Jump to content

Reakce na verzi 9.15 - Hlášení chyb

• This topic is locked This topic is locked
676 replies to this topic

Massive1100_vanilla #661 Posted 13 July 2016 - 10:21 AM

Lance-corporal

• Player
  • 20310 battles
  • 95
  • [SPIKE] SPIKE

Psal jsem do tohoto vlákna nedávno o nemožnosti vystřelit/probít soupeře, který mě tlačí zadkem. Nyní se mi to stalo znova a tak přikládám replay. Hra je sama o sobě naprosto nezajímavá, proto prosím, sledujte jen její závěr, kdy mě odchytí artyna a já jí ani nevím co...

http://wotreplays.com/site/2811217#serene_coast-massive1100_vanilla-t-54_ltwt

Krucias #662 Posted 13 July 2016 - 12:32 PM

Private

• Player
  • 19338 battles
  • 9
Tenhle patch se opravdu nevyvedl. Nejenže hra padá, servery jsou jednoznačně přetížené, ale zdá se mi, že WOT je jediná hra, známá svou nevybalancovaností co se týče nároků na HW. Komp mám silný dost, dokonce když dám automatické doporučené nastavení grafiky, nastaví mě to téměř všude 3/4 maximálního nastavení. Přesto mi to laguje a místama teda až tak, že se to úplně zasekne. I když nastavení snížím na minimum, laguje to stále. Mody nepoužívám, internet mám optiku kterej jede jak ďábel. Do předchozího patche hra běžela plynule. Teď je to hnus. Nemůžu si pomoct.

NoPreference #663 Posted 13 July 2016 - 10:47 PM

Private

• Player
  • 18600 battles
  • 31

View PostKrucias, on 13 July 2016 - 11:32 AM, said:

Tenhle patch se opravdu nevyvedl. Nejenže hra padá, servery jsou jednoznačně přetížené, ale zdá se mi, že WOT je jediná hra, známá svou nevybalancovaností co se týče nároků na HW. Komp mám silný dost, dokonce když dám automatické doporučené nastavení grafiky, nastaví mě to téměř všude 3/4 maximálního nastavení. Přesto mi to laguje a místama teda až tak, že se to úplně zasekne. I když nastavení snížím na minimum, laguje to stále. Mody nepoužívám, internet mám optiku kterej jede jak ďábel. Do předchozího patche hra běžela plynule. Teď je to hnus. Nemůžu si pomoct.

Já bohužel řeším to samý. Prémiák mi zvolna mizí, protože mne to opravdu přestalo bavit hrát, když se začíná v bitvě lámat chleba, tak mi najednou z ničeho nic spadne fps, celý se to zpomalí a když se to vrátí do normálu, tak je většinou po všem :-/ do poslední aktualizace vše OK. Pozitivum toho je, že mám mnohem víc volného času :-)

Imperator_Bisshopus #664 Posted 14 July 2016 - 12:01 PM

Private

• Player
  • 46674 battles
  • 28
  • [LOS_B] LOS_B

Ahoj 

Od verze 9.15 jsem zaregistroval velký pokles výkonu hry tj. padají mi fps hra je celkově mnohem méně plynulá což se samozřejmě promítá i na vysledkách z bitvy i na mé chuti hrát WoT, nedá se pořádně zamířit už vůbec pokud je cíl v pohybu, ano vím nemám pc sestavu za 60tis. ale doufal jsem že se již zmíněné upgrady nedotknou právě hráčů se slabší sestavou do téhle chvíle jsem byl jako hráč spokojený nyní už to říct nemůžu škoda :/

Massive1100_vanilla #665 Posted 14 July 2016 - 04:18 PM

Lance-corporal

• Player
  • 20310 battles
  • 95
  • [SPIKE] SPIKE

View PostVenceslav_czech, on 14 July 2016 - 12:01 PM, said:

Ahoj 

Od verze 9.15 jsem zaregistroval velký pokles výkonu hry tj. padají mi fps hra je celkově mnohem méně plynulá což se samozřejmě promítá i na vysledkách z bitvy i na mé chuti hrát WoT, nedá se pořádně zamířit už vůbec pokud je cíl v pohybu, ano vím nemám pc sestavu za 60tis. ale doufal jsem že se již zmíněné upgrady nedotknou právě hráčů se slabší sestavou do téhle chvíle jsem byl jako hráč spokojený nyní už to říct nemůžu škoda :/

