Jump to content

Bonus týdne

• Please log in to reply
57 replies to this topic

socanek #41 Posted 24 May 2016 - 12:57 PM

Major General

• Player
  • 28889 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostAuriusCZ, on 24 May 2016 - 11:48 AM, said:

PS: K mému WN - ukazuje to tu špatně. viz. https://wot-life.com...layer/Auriuscz/

za 7 dní 1800.

Jen tak letmo vstoupim do diskuse, wot-life to neukazuje spravne, rozhodne bych veril vic wotlabs.

Co se tyce spoluhracu, tolik team killu jako za posledni tyden jsem snad nedal za celou predchozi dobu, co hraji (oplacet se nema, ale co oci nevidi, to srdce neboli a kdyz se to udela sikovne......viz zpovednice nekdy z minuleho tydne). Vytlacovani z pozic je na beznem poradku..... hraci jsou cim dal vic arogantnejsi, ale v cele WN skale.....

Majisek #42 Posted 24 May 2016 - 01:11 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 66586 battles
  • 337
  • [_VOLE] _VOLE

View PostAuriusCZ, on 24 May 2016 - 12:48 PM, said:

Moje WN je moje WN, hru jsem zhruba dva roky nehrál, proto ten pokles.

Dva roky zpět jsem šel do modrých čísel a dost jsem si na tom zakládal, pak přišla svatba a trochu jiné priority. Teď když je čas, zase mě to chytlo ale už se opět objevují problémy, pro které jsem to přestal hrát a na které jsem zapomněl.

Nejsem fialka a nikdy nebudu, ale jak vidíš sám v tomto topicu, doba se změnila a i OP hráči si už na rajčata stěžují.

a k mému bodu jedna - já mu neblokoval palebnou linii, jen jsem stál na místě, kam si chtěl stoupnout on, předemnou nikdo, enemáci za rohem v pravém úhlu...  

PS: K mému WN - ukazuje to tu špatně. viz. https://wot-life.com...layer/Auriuscz/

za 7 dní 1800.

1) s KV-4 jsem zavazel jedne modre T110E5 ( ceta 3

Jako sorry, ale když jsi v 8T tak proč se [Editováno] do první lajny, kde má být 10T? Mně také dokáže dopálit doběla, když jsem třeba v is7, ale přede mnou stojí is3, která na místo dojela jako první kvůli své rychlosti, a teď kupuje jednu za druhou, kde bych já mohl dingat a ještě dávat dmg. Takhle musím vyjet, schytat rány od enemy a vystřelit, zatímco [Editováno] v is3 schytává jednu za druhou i bez vyjetí... Hráči na low tierech mají dělat support a ne se [Editováno]  před svůj top tier - do první lajny na férovku s desítkama enemáku, kde udělají pikaču... V kv uděláš proti 10heavy dvě věci - malé hnědé a nic... Tak si to uvědom, a supporti svoje topy, ne že se jim cpeš před tank...

Edited by ClearEvil, 25 May 2016 - 08:16 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

AuriusCZ #43 Posted 24 May 2016 - 01:16 PM

Sergeant

• Player
  • 12078 battles
  • 237
  • [PRASE] PRASE

View Postsocanek, on 24 May 2016 - 11:57 AM, said:

Jen tak letmo vstoupim do diskuse, wot-life to neukazuje spravne, rozhodne bych veril vic wotlabs.

Co se tyce spoluhracu, tolik team killu jako za posledni tyden jsem snad nedal za celou predchozi dobu, co hraji (oplacet se nema, ale co oci nevidi, to srdce neboli a kdyz se to udela sikovne......viz zpovednice nekdy z minuleho tydne). Vytlacovani z pozic je na beznem poradku..... hraci jsou cim dal vic arogantnejsi, ale v cele WN skale.....

S tou arogancí souhlas...

Jinak wotlabs mi ukazuje 254 bitev za posledních 24 hodin - to by mě manželka už dávno vyhodila pod most :harp:

Stejně tak 1686 bitev za 30 dní je hloupost tak nevím...

Asi mi to ukazuje špatně skrz to, jak hraju jen když mám čas... 

