Jump to content

Reakce na verzi 9.15 - Hlášení chyb

• This topic is locked This topic is locked
676 replies to this topic

Irbis_cz #621 Posted 26 June 2016 - 09:32 AM

Private

• Player
  • 37923 battles
  • 31
Díky moc drahý WG, tento geniání patch nejen že mě žere fps, ale navíc to pořád padá.

tomega #622 Posted 26 June 2016 - 10:51 AM

Captain

• Player
  • 28234 battles
  • 2,108
  • [CECH] CECH

Mam neodbytny poci te po posledním patchi divne funguje 6 smysl. Resp funguje jen v polovine pripadu. Často jsem spotnuty aniz by zarovka hlesla. Neda se na to vůbec spoléhat. Po 14k bitvách poněkud neprijemna změna. (dela to u všech tanku). Mody nemam.

petrbass #623 Posted 26 June 2016 - 01:28 PM

Private

• Player
  • 54975 battles
  • 2

Zdravím Sobota Neděle nefunguje odečet 2x Volné skušenosti za první vítěznou bitvu.

Karaya12 #624 Posted 26 June 2016 - 02:07 PM

Brigadier

• Player
  • 19941 battles
  • 4,359
  • [SVINE] SVINE

View Postpetrbass, on 26 June 2016 - 02:28 PM, said:

Zdravím Sobota Neděle nefunguje odečet 2x Volné skušenosti za první vítěznou bitvu.

Tak v první řadě rozhodně nejde o volné zkušenosti a v druhé řadě je teď o víkendu speciál, kdy dostáváš dvojnásobek zkušeností za každé vítězství. Takže není třeba tu dvojku vypínat ;)

Edit: I když v zásadě to tak je protože 2x XP se rovná i 2x volné XP...

Edited by Karaya12, 26 June 2016 - 02:09 PM.

Tomcat_D #625 Posted 26 June 2016 - 11:53 PM

Corporal

• Player
  • 68587 battles
  • 104
  • [HALK] HALK

Nevim,zda to tu je jiz uvedeno....

Po asi pulhodince provozu hry se zvuk hlaseni  ve hre zmeni ve rvouci jeskynni hlas....pomuze jen hru vypnout a zapnout znovu....pokud hra jde ukoncit bez one hlasky zapis do pameti na adrese....bla,bla,bla....a po ukonceni se sama opet nastartuje do prilasovaci obrazovky xD ...zajimavy bug...to se jen tak nepodari...xD.A nacitani uvodni obrazovky trva neskutecnou dobu...U Win7 cerna obrazovka 1 min,u XP 0,7min bila obrazovka...to asi do pameti ten program uklada Wargaming po jednom polinku?

Neni to pripad jednoho nebo dvou pocitacu ci systemu,je to stejny zmatek i na 32bit i 64 bit.....Mate to rozbity...xD

Cela hra je zase jak na zvykacce,neni to tak hrozne ,jako ve zmrsene verzi myslim 9.0,ale je to neprijemny bug....

Nejspise zase prasacky neosetrene vyjimky v programu.....

RedScreenA #626 Posted 27 June 2016 - 03:04 PM

Private

• Player
  • 82267 battles
  • 40
  • [-TMS-] -TMS-

Zdravim soudruhy z wargamingu. Další chybyčka se vloudila-v bitvě jsem viděl hlášku od nepřátel-žádost o palbu. Screenshot jsem nestihl,jelikož jsem si to uvědomil se zpožděním. Jinak problém s odhlašováním stále trvá-po vypnutí klienta se objeví chybová hláška a dojde k restartu a hra se znovu pustí. Nedotažené textury při nízském rozlišení zase pohlcují granáty a velmi stěžují míření. Zkrátka druhý patch po 9.13,(který byl mimochodem velmi dobrý  ) a zážitky ze hry jdou do kytek. Za celé 4 roky hraní WoT jsem u vás tolik chyb neviděl. Oprava žádná. Nejvíc mě baví,že se zabývate vyvážením vozidel,a základní chyby ve hře nikdo neřeší. GJ!!!