Také hraji na katastrofálním stroji - 4letý NTB 1,9Ghz 2 jádro s integrovanou grafikou..., výkonnostní pokles však sleduji již delší dobu, takže to rozhodně není jen tímto patchem. Pravděpodobně HD modely tanků, bo co. Každopádně nesváděj svou neschopnost hrát hru na WG. Hraju to na +-50FPS, ale když se začnou spotovat enemáci padám na 20-30. Vyobrazení enemáka mi trvá asi 2-3 vteřiny, což je sakra hodně při agresivním herním stylu. Můžu tedy říct, že hraji na jednom z nejhorších želez, co ještě rozjedou WOT a ty statistiky mám úplně někde jinde!!! I marty_vole říkal v jednom z videí, že hrál dřív na 30FPS snad a už tehdá měl fialové staty.

Btw, na prémiáky máš a nový PC ne?

EDIT: gramatika

Edited by Massive1100_vanilla, 14 July 2016 - 04:25 PM.

Josef_Svejk #666 Posted 17 July 2016 - 09:51 PM

Lance-corporal

• Player
  • 8311 battles
  • 54
  • [CECH] CECH
Zdravím, nezobrazují se znaky klanů na tancích. Ani v bitvě, ani v garáži. Všiml jsem si toho až dnes, ale dlouho jsem tu nebyl, tak si nejsem jistý, kdy jsem je viděl naposledy. Jestli to už někdo hlásil, tak sry, nechce se mi to na tolika stránkách všechno pročítat.

Imperator_Bisshopus #667 Posted 18 July 2016 - 12:23 AM

Private

• Player
  • 46674 battles
  • 28
  • [LOS_B] LOS_B

View PostMassive1100_vanilla, on 14 July 2016 - 04:18 PM, said:

Také hraji na katastrofálním stroji - 4letý NTB 1,9Ghz 2 jádro s integrovanou grafikou..., výkonnostní pokles však sleduji již delší dobu, takže to rozhodně není jen tímto patchem. Pravděpodobně HD modely tanků, bo co. Každopádně nesváděj svou neschopnost hrát hru na WG. Hraju to na +-50FPS, ale když se začnou spotovat enemáci padám na 20-30. Vyobrazení enemáka mi trvá asi 2-3 vteřiny, což je sakra hodně při agresivním herním stylu. Můžu tedy říct, že hraji na jednom z nejhorších želez, co ještě rozjedou WOT a ty statistiky mám úplně někde jinde!!! I marty_vole říkal v jednom z videí, že hrál dřív na 30FPS snad a už tehdá měl fialové staty.

Btw, na prémiáky máš a nový PC ne?

EDIT: gramatika

Nevím co tímhle co jsi napsal chceš dokázat ale určitě se na nic nevymlouvám jen říkám že mám problém s výkonem hry to je vše tudíš se to jasně promítá na herním stylu i výsledkách navíc pokud patříš mezi lidi co vidí staty a hned si udělají obrázek o hráči tak to mluví samo za sebe :D už jen z logiky věci nejde aby každej měl top staty moje staty jsou výsledkem všeobecného skillu hráču nehrajem přece 1v1 ne? :) tudíš tvůj argument je naprosto bezpředmětný. Hraju WoTko už cca 4 roky a naučil jsem se že podle statů pozuzovat nelze je to spíš orientační a btw většinu tanků z obchodu jsem dostal ;) 

Edited by Venceslav_czech, 18 July 2016 - 12:24 AM.

levapking #668 Posted 18 July 2016 - 06:40 AM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

Staty jsou pouze tvoje věc a nikoliv nějakého všeobecného skillu !!! Naopak, hraní 1 vs 1 je oblíbená záležitost hráčů, kteří o hře nic nevědí a mají tudíž ubohé výsledky. Když nějakému slabému hráči ukážeš, že je slabý, tak první věc, kterou udělá, pokud tě nepošle do zádele, je to, že tě vyzve na férovku 1 vs 1 aby ti dokázal, že on je lepší a ty jsi ten horší :trollface:

Což je samozřejmě nesmysl, protože WoT se dá hodnotit až po nějakých 1000 bitvách, a to minimálně. Druhá věc, kterou tito hráči s oblibou dělají je ta, že s tebou chtějí jít hrát četu, abys jim ukázal, jak se to hraje a něco se přiučili. Naprosto nechápou, že bez zvládnutí základních principů WoT se v četě nemohou skoro nic naučit a ten, kdo je má učit je v takové bitvě chudák, protože mu nikdo nepomůže, a on sám se ještě musí ohlížet na to, co dělá jeho žák.

