Jump to content

9.15 Sürümü: Oyun Fiziği ve Ses

• Please log in to reply
54 replies to this topic

_Revolt #41 Posted 23 April 2016 - 08:53 PM

Private

• Player
  • 33022 battles
  • 21
[edited]. ikincisi xvm nin genel modundan degil istatistik modundan bahsediyoruz. [edited] ucuncusu. oyun icinde ki istatistikten bahsediyoruz, oyunda sonradan gorunen bir istatistikten degil. simdi git yine koca paragraftan tek cumle cek cevap ver. anlamdiramadigin sembolleri kullanarak cevap atma. adim belli.. onlodun mu.

hadi ben gerizekaliyim orda yazilanlarida anlamadim. xvm nin nisangah degismekten, alinan verilen hasari gostermekten, ve statlari gostermekten baska ne ozelligi varmis ve bunlar kullanmayana ne ustunluk sagliyormus bi acikla bana [edited]?

bunlari kullanmamasinin oyuncuya ne zarari var? bunlardan bile bi haber olan oyuncunun oyunda ne isi var?

hadi diyelim xvm de arti yarar saglayan birsey var. neden o kalkmiyor da xvm toptan kalkiyor? [edited]? binlerce kez oyun icinde gosterilmesi gereken bir istatistikten ote hic birseyden bahsetmezken ben. neden ziplayip duruyorsun? sana oyun ici istatistikte dokunan yer neresi? emeklerim bir yerde bosa gittigi falan yok. [edited].

Edited by lantirn161, 24 April 2016 - 10:18 AM.
This post has been edited by a member of the Moderation Team, due to inappropriate language and personal abuse or attacks.~lantirn161

Falchata #42 Posted 23 April 2016 - 09:04 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 34059 battles
  • 319
xvm yı ister wn8 olarak ayarla ister başka bir parametre ,bu hem kendini hem başkalarını kandırmaya çalışan istatistik sahtekarları çürük yumurtalar olduğu sürece bir halta yaramaz.

HulkAkbar #43 Posted 23 April 2016 - 09:06 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 14143 battles
  • 319
Yoo ben genel olarak XVM den bahsediyorum. XVM senin için sadece istatistik moduysa bilemicem. Koca paragraftan tek cümle çekiyorum [edited]. Hani bütün postunu iki cümleye indirmek mümkün.
-Diğer olumsuz faktörler ne olursa olsun xvm kaldırılmamalı çünkü benim statlarım çok önemli maçta da statlara bakarak harita okuyabiliyorum, diğer türlü bunu başaran insanlar olması ya da XVM in kötü yanlarının olması önemli değil. Kaldırısın diyenler beni çekemiyor-

[edited]

Edited by lantirn161, 24 April 2016 - 10:06 AM.
This post has been edited by a member of the Moderation Team, due to personal abuse or attacks.~lantirn161

Turkish_Special_Forces #44 Posted 24 April 2016 - 06:18 PM

Private

• Player
  • 10653 battles
  • 1
YETKILI ARKADASLAR IS6 NIN DELISINE AZ EL ATSALAR FENA OLMAZ DELINMIYOR KIMSE !!!!!!

Septem7 #45 Posted 24 April 2016 - 07:21 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 30474 battles
  • 1,239

@_Revolt yok xvm ile oyunculugum gelisti xvm gözüksün statlarimla gurur duymak istiyorum falan. sanki 9-10 Tierde 6K WN8 ile oynuyor gibi bir havan var. son 1000 savasinin tier ortalamasi 9 bile olmadigini görünce gerisine bakmadim zaten. hayir savundugun statlarin ve Ratingin de ortada.

xvmi istemeyen sadece birkac Fame oyuncusu degil hertürlü klandan birsürü oyuncu. 3xr klaninda 90 tane rerol hesap varsa bu xvmin avantaj sagladigi gercegini degistirmez. bnce önce xvm avantaj sagladigini ve oyuncularin rahat oynamasini engelledigini arastirip anlaman lazim. anketler de nedir gibisinden yazmissin da degerlendirmeler belirli veriler toplanarak yapilir bunlardan birisi de anketlerdir. Sirket, fikrini söylemeyen adami niye dikkate alsin isterse 1 milyon olsunlar. bu sadece WG ile ilgili degil.

