Jump to content

Prémiový obchod: Nabídky na květen 2016

• Please log in to reply
10 replies to this topic

Community #1 Posted 01 May 2016 - 08:33 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 26,385
Podívejte se, jaké nabídky budou k dispozici po celý měsíc!

Celý text novinky

Rastislaus #2 Posted 01 May 2016 - 09:33 AM

Sergeant

• Player
  • 14534 battles
  • 266
NA server má už dva dni zverejnený rozpis akcií na celý máj. U nás zase skapal pes. :(

M4S4CR #3 Posted 01 May 2016 - 09:39 AM

Private

• Player
  • 10198 battles
  • 12
Ale jo, musím uznat, že ty osobní rezervy se opravdu šiknou, hlavně při expení tanků v linii, které hráče nebaví. Sice mohl ten balíček stát místo 700,- stát třeba 500,-, ale věřím, že někdo to koupí, protože pro někoho to může být vysvobození od některých šrotů. :D

ALG3NA #4 Posted 01 May 2016 - 09:52 AM

Private

• Player
  • 27722 battles
  • 36
  • [AV-M] AV-M
škoda, že nejsou prémiové osmičky

Bad_Matchmaking #5 Posted 01 May 2016 - 09:58 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 28964 battles
  • 407
  • [CSM] CSM

View PostRastislaus, on 01 May 2016 - 09:33 AM, said:

NA server má už dva dni zverejnený rozpis akcií na celý máj. U nás zase skapal pes. :(

Taky pozoruju diametrální rozdíl v přístupu ke hráčským komunitám na jednotlivých serverech. Nevím čím to je, ale když se podívám na můj účet na NA, tak je tam vždycky tak padesát různorodých misí, různé zápůjčky prémiových tanků atp. U nás jedna mise na sto tisíc stříbrných a tím končíme, vážení. :/

PjotrCheGuevara #6 Posted 01 May 2016 - 03:33 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 7550 battles
  • 368

View PostBad_Matchmaking, on 01 May 2016 - 09:58 AM, said:

Taky pozoruju diametrální rozdíl v přístupu ke hráčským komunitám na jednotlivých serverech. Nevím čím to je, ale když se podívám na můj účet na NA, tak je tam vždycky tak padesát různorodých misí, různé zápůjčky prémiových tanků atp. U nás jedna mise na sto tisíc stříbrných a tím končíme, vážení. :/

To je ale hlavně problém hráčů, kdyby do té hry nedávali tolik peněz, WG by se muselo více snažit, aby byli hráči ochotní do té hry vrážet peníze, proč tyto problémy vlastně dál přetrvávají? Protože se řešit z pohledu WG nemusí, je to jen byznys, který jim v EU vydělává i za současného stavu, já vím že je to hnusný, ale spotřebitel může v konečném důsledku za to, proč tomu tak je, lidé jsou ze své přirozenosti líní, proč by měli dělat něco jinak(lépe), když jim to i tak vynáší? Že si např. nějaký Idahou nebo já apod. stěžujeme na opakované nedostatky a chyby a upozornujeme na ně, proto to udělají příště správně? Ne, takhle to bohužel (aspon u WG) nefunguje, oni si jen zkontrolují zisk a to je celé, začnou to řešit až v okamžiku, kdy se to nějak zásadněji projeví na tomto ukazateli, je to prostě jen vztah producent-spotřebitel..............aby se WG zlepšil, musíme začít u sebe a to je jádro celého problému.........

Rastislaus #7 Posted 01 May 2016 - 03:52 PM

Sergeant

• Player
  • 14534 battles
  • 266
PjotrCheGuevara - nemáš tak úplne pravdu - hráči sa dlhodobo sťažovali na "dojacie" balíčky tank + hora goldov a WG na to zareagovalo, pričom už zvykne ponúkať prémiáky v dvoch balíčkoch (jeden drahší, druhý lacnejší - len čisto tank). Ale prečo stále pretrvávajú problémy ohľadom uverejňovania noviniek, tak to mi hlava neberie. Ktovie, či to je problém priamo v Minsku, alebo len diletantstvo EU pobočky? 

PjotrCheGuevara #8 Posted 01 May 2016 - 04:46 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 7550 battles
  • 368

View PostRastislaus, on 01 May 2016 - 03:52 PM, said:

PjotrCheGuevara - nemáš tak úplne pravdu - hráči sa dlhodobo sťažovali na "dojacie" balíčky tank + hora goldov a WG na to zareagovalo, pričom už zvykne ponúkať prémiáky v dvoch balíčkoch (jeden drahší, druhý lacnejší - len čisto tank). Ale prečo stále pretrvávajú problémy ohľadom uverejňovania noviniek, tak to mi hlava neberie. Ktovie, či to je problém priamo v Minsku, alebo len diletantstvo EU pobočky? 

K těm balíčkům........udělali to, protože je to pro ně ekonomicky výhodné a tím i následně uspokojili některé hráče (ale to je až ten druhotný efekt, pro ten to primárně nedělali)...

...a co se týká toho zbytku ohledně novinek, tak to je také to, o čem jsem psal v předchozím příspěvku, nic víc za tím nehledej....:)

lukluk22 #9 Posted 03 May 2016 - 04:41 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30391 battles
  • 485
  • [_LDN] _LDN
Prosím to fakt ne...

CrackonoshDesu #10 Posted 04 May 2016 - 09:30 PM

Warrant Officer

• Player
  • 4797 battles
  • 636
  • [CCSTP] CCSTP

View PostM4S4CR, on 01 May 2016 - 09:39 AM, said:

Ale jo, musím uznat, že ty osobní rezervy se opravdu šiknou, hlavně při expení tanků v linii, které hráče nebaví. Sice mohl ten balíček stát místo 700,- stát třeba 500,-, ale věřím, že někdo to koupí, protože pro někoho to může být vysvobození od některých šrotů. :D

Takhle, vono se dalo tohle získat dost jednoduše měsíc zpátky, a to zadara.

Idahou #11 Posted 05 May 2016 - 07:14 AM

General

• Veteran
  • 36454 battles
  • 8,887
  • [IDDQD] IDDQD

Balíčky pro boty a zombie...

Rezervy jsou sice fajn, ale nemají žádná omezení na výkon v bitvě a je to zkrátka dvojnásobně rychlý postup hrou pro kohokoliv ať už je to nováček, který netuší která bije, zombík nebo "ruční boter" kterej jen šoupe tanky aby s nima vlítnul hned na nepřítele a rychlostí běžného hráče tak expil několik větví naráz...

Taky sem jim podlehnu a je pravda, že mě to s nima baví o něco víc (nemám rád zdlouhavé xpení 100 a více k na další tank ), jenže zároveň s tím spaluju herní obsah podstatně rychleji. Až nebudu mít co expit (což už je blízko ) tak samozřejmě nebudu kupovat premko a ani premiové tanky. 

WG EU by si mělo uvědomit, že teď sice vydělá, ale dlouhodobě prodělá. Těch rezerv na xp mělo být v oběhu podstatně míň...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users