Jump to content

Reakce na verzi 9.15 - Grille 15 - nový německý stíhač tanků X. tieru

• This topic is locked This topic is locked
104 replies to this topic

Becck #101 Posted 18 June 2016 - 11:27 PM

Sergeant

• Player
  • 76540 battles
  • 233
  • [CRIM] CRIM

View Postkarnovak, on 11 June 2016 - 08:36 AM, said:

Jasně, tohle je naprosto běžná situace, bez míření na dálku propálit naúhlovanou E100. S ničím jiným to nedokážeš a vůbec se ti nestává, že bys s Grillem něco minul, protože mu všechno lítá přímo na střed, nebo dingnul několikrát po sobě něco, co stojí bokem, nebo má pancíř 50 mm.

Nevším jsi si, že desítkové heavy už dost dlouho nejsou co bývali ? A úhlování ? Jeej, již dlouho je tento grif u mnoha heavy zcela k ničemu. Nic Ti neříká poslední kolečko, nebo APCR munice aj pod úhlem 10° ? Trošku to posleduj a uvidíš jak se věci mají. 

Pepinojan #102 Posted 23 June 2016 - 09:47 PM

Private

• Player
  • 24406 battles
  • 19
Žádnej Grille 15 j sem neexpil, žádam take vraceni penez a expu.!!!!!!!

levapking #103 Posted 23 June 2016 - 10:05 PM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

A že mám průměrně na něm necelých 850 za bitvu?

1) Nejsem špičkový hráč

2) Hraji random, ne roty nebo klan jako Ty, což je o něčem jiném.

Roty ( i když se už nehrají ), klany a čety jen těžko zvednou WN8 protože je postaveno na damage a tu ve skupině nedáš tak velkou, jako sám. Těžko bude někdo hrát četu se dvěmi rajčaty, ale spíše s někým lepším. No, a ten lepší nebo dva lepší ti tu damage vlastně vezmou. A vymlouvat se na to, že nepoužíváš goldy, to je jako kdybys tvrdil, že máš blbé staty proto, protože střílíš pouze HEčkama....:popcorn:

kurcatovium #104 Posted 24 June 2016 - 06:37 AM

Brigadier

• Player
  • 45684 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL

View PostPepinojan, on 23 June 2016 - 09:47 PM, said:

Žádnej Grille 15 j sem neexpil, žádam take vraceni penez a expu.!!!!!!!

Žádat můžeš, ale to je tak vše. WTF byl naprosto [Editováno] koncept, který ve hře neměl co dělat, rozbíjel ji, a tak musel pryč. Rychlý dotaz do googlu dává odpověď, že přímo o Grille 15 se mluví už víc jak rok a první zmínku o odstranění WT jsem našel už z roku 2014 (bavíme se tu o rychlém hledání = spokojil jsem se s první stránkou vyhledávání ), takže tvoje a podobné výmluvy jsou teď poněkud liché.

Edited by ClearEvil, 24 June 2016 - 08:17 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Tesarakt #105 Posted 13 July 2016 - 06:25 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19835 battles
  • 64

View Postlevapking, on 23 June 2016 - 09:05 PM, said:

A že mám průměrně na něm necelých 850 za bitvu?

1) Nejsem špičkový hráč

2) Hraji random, ne roty nebo klan jako Ty, což je o něčem jiném.

Roty ( i když se už nehrají ), klany a čety jen těžko zvednou WN8 protože je postaveno na damage a tu ve skupině nedáš tak velkou, jako sám. Těžko bude někdo hrát četu se dvěmi rajčaty, ale spíše s někým lepším. No, a ten lepší nebo dva lepší ti tu damage vlastně vezmou. A vymlouvat se na to, že nepoužíváš goldy, to je jako kdybys tvrdil, že máš blbé staty proto, protože střílíš pouze HEčkama....:popcorn:

Když už jsi začal operovat s těmi statistikami a WN8.

Z čeho se počítá průměrný damage?

Vezme se celkový nastřílený damage a podělí se počtem bitev. Souhlas?

Z čeho se počítá WN8 na daném tanku?

Ze vzorečku (WN8 = 980*rDAMAGEc + 210*rDAMAGEc*rFRAGc + 155*rFRAGc*rSPOTc + 75*rDEFc*rFRAGc + 145*MIN(1.8,rWINc)

a vztahuje se to k celkové statistice k danému vozidlu

Když to tak vezmu, když jsem expil ISU-152, tak jsem musel expit pásy, děla, takže z těch 522 bitev, kolik jsem měl vozidlo v TOP stavu a vyškolenou posádku na 100%?

Zahrnoval to WN8 nebo ten průměrný damage?

Takže když bych:

1) Okamžitě za goldy vycvičil posádku
2) Za volné expy (či goldy) bych hned vyzkoumal moduly
3) Měl prémiový účet, aby zkušenosti přiskakovaly rychleji
4) O používání goldů myslím všichni víme svoje

Tak jaké bych měl statistiky? O kolik lepší?

Krásně je to vidět teď na mém obj. 704. Konečně se mi podařilo nahrabat expy na to, abych mohl koupit lepší pásy a nasadit BL10 místo ML20.

Ale za těch 51 bitev, co s ním mám a s cca 40 s ML20, (kterou má smysl střílet doopravdy jen ty HE na VIII, IX a X), mám výsledné WN8 166 a nastřílený průměr 593 - totální lama - ale je to pravda nebo jen špatná metodika statistiky?

Takže příště, až budeš kohokoliv odsuzovat na fóru nebo v bitvě, trochu si uvědom, jak ošemetné jsou WOT statistiky a že vůbec nezahrnují pomalé expení vozidla a posádky, což je pro spoustu hráčů zábava a smysl hry.

A pro ostatní - nevadí, že jsi teď rajče. Však on někdo někdy udělá statistiky tak, aby aspoň odpočítaly počet potřebných bitev pro expení daného vozidla a posádky a poskočíš hned do lepší barvičky. - a právě proto, že je určitě podobně postižených spousta, tak píši tento příspěvek.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users