Jump to content

Reakce na verzi 9.15 - Grille 15 - nový německý stíhač tanků X. tieru

• This topic is locked This topic is locked
104 replies to this topic

GreenKlid #41 Posted 25 May 2016 - 11:13 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 42042 battles
  • 491
  • [KAACR] KAACR
Není problém ho [Editováno] s KV-4 ... dík, mě to vyhovuje :D

Edited by ClearEvil, 26 May 2016 - 07:02 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

VijaCZ #42 Posted 25 May 2016 - 11:13 PM

Brigadier

• Guest
  • 76796 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA
Jsem spokojený, hned v asi páté bitce jsem si ho ulovil, obnovit Expert Německo není teď žádný problém když toho jezdí tolik. Střílí se do toho velmi dobře a samotný stroj je svými vlastnostmi zajímavý. Díky WG - myslím že tenhle snajpr mnohem lépe zapadá do konceptu celé té linie a dokonce sem začal uvažovat nad tím že bych si papírovou Německou desítku koupil zpět aby "praseti" nebylo v garáži smutno :)

ALOKART #43 Posted 26 May 2016 - 10:11 AM

Warrant Officer

• Clan Commander
  • 56428 battles
  • 575
  • [UNDER] UNDER
najprv sa mi moc nepacil... ale postupne si nan zvykam :) Zyskal si ma hlavne svojim -8 stupnovym sklopenim dela, rychlim mierenim a presnostou... (najpresnejsie delo v hre) :) a sem tam sa s nim da hrat podobne ako s medkom na "vykukovanou"  Vadi mi len jedina vec a to, ze do kazde strany to vezu otoci len o 50 stupnov :( to je velka skoda 

zedef #44 Posted 26 May 2016 - 03:05 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 60913 battles
  • 317

Tak WG  se mnou jako bývalým majitelem WT E-100 pěkně vydrbali, a vnutili mi vozidlo, které jsem nechtěl a neexpil,

Strávil jsem dlouhé hodiny u této TD linie, Investoval jsem své peníze do hry, abych měl volné expy a kupoval premium účet, aby expení bylo rychlejší. 

Takže mám v garáží dle mého mínění stroj na úrovni 9. tieru této linie, (+lepší dělo a rychlost/- bez-věžová konfigurace), jinými slovy, bylo mi vnuceno za mé peníze, to jsem jsem nechtěl.

Když jsem psal na podporu, bylo mi řečeno, abych psal na fórum, že se zde sbírají názory, status výměny není definitivní  a dle názoru hráčů se rozhodne o možné kompenzaci. Inu, psal jsem tedy zde na fórum v tématu tématu určeném, ze strany komunitních pracovních jsem se dočkal reakce - nulové.

WG nenabídli žádnou možnost kompenzace, jak by se slušelo. WG opět zafungovalo ve smyslu, "tady máš, máme na to právo, tak drž tlamu".

Otázkou je, proč si to mám nechat líbit.

Edited by zedef, 26 May 2016 - 03:07 PM.

DarthWraith #45 Posted 26 May 2016 - 05:59 PM

Private

• Player
  • 11353 battles
  • 39
  • [-VFV-] -VFV-
Tak s mi v garáži místo WT E100 objevil nepoužitelný šmejd s názvem Grille 15 z kterého zatím vůbec nejsem nadšen. Pancíř žádnej, maskování na nic srovnatelné s maskováním těžce pancéřovaného Jagdtigera 9 úrovně. :angry:
Prý to má mít podvozek z Pantera 7 úrovně ten má pancíř 85/50/40 ale na to že je to 10 úroveň tak kam se hrabe na tu 7 s pancířem 30/16/20.
Pancíř to má tedy horší i než jeho předchůdce na úrovni 9, vlastně žádný pancíř prostřelí to nejspíše i tier 1.
Hnusnou krychlí místo věže to taky nevychytali, Skoro každý výstřel tě demaskuje ikdyž máš bratry ve zbrani, maskovačku i kamufláž. Ta blbá krychle (věž) se ani neumí otočit o 360° Prostě Wargaming jednou zase něco podělal. Kdyby měl alespoň maskování jako Borsig nebo E25 když už nemá žádnej pancíř tak neřeknu ale takhle to byli vyhozené stříbrňáky i čas expení se k WT E100 která alespoň za něco stála a v zásobníku který cca za minutu přebila měla více nábojů než tenhle hnus dokáže za minutu vystřelit. :child:

Edited by DarthWraith, 26 May 2016 - 06:07 PM.