Edited by RedScreenA, 27 June 2016 - 04:44 PM.

dixik777 #627 Posted 28 June 2016 - 07:36 AM

Private

• Player
  • 166 battles
  • 28

zial taka je skutocnost. wg potrebuje este vytahat nejake prachy a potom sa vykasle na hru. naco zachranovat umierajuce zviera, ked uz zarobilo dost? 

zial stale sa tu najde par jedincov co budu wg a tuto hru obhajovat do poslednej chvile :)

Edited by dixik777, 28 June 2016 - 07:36 AM.

DVkiller #628 Posted 28 June 2016 - 04:53 PM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 1
toto ani nie je chyba nového update ale dlhodobý problem hry - s jednym tankom som uz napr. 4x ziskal majstrovsky odznak hrdina - do celkoveho poctu sa mi vsak zapisal iba prvy krat - domnievam sa ze to nie je fer - pretoze by sa to nemalo vztahovat na pocet tankov ale na majstrovstvo v hre - ved o tom ten titul je.

eeless #629 Posted 28 June 2016 - 05:22 PM

Private

• Player
  • 24761 battles
  • 1

Zdravim,

už od přechodu na ver. 9,15 mi korektně nefunguje zobrazení ve WoTku. Předtím to fungovalo normalně.

Čekal jsem že to nějakej update časem vyřeší, ale nic.

Hraju na MAC (jabku) mody nemam, drivery na grafice mam aktualní. Už nevim co by to mohlo bejt.

připojuju obrazek kde je vidět modra plocha misto textur a ruzně to přeblikáva

http://imgur.com/FuqfhWc

Díky za radu

RedScreenA #630 Posted 29 June 2016 - 01:15 AM

Private

• Player
  • 82267 battles
  • 40
  • [-TMS-] -TMS-

View PostDVkiller, on 28 June 2016 - 03:53 PM, said:

toto ani nie je chyba nového update ale dlhodobý problem hry - s jednym tankom som uz napr. 4x ziskal majstrovsky odznak hrdina - do celkoveho poctu sa mi vsak zapisal iba prvy krat - domnievam sa ze to nie je fer - pretoze by sa to nemalo vztahovat na pocet tankov ale na majstrovstvo v hre - ved o tom ten titul je.

Předpokládám,že jsi to nezaregistroval,ale mistrovký odznak (hrdina) se může zapsat do statistik opravdu jen jednou. Další marky sice dostáváš,ale pokud ten mark dostaneš poprvé,tak je pod ním šerpa. Další už jsou jen pro tebe. Dříve se ani neukazovaly, když jsi je dostal znovu. Jen poprvé. Na to jak hraješ dobře na konkrétním vozidle jsou vítězné symboly. A i ty jsou teď od dost jednodušší k dostání. Dříve se počítaly všechny bitvy-teď už jen za 14 dní. A pak je reset a jede to nanovo.

Edited by RedScreenA, 29 June 2016 - 01:16 AM.

dixik777 #631 Posted 29 June 2016 - 05:35 PM

Private

• Player
  • 166 battles
  • 28

tak som dnes skusil zahrat :)

19 hier- 6x mi spadla hra- dokonca 2x v 2 hrach (co sa velmi cudujem ze som sa dokazal do hry 1x vratit) a 1x dokonca este len pri nacitavani

a to nehovorim o mm kde som bol minimalne v 12 hrach nieze low tier, ale doslova posledny v tabulke.  fakt uzasna zabava

sudruhom z bieleho Ruska tie [Editováno] nejako tecu do kapcov :) hlavne ze posielaju ten ich vrak kade tade po akciach. byt nimi, by som sa hanbil niekde aj ukazat. ale v ich pripade to len dokazuje ze nemaju chrbtovu kost :)

asi im ten zazrak [Editováno]. ved nas odrbali o dost prachov. [Editováno] BY. ani poliak ani Rus to je bielorus :)

idem radsej na pivo ako hrat tento smejd. a vecer si dam AW, tam to nepada, nelaguje a stava sa aj nehorazna vec. mm +-0, co sa vo wot stane tak na tier 1, na 50% :)

ako hovoria nasi zapadni susedia: čus, mysliac si asi ze ziju v nemecku :):):)