AuriusCZ #44 Posted 24 May 2016 - 01:22 PM

Sergeant

• Player
  • 12078 battles
  • 237
  • [PRASE] PRASE

View PostMajisek, on 24 May 2016 - 12:11 PM, said:

Jako sorry, ale když jsi v 8T tak proč se [Editováno] do první lajny, kde má být 10T? Mně také dokáže dopálit doběla, když jsem třeba v is7, ale přede mnou stojí is3, která na místo dojela jako první kvůli své rychlosti, a teď kupuje jednu za druhou, kde bych já mohl dingat a ještě dávat dmg. Takhle musím vyjet, schytat rány od enemy a vystřelit, zatímco[Editováno] v is3 schytává jednu za druhou i bez vyjetí... Hráči na low tierech mají dělat support a ne se [Editováno]  před svůj top tier - do první lajny na férovku s desítkama enemáku, kde udělají pikaču... V kv uděláš proti 10heavy dvě věci - malé hnědé a nic... Tak si to uvědom, a supporti svoje topy, ne že se jim cpeš před tank...

Ty jsi ale chytrý a šikovný, to víš, když noob jako já předjede T110E5 s mojí stockovou KV-4 na Karelii k tomu výběžku kam jezdí heavy...

Asi jsem měl jet vpřed přímo na enemy bázi a zdechnout jako první a nebo kempit, to víš, tohle já neznám.

Nezmiňuji to, že tam jeli naše 2 T110 z této čety a dojeli tam asi o rok dříve než já, potom si třetí T110E5 namyslela, že by bylo pěkné si stoupnout vedle nich, vrátila se kdoví odkud a mě to nahulila do zad, protože jsem stál vedle jeho parťáků a nastřílel jsem i tak víc, jak jedna z těchto T110... 

Věř, že nejsem úplně blbej a vždy jsem jen vykoukl a vystřelil když protivníci nabíjeli a nikomu jsem nezavazel, stál jsem až vedle druhého tanku a nikdo jiný tam nebyl.:bush:

rayback_j #45 Posted 24 May 2016 - 01:36 PM

Private

• Player
  • 76451 battles
  • 34
  • [SENOR] SENOR

View PostMajisek, on 24 May 2016 - 12:11 PM, said:

Jako sorry, ale když jsi v 8T tak proč se [Editováno] do první lajny, kde má být 10T? Mně také dokáže dopálit doběla, když jsem třeba v is7, ale přede mnou stojí is3, která na místo dojela jako první kvůli své rychlosti, a teď kupuje jednu za druhou, kde bych já mohl dingat a ještě dávat dmg. Takhle musím vyjet, schytat rány od enemy a vystřelit, zatímco[Editováno] v is3 schytává jednu za druhou i bez vyjetí... Hráči na low tierech mají dělat support a ne se [Editováno]  před svůj top tier - do první lajny na férovku s desítkama enemáku, kde udělají pikaču... V kv uděláš proti 10heavy dvě věci - malé hnědé a nic... Tak si to uvědom, a supporti svoje topy, ne že se jim cpeš před tank...

mno ja som vacsinou v ulohe is3, ktory ma v tope 41% baranov na e100 a is7, ktori ked vobec vystrelia za hru, tak to samotne je hodne oslav prveho maja,

samozrejme to este musia najst smer, u nich je sacred valley jedine ist do kopca so 100 tonovymi heavy tankami : - ) zatial co hraci na nizsich tieroch za nich zeru naboje na druhom flanku, alebo ich ide clovek supportovat a najradsej by superom pomohol, ked vidi ako vychadzaju bokom, zadkom do palebnych linii a tocia vezickami, ako keby to bol spotovaci mechanizmus, lebo ked natoci vezicku, tak mozno spotne tank :D

len tak for fun, mnohokrat mam vyssi primerny dmg na t5 ( t67 ) ako tito borci s tankami t10 ....

minule taky expert - zlty hrac na arfielde / letisku ako top tier na t34 stal za capom, asi chcel branit arty, a ked mu kolega pisal, ze by sa mohol zapojit do boja, tak sa mu od daneho znalca a prebornika dostalo - "negative, you banana !"

pricom kolega je modry hrac a tento stal od zaciatku hry za capom vzadu u arty ....

a takychto pripadov pribuda ako hub po dazdi, ak wg rupne vo vezi a daju x3, x5

tymto "hracom" ci botom nejde o vyhru, oni vojdu do bitky, nespravia nic, kliknu znova a tak dokolola, prehraju 5 bitiek, potom mozno na 6 ty krat vyhra, kde dali 0 ci jednu ranu damage a dostanu x5, teda 400 exp !!!