Podle statů posuzovat lze !!! To, že se ze 100 případů narazí na hráče, který je mnohem lepší, než ukazují jeho staty, protože na jeho acc hraje celá rodina a také sousedovic pes, tak to ještě neznamená, že se podle toho nedá posuzovat. To už je mnohem víc těch, kteří mají staty mnohem lepší, než je jejich skutečná herní hodnota. Ovšem nikdy to není až zas tak propastný rozdíl, abych kvůli tomu musel zavrhnout rovnici, kde červená = hráč naprosto nepoužitelný a ve hře pro tým, krom své existence zbytečný.

Edited by levapking, 18 July 2016 - 06:46 AM.

Imperator_Bisshopus #669 Posted 18 July 2016 - 08:42 AM

Private

• Player
  • 46674 battles
  • 28
  • [LOS_B] LOS_B

View Postlevapking, on 18 July 2016 - 06:40 AM, said:

Staty jsou pouze tvoje věc a nikoliv nějakého všeobecného skillu !!! Naopak, hraní 1 vs 1 je oblíbená záležitost hráčů, kteří o hře nic nevědí a mají tudíž ubohé výsledky. Když nějakému slabému hráči ukážeš, že je slabý, tak první věc, kterou udělá, pokud tě nepošle do zádele, je to, že tě vyzve na férovku 1 vs 1 aby ti dokázal, že on je lepší a ty jsi ten horší :trollface:

Což je samozřejmě nesmysl, protože WoT se dá hodnotit až po nějakých 1000 bitvách, a to minimálně. Druhá věc, kterou tito hráči s oblibou dělají je ta, že s tebou chtějí jít hrát četu, abys jim ukázal, jak se to hraje a něco se přiučili. Naprosto nechápou, že bez zvládnutí základních principů WoT se v četě nemohou skoro nic naučit a ten, kdo je má učit je v takové bitvě chudák, protože mu nikdo nepomůže, a on sám se ještě musí ohlížet na to, co dělá jeho žák.

Podle statů posuzovat lze !!! To, že se ze 100 případů narazí na hráče, který je mnohem lepší, než ukazují jeho staty, protože na jeho acc hraje celá rodina a také sousedovic pes, tak to ještě neznamená, že se podle toho nedá posuzovat. To už je mnohem víc těch, kteří mají staty mnohem lepší, než je jejich skutečná herní hodnota. Ovšem nikdy to není až zas tak propastný rozdíl, abych kvůli tomu musel zavrhnout rovnici, kde červená = hráč naprosto nepoužitelný a ve hře pro tým, krom své existence zbytečný.

cca 6k bitev ty hraješ max. rok a chceš poučovat :D fajn vidím že jsem byl nepochopen mě šlo v jádru věci jen o to že ano mám s výkonem hry problém už déle ovšem v poslední verzi je to hrůza toje vše co jsem chtěl říct a stojím si za tím že podle statů nejde s uplností říct jaký skill ten hráč má možná pokud přihlédnem na hráčovu průměrnou dmg ale pokud chce někdo odhadovat něco podle win/lose tak to je nesmysl :) osobně nemám s 1v1 problém ;) a rád se bavím nad tím jak nějáký takový green trouba čumí a nadává jak je to možný že ho orange takhle sundal :D někdy to chce víc než se podívat na obal knížky...to příslový tady není jen tak :) 

Gabriel_i5_Back #670 Posted 18 July 2016 - 09:20 AM

Major General

• Player
  • 46381 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
Ale jasné že ide. Staty sú komplexná vec. Náborár čo sa s nimi zaoberá ti povie nielen aký si dobrý ale aký je tvoj herný štýl. Samozrejme že dokážeš 1v1 poraziť lepšieho hráča. Ale porážať ho pravidelne nedokážeš. A to ukazujú staty.