SG_semda #46 Posted 26 May 2016 - 06:17 PM

General

• Player
  • 41902 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
WT mělo pancíř? WT mělo camo? Tohle potřebuje pancíř? Tohle camo má a o dost lepší než WT. Kdyby to mělo otáčení věže o 360, tak je to OP jak blázen :P

translokator #47 Posted 26 May 2016 - 06:26 PM

Private

• Player
  • 11544 battles
  • 29
Jo je strašně skvělý v každý bitvě mít na obou stranách zakempený 4 grilovače :) Ve wg vyměnili hovadinu za ještě větší hovadinu, tomu už se snad ani nedivim. Nicméně tier 10 bitvy jsou teď vskutku jedna radost, moc mě to baví :):) Ani na podělanej násvit se nedá jet s ničim protože ten nesmysl ani nepotřebuje mířit s tim jaký to má dělo. Wafletraged se aspoň spotnul když vystřelil, ale tohle? GJ WG, dlouho mě takhle za posledních 5 let nevytočilo, a že si občas zanadávám kam ta hra spěje. Ale tohle.. 

Horda999 #48 Posted 26 May 2016 - 06:30 PM

Private

• Player
  • 12115 battles
  • 12

Po dlouhý době jsem tuhle hru zapnul a koukám moje waffle je pryč. Expil jsem tu linii kvůli zásobníku. tohle je hrozný......celá hra je hrozná. Jdu zpět k war thundru. 

S bohem WG

DarthWraith #49 Posted 26 May 2016 - 06:39 PM

Private

• Player
  • 11353 battles
  • 39
  • [-VFV-] -VFV-

WT mělo Pancíř: 200/120/150 výdrž 2000 tohle má 30/16/20 výdrž 1800 ale pokud neumíš počítat tak asi nemá ani smysl psát ale pokud několika násobně sníží pancíř čekal bych že zvýší alespoň maskování! Na Borsigu mám maskování 581, na téhle zdechlině mám maskování 197 což je srovnatelné s těžce pancéřovanými stíhači jako Jagdtiger který má maskování 183 ale toho po spotnutí chrání pancíř 250/80/80. A to mám na tom Grillovaném kuřeti nebo jak to nazvat Maskovačku, kamufláž i bratry ve zbrani. Jak OP když tě přes půl mapy nehybného nasvítí cokoliv myslím že bez alespoň zdvojnásobení maskování by byl k ničemu ikdyby uměl točit tím kurníkem o 360°.

kroko369 #50 Posted 26 May 2016 - 07:21 PM

Lance-corporal

• Player
  • 66664 battles
  • 63
  • [ELLIE] ELLIE
prečo nespravia kompenzáciu ako pri FV4202? ja ho tiež nechcem,ja som tú líniu nehral aby som dostal grile15.... ved to má skoro život ako T7 O-NI a T9 JT má o 300 hp viac....na čo mi je taký tank pri, ktorom keď vystrelím za 800 tak kým sa prebijem mám 3 šupy  od T62 alebo obj 140...

Newman5 #51 Posted 26 May 2016 - 09:31 PM

Private

• Player
  • 22443 battles
  • 1

WT bylo velice zábavné. Ale tohle? Vypadá to otřesně (ale beru, že se to někomu může líbit. Neskutečný papír, které to dělo nezáchrání. Rozsvítí se hned. Nejhorší je pro mě otáčení děla - nesnáším omezení úhel. Ve městě se s tímhle moc zahrát nedá(s WT to šlo). Na druhou stranu je to pohyblivé... celkově palec dole, s tímto hrát nebudu - je to úplně jiný stroj. Kdyby to bylo podobné víc rhm (hlavně maskování;), tak by se s tím možná dalo hrát...  :(

SG_semda #52 Posted 26 May 2016 - 11:49 PM

General

• Player
  • 41902 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View PostDarthWraith, on 26 May 2016 - 06:39 PM, said:

WT mělo Pancíř: 200/120/150 výdrž 2000 tohle má 30/16/20 výdrž 1800 ale pokud neumíš počítat tak asi nemá ani smysl psát ale pokud několika násobně sníží pancíř čekal bych že zvýší alespoň maskování! Na Borsigu mám maskování 581, na téhle zdechlině mám maskování 197 což je srovnatelné s těžce pancéřovanými stíhači jako Jagdtiger který má maskování 183 ale toho po spotnutí chrání pancíř 250/80/80. A to mám na tom Grillovaném kuřeti nebo jak to nazvat Maskovačku, kamufláž i bratry ve zbrani. Jak OP když tě přes půl mapy nehybného nasvítí cokoliv myslím že bez alespoň zdvojnásobení maskování by byl k ničemu ikdyby uměl točit tím kurníkem o 360°.

jo, možná tak na korbě do který nikdo nestřílel :D:D :facepalm: Tenhle tank má pohyblivost a depresi a mrňavou věž a skvělý dělo, víc nepotřebuješ

Jmeno1 #53 Posted 27 May 2016 - 05:08 AM

Field Marshal

• Player
  • 51606 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_

Ten pancíř mají ale asi fakt blbě uváděný. http://imgur.com/tMo4Olj Vypadá to, že vývojáři zapomněli, že tahle větev TD má věže. :teethhappy: Pokud to má mít podvozek z Panthera, tak ty údaje mají špatně.

Spoiler

Edited by ClearEvil, 29 May 2016 - 09:26 AM.
Spoiler

JohnyFencer #54 Posted 27 May 2016 - 08:11 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 30290 battles
  • 1,024

osobně tento tank nemám, ale vezmu to z pohledu hráče, který stojí proti:

WT - ano, měl zásobník a mohl si vybrat, jestli se použije ten z jagtigera nebo E100 (osobně sem snad nikoho neviděl s tím E100kovým jezdit). jenže zaměřování dlouhé, pohyblivý nebyl nic extra.

Grille - teď tu máme potvoru, která sice nemá zásobník a nemá pancíř korby, ale dává šlupky za 750, při mnohem lepším reloadu než USA protějšky, snapshoty na 150 metrů nejsou absolutně žádný problém, prostě kouká se o 90° jinam, najednou začne točit, bum a z otočky trefí. pokud má schovaný spodek, ta napodobenina věže je docela malá a z boku tam prakticky není co trefit, protože tam je jen plech.

osobně si myslím, že byť přišel o nabiják, je z něj ještě více OP stroj, než byl.

Predy78 #55 Posted 27 May 2016 - 08:14 AM

Private

• Player
  • 23434 battles
  • 1
  • [LVICZ] LVICZ
Teď to tu čtu a jsem rád, že nejsem sám, komu se ta změna nelíbí. Je zajímavý, že ostatní rychlopalky nechaj. Podělaný francouzi a amíci jim nevaděj, ale němce daj pryč. Německou "stáj" pořád jen dodělávaj... Psal jsem na WG a nakonec mě přišla odpověď, že na tu výměnu maj právo a že jediný co můžu je napsat sem :-D Mám dost. Tady píše mraky lidí, ovšem WG si z toho STEJNĚ NIC NEVEZME A NIC S TÍM NEUDĚLÁ!!!

kurcatovium #56 Posted 27 May 2016 - 08:23 AM

Brigadier

• Player
  • 46135 battles
  • 4,195
  • [KHIL] KHIL

View PostJmeno1, on 27 May 2016 - 05:08 AM, said:

Ten pancíř mají ale asi fakt blbě uváděný. http://imgur.com/tMo4Olj Vypadá to, že vývojáři zapomněli, že tahle větev TD má věže. :teethhappy: Pokud to má mít podvozek z Panthera, tak ty údaje mají špatně.

Že to má stejný podvozek ještě neznamená, že to bude mít stejný celý trup, ne?