Majisek #46 Posted 24 May 2016 - 01:38 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 66586 battles
  • 337
  • [_VOLE] _VOLE

View PostAuriusCZ, on 24 May 2016 - 01:22 PM, said:

Ty jsi ale chytrý a šikovný, to víš, když noob jako já předjede T110E5 s mojí stockovou KV-4 na Karelii k tomu výběžku kam jezdí heavy...

Asi jsem měl jet vpřed přímo na enemy bázi a zdechnout jako první a nebo kempit, to víš, tohle já neznám.

Nezmiňuji to, že tam jeli naše 2 T110 z této čety a dojeli tam asi o rok dříve než já, potom si třetí T110E5 namyslela, že by bylo pěkné si stoupnout vedle nich, vrátila se kdoví odkud a mě to nahulila do zad, protože jsem stál vedle jeho parťáků a nastřílel jsem i tak víc, jak jedna z těchto T110... 

Věř, že nejsem úplně blbej a vždy jsem jen vykoukl a vystřelil když protivníci nabíjeli a nikomu jsem nezavazel, stál jsem až vedle druhého tanku a nikdo jiný tam nebyl.:bush:

Nikde nepíšu, že jsem chytrý a šikovný a ani nikde nepíšu, že jsi, nebo nejsi blbý.. To tady píšeš jen a pouze ty... Já jen a pouze reaguji na - 1) s KV-4 jsem zavazel jedne modre T110E5 ( ceta 3 -    ..... Přeber si to jak chceš... To co jsem napsal výše o supportu svých topů platí...

Panzerfaust949 #47 Posted 24 May 2016 - 01:57 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 5963 battles
  • 305

Prostě si musíte připustit, že tuhle hru může hrát kdokoli, ať to jsou děti, pomalěji myslící jedinci, nebo  nemyslící jedinci, nic jinýho, než si  zvyknout a počítat s tím,  nebo přestat hrát se s tím  dělat nedá.

Mimochodem toto video jste viděli? Taky slušnej materiál :)

Spoiler

AuriusCZ #48 Posted 24 May 2016 - 02:07 PM

Sergeant

• Player
  • 12078 battles
  • 237
  • [PRASE] PRASE

View PostMajisek, on 24 May 2016 - 12:38 PM, said:

Nikde nepíšu, že jsem chytrý a šikovný a ani nikde nepíšu, že jsi, nebo nejsi blbý.. To tady píšeš jen a pouze ty... Já jen a pouze reaguji na - 1) s KV-4 jsem zavazel jedne modre T110E5 ( ceta 3 -    ..... Přeber si to jak chceš... To co jsem napsal výše o supportu svých topů platí...

Ano, jemu jsem zavazel že mi napálil jednu do kožichu. Ty se tu do mě opíráš, že lezu do první linie jako by jsi tuhle hru nehrál a neviděl, jak rudý top tiery E100 a podobně kempí. Takže se do mě laskavě neobouvej, když se snažím alespoň zdržet postup. A pořád čekám, kam jsem měl tedy se stockovou KV-4 na té mapě jít?  Pouč mě a oblaž mě svojí moudrostí. Pokud jako suport nepovažuješ to, jak jsem psal - stát za nimi a zkoušet propálit topy když přebíjejí. Děkuji.

ExiZtenZ #49 Posted 24 May 2016 - 02:16 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 38767 battles
  • 496
  • [KST] KST

Zase zbytečné nekonečné dohady jak co má být.

Vždyť WG už ukázalo u WoWs, že EXISTUJE ŘEŠENÍ.

Stačilo by naprosto bohatě, kdyby po vzoru WoWs byly bitvy sestavovány podle průběžných výkonů hráču.