W/L je ťažšie ovplyvniteľný ale je to ukazovateľ ako každý iný. Ťažko budeš niekomu s 30 000 bitkami vysvetľovať že jeho 60% je len náhoda a mal šťastie na teamu.

Imperator_Bisshopus #671 Posted 18 July 2016 - 10:39 AM

Private

• Player
  • 46674 battles
  • 28
  • [LOS_B] LOS_B

View PostHomer_J_S_, on 18 July 2016 - 09:20 AM, said:

Ale jasné že ide. Staty sú komplexná vec. Náborár čo sa s nimi zaoberá ti povie nielen aký si dobrý ale aký je tvoj herný štýl. Samozrejme že dokážeš 1v1 poraziť lepšieho hráča. Ale porážať ho pravidelne nedokážeš. A to ukazujú staty.

W/L je ťažšie ovplyvniteľný ale je to ukazovateľ ako každý iný. Ťažko budeš niekomu s 30 000 bitkami vysvetľovať že jeho 60% je len náhoda a mal šťastie na teamu.

Aha jasný chápu dobře nehodlám tady debatovat na téma staty ještě dál ale zamysli se nad tím kolik z těch 30k bitev jsi týmu opravdu výrazně pomohl chci říct že procentualně je větší šance že jsi měl štěstí než že každou druhou bitvu obstojíš proti 6ti když se tvůj tým nechal vykillovat během 2minut bitvy :) 

A ted jen do mě :D rád si znova přečtu jak jsou staty důležité a spolehlivé informace :D 

Edited by Venceslav_czech, 18 July 2016 - 10:42 AM.

Gabriel_i5_Back #672 Posted 18 July 2016 - 10:48 AM

Major General

• Player
  • 46381 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View PostVenceslav_czech, on 18 July 2016 - 10:39 AM, said:

.... zamysli se nad tím kolik z těch 30k bitev jsi týmu opravdu výrazně pomohl chci říct že procentualně je větší šance že jsi měl štěstí ....

Matematika asi nie je tvoja silná stránka.  Percentuálne je väčšia šanca že som mal 30000 šťastie, ako že ja som ovplyvnil výsledok. Ideš na moju stenu slávy.

Edited by Homer_J_S_, 18 July 2016 - 10:50 AM.

kurcatovium #673 Posted 18 July 2016 - 10:53 AM

Brigadier

• Player
  • 46164 battles
  • 4,218
  • [KHIL] KHIL

View PostVenceslav_czech, on 18 July 2016 - 10:39 AM, said:

Aha jasný chápu dobře nehodlám tady debatovat na téma staty ještě dál ale zamysli se nad tím kolik z těch 30k bitev jsi týmu opravdu výrazně pomohl chci říct že procentualně je větší šance že jsi měl štěstí než že každou druhou bitvu obstojíš proti 6ti když se tvůj tým nechal vykillovat během 2minut bitvy :) 

A ted jen do mě :D rád si znova přečtu jak jsou staty důležité a spolehlivé informace :D 

Asi dobrej matroš.

View PostVenceslav_czech, on 14 July 2016 - 12:01 PM, said:

Ahoj 

A co tedy máš za sestavu? Zkoušel jsi nové ovladače? Neběží ti na pozadí nějaký balast? Jaké máš připojení k netu? Taky nemám kdovíjaké PC, ale mně osobně šly FPS v nové verzi docela výrazně nahoru...

EDIT: Jo a ještě jedna věc. Mody nějaký máš? Imho takový "obyčejný XVM" táhne výkon (nejen PC ) dolů čím dál tím víc...

