Jump to content

Ktory Sherman je podla vas najlepsi?

• Please log in to reply
10 replies to this topic

Poll: Najlepsi Sherman (24 members have cast votes)

Ktory Sherman by ste si ponechali ako primarny?

1. M4 (6 votes [23.08%])

Percentage of vote: 23.08%

2. M4A3E2 Jumbo (11 votes [42.31%])

Percentage of vote: 42.31%

3. M4A3E8 Easy Eight (9 votes [34.62%])

Percentage of vote: 34.62%

Vote Guests cannot vote Hide poll

Mungo_13 #1 Posted 23 April 2016 - 02:07 PM

Lieutenant

• Player
  • 16226 battles
  • 1,504

Mam uspesne preexpene vsetky Shermany, casom kupim T20. Problem je, ze na 3 Shermany mam 2 osadky - jednu bliziacu sa koncu 2. skillu, druhu v jeho polovici. Otazka je, ktoru poslat na T20 a na ktorom Shermanovi si ponechat druhu. Ta lepsia je z M4 a s handicapom som s nou preexpil Jumba. A napriek tomu bol hratelny.

Ta druha/slabsia je na Easy8. Vsetko jazdim na hufnici. So vsetkymi sa mi hralo dobre, vzdy samozrejme zalezalo na MM a RNG. M4 som kvoli expeniu moc nehraval, takze skusenosti trochu vysumeli z pamate. Nemam teda vyslovnu preferenciu, ani co sa tyka stylu hrania. Vidim akurat jednu vyhodu M4 - s rovnakou zbranou je o TIER nizsie. Co samozrejme poznat na odolnosti a HP oponentov ako pri hufnici tak pri kanone. A je jednoduchsie byt v pluse s kreditmi aj ked sa nezadari.

Je mozne, ze si casom docvicim osadku na dalsi Sherman (volny cas ale nie je nekonecny), ale zaujimala by ma vasa oblubenost a pripade poradie tych 3.

p.s. Videl som tu starsi topic porovnavajuci TVI M4-ky, ale je z r. 2014 a odvtedy sa toho hodne zmenilo

Edited by Mungo_13, 23 April 2016 - 02:08 PM.

stanislavek1 #2 Posted 23 April 2016 - 02:31 PM

Warrant Officer

• Player
  • 9492 battles
  • 744
  • [CECH] CECH

Zkusil jsem všechny, za mě M4 s topovým dělem, ne s houfnicí. Jak jsem nasadil top dělo, staty letěly nahoru.

Jumbo je fajn, ale má hrozně tragický MM, skoro neustále lowtier.

E8 je pohyblivý, ale má tu smůlu, že má na topu stejný dělo jako pětkový M4, jen s vyšší rof

OKC13 #3 Posted 23 April 2016 - 02:48 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 15194 battles
  • 1,207

Moje pořadí je E8 ,M4 a Jumbo,které jsem zkusil na testu. ( nejsem fanda houfnic ) Pohyblivost E8 je do většiny bitev imho důležitější než pancíř a spolu s reloadem topového kanónu okolo 2,7-2,9 sec a pár goldama se ten tank o sebe umí postarat. 

Pokud ale preferuješ houfnice , tak E2 s pancířem, který pomůže s delším zaměřením,bude asi lepší volba.

Edited by Chorche_22, 23 April 2016 - 02:57 PM.

Kotydz #4 Posted 24 April 2016 - 02:36 PM

Sergeant

• Player
  • 27738 battles
  • 291
"Pár "hodně goldama :-). Horší na prodelavani lovů je už snad jen brambora (mt25). Při té kadenci a dmg na ránu litaji kredity ani nemrknes ;-)

Butchi_905 #5 Posted 25 April 2016 - 08:12 AM

Warrant Officer

• Player
  • 12362 battles
  • 949

Nejlepší Sherman je samozřejmě Firefly.

Z uvedených pro mě asi E8.

socanek #6 Posted 25 April 2016 - 09:34 AM

Major General

• Player
  • 28889 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

Nebudu tady resit, zda je nejlepsi Firefly, ale jednoznacne je nejkrasnejsi :) Druhy nejkrasnejsi je Fury. Ale zpatky na zem.

Klasicka M4 s houfnici je podle me dobra na odreagovani se. S klasickym kanonkem jsem ji snad ani nehral.

E8 je podle me nejlepsi (s kanonkem, ne s houfnici). Sice nic moc penetrace, ale dobra pohyblivost, deprese a ma stabik. Takze vykouknout zpoza muldy, vypalit zajet... a to same zkusit zas hned kousek vedle. Kdyz si vas nevsimaji, tak solit.... Na T8 jsem hodne goldovat, zejmena na IS-x, klidne i z boku, bo se neminim nechat utahat ruskym magickym pancirem.

E2 je malo pohybliva, se zakladni vezi a houfnici tvrda, ale az tak moc mi nesedla. Nakonec jsem ji hral s topovou vezi a klasickym kanonkem.

Takze za me E8.

Butchi_905 #7 Posted 25 April 2016 - 10:40 AM

Warrant Officer

• Player
  • 12362 battles
  • 949

View Postsocanek, on 25 April 2016 - 09:34 AM, said:

Nebudu tady resit, zda je nejlepsi Firefly, ale jednoznacne je nejkrasnejsi :) Druhy nejkrasnejsi je Fury. Ale zpatky na zem.

Klasicka M4 s houfnici je podle me dobra na odreagovani se. S klasickym kanonkem jsem ji snad ani nehral.