Edited by ClearEvil, 30 June 2016 - 11:28 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

RedScreenA #632 Posted 29 June 2016 - 05:53 PM

Private

• Player
  • 82267 battles
  • 40
  • [-TMS-] -TMS-
Zdravim-ano znovu já. NEFUNGUJE 6. smysl. Neustále se mi stává,že v průběhu bitvy přestane fungovat. A to i když zpoza rohu vyjede přede mě nepřátelský tank,tak nezareaguje. PS: Je samozřejmě naučen na 100%.

Edited by RedScreenA, 29 June 2016 - 05:54 PM.

Gabriel_i5_Back #633 Posted 29 June 2016 - 06:31 PM

Major General

• Player
  • 46369 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View Postdixik777, on 29 June 2016 - 05:35 PM, said:

tak som dnes skusil zahrat :)

19 hier- 6x mi spadla hra- dokonca 2x v 2 hrach (co sa velmi cudujem ze som sa dokazal do hry 1x vratit) a 1x dokonca este len pri nacitavani

a to nehovorim o mm kde som bol minimalne v 12 hrach nieze low tier, ale doslova posledny v tabulke.  fakt uzasna zabava

sudruhom z bieleho Ruska tie [Editováno] nejako tecu do kapcov :) hlavne ze posielaju ten ich vrak kade tade po akciach. byt nimi, by som sa hanbil niekde aj ukazat. ale v ich pripade to len dokazuje ze nemaju chrbtovu kost :)

asi im ten zazrak [Editováno]. ved nas odrbali o dost prachov. [Editováno] BY. ani poliak ani Rus to je bielorus :)

idem radsej na pivo ako hrat tento smejd. a vecer si dam AW, tam to nepada, nelaguje a stava sa aj nehorazna vec. mm +-0, co sa vo wot stane tak na tier 1, na 50% :)

ako hovoria nasi zapadni susedia: čus, mysliac si asi ze ziju v nemecku :):):)

za 7 dní mám 214 hier a ani jedna nelagovala a tebe hneď lagovalo 19 hier zo štyroch? WTF? 

Za 7 dní mám 214  hier a ani raz mi to nepadlo a tebe hneď 6x zo štaroch hier? WTF? 

A v štyroch hrách si bol 12x low tier? OMFG

BB

EDIt Red Screen nemáš náhodou replay?

mohler68 #634 Posted 29 June 2016 - 07:15 PM

Private

• Player
  • 23194 battles
  • 1
  • [OV-FI] OV-FI

View PostIvana_Drago, on 21 May 2016 - 05:33 PM, said:

Tankisté,

do tohoto vlákna, prosím, pište o chybách, na které po implementaci updatu ve hře případně natrefíte.

Děkujeme!

Po nahrání poslední verze  se moje do té doby naprostá spokojenost se hrou změnila na dokonalou antipatii. Padá to a padá, klidně i dvakrát během jedné hry. Háže to vždy hlášku, že přestal fungovat ovladač, ale nic  dalšího to nepíše, natož aby to napovědělo jak to vyřešit. Několikrát jsem to přeinstaloval, ale je to pořád stejné. Asi hru vymažu a vrátím se k ní cca za rok, až snad udělají aktualizaci, co problém vyřeší.

