Jump to content

Reakce na verzi 9.15 - Všeobecná diskuse

• This topic is locked This topic is locked
333 replies to this topic

SG_semda #321 Posted 29 June 2016 - 01:17 PM

General

• Player
  • 41131 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
E25?

CabalSvk #322 Posted 01 July 2016 - 02:56 PM

Corporal

• Player
  • 11244 battles
  • 183
  • [TG-SK] TG-SK
Tvl, dneska to laguje..prvý krát od kedy hrám WoT. Blbé, že som si aktivoval zálohy :sceptic:

Edited by CabalSvk, 01 July 2016 - 02:57 PM.

Ivana_Drago #323 Posted 03 July 2016 - 07:50 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 1205 battles
  • 1,120

View PostBecck, on 16 June 2016 - 09:13 PM, said:

No právě to je ta chyba kterou asi dělají !  Proč se nezajímají co hráči řeší na fórech ?  Taková studnice názorů bez povšimnutí ?  No to se pak není čemu divit, že se věci mají tak jak se mají.  Zatím ani jeden z Vás se k tomu zcela jasně nevyjádřil, jestli to zcela ignorují nebo je zajímá aspoň něco. (aspoň já toto neregistruji)  Něco jim zřejmě posunete ale ... . Lidi asi nebudou psát na podporu ve hře to co diskutují zde na fóru !

Mimo jiné já osobně mám zkušenosti s podporou a určitě bych tam znova nepsal věci ze hry. Zbytečné. (Krom problémů s účtem a pod. na to jsou delegováni pouze oni.)  Velmi slušnými / nacvičenými frázemi mě naznačili .... , a samozřejmě je ve hře vše v neeej pořádku, tak co vlastně řeším když není co řešit.... .

Ahoj, bez obav - na fóru se pohybujeme a co sem hráči píší sledujeme a reportujeme dále, povolaným osobám. fórum je pro nás jedním z hlavních zdrojů zpětné vazby a má nezanedbatelný význam! Sbírání zpětné vazby, respektive reakce na to, co z fóra reportujeme, je ale dlouhodobý proces a každá případná změna potřebuje čas na to, aby byla zpracována. To, že se věci nehýbou kupředu hned ale neznamená, že hráče neposloucháme a nebo že snad nevidíme, co sem píšete. Za čas, který hře věnujete a za všechny konstruktivní připomínky a reporty chyb děkujeme :great:

MARSAL_ROKOSOVSKY #324 Posted 14 July 2016 - 07:09 PM

Private

• Player
  • 45844 battles
  • 28
Který [Editováno] vymyslel program na sestavování týmů pořád stejně na [Editováno]. Za chvilku budou mít ligu už jen modrý a fialový [Editováno] a ostatní se na to vybodnou!!!! Jdu si večer zahrát a ne se jen [Editováno]. Tato hra je fakt pořád více a více o ničem!!! AŤ jde celý vývojový tým někam.

Edited by ClearEvil, 14 July 2016 - 07:57 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Gamano #325 Posted 14 July 2016 - 09:33 PM

Corporal

• Player
  • 12942 battles
  • 140

View PostMARSAL_ROKOSOVSKY, on 14 July 2016 - 07:09 PM, said:

Který [Editováno] vymyslel program na sestavování týmů pořád stejně na [Editováno]. Za chvilku budou mít ligu už jen modrý a fialový [Editováno] a ostatní se na to vybodnou!!!! Jdu si večer zahrát a ne se jen [Editováno]. Tato hra je fakt pořád více a více o ničem!!! AŤ jde celý vývojový tým někam.

Plně s tebou souhlasím, tato hra je poslední dobou o ničem aby to namíchalo 3těžký proti 8těžkým a to ještě +2(VIII proti X) tak to je už moc, takto jsem teď odehrál 12 bitev a jak myslíte že to asi dopadlo - všechno prohry. Poslední dobou tato hra jde opravdu do kopru.

zizalJ #326 Posted 16 July 2016 - 10:57 AM

Private

• Player
  • 32283 battles
  • 24
  • [HMMMM] HMMMM
Plně souhlasím s předchozímy příspěvky hoši uvědomte si  že hráči s premiakama  platí nemalé peníze a kdyby furt prohrávaly jak my obyčejní tak by se na to vykakali .
A vo tom to je at hraju jak hraju 70% porážek  a míchaní tíru jak píše kolega přede mnou fak super , bitva ještě nezačne a vím že prohrajeme. Doporučuji servr jen pro premiáky a my obyčejní svůj a bez modu bylo to super tehda. HAWG.