E8 je podle me nejlepsi (s kanonkem, ne s houfnici). Sice nic moc penetrace, ale dobra pohyblivost, deprese a ma stabik. Takze vykouknout zpoza muldy, vypalit zajet... a to same zkusit zas hned kousek vedle. Kdyz si vas nevsimaji, tak solit.... Na T8 jsem hodne goldovat, zejmena na IS-x, klidne i z boku, bo se neminim nechat utahat ruskym magickym pancirem.

E2 je malo pohybliva, se zakladni vezi a houfnici tvrda, ale az tak moc mi nesedla. Nakonec jsem ji hral s topovou vezi a klasickym kanonkem.

Takze za me E8.

Tak jako Fury je E8 s jiným skinem, že jo :trollface:

Mě na tom baví hlavně ta flusačka.. Kolikrát na mě někdo vyjede (RIP Červení cromwellové;) a já ho prostě ustřílím (4 perková posádka dělá svoje). Dá se dobře solit i za jízdy.

Proti VII. a VIII. to chce už docela hodně rozgoldit, ale jinak je to prostě zábava jak PRASE :trollface:

Velkou nevýhodou jsou samozřejmě satelitní krámy, E8 jde na ránu. I Bert to prorve za full.

Kromě toho, dobře se na ní dělá WN8.

berserkerdog #8 Posted 25 April 2016 - 11:28 AM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623
Jumbo s houfnicí má dost dobrej troll i fun faktor, díky OP věži, ale fakt má obzvlášť blbej MM. Na podávání konzistentních výsledků bude nejspíš Easy8 o dost lepší. Jinak na tu T20 nijak nespěchej, ještě bych bejt tebou trochu potrénoval na tom 6 tieru. T20 je dobrej tank, ale díky mizernýmu DPM a absenci pancíře už to chce dost číst situaci, aby s nim člověk něco zahrál. Já tohle umění zatím neovládl :D

Mungo_13 #9 Posted 25 April 2016 - 01:04 PM

Lieutenant

• Player
  • 16226 battles
  • 1,504

View Postberserkerdog, on 25 April 2016 - 11:28 AM, said:

Jumbo s houfnicí má dost dobrej troll i fun faktor, díky OP věži, ale fakt má obzvlášť blbej MM. Na podávání konzistentních výsledků bude nejspíš Easy8 o dost lepší. Jinak na tu T20 nijak nespěchej, ještě bych bejt tebou trochu potrénoval na tom 6 tieru. T20 je dobrej tank, ale díky mizernýmu DPM a absenci pancíře už to chce dost číst situaci, aby s nim člověk něco zahrál. Já tohle umění zatím neovládl :D

Neviem, ci momentalne nejako moc pocitujem pritomnost panciera. Mozno ked sadnem do IS-3. :D. A Jumbo mam ozaj rad ako trolla (s hufnicou trolli aj vo vyssich MM), zabit ho neopancierovanou vezou kvoli kanonu je IMHO donebavolajuci nezmysel (a dalsi WG podraz).

Inak az tolko na pilu netlacim, TV-VI hravam vcelku rad, aj moje nemecke a US TD-cka su odtialto; skor miestami preexpujem liniu smerom hore. Vacsina objektov mojho zaujmu a linii konci niekde na TVIII urovni. Tato urcite, vzhladom na to, co som sa docital o jej TOP-e v porovnani napr. s ZSSR.

A na Shermanoch mam nejaky ten nater, co robim len pri tankoch s trvalkou v garazi.

Volba kanon vs. hufnica je trochu dana aj tym, ze mam sucasne Bromwella (a zatial aj Cromwella), kde mi pocitovo viac sedi kanon, kedze tie britske krabice su aspon u mna skor o pohyblivosti a k tej moc hufnica nejde. Tak tu hufnicujem aj preto, aby som mal alternativu.

Edited by Mungo_13, 25 April 2016 - 01:10 PM.

JohnyFencer #10 Posted 27 April 2016 - 11:20 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 28192 battles
  • 1,019
osobně se mi nejvíce zamlouval Jumbo, ale E8 jsem nehrál. nicméně ten pancíř na jumbovi je to, co z něj dělá pro mně nej tank. prostě pokud netrefili poklop nahoře, ten tank byl imunní vůči čemukoliv s pene pod 170. a i tam to pak bylo 50/50. proti osmám už to bylo horší, ale jeho pomalost vám nedovolovala dělat blbosti v první linii, tam se to dalo dobře zahrát jako support.

UglyMonkey #11 Posted 27 April 2016 - 02:20 PM

Lieutenant

• Player
  • 33326 battles
  • 1,524
  • [PRASE] PRASE

E8 s 76mm.

Houfnice je použitelná jen do tieru 5 a to ještě musí být člověk top tier. Ale na tieru 6 kdy můžu potkat i osmičky ?? Dávat jim za 40-50 ?? Když RNG dá tak za 120??

Chápu že někomu může Jumbo s houfnicí sedět, ale jak má člověk něco odježděno, tak využije daleko více pohyblivost a rychlopal (s neuvěřitelnou přesností za jízdy)

BTW ten slavný pancíř Jumba až tak slavný není - proti čtverkám, pětkám jo, ale proti 6, 7, 8 ne... 145mm efektivně na korbě zepředu není nic moc, kór u tanku co je pomalé.

Jinak E8 má na mantletu cca ten samí pancíř jak E2 s tou stock věží... a o 50% lepší čísla než E2 v té topové (63,63,63)

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users