Jinak strašně se mi líbí ten brekot hráčů, že jim sebrali hračku. Já WT měl taky a jsem fakt rád, že je pryč. Ten tank byl naprostý nesmysl a byl z herního hlediska úplně rozbitý i po těch nerfech, kterými si prošel. Grille jsem zatím ještě nevytáhl, už tak jich je všude mraky, tak nemám potřebu to přiživovat. Zkoušel jsem ho na testu a vím, co od něj čekat a nečekat.

tramp_ #57 Posted 27 May 2016 - 08:34 AM

Private

• Player
  • 44281 battles
  • 7

View Postkurcatovium, on 27 May 2016 - 07:23 AM, said:

Jinak strašně se mi líbí ten brekot hráčů, že jim sebrali hračku. Já WT měl taky a jsem fakt rád, že je pryč. Ten tank byl naprostý nesmysl a byl z herního hlediska úplně rozbitý i po těch nerfech, kterými si prošel. Grille jsem zatím ještě nevytáhl, už tak jich je všude mraky, tak nemám potřebu to přiživovat. Zkoušel jsem ho na testu a vím, co od něj čekat a nečekat.

Ano zcela správně - podle mého názoru jeden nesmysl byl nahrazený ještě větším nesmyslem ... Pokud teď v bitvě hned na začátku vidím obyčejně 3+ Grill mám co dělat abych vůbec hrát začal . Trefí to snad i za roh na první dobrou , v pohodičce si to lítá po celý mapě a když už zcela pravidelně skoro každým zásahem HESHem uberu maximálně 350 HP (nevím že bych někdy dal za 600) , pak vcelku nemá smyslu proti tomu krámu hrát. Za mě palec hooodně hluboko dolů. 

_S_v_e_d__ #58 Posted 27 May 2016 - 10:57 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 40381 battles
  • 326
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostDarthWraith, on 26 May 2016 - 05:39 PM, said:

Příteli asi hrajem každý jinej tank. Existuje spousta programů a stránek na porovnání cama. Pokud porovnám IX waffli a Grile 15 tak camo je téměř stejné a IX waffle má camo solidní (oba stroje s 5-ti perkovou posádkou). Jasně pokud se někdo promenáduje po mapě nekrytej a v povzdálí se poflakuje enemy Patton, tak je jasný že budeš svítit a to s čímkoliv.

Prostě s camem a dohledem se musí umět pracovat. Kdo to umí zkombinovat, ten ví o čem mluvim.

Jinak tenhle stroj těží ze své mobility a hlavně z vlastností děla. Je konec vykukovacích spoterů. Teď stačí, aby se např. Baťák blbě na 2 vteřiny ukázal a hned ho pleskne Grile po papule. On to prostě doměří ( narozdíl od Vypínače, Prasete atd. Ty na to potřebujou půl století;) . Docela se těšim, že to změní zašlý a do jisté míry nudný playstyle na tier X.

Bavit se o pancíři Grile 15 má stejný smysl jako s černochem rozebírat cenu permanentky do solárka :teethhappy: protože tento stroj těží z úplně jiných věcí.

Kayi4ek #59 Posted 27 May 2016 - 02:16 PM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View Postkurcatovium, on 27 May 2016 - 08:23 AM, said:

Desítková Waffle byla něco jako artyny. Nebylo to dobré pro hráče, co za něj hráli a nebylo dobré ho potkat, protože tě dokázal klipnout. Byl hrozně odvislý od RNG. Za mě je Grille daleko lepší tank. Je verzatilnější. můžeš to hrát jako medko nebo snipera, je to pohyblivé a má to super dělo. Jak jsem už napsal. Bál jsem se, jak udělám TD-15 bez Waffle, ale s Grille to bude příjemnější a možná i jednodušší :)

socanek #60 Posted 27 May 2016 - 09:32 PM

Major General

• Player
  • 30244 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE
Vy plačky, co tady brečíte, že vám vyměnili WTE za grille 15, proberte se... Lidi s tím jezdí jak s medkem, pářou cokoliv, nebojí se ničeho. Z mého pohledu je to něco jako T67 na T5. Luxusní OP TD. Takže nebrečte. Nerf přijde  a brzy. Protože tohle WG pokazilo neskutečným způsobem. Fakt dík, soudruzi z Minsku, tohle se vám povedlo.Kreténi.

Edited by socanek, 28 May 2016 - 08:02 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users