Cerb4rus #327 Posted 16 July 2016 - 05:04 PM

Player

• Player
  • 48125 battles
  • 4,236
Kdyby lidi neplatili tak vy si ne zahrajete,  hlava mi nebere,  že v dnešní době někdo nemá 200 Kč na hru u které  měsíčně zdraví hodiny a hodiny.  Platím po celou dobu hraní dle toho vašeho brekot bych měl mít winratio  90%. Pak nemá random vypadat tak jak vypadá,  když hrají hráči co přemýšlí v podobném duchu.  WTF

Gabriel_i5_Back #328 Posted 16 July 2016 - 05:33 PM

Major General

• Player
  • 45966 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
Zábavné na tom je že ako neplatím, mám lepší WR. Dávam si o trochu viac pozor aby som neprerobil. :)

Heinz_svk #329 Posted 17 July 2016 - 12:48 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13342 battles
  • 69
  • [VOJNA] VOJNA

Celý tento update ako aj posledné od 9.12 sú katastrofa a to hlavne čo sa týka zloženia týmov, aby som mal buď výhru 15:3 alebo 10 prehier po sebe 15:3 ??? .. jeden z nich je proste predurčený k tomu aby prehral.. tí ktorí používajú xvm sami vidia že pravidelne hrajú zelený, modrý, fialky proti červeným odtieňom.. MM je vraj založené na hmotnosti + čaty.. prečo teda v jednom týme sú tvrdé kasne E5,E100,Jg.Pz.E100 a podobne a v druhom uplné papiere a dokonca často ani len ťažké tanky čiže medka proti HT čo je zaujimavá hra a vyváženie váhy.. Striedal som 2 tanky ktoré som expil.. VK 30.02M a KV-3 s VK som každú jednu hru prehral v daný deň a s KV-3 90% som vyhral.. sú predurčené tanky na daný deň ktoré budú na danom účte vyhrávať a ktoré prehrávať ?

V 9.12 som kúpil T34 ktorá slušne zarábala keď som nastrielal +/- 4.000dmg dostal som približne 60-70.000 v čistom 50k.. teraz dostanem za podobné čísla ledva 50.000 a keď odpočítam opravy, municiu tak mi ostane 20.000 ktoré v pohode nahrám s hociktorým iným 5 tierom.. tak načo sakra som kúpil nejaký šrot za 50€ ktorý každú druhú strelu mi zakrtkuje pri plnom domierení a keď sa stretnem s inou T34 tak ma trafí aj za pohybu ???

Mal som teraz jednu hru s T-34/100, nepochopil som čo sa v tej hre stalo, SU-100, IS a ešte 2 tanky neviem už aké, ma nedokázali prestreliť a to boli v tope a rovnako ja som s 200pen. nevedel prestreliť IS z boku.. žeby som dal taký dokonalý uhol aby nevedeli prestreliť 45mm pancier ?

Pár krát sa mi stalo to že som otáčal vežu na nepriateľa, pričom som si ho lockol a vežu mi otočilo 180° od neho, teda presne na opačnú stranu.. samozrejme s tankom ako je T25/2 je dosť náročné ju nanovo otočiť nazad a prežiť...

Prcek203 #330 Posted 21 July 2016 - 06:28 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 22649 battles
  • 342

Děkuji WG za kolikrát [Editováno] matchmaking, to by člověk blil!!!

To je potom hra o ničem když WG nasadí proti tieru VIII osm tanků tieru X a s toho jsou dvě artiny.

To chce WG, aby lidi VIII tier nejezdili nebo jak?

Edited by ClearEvil, 21 July 2016 - 08:55 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

levapking #331 Posted 21 July 2016 - 07:21 AM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

View PostzizalJ, on 16 July 2016 - 09:57 AM, said:

Plně souhlasím s předchozímy příspěvky hoši uvědomte si  že hráči s premiakama  platí nemalé peníze a kdyby furt prohrávaly jak my obyčejní tak by se na to vykakali .
A vo tom to je at hraju jak hraju 70% porážek  a míchaní tíru jak píše kolega přede mnou fak super , bitva ještě nezačne a vím že prohrajeme. Doporučuji servr jen pro premiáky a my obyčejní svůj a bez modu bylo to super tehda. HAWG.