PaiaTPC #635 Posted 29 June 2016 - 11:54 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 4706 battles
  • 442
  • [SAPCZ] SAPCZ

View Postdixik777, on 29 June 2016 - 06:35 PM, said:

tak som dnes skusil zahrat :)

sudruhom z bieleho Ruska tie [Editováno] nejako tecu do kapcov :) hlavne ze posielaju ten ich vrak kade tade po akciach. byt nimi, by som sa hanbil niekde aj ukazat. ale v ich pripade to len dokazuje ze nemaju chrbtovu kost :)

asi im ten zazrak [Editováno]. ved nas odrbali o dost prachov. [Editováno] BY. ani poliak ani Rus to je bielorus :)

idem radsej na pivo ako hrat tento smejd. a vecer si dam AW, tam to nepada, nelaguje a stava sa aj nehorazna vec. mm +-0, co sa vo wot stane tak na tier 1, na 50% :)

ako hovoria nasi zapadni susedia: čus, mysliac si asi ze ziju v nemecku :):):)

View Postmohler68, on 29 June 2016 - 08:15 PM, said:

Po nahrání poslední verze  se moje do té doby naprostá spokojenost se hrou změnila na dokonalou antipatii. Padá to a padá, klidně i dvakrát během jedné hry. Háže to vždy hlášku, že přestal fungovat ovladač, ale nic  dalšího to nepíše, natož aby to napovědělo jak to vyřešit. Několikrát jsem to přeinstaloval, ale je to pořád stejné. Asi hru vymažu a vrátím se k ní cca za rok, až snad udělají aktualizaci, co problém vyřeší.

troufám si tvrdit, že je to přechodem na využívání víc jader cpu a taky na dx11, mně osobně hra párkrát (max. 4x) spadla ještě na verzi 9.14, potom už ne - možná taky proto, že jsem kompletně vyčistil (nástrojem od AMD) všechny starší verze ovladačů catalyst a dal jsem nejnovější crimsony dostupný pro mou HD 6350 grafárnu (jsou z října či listopadu 2015) - hru jsem přepnul ze standardního do HD, ale nechal standardní detaily (ne vylepšený ), kde šoupadla mám na dostupný maxima, zlepšilo se mi FPS z průměrných 30 na průměrných 40 při 1400x1050 bodech fullscreenu (ubrání šoupadel a vypnutí mlhy a animací pomocí wottwakeru naopak FPSko zhoršilo na cca 20, takže jsem to pak zase rychle pozapínal)

no a pořadí v tabulce je taky jasný - na stejným tieru se tanky stejný třídy řadej podle abecedy názvů tanků (včera se v jedný bitvě T3 někdo rozčiloval, proč je na vedoucí pozici někdo s wn8=50 - prostě dle abecedy byl jeho stroj první střeďák (těžký nebyly a stíhače byly z T2), v T1 bitvách je to taky jasný: první jsou vždy Medium I, za nima K-housenky a uzavíraj to T1 Cuninghamy), něco jinýho (a na to narážíš ) je fakt, že s T3 tankem jsem většinou jedinej úplně poslední v T5 bitvách, obdobně i s T5 středním se plácám na chvostě mezi sedmičkama, nikdy nejsem nahoře v odpovídajícím tieru, velmi málokrát uprostřed

RedScreenA #636 Posted 30 June 2016 - 02:31 AM

Private

• Player
  • 82267 battles
  • 40
  • [-TMS-] -TMS-

View PostHomer_J_S_, on 29 June 2016 - 05:31 PM, said:

za 7 dní mám 214 hier a ani jedna nelagovala a tebe hneď lagovalo 19 hier zo štyroch? WTF? 

Za 7 dní mám 214  hier a ani raz mi to nepadlo a tebe hneď 6x zo štaroch hier? WTF? 

A v štyroch hrách si bol 12x low tier? OMFG

BB

EDIt Red Screen nemáš náhodou replay?

Replaye nevedu.