Onun disinda savundugun seyler sacmalik. xvm kullanmayan ve Twitchte yayin yapan profesyonellerin senin dedigin gibi oyun baslamadan herkesin statlarini gördükleri ekstra bir sistemleri yok. öyle olsa oyunda dikkat ceken oyuncunun oyundan sonra savas kaydini acip Rating ve Winrate hatta Tank statlarina bakmazlardi. bu dedigimi cok rahatikla Twitchte görebilirsin. zaten önce de yazdigim gbi xvm olmadan bu oyunu 6K WN8 ile oynayan oyuncular varken senin xvmi savunman bisey ifade etmiyor. adamda 4K overal var statlarinin gözükmesini istemiyor zaten oynadigi Klan belli Ratingi belli xvm olmadan oyununu da oynuyor. gurur duyacaksan birak da baskalari seninle gurur duysun. Lockhum gibi EU server en iyi klanda oyna da gurur duyalim seninle ama iste ona da oyunculuk gerekir xvm olmadan oynayamiyorum diyeni almazlar.

xvm niye ajantaj sagliyor ve oyuncularin oyununu nasil bozuyor bunu arastir bakalim ve dedigim gibi 3xr klaninda 90 tane rerol olsun veya Turk klanlarinda bu xvm ile ilgili gercegi degistirmiyor.

Edited by P1R4TE, 24 April 2016 - 07:25 PM.

Horatio__Caine #46 Posted 24 April 2016 - 07:27 PM

Brigadier

• Player
  • 27399 battles
  • 4,471
  • [SA-AS] SA-AS
:popcorn:

rahmib #47 Posted 24 April 2016 - 07:43 PM

General

• Player
  • 59938 battles
  • 9,514
  • [SA-AS] SA-AS

Lantirne iş çıkıcak yine.bende mısırımı alayım bari, hep mısır hep mısır.cips yiyen emoji istiyoruz yönetim.kabız olduk yaw:popcorn:

Spoiler

Edited by rahmib, 24 April 2016 - 08:06 PM.

SouIfIy #48 Posted 24 April 2016 - 07:55 PM

Major General

• Player
  • 45647 battles
  • 5,624
Mac var diye gormemisim yerimi alayim :popcorn:

_Revolt #49 Posted 24 April 2016 - 08:26 PM

Private

• Player
  • 33022 battles
  • 21
hala benim uzerimden yorum. cikar benim xvm sayesinde  benim!! oyunculugum gelisti dedigim yeri? cikar benim!! statlarim iyi gozuksun dedigim yeri? cikar kendimle !! gurur duydugumu soyledigim yeri. her yorumun baskalari ustune adamlar hala kendi uzerlerinden gidiyor. yok bin savasin 9 ortalamasi yokmus. hayirdir kardes siz 7 8 9 falan oynamadan nasil tier 10 tank aliyorsunuz soyleyinde bilelim. 10 degilmis. 10 oynayinca ne oluyormus? surekli op tank. surekli senden ust tank yok. sekizle iyi oyun cikarsana kardes. is7 vs jg e 100 mu  zor, is 3 vs jg e 100 mu. takintilar, takintilar..

simdi inkar et hadi xvm sayesinde bir cok kisinin oyunculugunun gelistigini? xvm nin oyuna bir heyecan kattigini? ve simdi suna cevap ver, hadi arti kar saglayan yonleri varmis, kullanmayana karsi ( bilmiyorum artik nedir). bunlar yerine tamamen kendisi niye kalksin. oyun icinde statlarin gozukmesi kimi niye rahatsiz ediyor? yaw arkadas kotu oyuncularin basindan beri laf soktugu birsey bu xvm de. size ne oluyor. ya da nedir bu yani burda dolasan hep ayni kisilerin kendilerini wot un sozcusu, herkesin ortak akli sanmalari.

elestirecem diye tuhaflasiyorsunuz.

yok didinin didisi yayin yapiyormus iyimis de istemiyormus yok bilmem neymiste. anket olmusta, beni anket degil katilim orani. beni anketin sorulus tarzi ilgilendirir. en sevmediniz yemek diye sordugunda kuru fasulye ucuncu siraya yerlesir. en sevdigini sordugunda da yerlesebilir. 

3xr rerol cart curt beni alakadar etmez. adamlar rerollsa rerol. acin yeni hesap, murettabatsiz tanklarinizla 4000 wn8 ile oynayin. her karsiniza geleni patetese cevirin sizinlede gurur duyalim.

rerol. he rerol. rerol ama sen ( burdaki sen, sen anlaminda sen degil) full donanimlu tankinla 2000  hasar ortalamasi yapamazken, adam donanimsiz tanki ile 4000 ortalamadaysa saygi duyacaksin laf sokmicaksin..