Ano myslím tím udělování "hvězdiček" a šplhání a padání v "pomyslném" žebříčku, kdy se od určité úrovně (a to relativně brzy) začnou scházet hráči podobné (úmyslně neříkám stejné ) úrovně a to bez závislosti na herním ratingu nebo WN8.

Prostě ať WG použije to, co už vymyslelo a osvědčilo se to.

Tolik můj skromný komentář.

Edited by ExiZtenZ, 24 May 2016 - 02:17 PM.

Idahou #50 Posted 24 May 2016 - 02:21 PM

General

• Veteran
  • 36612 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

View PostPanzerfaust949, on 24 May 2016 - 12:57 PM, said:

Prostě si musíte připustit, že tuhle hru může hrát kdokoli, ať to jsou děti, pomalěji myslící jedinci, nebo  nemyslí

Samozřejmě, že to může hrát každý, ale to platí prakticky od začátku a přesto se úroveň randomu zhoršuje.

A příčina? Určitě se dá lecos přičíst stupiditě lidí obecně, ale WG na tom má taky zásadní podíl. Co se týče toho neustále zhoršování, tak to má skoro celé na triku.

Po šesti nebo kolika letech ve hře stále chybí info o absolutních základech jako je RNG, rozdíly v munici, maskování, spotting atd. Není tutoriál který by ukázal něco víc než jen WASD. Mise pro začátečníky jen a jen rvou hráče na vyšší tier (dostávají odměny ne za výkony v bitvě či využití něčeho, ale za koupi vyššího tieru). Low tiery a jejich výzkumy se zjednodušili natolik, že už i ztrácejí význam. Skoro na tajňáka se dohry dávají mise +50% pro nové hráče. WG EU k tomu ještě zlikvidovala většinu návodových sekcí a zarytě odmítá hodit na portál cokoliv co by mohlo hráčům pomoci (NA má pravidelná videa a postuje návody od hráčů aj. ). Komunitáci si pak libují jak je príma střílet nováčky kteří se ani nedovedou bránit.

No a to se kupí a kupí, random červená a červená. Dřív noví hráči potkávali veterány z bety či hráče ktří u hry přemýšleli. Od nich něco odkoukali a cosi se přiučili. Ovšem dobrých hráčů ubývá a ti noví od těch starších odkoukávají akorát zlozvyky a výmluvy na kde co.

Edited by Idahou, 24 May 2016 - 02:22 PM.

socanek #51 Posted 24 May 2016 - 02:37 PM

Major General

• Player
  • 28889 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

Idahou, kdyz jsem se dival na UKO jesitu, jak maji soutez s Levapkingem s tou T40, tak mi mise pro zacatecniky neprisly az tak zle, ba naopak. Na druhou stranu, je mozne, ze uz to vnimam jinak, nez typicky novacek....

A ano, u hry se uz moc nepremysli, spis se jen rushuje a strasne se zvysila dynamika hry. Ale to je dane spis tim, jak WG balancuje tanky. Jsem zvedavy, jak s timto pohne ten globalni rebalanc.

Miri37 #52 Posted 24 May 2016 - 02:53 PM

Lieutenant General

• Player
  • 47496 battles
  • 6,904

View PostIdahou, on 24 May 2016 - 01:21 PM, said:

No a to se kupí a kupí, random červená a červená. Dřív noví hráči potkávali veterány z bety či hráče ktří u hry přemýšleli. Od nich něco odkoukali a cosi se přiučili. Ovšem dobrých hráčů ubývá a ti noví od těch starších odkoukávají akorát zlozvyky a výmluvy na kde co.

Odkoukat? Tam to bylo o drsným usměrňování, ale zase za menšího řekněme "RNG", než nyní.

Pokud hráč nedělal aspoň přibližně to, co se od něj očekávalo, tak mu to nepřítel často vysvětlil i za podpory WG (malé odměny).

Taky se hráči v týmu mnohem víc potřebovali.