Edited by kurcatovium, 18 July 2016 - 10:55 AM.

levapking #674 Posted 18 July 2016 - 11:27 AM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

View PostVenceslav_czech, on 18 July 2016 - 07:42 AM, said:

cca 6k bitev ty hraješ max. rok a chceš poučovat :D fajn vidím že jsem byl nepochopen mě šlo v jádru věci jen o to že ano mám s výkonem hry problém už déle ovšem v poslední verzi je to hrůza toje vše co jsem chtěl říct a stojím si za tím že podle statů nejde s uplností říct jaký skill ten hráč má možná pokud přihlédnem na hráčovu průměrnou dmg ale pokud chce někdo odhadovat něco podle win/lose tak to je nesmysl :) osobně nemám s 1v1 problém ;) a rád se bavím nad tím jak nějáký takový green trouba čumí a nadává jak je to možný že ho orange takhle sundal :D někdy to chce víc než se podívat na obal knížky...to příslový tady není jen tak :) 

Trošku, spíš hoooódně jsi si naběhl. Víš, ne každý má jen jeden účet. Kdyby ses víc po tomto fóru potuloval a po neoficiálním také, tak by tě tohle napsat ani nenapadlo :girl: Hraju od uzavřeného Betatestu, což je asi 6 let. Původní acc už nemám ale mám další 2 krom tohoto, a celkem jsem najezdil cca 50 000 bitev. Tož tak, aspoň vidíš, jak je ta statistika nepřesná :trollface:

WR pod 50% jasně určuje, že hráč v bitvě nic nedá, nic neovlivní. To, že hraje jen artyny nebo skauty na věci nic nemění. Když nemáš skill, nemůžeš mít WR !!! Něco si namlouvat z výsledku 1 vs 1 může jen někdo, kdo o té hře nic neví a jestli se nějaká fialka diví, že jí to natřel pomerančík, tak jsou naivní oba dva !!! Až si s tou fialkou dáš 1 vs 1 asi tak 100x, tak potom můžeš mít oprávněnou radost z toho, že jsi ho porazil v 80% bitev. Jenže to se nestane, protože to bude přesně naopak....:popcorn:Statistika se to jmenuje proto, protože se tam počítá s velkými čísli a nikoliv s tím, že se 1 x někomu něco zadaří. Nehledě na to, že kdo nikdy 1 vs 1 nehrál, tak je v tom stejně špatný, jako ty na randomu :honoring:

P.S. Když má někdo pár bitev, nejvyšší tier 4 a je rajče, tak když napíše nějakou pravdu, tak to pravda není ?! Pokud to tak vidíš, tak potom chápu, že to, co jsem napsal považuješ za lež :B

Edited by levapking, 18 July 2016 - 01:00 PM.

dobermanski #675 Posted 20 July 2016 - 09:12 PM

Private

• Player
  • 25151 battles
  • 25
  • [SCTZ] SCTZ

Myslim ze som nasiel miznucu strelu.. v 11:42 som strelil do fv4202p do veze, mal som cerveny obrys ale strela presla skrz a bez hlasky a bez dmg..

replay: http://wotreplays.co...ermanski-t-34-3

Prosim vyjadri sa mi niekto na ten replay? Postnute je to tu dva dni a rad by som sa dopatral priciny tohoto javu. Uzivatelia/moderatori/admini...

Edited by dobermanski, 22 July 2016 - 07:37 AM.

Kayi4ek #676 Posted 22 July 2016 - 09:47 AM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View Postdobermanski, on 20 July 2016 - 09:12 PM, said:

Myslim ze som nasiel miznucu strelu.. v 11:42 som strelil do fv4202p do veze, mal som cerveny obrys ale strela presla skrz a bez hlasky a bez dmg..

replay: http://wotreplays.co...ermanski-t-34-3

Prosim vyjadri sa mi niekto na ten replay? Postnute je to tu dva dni a rad by som sa dopatral priciny tohoto javu. Uzivatelia/moderatori/admini...

Ty průzory nejsou hitbox.

LeeVanEc #677 Posted 25 July 2016 - 04:49 PM

Lance-corporal

• Player
  • 22542 battles
  • 96

Snad to někdo ještě nepsal...

1. Chci podporu, nebo s artynou oznamuji útok na určitý tank (standartně T). Ten je v následném okamžiku zničen/ztracen z dohledu a do hry vyjede hláška "ZAÚTOČTE".

2. Po několika hrách mi začne stoupat ping přes 100ms. Stačí po dohrání rozkliknout server/odezva a najednou se ping "opraví" na původní hodnotu kolem 25 ms.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users