn161

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users