Edited by _Revolt, 24 April 2016 - 08:28 PM.

SouIfIy #50 Posted 24 April 2016 - 09:13 PM

Major General

• Player
  • 45647 battles
  • 5,624

View Postfrancisco77_hero, on 24 April 2016 - 04:41 PM, said:

[edited]

ooooo yine mi geldin sen :trollface:

Edited by lantirn161, 26 April 2016 - 08:25 AM.

Septem7 #51 Posted 25 April 2016 - 02:58 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 30474 battles
  • 1,239

@_Revolt madem katilim istiyorsun ozaman karsi görüsü olanlar Ankete katilsin fikrini söylesin bir zahmet anca ozaman xvm kaldirisin degil kalsin cikabilme ihtimali olur. Forum gizli bisey degil, 2 dakika zamanini ayirip foruma ugrasin gelismelerden haberdar olsunlar.

xvm bugun var yarin olmayabilir. oyunculugunun xvm sayesinde gelismesi biraz dezavantaj. oyunicixvm rahatsiz ediyor cünkü yan yana duran 5 heavy arasindan karsidaki 600 WN8 ile basede yatan arty öncelikle iyi WN8e sahip oyuncuyu vuruyor. 600 WN8 ile tank oynayanlar da ayni seyi yapiyor. hangi stratejiden bahsedegiz burada? strateji top tier olan Mausu vurmak olur, superunicum diye IS3e atis yapmak degil. Hala xvmi kötü oyuncular istemiyor diyorsun. tam tersi kötü oyuncu xvm kalsin der nedeni belli iyi statlara sahip adamin üstüne atlayacak iki tank da imha olacak sonra bu arkadas kendi capinda sevinecek. popüler diye birde Orzanel mi gelsin yazsin inanman icin.

dileyen yeni hesapla murettebatsiz tankiyla 4K damage atsin iyi güzel yanliz benim daha cok dikkatimi ceken xvm olmadan 5-6K WN8 ile oynayan oyuncular olur zaten bosuna izlenmiyor bu adamlar. sorun "xvm oyunculuk gelistiriyor" degil senin xvm olmadan oyunculugunu gelistiremediginden kaynaklaniyor. seninkisi ben tank dagilimini incelemek yerine adamlarin renklerine bakarak oynayabiliyorum. xvm hem oyunculuk gelistiyor hemde olumsuz etkisi varsa Arti Eksiyi götürmüstür elde var 0 fakat xvm olmadan da oyunculuk gelistirilebildigi canli örneklerle ortadayken ayni zamanda herkes esit sartlarda oynuyorsa elde var 2+

amistad77 #52 Posted 25 April 2016 - 03:24 PM

Colonel

• Player
  • 78875 battles
  • 3,575

XVM sadece arkada sniper yapan başkasının sırtından damage,win8 kasan oyuncuların işine gelen bir uygulamadır, onun bir ayağıdır...XVM olmadığında kimse karşındakinin nasıl bir oyuncu olduğunu bilmeden oynatacağı gerçeği bu snipercileri çileden çıkarır.....:teethhappy::trollface::popcorn:

Onun dışında 9.15 gelen değişiklikler, 9.14 devamıdır, nasıl yani derseniz millet mm ve rng konuşmasın bunların konuşacağı bişey verelim sesi fiziği bozalım bunlarla oyalansınlar diye bozup düzeltiyolar sizde bunlarla vakit öldürüyosunuz..:bajan:

alta_meridies #53 Posted 26 May 2016 - 02:08 PM

Lance-corporal

• Player
  • 22906 battles
  • 86
Arkadaşlar oyun donmaya başladı. Yine bi sürü bug..

Orcinus__Orca #54 Posted 27 May 2016 - 11:02 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 31243 battles
  • 352

tanklar hala yan yatıyor, takla atıyor :trollface:

type64'le bayır aşağı giderken aniden durunca tankın arkası havaya kalktı, tank emiği üstü dikildi :trollface:

Envybyte #55 Posted 04 July 2016 - 04:48 PM

Corporal

• Player
  • 35779 battles
  • 183
  • [S135] S135
bende açılış videosu gözükmüyor login ekranın da yav nedendir anlamıyorum her şeyi sildim gene yok sağ üst köşede yok video işareti 

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users