Iosifek #53 Posted 24 May 2016 - 05:24 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36434 battles
  • 381

Když tak čtu tu diskusi, tak se ptám. Co se oproti následujícímu článku za dva roky změnilo k lepšímu?

http://bonusweb.idne..._bw-magazin_anb

socanek #54 Posted 24 May 2016 - 05:31 PM

Major General

• Player
  • 28889 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostIosifek, on 24 May 2016 - 04:24 PM, said:

Když tak čtu tu diskusi, tak se ptám. Co se oproti následujícímu článku za dva roky změnilo k lepšímu?

http://bonusweb.idne..._bw-magazin_anb

Prakticky všechno. A Carrambu nemůžeš brát tak vážně...... navíc ten článek byl slabý a povrchní

Iosifek #55 Posted 24 May 2016 - 08:49 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36434 battles
  • 381

View Postsocanek, on 24 May 2016 - 05:31 PM, said:

Prakticky všechno. A Carrambu nemůžeš brát tak vážně...... navíc ten článek byl slabý a povrchní

Nu, ono je tam odkazů více. Zdá se mě, že bohužel, to co kritizuje se v základních rysech nezměnilo. Na super hratelnost randomu tady pějete ódy, To,že WoT je zaměřen na nováčky co mají odehráno tak 1000 bitev, je taky zřejmé. Výsledky toho, že je hra léta optimalizována na zisk. Ostatně, říkáte, že hraní omezujete zrovna jako platby. Proč by tedy WoT měl na vás dát.

Hra se postupně mění na bohapustou střílečku bez hlavy a paty, v co nejkratším čase. Ideálně tak okolo 2min a 15 :0.

PS: Občas se tady na fóru objeví někdo kdo není slabý ani povrchní a je vymazán. Jen proto, že na adresu WoT pro samou spokojenost nenachází slušného slova.

Edited by Iosifek, 24 May 2016 - 08:53 PM.

SG_semda #56 Posted 24 May 2016 - 08:58 PM

General

• Player
  • 39001 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View PostIosifek, on 24 May 2016 - 08:49 PM, said:.

PS: Občas se tady na fóru objeví někdo kdo není slabý ani povrchní a je vymazán. Jen proto, že na adresu WoT pro samou spokojenost nenachází slušného slova.

jako například ty, že? :P:D

Iosifek #57 Posted 24 May 2016 - 09:06 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36434 battles
  • 381

View PostSG_semda, on 24 May 2016 - 08:58 PM, said:

jako například ty, že? :P:D

Já ne. Nadávám v soukromí, ne na fóru. I ten nejklidnější člověk se při návštěvě randomu rozčílí. Abych ale nekřivdil WoT, tak tohle je prý základní rys všech her, kde stojí hráč proti hráči.

Majisek #58 Posted 25 May 2016 - 07:42 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 66586 battles
  • 337
  • [_VOLE] _VOLE

View PostAuriusCZ, on 24 May 2016 - 02:07 PM, said:

Ano, jemu jsem zavazel že mi napálil jednu do kožichu. Ty se tu do mě opíráš, že lezu do první linie jako by jsi tuhle hru nehrál a neviděl, jak rudý top tiery E100 a podobně kempí. Takže se do mě laskavě neobouvej, když se snažím alespoň zdržet postup. A pořád čekám, kam jsem měl tedy se stockovou KV-4 na té mapě jít?  Pouč mě a oblaž mě svojí moudrostí. Pokud jako suport nepovažuješ to, jak jsem psal - stát za nimi a zkoušet propálit topy když přebíjejí. Děkuji.

Svou moudrostí Tě poučím a oblažím, když postneš replay.  Navíc stoková kv4 má pene 167 - 175 - to jsi jako vážně bojoval proti 10T heavy, s tím že jsi jí udělal velký dmg? Respektive větší, než tvá E5? Postni replay, rád se na něj kouknu.  A už to píšu asi potřetí, reagoval jsem jen a pouze na to, že jsi napsal, že jsi zavázel své E5, tak se nedivím, že jsi ti jednu [Editováno]... Na nic jiné jsem nereagoval.. Čemu na tom nerozumíš? Dej sem replay, pokud se chceš hádat, musím ho vidět, jinak je to debata o ničem.... 

Edited by ClearEvil, 25 May 2016 - 08:16 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users