Za 6 let hraní jsem měl PÚ mnohokrát a nikdy jsem nezaznamenal zlepšení MM a zvýšení WR. Poslední 2 roky už PÚ nekupuju, jelikož není proč, když nic neexpím a prohrávám furt stejně cca 40%.

pavelcza #332 Posted 21 July 2016 - 08:40 AM

Sergeant

• Player
  • 23165 battles
  • 238
Samozřejmě mohu jen potvrdit, PÚ má jen přímou úměru k výdělkům a Expům. S winratio vůbec nesouvisí ... Notabene s MM

Mrzout_CZ #333 Posted 21 July 2016 - 10:32 AM

Lance-corporal

• Player
  • 39615 battles
  • 50
  • [OK1] OK1
Naprosto slouhlasím s předchozými příspěvky. Hra je dobrá už jen graficky. Skládání hráčů do bitev je komické. Skládání tanků do bitev je komické. Spot systém, ha ha ha ha ha ha ha, absolutní tragédie. Jakmile začně bitva, už je předem rozhodnuto, jak dopadne. Největší tragédie je, když s desítkovým tankem dingáte lehké tanky a medka do boků, už se jen směju. Bohužel o výhře, či prohře, ve větší míře rozhoduje WG a to můžete nastřílet kolik chcete. Tragédie je, když začne bitva a vy máte šanci na výhru 30% a nebo opačně. Je jasné, že šance na výhru má jen informativní charakter a v žádném případě se podle toho člověk nemůže řídit, ale bohužel podle toho pak celý tým hraje. Další absurdita je, když T49 vykoukne z poza kamene a snipne desítkový medko za 800 dmg. Už to tady psal někdo předemnou, když nemám PÚ mám lepší WR, mnohokrát vyzkoušeno. Logicky u každého produktu, který si koupím, čím více zaplatím, tím je produkt lepší, u hry WOT, je to přesně naopak, čím více do hry natlačím peněz, tím méně se mi to vrací. Právě proto jsem se již zařekl, že do hry už nevložím ani halíř. Abych do hry opět začal dávat peníze, by mě přesvědčil jen opravdový vývoj hry vpřed. Dokud bodou hráči kupovat premiové tanky a premiové účty, tak si WG budou myslet, že je vše v pořádku a nic se na vývoji nezmění. Přestaňte do hry vrážet peníze! To je jediná šance, jak je donutit, aby se hra opravdu pohnula vpřed a WG začalo něco dělat pro hráče. Technická podpora??? Jak funguje??? Proč tam ty lidi jsou??? Technická podpora mi nemusí odpovídat, já vím, že co píší hráči na forum, pečlivě sledujete a reportujete to dál, ale pravděpodobně ne až tak dál, jak by bylo potřeba.

Lenntus #334 Posted 26 July 2016 - 10:42 PM

Private

• Player
  • 6125 battles
  • 38

View PostIvana_Drago, on 21 May 2016 - 06:36 PM, said:

Ahoj tankisté,

máme tady update 9.15 a s ním i novou sekci pro vaši zpětnou vazbu. Do tohoto vlákna můžete psát své obecné připomínky a dojmy z verze 9.15.

Pro detailnější a více specifický feedback využíjte, prosím, tato vlákna:

Reakce na verzi 9.15 - Vylepšení fyziky

Reakce na verzi 9.15 - Vylepšení zvuků

Reakce na verzi 9.15 - Změny v charakteristikách vozidel

Reakce na verzi 9.15 - Grille 15 - nový německý stíhač tanků X. tieru

Reakce na verzi 9.15 - Garáž - vylepšení uživatelského rozhraní

Reakce na verzi 9.15 - Vylepšení grafického rozhraní (HUD) v bitvě

Reakce na verzi 9.15 - Nové HD modely vozidel

Reakce na verzi 9.15 - Hlášení chyb

Děkujeme a doufáme, že vás nový update potěší  :honoring:

Chybí Vám, tam tato kolonka !

Reakce na verzi 9.15 - Vylepšení vybalancování a hratelnosti na veřejném serveru. 

Kdy se objeví ?

Ď.

NapsalSPASITELDAN :Přestaňte do hry vrážet peníze! To je jediná šance, jak je donutit, aby se hra opravdu pohnula vpřed a WG začalo něco dělat pro hráče."

No nechci Ti brát naději ale v reálu to dopadne vždy jinak. (prostě business) Pokud lidi přestanou kupovat, producent / výrobce nebude dělat žádnou sebereflexi nebo vylepšovat výrobek aby vyšel vstříc zákazníkům. NA TO ZAPOMEŇ !!! Dnešní kapitál / prostě daný produkt smete ze stolu, stáhne s trhu, ukončí produkci ale přání zákazníků změnit výrobek dle jejich představ BUDE IGNOROVAT ! Nabídne jim produkt nový, jakože ještě "lepší" než zákazníci chtěli (protože kapitál vždy ví nejlíp co klient / zájazník potřebuje, jen chudák zákazník sám to ještě neví !) a samozřejmě že vylepšená bude i cena ! Je jasné jakým směrem. WOT nebude první ani poslední soft. hrou která takto dopadne. Nemalou roli hraje taky lidský faktor. Hra se prostě okouká a lidi časem přestane bavit. Dnes hodně lidí hledá pořád něco nové. Já jim sice nerozumím ale je to tak. 

Edited by Lenntus, 26 July 2016 - 11:11 PM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users