CyberMageFroll_CZ #637 Posted 30 June 2016 - 05:56 AM

Warrant Officer

• Player
  • 28277 battles
  • 701

View Postdixik777, on 29 June 2016 - 05:35 PM, said:

A nehrál jsi náhodou s LT? Ne že by to pošahaný MM fungovalo, Já se vždycky můžu potrhat smíchy když mě to s 8 tier HT zařadí do desítkové bitvy na pozici scouta. A nejvtipnější je, když se mi to stane s tou pomalou obludou Löwe:)

Edited by CyberMageFroll_CZ, 30 June 2016 - 05:58 AM.

Gabriel_i5_Back #638 Posted 30 June 2016 - 07:42 AM

Major General

• Player
  • 46369 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View PostCyberMageFroll_CZ, on 30 June 2016 - 05:56 AM, said:

A nehrál jsi náhodou s LT? Ne že by to pošahaný MM fungovalo, Já se vždycky můžu potrhat smíchy když mě to s 8 tier HT zařadí do desítkové bitvy na pozici scouta. A nejvtipnější je, když se mi to stane s tou pomalou obludou Löwe:)

Pýtaj sa trola čo výlučne trolí a výlučne z druhého účtu. Určite dostaneš dôveryhodnú odpoveď.

http://forum.worldof...rch_app_filters[forums][searchInKey]=&userMode=content

Edited by Homer_J_S_, 30 June 2016 - 07:44 AM.

dixik777 #639 Posted 30 June 2016 - 10:36 AM

Private

• Player
  • 166 battles
  • 28

View PostHomer_J_S_, on 30 June 2016 - 07:42 AM, said:

Pýtaj sa trola čo výlučne trolí a výlučne z druhého účtu. Určite dostaneš dôveryhodnú odpoveď.

http://forum.worldof...rch_app_filters[forums][searchInKey]=&userMode=content

za 1. pisem ako chcem a kedy chcem

2. na prvom ucte mam ban lebo sa musim vybavovat s takymi [Editováno] ako si ty :)

3. kedze si uz vyssie spominany [Editováno] tak ti to treba asi napisat po lopate, kedze ako [Editováno] nedokazes citat,pocitat a hlavne pouzivat to co by si mal mat v hlave :

19 hier- myslel som tym, ze som odohral 19 hier. pochopil??? z tych 19 hier mi to 6x spadlo. stihas??? a v 2 hrach dokonca hra spadla 2x, ked sa mi nejakym zazrakom podarilo znovu prihlasit spat.  póňal [Editováno]??? 

zial ked je niekto [Editováno], nemoze byt lastovicka :(

a nie LT nehram, a nie videa nenahravam. pred 2 rokmi som to vypol nech mi to nesvini pc. staci ze tu mam hru. :)

Edited by ClearEvil, 30 June 2016 - 11:29 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Gabriel_i5_Back #640 Posted 30 June 2016 - 11:21 AM

Major General

• Player
  • 46369 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View Postdixik777, on 30 June 2016 - 10:36 AM, said:

za 1. pisem ako chcem a kedy chcem

2. na prvom ucte mam ban lebo sa musim vybavovat s takymi [Editováno] ako si ty :)

3. kedze si uz vyssie spominany [Editováno] tak ti to treba asi napisat po lopate, kedze ako [Editováno] nedokazes citat,pocitat a hlavne pouzivat to co by si mal mat v hlave :

19 hier- myslel som tym, ze som odohral 19 hier. pochopil??? z tych 19 hier mi to 6x spadlo. stihas??? a v 2 hrach dokonca hra spadla 2x, ked sa mi nejakym zazrakom podarilo znovu prihlasit spat.  póňal [Editováno]??? 

zial ked je niekto [Editováno], nemoze byt lastovicka :(

a nie LT nehram, a nie videa nenahravam. pred 2 rokmi som to vypol nech mi to nesvini pc. staci ze tu mam hru. :)

Preane o tomto hovorím. Vážne očakávate čokoľvek inteligentné od tohoto čohosi?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users